Ще одне відновлене джерело на Міжгірщині

Усім нам слід пам’ятати, що водні ресурси – це невичерпний природний матеріал життя, який треба берегти і відновлювати. Ось чому відновленню, збереженню, недопущенню забруднення і раціональному використанню водних ресурсів приділяється особлива увага.

Одним із заходів, який проводяться водогосподарниками є проведення робіт з відновлення природних водних джерел. Відтворення і впорядкування замулених природних джерел, їх відновлення – це розширення практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану водних ресурсів, підвищення екологічної культури. Питання охорони водних ресурсів та їх відновлення є головним у діяльності водогосподарських організацій, які активно ведуть роботу по облаштуванню природних водних джерел, намагаючись запобігти їх зникненню і сподіваючись привернути увагу суспільства до проблеми водних ресурсів.

Так інженерами дільниці Гірських річок Виноградівського міжрайонного управління водного господарства було облагороджено та приведено до естетичного вигляду джерело у с.Синевир  урочище «Камянка», а саме : проведено розчистку джерела від наносів та замулення, прибрано від сміття прилеглу територію, підсипано доріжку та пофарбовано будиночок для джерела.

Виноградівське МУВГ

 

Залиште свій коментар