26 листопада 2019 року у м.Виноградів відбудеться Стартова конференція проєкту SAFETISZA

 

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса (БУВР Тиси) розпочало в серпні 2019 року реалізацію проєкту під назвою «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур»(SAFETISZA)».

Інфраструктурний Проєкт нагороджений грантом Європейського Союзу в рамках впровадження Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Мета проєкту – посилення транскордонного управління водними ресурсами та зменшення збитків від паводків у межах Батарської меліоративної системи.

Партнери проєкту – Верхнє-Тисайська Дирекція водного господарства, Угорщина, Виноградівське міжрайонне управління водного господарства, Виноградівська районна державна адміністрація та громадська організація «ЕКОСФЕРА».

Заходи проєкту будуть впроваджуватися на території Виноградівського району Закарпатської області (Україна) та регіону Саболч-Сотмар-Берег (Угорщина).

26 листопада 2019 року о 12.30 год. розпочнеться Стартова конференція проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур». Реєстрація учасників з 12 год.

Місце проведення конференції: м. Виноградів, вул. Комунальна, 22, готельно-ресторанний комплекс «Сальве». Програма передбачає виїзд на місце будівництва лівобережної дамби р.Тиса.

Більше про Програму: huskroua-cbc.euFacebook

 

 

 

 

Поділитись: