Улаштування бутобетонної підпірної стінки правого берега струмка “Форенців потік” в с.Пасіка Свалявського району

Відповідно до розпорядження голови Сусківської сільської ради від 24 квітня 2018 року створено робочу комісію в складі працівників та депутатів Сусківської с/ради, представників Мукачівського МУВГ щодо виїзду та обстеження русла струмка «Форенців потік» біля будинку № 185 в селі Пасіка на предмет ерозії берегів потічка для забезпечення захисту від підтоплення дворогосподарств та сільгоспугідь мешканців с.Пасіки.

В ході обстеження встановлено, що періодичні паводки та різкі підняття рівня води у руслі та при проходженні останнього паводку, який пройшов 01-04 лютого 2018 року значно змінили русло, внаслідок чого відбулася інтенсивна берегова ерозія правого берега струмка «Форенців потік», що призвело до поглиблення ерозії в сторону сільської дороги.

Обстеження пошкодженого берега струмка, квітень 2018

В травні Мукачівське МУВГ заключило договір з Сусківською сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Улаштування   бутобетонної підпірної стінки  правого  берега струмка «Форенців потік» біля буд.№ 185  в с.Пасіка Свалявського району Закарпатської області» на суму 95,288 тис.грн.

З метою ліквідації розмиву та подальшого погіршення берегової ерозії та захисту сільської дороги виконано кріплення правого берега у вигляді підпірної стінки з бутобетону по довжині 18 м.п., очищено русло струмка від каменю та наносів по довжині 22 м.п. та укріплено дно кам’яним накидом.

Початок робіт з берегоукріплення берега потічка

Хід робіт з берегоукріплення

Для виконання робіт була залучена наступна техніка управління: екскаватор Hitachi ZX-120, автомобіль ЗІЛ-130, КрАЗ – 65055 з  трейлером для перевезення механізму та матеріалів.

Завершення робіт

Роботи з улаштування бутобетонної підпірної стінки  правого берега струмка «Форенців потік» в с.Пасіка проводились згідно  кошторисної документації протягом червня місяця та завершені в повному обсязі.

 

Мукачівське МУВГ

Поділитись: