8 грудня 2006 року в Берегівському міжрайонному управлінні водного господарства відкрито Центр локалізації

8 грудня 2006 року в Берегівському міжрайонному управлінні водного господарства

відкрито Центр локалізації.

Центр збору, обробки і передачі даних (локалізаційний центр ) – структура, де створені відповідні умови для роботи з Планом локалізації. Тут створено три робочі місця з належними умовами для оперативної роботи: побудована комп’ютерна мережа з підключенням до всесвітньої мережі ІНТЕРНЕТ, забезпеченно відповідне технічне та програмне забезпечення, офісна техніка.

Урочисте відкриття Центру збору, обробки і передачі даних (локалізаційного центру ) Берегівського МУВГ було проведено у присутності партнерів та запрошених гостей.

Керівник проекту, Володимир Чіпак, сказав, що ця структура служитиме інтелектуальним центром для розробки плану дій у випадку повеневої загрози на основі математичних розрахунків. Сценарії розвитку ситуації, оновлені картографічні матеріали служитимуть керівникам для прийняття оперативних рішень, для координації дій між водогосподарськими організаціями і органами місцевої влади.

Ректор Рівенського університету водного господарства візначив високий рівень застосування інформаційних технологій у розвитку водного господарства в цьому проекті і в Закарпатському облволдгоспі, зокрема.

Поділитись: