Закрите акціонерне товариство “Виноградівська пересувна механізована колона №78”

Підприємство виконує роботи промислового та цивільного будівництва, займається проектуванням та будівництвом гідротехнічних споруд, дамб, берегоукріплень, водопровідних і каналізаційних мереж, газопроводів низького, середнього та високого тиску; реконструкцією і технічним вдосконаленням діючих меліоративних систем; виробництвом будівельних матеріалів, конструкцій та деталей; випуском поліетиленових труб; перевезенням вантажів, а також оптово-роздрібною торгівлею товарами народного споживання та громадського харчування.

Виноградівське будівельно-монтажне управління № 78 тресту “Західводбуд” Міністерства меліорації та водного господарства України було засноване в січні 1966 року наказом № 1486 від 4.12.1965 р.

В 1995 р. Виноградівську ПМК-78 виведено з складу Облводгоспу і створено відкрите акціонерне товариство.

В 2007 році товариство перетворено у закрите акціонерне товариство, а з 2010 року – у Приватне акціонерне товариство “Виноградівська пересувна механізована колона № 78”.

Для виконання будівельно-монтажних робіт товариство має відповідні ліцензії і дозволи:

  • ліцензія серія АВ №516739 на господарську діяльність, пов’язану зі створенням об’єктів архітектури;
  • дозвіл на продовження виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію обладнання (в процесі проведення загальних будівельних робіт) №057.10.21.45.21.1;
  • дозвіл на продовження виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатація обладнання (впроцесі монтажу систем газопостачання тиском до 1,2 МПа із сталевих і поліетиленових труб) №058.10.21.45.33.3

У товаристві працює більше 160 чоловік, із них 25 висококваліфікованих інженерно-технічних працівників.

Для виконання робіт в наявності основні види будівельної та землерийної техніки: бульдозери різної потужності, сучасні екскаватори з об’ємом ковша від 0,2 до 1,5 м3; автомобілі вантажопідйомністю до 25 тон, автокрани та бетонозмішувачі.

За останні роки підприємство виконувало та виконує різноманітні будівельно-монтажні роботи, як на гідротехнічних об’єктах, так і на об’єктах промислового та цивільного будівництва.

Реконструкція правобережної дамби р.Тиса для захисту с.Бобове, с.Петрово Виноградівського району

Захист від затоплення водами р.Тересви смт.Тересва Тячівського району

Будівництво правобережної дамби р.Тиса в смт.Великий Бичків Рахівського району Закарпатської області

Реконструкція музичної школи смт. Міжгір’я

Дитячий садок в с.Червеньово Мукачівського району

На підприємстві з 1998 року освоєно випуск поліетиленових труб для газопровідних, водопровідних та каналізаційних мереж діаметром від 25 мм до 225 мм, які виробляються із сировини відомих фірм Бельгії, Угорщини та Росії, виконується їх монтаж згідно існуючих ліцензій.

Для прокладання газопроводів застосовані технології, зварювальне обладнання та з’єднуючі деталі фірм Угорщини, Італії, Німеччини, Росії та України.

Підприємство працює у тісному контакті з Київським інститутом електрозварювання ім.Патона НАН України, іншими проектно-розвідувальними інститутами України.

Цех по випуску поліетиленових труб

На підсобному виробництві виготовляють різні залізобетонні вироби, сітку огорожі, габіонну сітку та габіонні ящики, тротуарну бруківку.

ПрАТ Виноградівська ПМК-78″ відноситься до підприємства будівельного комплексу з багаторічним досвідом та сучасною технікою, досвідченими інженерними кадрами по промисловому та цивільному будівництву.

Перспективу у своїй діяльності ПрАТ вбачає у впровадженні найновіших технологій будівельного виробництва, зменшенні собівартості, використанні поліетиленових труб для будівництва та ремонту існуючих газових трубопроводів, водопроводів та каналізацій.

Особлива увага приділяється якості виконуваних гідротехнічних робіт при будівництві дамб, берегоукріплювальних роботах, враховуючи досвід отриманий ІТП за кордоном і виконуючи замовлення фірм Швейцарії, Угорщини, Румунії, і т.д.

Голова правління:

Вайда Йосип Адальбертович, 13 листопада 1961 року народження.

Вайда Йосип Адальбертович працює в системі будівництва гідромеліоративних об’єктів з 1978 року. Розпочав трудову діяльність робітником СМУ-78. Після навчання в технікумі та інституті повернувся на роботу в СМУ, де був призначений на посаду майстра.
З 1992 року як старший виконроб очолив будівельну дільницю, яка виконувала роботи в районах Київської та Житомирської області, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС.
В 1998 році призначений головним інженером товариства
В 2006 році колективом ПрАТ “Виноградівська ПМК № 78” був обраний Головою правління.