Архів 2019

Коментування вимкнено 105 переглядів

Розпочато монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава

Дотримуючись вимог Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» та після пониження рівня води в р.Боржава до оптимального, з метою подачі води в канал Верке та поліпшення його екологічного стану, 13 червня 2019 р. працівниками Берегівського МУВГ розпочато монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава. Нагадаємо, що в кінці травня на р.Боржава… Читати повністю »

Коментування вимкнено 73 перегляди

Відеоролик щодо проблем в басейні річки Тиса та шляхів їх вирішення

Відеоролик виготовлений в рамках проекту Дунайської Транснаціональної Програми ЄС «Посилення координації між плануванням управління річковим басейном і попередженням ризику затоплення задля покращення стану водних ресурсів басейну р. Тиси» (JOINTISZA).   

Коментування вимкнено 70 переглядів

Уповноваженими Урядів України та Угорщини підведено підсумки діяльності на прикордонних водах за останній рік

Протягом 4-6 червня 2019 року в м. Нова Каховка Херсонської області відбулась ХХІІІ нарада Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. Українську делегацію очолила Уповноважена Уряду, Голова Держводагентства Овчаренко Ірина, угорську – голова Департаменту з управління річковими басейнами Міністерства внутрішніх справ Угорщини Ковач Петер. У зустрічі взяла участь також делегація… Читати повністю »

Коментування вимкнено 48 переглядів

Ірина Овчаренко про дії водників під час запобігання та ліквідації паводків

8 червня Голова Держводагентства Ірина Овчаренко взяла участь у позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де урядовці обговорили хід ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що виникли на території України внаслідок ускладнення погодних умов. Захід відбувся під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Під час засідання Ірина Овчаренко коротко інформувала присутніх про паводкову… Читати повністю »

Коментування вимкнено 81 перегляд

Знаєш про перешкоду на річці? – зареєструй у додатку «The Barrier Tracker»

7 червня перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв взяв участь у презентації нового мобільного додатку для відстеження перешкод на річках. «Реєстратор річкових перешкод насправді відкриває широкі можливості для водників. Завдяки громадським ініціативам стало можливим виявляти безгосподарські гідротехнічні споруди, які вже давно не виконують свої функції та лише спотворюють русло річки. Тому Держводагентство, яке сьогодні йде… Читати повністю »

Коментування вимкнено 124 перегляди

Розчистка водовідвідних каналів на території с.Яноші Берегівського району

В рамках  виконання заходів  Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр., після  укладення договору  між  Берегівським МУВГ та  Яношівською  сільською  радою,    працівниками  управління  було розпочато виконання  робіт згідно проекту «Розчистка водовідвідних  каналів  на території с.Яноші, Берегівського району». Метою виконання даних заходів є збільшення пропускної спроможності … Читати повністю »

Коментування вимкнено 104 перегляди

Закарпаття – це частина Європи. Експерти проекту ЄС знайомилися з роботою БУВР Тиси

Представники Агенції регіонального розвитку Закарпатської області, яка з березня 2018 року впроваджує разом з іноземними партнерами проект “Вдосконалення Стратегії зниження ризиків стихійних лих в Закарпатській області”, разом з експертами проекту з Нідерландів та Великобританії відвідали Басейнове управління водних ресурсів р.Тиса. У ході візиту гості ознайомилися з особливостями басейну р.Тиса, водогосподарським комплексом Закарпатської області, дізналися про… Читати повністю »

Коментування вимкнено 141 перегляд

У м.Солнок відбулися завершальні заходи проекту JOINTISZA

Минулого тижня фахівці БУВР Тиса взяли участь у завершальних заходах проекту Дунайської Транснаціональної Програми ЄС «Посилення координації між плануванням управління річковим басейном і попередженням ризику затоплення задля покращення стану водних ресурсів басейну р. Тиси». 28-30 травня відбулися останні зустрічі Наглядового Комітету та Робочих пакетів і завершальна конференція проекту (JOINTISZA). Проект JOINTISZA зосередився на координації зусиль,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 258 переглядів

Відзначення Дня працівника водного господарства

31 травня в конференц-залі БУВР Тиси відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівника водного господарства. Це професійне свято працівників водного господарства відзначається в Україні згідно з Указом Президента N 226/2003 від 18 березня 2003 року у першу неділю червня. В урочистостях взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Мікулін Віктор Петрович, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради… Читати повністю »