Начальники МУВГ звітувалися про виконану роботу

12 лютого в конференц-залі БУВР Тиси відбулася нарада, на якій розглядалися звіти керівників міжрайонних управлінь водного господарства про діяльність управлінь у 2017 році.

На нараді розглядалися питання роботи МУВГ за наступними основними напрямками діяльності: фінансово-економічний блок, експлуатаційна діяльність, управління водними ресурсами, кадрова та юридична робота, міжнародна діяльність, інформування  громадськості. Важливим показником роботи управління також є надходження  коштів від надання платних послуг.

Басейновим управлінням водних ресурсів річки Тиса у 2017 році внесено платежів до зведеного бюджету  7.3 млн.грн, в тому числі до місцевого бюджету – 5.5 млн.грн. Порівняно з 2016 роком платежі збільшились на 2.4 млн.грн.

Особливу увагу виступаючі звернули на виконання Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Тиса у Закарпатській області на 2013 – 2021 роки, яку прийнято 27 грудня 2013 року на сесії обласної ради. Програмою визначено загальний обсяг регулювання малих річок і потічків, розчистки каналів внутрішньогосподарських меліоративних систем і будівництва берегоукріплення, а також групових трубопроводів. Замовниками виконання визначених завдань є райдержадміністрації, міськвиконкоми та виконкоми селищних та сільських рад. Фінансування здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів. Виконавцем робіт цієї Програми є міжрайонні управління водного господарства та водогосподарські будівельно-монтажні організації, а виготовлення проектно-технічної документації здійснює відділ комплексного проектування БУВР Тиси.

Поділитись:

Залиште свій коментар