Архів 2016

2 коментарі 198 переглядів
logo-buvr-main-large

До уваги водокористувачів

Звіт про використання води за формою 2-ТП (водгосп), термін подання, не пізніше 1 лютого 2017 р. Форма звітності № 2ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води»скачати Порядок ведення державного обліку водокористування читати Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78 читати При здачі звіту водокористувачу необхідно надати копії таких документів: -         дозволу на спеціальне водокористування… Читати повністю »

Коментарі відсутні 111 перегляд
IMG_20161220_142748

Відбулася позачергова зустріч керівників Робочої групи з проблем р. Тиса та її приток на прикордонній ділянці

У період з 19 по 20 грудня 2016 р. відбулась позачергова зустріч керівників та експертів Робочої групи з проблем р. Тиса та її приток з метою розгляду питання щодо будівництва мосту через річку Тиса в районі с. Біла Церква (Україна) – м. Сігету-Мармаціей (Румунія) у межах виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про… Читати повністю »

Коментарі відсутні 137 переглядів
0187

Влаштування кювету для попередження розмиву дорожнього покриття в с. Мала Копаня

Працівниками Виноградівського МУВГ в с. Мала Копаня Виноградівського району проводяться роботи з покращення санітарно-екологічного та гідрологічного стану кювету, який прокладений вздовж дороги, для відведення води з дорожнього покриття та попередження його розмиву. В ході робіт буде розчищено траншею, викладено щебеневу підготовку під залізобетоні лотки та облаштування берм кювету. До роботи залучено одноковшовий екскаватор JCB –… Читати повністю »

Коментарі відсутні 115 переглядів
20161215_133923

Проведення робіт на території Баранинської сільської ради

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства уклало договір з Баранинською сільською радою в особі сільської голови Марусяк Ю.І. на проведення робіт по «Регулюванню русла р.Това за межами населеного пункту на території Баранинської сільської ради, Ужгородського району». Роботи виконують працівники дільниці гірських річок, з метою недопущення підтоплення сільськогосподарських угідь та ерозії берегів річки. До роботи залучено таку… Читати повністю »

Коментарі відсутні 94 перегляди
newspaper_online-150x117

У Драгові самотужки укріпили береги р.Теребля

Укріпити береги закарпатських водойм чи не перше завдання влади. Адже область з усіх сторін омивають швидкоплинні річки, які після інтенсивних опадів розливаються по всіх усюдах і завдають шкоди населенню. Проте роками нічого не робиться: нові дамби не будуються та і старі у належному стані не підтримуються. У хустському Драгові місцеві вже вкотре взяли все у… Читати повністю »

Коментарі відсутні 73 перегляди
newspaper_online

Небезпека підтоплень. Потрібне фінансування

На Закарпатті досі існує загроза повеней. З 2007 року програма протипаводкового захисту басейну річки Тиса не фінансується. Частина області під постійною загрозою через те, що на багатьох ділянках річок просто відсутні або ж зруйновані берегоукріплення. За словами начальника Тячівського міжрайонного управління водного господарства лише по Тячівському району 22 небезпечні ділянки, на Рахівщині їх 19. На… Читати повністю »

Коментарі відсутні 87 переглядів
паводок 12.01.2016 Закарпаття

Прем’єра депутатським запитом просять подбати про фінансування протипаводкових заходів на Закарпатті

На Закарпатті необхідно відновити фінансування протипаводкових заходів. Із відповідним депутатським запитом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернувся народний депутат України Василь Петьовка. Починаючи з 2007-го року, недофінансування програми комплексного протипаводкового захисту в басейні річки Тиса у Закарпатській області становить близько 400 мільйонів гривень. Будівництво польдерів та  протипаводкових ємностей у горах мало розпочатись ще у 2008… Читати повністю »

Коментарі відсутні 103 перегляди
PC020293

Спільний огляд прикордонної території в зоні діяльності Берегівського МУВГ

На виконання Протокольного рішення зустрічі заступників Уповноважених Урядів України і Угорщини від 17 липня 2016 р. щодо розчищення  придамбової території  від чагарників та дерев на території Бадалівської  сільської  ради  Берегівського району на ділянці ПЗ 149-160, 12 грудня  під головуванням першого заступника Берегівської  райдержадміністрації проведено нараду та створено комісію по обстеженню  прикордонної  ділянки  на вказаній території…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 255 переглядів
museum

Бокори, дараби, кляузи: фото унікальних гідротехнічних споруд у Карпатах

Прикарпатський історик, мандрівник Роберт Ерік опублікував добірку давніх фото, на яких зображені кляузи-гаті, що їх використовували для сплаву лісу в Карпатах. Світлини дають уявлення про каскади унікальних за архітектурою гідротехнічних споруд у верхів’ях Пруту, Чорного та Білого Черемошу й інших гірських річок Прикарпаття. На річках Чорний і Білий Черемош у другій половині ХІХ століття було… Читати повністю »