Архів 2007

Коментарі відсутні 98 переглядів

У лютому 2008 року в рамках реалізації проекту “Покращення системи управління паводками -МОЗЕС” відбудеться семінар з впровадження Рамкових Директив Європейського Союзу щодо управління водними ресурсами і паводками за участі словацьких партнерів – Словацького гідрометеорологічного інституту і Словацького підприємства водного господарства. Метою семінару є ознайомлення з досвідом словацьких колег щодо виконання положень Рамкової Водної Директиви і Директиви оцінки і управління паводковими ризиками ЄС.

21 лютого 2008 року в рамках реалізації проекту “Покращення системи управління паводками -МОЗЕС” в конференц-залі Закарпатського облводгоспу відбудеться семінар з впровадження Рамкових Директив Європейського Союзу щодо управління водними ресурсами і паводками за участі словацьких партнерів – Словацького гідрометеорологічного інституту і Словацького підприємства водного господарства. Метою семінару є ознайомлення з досвідом словацьких колег щодо виконання положень… Читати повністю »

Коментарі відсутні 576 переглядів

Закарпатський облводгосп від щирого серця вітає колективи водогосподарських та підрядних організацій області, місцеві органи влади, які співпрацюють з нами у вирішенні питань водного господарства та захисту населення від водної стихії та всіх краян з Новим Роком та Різдвом Христовим.

Закарпатське обласне виробниче управління по меліорації і водному господарству від щирого серця вітає колективи водогосподарських та підрядних організацій області, місцеві органи влади, які співпрацюють з нами у вирішенні питань водного господарства та захисту населення від водної стихії та всіх краян з Новим Роком та Різдвом Христовим. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2007-ий рік був… Читати повністю »

Коментарі відсутні 88 переглядів

Новини українсько-румунського співробітництва на прикордонних водах

Відповідно до Робочої Програми на 2007 рік в період з 17 по 21 грудня 2007 р. в м. Бистриця, Румунія відбулась зустріч керівників робочих груп та експертів з метою відпрацювання Регламентів щодо обміну гідрометеорологічними даними, з питань захисту від паводків на водотоках та внутрішніх водах, а також з оцінки якості прикордонних вод та заходів, що… Читати повністю »

Коментарі відсутні 111 перегляд

Проведено планове засідання Українсько-Словацької Комісії з питань прикордонних вод

10-13 грудня 2007 року в м. Ужгороді відбулося планове ХІІІ засідання Українсько-Словацької Комісії з питань прикордонних вод. На засіданні українську делегацію очолював заступник Уповноваженого Уряду України – начальник Закарпатського облводгоспу Володимир Чіпак, словацьку делегацію – Уповноважений Уряду Словацької Республіки по співробітництву на прикордонних водах Маріан Супек. Згідно із затвердженим порядком денним засідання Сторони взаємно інформували… Читати повністю »

Коментарі відсутні 123 перегляди

Кінець року – на порядку денному підведення підсумків

Скоро кінець року. Це не тільки очікування свят, але і час підведення підсумків, а також обміркування і планування на майбутнє. Саме для вирішення таких питань 13-14 грудня 2007 року українські експерти проекту INTERREG III A /TACIS “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег і басейні р.Боржава”… Читати повністю »

Коментарі відсутні 80 переглядів

На Закарпатті побільшало автоматизованих станцій!!!

Минулого тижня працівниками фірми ELCOM (Капошвар, Угорощина) були змонтовані та запущені дві автоматизовані гідрометеорологічні станції в с. Сімер (р. Тур’я) та в с. Зарічево (р. Уж) Перечинського району а також одна метеорологічна станція на ретрансляторі Яворник Великоберезнянського району, через який транслюється зв’язок для двох вищевказаних станцій. Ці станції були побудовані за кошти Датського Королівства, які… Читати повністю »

Коментарі відсутні 105 переглядів

Оголошення про результати торгів на закупівлю гідрометеорологічного та гідрометричного обладнання

2 листопада 2007 року Закарпатське обласне виробниче управління по меліорації і водному господарству оголосило тендер на закупівлю гідрометеорологічного та гідрометричного обладнання в рамках реалізації міжнародного Проекту INTERREG III В CADSES/ТАСІS “Покращення системи управління паводками”. За результатами порівняння цінових пропозицій учасників тендеру розкриття яких відбулось о 12 годині за київським часом 28 листопада 2007 року, переможцем… Читати повністю »

Коментарі відсутні 84 перегляди

На Закарпатті проходила Міжнародна науково-практична конференція

З 7-го по 9-те грудня в Ужгороді відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Відповідальність за Створіння і сталий розвиток у Центральній і Східній Європі: досвід Польщі і України”. Участь у ній взяли релігійні діячі, провідні екологи та науковці, представники органів влади, зокрема, від Закарпатського облводгоспу заступник начальника Фейер М.А., недержавних громадських організацій, мистецьких кіл та журналісти. На… Читати повністю »

Коментарі відсутні 206 переглядів

“Мій рідний край моя земля” – таку назву мала обласна юннатівська конференція, яка проходила в м. Ужгород з 30 листопада по 1 грудня 2007 року.

Мій рідний край, моя земля, Моя ти ненько дорога, Твої ліси, поля, вода, Для мене – все, моє життя!!! “Мій рідний край моя земля” – таку назву мала обласна юннатівська конференція, яка проходила в м. Ужгород з 30 листопада по 1 грудня 2007 року. Даний захід було організовано Закарпатським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді –… Читати повністю »

Коментарі відсутні 132 перегляди

Щодо засмічення р.Тиса на території Угорщини

Щодо засмічення р.Тиса на території Угорщини Електронне видання Ua-reporter.com з посиланням на інформацію Міністерства охорони довкілля і у справах водного господарства Угорщини, повідомило, що на угорській території біля міста Токай спостерігається забруднення р.Тиса сміттям та комунальними відходами, яке має походження з території України. Закарпатський облводгосп повідомляє, що під час проходження повені 5-6 грудня цього року,… Читати повністю »