Ліквідація стихійного сміттєзвалища в урочищі «Бирьок» с.Жнятино Мукачівського району

В листопаді місяці 2017 року Мукачівське міжрайонне управління водного господарства уклало договір з Жнятинською сільською радою на виконання підрядних робіт по ліквідації стихійного сміттєзвалища в урочищі «Бирьок» на території  с.Жнятино Мукачівського району.

Комісійно спільно з представниками сільської ради було проведено  обстеження  стихійного  сміттєзвалища, яке  виникло  внаслідок  довготривалого, несанкціонованого,  викиду місцевим населенням твердих побутових відходів,  будівельного сміття, а  також відходів  с/г  продукції.

Для  забезпечення  нормального  екологічного  та санітарного стану, здорової життєдіяльності  мешканців  села  Жнятино,   комісією було рекомендовано ліквідувати   стихійне сміттєзвалище  методом  ґрунтового захоронення.

Мукачівським МУВГ на даному об’єкті  проведено розробку ґрунту та планування площ бульдозером ДТ-75 від сміттєвих побутових відходів. Всього очищено територію площею 0,21 га, відпрацьовано 31,5 маш/год.

Для виконання даних робіт була  задіяна наступна техніка: автомашина КрАЗ-65055, трейлер (для перевезення механізму), бульдозер ДТ-75.

Роботи на об’єкті завершені.

Мукачівське МУВГ

Залиште свій коментар