Відбувся навчальний тренінг з розробки гео-інформаційної системи в межах реалізації проекту Проект Програми Добросусідства Угорщина-Словаччина-Україна “Розвиток Берегівської транскордонної польдерної системи в басейні р. Тиса”.

7 червня 2010 року в Закарпатському облводгоспі відбувся навчальний тренінг з розробки гео-інформаційної системи в межах реалізації проекту Програми Добросусідства Угорщина-Словаччина-Україна “Розвиток Берегівської транскордонної польдерної системи в басейні р. Тиса”.

Мета тренінгу – формування навичок зі створення тематичних карт Гео-інформаційної системи (ГІС) проекту за результатами здійснення екологічних, сільськогосподарських, туристичних та гідро-морфологічних, -біологічних, -хімічних досліджень згідно вимог Водної Рамкової Директиви Європейського Союзу на території проекту, їх представлення і обговорення.

У заході взяли участь представники партнерських організацій від Центру “Облдержродючість”, Міжвідомчої науково-дослідної лабораторії охорони природних екосистем УжНУ, РМЕО Екосфери, експерти проекту.

Спеціалісти з гео-іфнормаційних систем облводгоспу, експерти проекту Віктор Дуркот і Михайло Чайка ознайомили присутніх з оновленою основою Гео-інформаційної системи проекту і створеними тематичними картами за результатами досліджень, продемонстрували використання програми Google Earth при відображенні результатів, детально проаналізували надані дані та виготовлені на їх основі тематичні карти, обговорили проблемні питання створення карт по всім видам досліджень.

Після представлення результатів щодо створення тематичних карт для розробки ГІС цільової території проекту учасники висловили свої пропозиції щодо вдосконалення тематичних карт і надання додаткових даних та інформації.

Поділитись: