Архів 2010

Коментарі відсутні 342 перегляди

Інформація про виконання першочергових робіт по ліквідації наслідків грудневого паводку

Протягом 30 грудня силами міжрайонних управлінь водного господарства проводились першочергові роботи по ліквідації наслідків грудневого паводку на наступних об’єктах: р.Боржава, с.Боржавське Виноградівського району – відбудова пошкодженої дамби. Задіяно землерійної техніки і вантажного транспорту 21 одиниць, аварійна бригада – 42 чоловік, об’єм виконаних робіт за добу- 50м3; від початку будівництва – 850 м3; р.Тересва, смт.Дубове Тячівського… Читати повністю »

Коментарі відсутні 328 переглядів

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 18:00 27 грудня 2010 р.

25 грудня, переважно вдень, по області в центральній та східній частині пройшли сильні дощі 22 – 37мм. Вночі опади перейшли в мокрий сніг. На річках сформувався невисокий дощовий паводок з підвищеннями рівнів 0.2 – 1.8м. Максимальні рівні на притоках пройшли ввечері та вночі. Максимальні рівні на р.Тиса пройшли м.Тячів і м.Хуст, на р.Боржава – с.В.Ремети…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 307 переглядів

Інформація про виконання першочергових робіт по ліквідації наслідків грудневого паводку

Протягом 27 грудня силами Міжрайонних управлінь водного господарства проводились першочергові роботи по ліквідації наслідків грудневого паводку на наступних об’єктах: р.Боржава, с.Боржавське Виноградівського району – відбудова пошкодженої дамби. Задіяно землерійної техніки і вантажного транспорту 16 одиниць, аварійна бригада – 34 чоловік, об’єм виконаних робіт – 242 м3; р.Тересва, смт.Дубове Тячівського району – відбудова зруйнованої дамби та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 317 переглядів

Оперативна інформація про виконання першочергових робіт по ліквідації наслідків грудневого паводку

Протягом 24 грудня силами Міжрайонних управлінь водного господарства проводились першочергові роботи по ліквідації наслідків грудневого паводку на наступних об’єктах: р.Боржава, с.Боржавське Виноградівського району – відбудова пошкодженої дамби. Задіяно землерійної техніки – 2 одиниці, вантажного транспорту – 6 одиниць, аварійна бригада – 17 чоловік, обєм виконаних робіт – 200 м3; р.Тересва, смт.Дубове Тячівського району – відбудова… Читати повністю »

Коментарі відсутні 344 перегляди

Оперативна інформація про виконання першочергових робіт по ліквідації наслідків грудневого паводку

Протягом 21-23 грудня силами Міжрайонних управлінь водного господарства проводились першочергові роботи по ліквідації наслідків грудневого паводку на наступних об’єктах: р.Боржава, с.Боржавське Виноградівського району – відбудова пошкодженої дамби. Задіяно землерійної техніки – 3 одиниці, вантажного транспорту – 2 одиниці, аварійна бригада – 10 чоловік; р.Тересва, смт.Дубове Тячівського району – відбудова зруйнованої дамби та берегоукріплення. Задіяно землерійної… Читати повністю »

Коментарі відсутні 345 переглядів

Хроніка проходження сніго-дощового паводку 7-10 грудня 2010

7-10 грудня поточного року внаслідок дуже сильних опадів на річках області сформувався потужний сніго-дощовий паводок. За три доби з 7 по 9 грудня за даними автоматизованих станцій АІВС ТИСА по території області випав дощ високої інтенсивності. Кількість опадів становила до 230 мм, що вдвічі перевищує місячну норму. (141 мм (басейн р.Боржава с.Довге), 154 мм (р…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 348 переглядів

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 20:00 11 грудня 2010 р.

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 2000 11 грудня 2010 р. 1. Гідрометеорологічна ситуація Вночі на Закарпатті спостерігалась хмарна з проясненнями погода, переважно без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря 3-8°, на високогір’ї 13-14° морозу. Прогноз на день: Хмарно з проясненнями ввечері часом сніг,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 433 перегляди

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 00 годин 10 грудня 2010 р.

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 00 годин 10 грудня 2010 р. З 8 до 12 годин 9 грудня 2010 р по області пройшли зливові дощі: до 3 мм на рівнині, 5-15 мм в гірських районах, в верхів’ях Тересви і Тисі місцями 20 мм. В верхів’ях річок відно-вилися… Читати повністю »