Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 15 січня 2020 року

За період з 08 по 15 січня 2020 року по області відбулась зміна  холодної з морозами та незначним снігом, мокрим снігом та дощем з ожеледицею на помірно теплу туманну.

На річках відбувались незначні коливання рівнів води, льодових явища (забереги та шуго хід) слабшали та поступово зникали.
Гідрологічна ситуація контрольована, рівні води у межах русел річок.

Гідрохімічний стан поверхневих вод басейну річки Тиса у задовільному стані. За результатами вимірювань показників загально-санітарного аналізу і специфічних показників, якість води основних водотоків та їх приток басейну річки Тиса відповідала фоновим значенням даних  водотоків, які характерні для середньостатистичних значень якісного стану вод для даного періоду. Вміст важких металів не перевищував граничнодопустимих концентрацій.

Ґрунтові води по території області у порівнянні із середніми багаторічними показниками у кінці першої декади січня були розташовані нижче на 29 см в Міжгір’ї та вище на  51 см в Н.Студеному.

Режим діяльності – експлуатаційний контроль за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд, обстановкою на підвідомчих потенційно-небезпечних об’єктах і прилеглих до них територіях.

На протязі тижня періодично працювала 1 насосна станція.  З початку 2020 року насосними станціями сумарно перекачано 196,1 тис. м3 внутрішнього стоку.

Водосховища осушної системи «Чорний Мочар» працюють відповідно до Правил експлуатації та режимів роботи.

Всі водосховища закриті.

Ступені протипаводкового захисту не вводилися.

Надзвичайні ситуації на водних об’єктах не відбувались.

Поділитись: