Архів новин по рубриці ‘Проекти’

Коментарі відсутні 189 переглядів
040

Технічні рішення протипаводкових і маловодних проблем Затисянщини отримали позитивну оцінку

Наприкінці минулого року завершилося впровадження проекту Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства і Партнерства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 «Стале управління природними ресурсами в межиріччі річок Тиса-Тур» (HUSKROUA/0901/040). Партнерами БУВР Тиси з впровадження вищезазначеного проекту були: Верхнє-Тисайська дирекція водних справ (Угорщина), Дирекція Вод Сомеш–Тиса Національної адміністрації «Води Румунії», Виноградівське міжрайонне управління водного господарства, Виноградівська РДА, Регіональне молодіжне екологічне… Читати повністю »

Коментарі відсутні 171 перегляд
2015.12.10_13

Відбувся тренінг з прогнозування паводків у басейні р.Тиси

В рамках проекту “Подальший розвиток і гармонізація Верхнє-Тисайських українських і угорських програм розвитку протипаводкового захисту та створення інтегрованої системи прогнозування паводків із застосуванням моделей на основі ГІС” 8 грудня 2015 року в м.Ніредьгаза, Угорщина, відбувся тренінг щодо функціонування інтегрованої системи прогнозування паводків DIWA у басейні р.Тиси. В тренінгу взяли участь представники Басейнового управління водних ресурсів… Читати повністю »

Коментарі відсутні 222 перегляди
2015.12.10_1

Відбулося представлення кінцевих результатів проекту

4 грудня 2015 в м. Виноградів відбулася Заключна конференція проекту Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства і Партнерства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 «Стале управління природними ресурсами в межиріччі річок Тиса-Тур» (HUSKROUA/0901/040), метою якої було публічне представлення кінцевих результатів проекту. Серед учасників конференції були представники Закарпатської ОДА, облради, Виноградівської РДА, проектних інститутів Угорщини та України, партнери проекту, представники… Читати повністю »

Коментарі відсутні 223 перегляди
2015.09.24_4

Розчистка русла і ремонт шлюза на каналі Батар

Як ми вже повідомляли, в рамках реалізації проекту «Стале управління природними ресурсами в межиріччі річок Тиса-Тур» (HUSKROUA/0901/040) Програми транскордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007 – 2013 заплановано реалізувати декілька маломасшабних демонстраційних проектів, спрямованих на покращення водогосподарської ситуації і екологічного стану водотоків на території Затисянщини. Одним з таких проектів є  покращення гідроекологічного стану р. Батар нижче с…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 179 переглядів
1

Підпірна споруда як можливий шлях вирішення проблеми «безводності» Батарської меліоративної системи у Виноградівському районі (Відео)

Протягом 20-21 липня спеціалісти БУВР Тиси разом з представниками українських природоохоронних організацій взяли участь у робочій поїздці до Угорщини (с. Дунасігет), де за замовленням БУВР Тиси було проведено мало масштабне фізичне моделювання влаштування підпірної споруди, яку планується реалізувати на р. Тиса нижче с. Теково Виноградівського району. Дана концепція була сформульована в рамках техніко-економічного обґрунтування (далі… Читати повністю »

Коментарі відсутні 227 переглядів
2015.06.18_1

Семінар з екологічних та водогосподарських питань в межиріччі річок Тиса-Тур

15-16 червня 2015 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса, за участі представників ВАТ «Укрводпроект», Ужгородського національного університету, Виноградівського МУВГ, Закарпатської філії Держгрунтохорони, РМЕО Екосфера, а також спільно з представниками румунських організацій: Басейнового управління вод Сомеш-Тиса, Водогосподарської системи повіту Сату-Маре, Природного парку річки Тур, Фонду «Союз гуцулів Румунії» провели семінар з впровадження принципів сталого управління… Читати повністю »

Коментарі відсутні 150 переглядів
2015.05.05_5

Батарська меліоративна система: чи бути реконструкції?

В рамках реалізації проекту «Стале управління природними ресурсами в межиріччі річок Тиса-Тур» програми ТКС ЄІСП 28-29 квітня відбувся семінар з представлення техніко-економічного обґрунтування реконструкції Батарської меліоративної системи. Об’єктом дослідження ця система була обрана не випадково, оскільки особливо відчутними на сьогодні тут є негативні наслідки паводків та засух, застарілість компонентів системи та потреба у комплексній реконструкції. Окремим… Читати повністю »

Коментарі відсутні 102 перегляди
IMG_0004

Відбувся фаховий семінар «Представлення функціональних можливостей прогностичної моделі DIWA»

В рамках проекту “Подальший розвиток і гармонізація Верхнє-Тисайських українських і угорських програм розвитку протипаводкового захисту та створення інтегрованої системи прогнозування паводків із застосуванням моделей на основі ГІС” 16 листопада 2014 року в м.Ніредьгаза, Угорщина, відбувся черговий семінар з представлення можливостей системи прогнозування паводків у басейні р.Тиси. В семінарі взяли участь експерти Басейнового управління водних ресурсів… Читати повністю »

Коментарі відсутні 153 перегляди
1024.12.11_1

Громадські слухання з представлення та обговорення техніко-економічного обґрунтування реконструкції Батарської меліоративної системи

4 грудня в приміщенні великого залу Виноградівської РДА відбулися громадські слухання з обговорення техніко-економічного обґрунтування реконструкції Батарської меліоративної системи, виготовленого в рамках реалізації проекту Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна HUSKROUA 0901/040 «Стале управління природними ресурсами в межиріччі річок Тиса-Тур». Учасниками слухань були представники Закарпатської ОДА, Виноградівської РДА, партнери проекту, представники природоохоронних, сільськогосподарських та інших зацікавлених організацій,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 206 переглядів
1

Відбувся фаховий тренінг «Практичне застосування інтегрованої інформаційної системи управління паводками»

В рамках проекту “Подальший розвиток і гармонізація Верхнє-Тисайських українських і угорських програм розвитку протипаводкового захисту та створення інтегрованої системи прогнозування паводків із застосуванням моделей на основі ГІС” 26-27 листопада 2014 року в м. Ніредьгаза, Угорщина, відбувся спільний тренінг з питань практичного застосування інтегрованої інформаційної системи управління паводками. В тренінгу взяли участь фахівці Басейнового управління водних… Читати повністю »