Архів 2019

Коментарі відсутні 78 переглядів

Обстеження каскаду ставків на р.Сардик

З метою успішного пропуску паводку, 8 лютого спеціалістами Берегівського МУВГ спільно  з начальником  відділу цивільного захисту Іршавської РДА  п. Турянин В.І та представниками В.Раковецької сільської ради, проведено обстеження  каскаду ставків на р.Сардик в с.Заболотне. Обстеженням  встановлено, що ставок №1 (нижній по каскаду) повністю опорожнений і готовий  до прийняття  надлишку води від верхніх ставків під час… Читати повністю »

Коментарі відсутні 94 перегляди

Вимірювання витрат води на Батарській дільниці, Виноградівського МУВГ

08 лютого 2019 року спеціалістами БУВР Тиси спільно з працівниками Виноградівського МУВГ було проведено гідрологічні заміри витрат води у відкритих водотоках, з метою підготовки технічного завдання по пілотному проекту в рамках провадження Регіонального проекту Глобального Екологічного Фонду              « Гідроморфологія та відновлення річок басейну Дунаю». Заміри витрат води було проведено… Читати повністю »

Коментарі відсутні 136 переглядів

Вимірювання витрат води на р.Тиса та її притоках

Згідно положень Водної Рамкової Директиви ЄС (Додаток V), при виконанні оцінки статусу поверхневих вод того чи іншого річкового басейну, для річок необхідно визначати їх гідрологічний режим. Зокрема, важливо визначити та розрахувати такі складові гідрологічного режиму, як середньорічні, максимальні і мінімальні витрати води, внутрішньорічний розподіл стоку, пропускну здатність русел. У звязку з відлигою та таненням снігу,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 168 переглядів

Працівники водогосподарських організацій області вшанували День Соборності України

22 січня управління водного господарства області розпочали день з вивішування Державного Прапора України на будівлях адмінкорпусів в честь Дня Соборності України. Державний Прапор України на адмінбудівлі Мукачівського МУВГ День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 223 перегляди

Із 33 знакових туристичних місць Закарпаття, 7 – водні об’єкти

Отже, список знакових місць, які повинен відвідати кожен турист і житель Закарпаття: Озеро Синевир  Мукачівський замок Паланок Ужгородський замок Чинадіївський замок Невицький замок Місце падіння метеориту у селі Княгиня Парк Шенборна у Воєводино Мисливський палац Шенборна Винні підвали у селі Середнє Бункер Лінії Арпада у селі Грабівниця Верецький перевал Горянська Ротонда Водоспад Воєводин Фото: Остапа Цапулича… Читати повністю »

Коментарі відсутні 198 переглядів

Очистка доріг та гідротехнічних споруд від снігових заметів

З початку січня внаслідок сильних снігопадів та хуртовин,  які пройшли територією області,  а також після випадання великої кількості мокрого снігу 14-16 січня, ускладнилась ситуація з транспортним сполученням до віддалених населених пунктів та роботою гідротехнічних споруд. З метою недопущення аварійних ситуацій на водогосподарських об’єктах працівниками міжрайонних управлінь водного господарства здійснюється очистка територій насосних станцій, водовипускних споруд та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 192 перегляди

На Затисянщині проведено робочу зустріч щодо підготовки технічного завдання в рамках впровадження Регіонального проекту ГЕФ

14-15 січня 2019 року в м. Виноградів відбулась зустріч експертів та зацікавлених сторін з підготовки технічного завдання для пілотного проекту в рамках впровадження Регіонального проекту Глобального Екологічного Фонду  «Гідроморфологія та відновлення  річок басейну Дунаю». Метою проекту ГЕФ є гармонізація підходів щодо гідроморфологічного моніторингу та реалізації демонстраційних проектів з відновлення річок та збереження водного біорізноманіття  в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 117 переглядів

Звіт про використання води за формою 2-ТП (водгосп), термін подання, не пізніше 1 лютого 2019 р.

Форма звітності № 2ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води»скачати Порядок ведення державного обліку водокористування читати Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78 читати При здачі звіту водокористувачу необхідно надати копії таких документів: –         дозволу на спеціальне водокористування –         ГДС (у разі здійснення водовідведення у поверхневі водні об’єкти) –          протоколи… Читати повністю »

Коментарі відсутні 274 перегляди

Діти учасників бойових дій з Грузії та України ознайомились з роботою БУВР Тиси

Сьогодні, 11 січня 2019 року, Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса відвідали діти учасників АТО з Херсонщини та грузинські діти учасників бойових дій, які перебувають у нашому краї у рамках міжнародного українсько-грузинського соціального проекту “Діти просять миру”, за сприяння ГО “Наше рідне Закарпаття” та інших організацій. Юних гостей привітав начальник БУВР Тиси Олег Кисіль, який… Читати повністю »