Архів 2008

Коментарі відсутні 224 перегляди

УВАГА! З 18 грудня 2008 року почав функціонувати веб-сайт проекту Програми сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та екологічне оздоровлення навколишнього середовища на українсько-румунській прикордонній ділянці р. Тиса”

З 18 грудня 2008 року почав функціонувати веб-сайт проекту Програми сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та екологічне оздоровлення навколишнього середовища на українсько-румунській прикордонній ділянці р. Тиса” за адресою: http://www.tysa.vodhosp.uzhgorod.ua/

Коментарі відсутні 183 перегляди

15 – 16 грудня 2008 року спеціалісти Держводгоспу України взяли участь у робочій поїздці до Угорської Республіки з метою вивчення досвіду роботи Верхнє-Тисайської Дирекції охорони довкілля та водних справ щодо будівництва і експлуатації гідротехнічних споруд.

15 – 16 грудня 2008 року спеціалісти Держводгоспу України взяли участь у робочій поїздці до Угорської Республіки з метою вивчення досвіду роботи Верхнє-Тисайської Дирекції охорони довкілля та водних справ щодо будівництва і експлуатації гідротехнічних споруд. У рамках цієї поїздки спеціалісти експлуатаційних, проектних та будівельних організацій системи водного господарства Держводгоспу України мали можливість побувати на польдері… Читати повністю »

Коментарі відсутні 171 перегляд

Проведення зустрічі керівників української і угорської робочих груп із захисту від шкідливої дії води та експертів Сторін за участі Заступників Уповноважених

9 – 10 грудня 2008 року на українській території та 11 – 12 грудня 2008 року на угорській території відбулась планова зустріч керівників робочих груп із захисту від шкідливої дії води та експертів Сторін за участі Заступників Уповноважених України і Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах. Українську і угорську делегації на зустрічі… Читати повністю »

Коментарі відсутні 177 переглядів

Нова техніка для Міжрайонних управлінь водного господарства

В цьому році парк землерийних механізмів підвідомчих організацій Закарпатського облводгоспу поповнився трьома новими гідравлічними екскаваторами та двома бульдозерами. Дана техніка була закуплена державним підприємством “Об’єднана дирекція будівництва водогосподарських об’єктів Закарпатскьої області” в рамках реалізації “Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиси у Закарпатській області на 2006-2015 роки”. Якщо порівняти з недавнім минулим, тобто технікою “радянських… Читати повністю »

Коментарі відсутні 200 переглядів

Регіональна нарада “Можливості супутникових технологій у сприянні вирішенню проблем Закарпаття”

11 грудня 2008 року спеціалісти відділу ГІС, моделювання та інформаційного забезпечення взяли участь в регіональній нараді “Можливості супутникових технологій у сприянні вирішенню проблем Закарпаття”. Організаторами наради виступили Національне космічне агентство України, Закарпатська обласна державна адміністрація і Державний науково-виробничий центр “Природа”. В доповідях учасників наради були представлені можливості сучасних геоінформаційних технологій, пов’язаних з дистанційним зондуванням Землі,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 207 переглядів

Співробітництво з Карпатським біосферним заповідником

10 грудня 2008 року відбулася робоча зустріч в рамках виконання проекту Програми Сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та екологічне оздоровлення навколишнього середовища на українсько-румунській прикордонній ділянці р. Тиса”. Зустріч проходила в головній садибі Карпатського біосферного заповідника -партнера проекту, за участі директора і працівників КБЗ, менеджера і експертів проекту Закарпатського обласного виробничого управління по… Читати повністю »

Коментарі відсутні 204 перегляди

Відбулася зустріч членів української-угорської робочої групи експертів по охороні якості вод

Згідно плану роботи української-угорської робочої групи експертів по охороні якості вод 9-10 грудня 2008 року в м. Ніредьгаза (Угорська Республіка) відбулася четверта квартальна зустріч членів робочої групи. Від Закарпатського облводгоспу в робочій зустрічі прийняв участь начальник відділу комплексного використання водних ресурсів Осійський Едуард. На зустрічі робочої групи експертів були розглянуті оцінка результатів дослідження інтеркалібраційних проб… Читати повністю »

Коментарі відсутні 167 переглядів

Анонс !!! З 18 грудня 2008 року почав функціонувати веб-сайт проекту Програми сусідства Румунія – Україна

З 18 грудня 2008 року почав функціонувати веб-сайт проекту Програми сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та екологічне оздоровлення навколишнього середовища на українсько-румунській прикордонній ділянці р. Тиса” за адресою: http://www.tysa.vodhosp.uzhgorod.ua/

Коментарі відсутні 215 переглядів

Проведено зустріч заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки та планове ХІV засідання Українсько-Словацької Комісії по прикордонних водах

З 1 по 5 грудня 2008 року в Земплінській Шираві, Словацька Республіка, відповідно до затвердженої робочої Програми на 2008 рік, відбулась зустріч Заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки й експертів Сторін (1 – 3 грудня) та планове XIV засідання Українсько-Словацької комісії по прикордонних водах (4 – 5 грудня). Українську делегацію на зустрічі Заступників Уповноважених… Читати повністю »