Депутати Тячівської райради виділили кошти на невідкладні роботи з ліквідації наслідків паводку
80 тис. грн. виділили на Програму забезпечення функціонування інфраструктури на об’єкті «Будівництво на території Тереблянської сільської ради житлового комплексу, об’єктів соціальної сфери та інженерно-транспортної інфраструктури для відселення мешканців смт Солотвино» для забезпечення життєдіяльності об’єкта на 2017 рік на період прийому-передачі в комунальну власність.
Джерело інформації: Tyachiv.com.ua