Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментарі відсутні 54 перегляди
2

В смт. Солотвино розпочато роботи по захисту сільгоспугідь від підтоплення

Солотвинська селищна рада заключила договір з Тячівським МУВГ на проведення робіт по захисту сільгоспугідь від підтоплення потічком «Глод» в смт. Солотвино Тячівського району. Працівники Тячівського МУВГ розпочали роботи по розчистці потічка «Глод». На даний час розчищено русло потічка, та розрівняно кавальєри довжиною 250 м. При виконанні робіт задіяні екскаватор Doosan та 2 працівники Тячівського МУВГ…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 54 перегляди
MyCollages

Спільна робоча зустріч українських та угорських фахівців

З 9 по 13 липня 2018 року проходить  робоча  зустріч  фахівців Берегівського МУВГ  з  фахівцями Верхнє-Тисайської Дирекції  водних справ, в ході якої   проводиться  спільний  огляд   та  додаткові топогеодезичні вимірювання  каналів Верке, Ковач Поток, Мосток  та р.Боржава, Берегівської  меліоративної системи, з допомогою багатофункціональної плаваючої косарки TRUXOR Для підготовки Концепції  угорськими  фахівцями  додатково здійснюється  більш детальна    топогеодезична … Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
5

Виноградівське МУВГ продовжує першочергові аварійні роботи на р. Ріка в с. Липча, Хустського району

Працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства продовжують виконання робіт по робочому проекту «Перщочергові невідкладні роботи з ліквідації наслідків паводку на р. Ріка в с. Липча, Хустського району». Наданий час на хмизовій вистілці товщиною 20см. влаштовано напівзагату №1  (нижче автомобільного мосту) з негабаритного каменю в кількості 275м3, довжиною 18м. Також проводяться  земляні  роботи по відновленню тіла… Читати повністю »

Коментарі відсутні 53 перегляди
1

Працівники Тячівського МУВГ продовжують роботи по благоустрою

На виконання розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 15.02.2018 року № 86 «Про проведення заходів з благоустрою», працівники Тячівського МУВГ й надалі проводять роботи по Тячівському та Рахівському районах

Коментарі відсутні 88 переглядів
0

На берегах Боржави відзначили День Дунаю – 2018

День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай. Цьогоріч День Дунаю провели у мальовничому селі Квасово Берегівського району. Для заходу обрано цікаву концепцію – діти мали можливість поринути у часи Середньовіччя з лицарями та піратами, адже свято відбувалося… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
0

В Тячівському МУВГ провели заходи локалізації та ліквідації осередків карантинового буряну амброзії полинолистої та борщовика Сосновського

На виконання доручень БУВР Тиси, Тячівської та Рахівської адміністрацій, працівниками Тячівського МУВГ проводяться заходи по локалізації та ліквідації осередків карантинового буряну амброзії полинолистої та багаторічної рослини -  борщовика Сосновського. Оглядачі Тячівської та Рухівської дільниць провели роботи по  обробці гербіцидом «Яструб» і «Гліороган» 6,7 км гідротехнічних споруд, на яких були виявлені осередки карантинового буряну. Тячівське МУВГ

Коментарі відсутні 38 переглядів
0

Чистій воді – бути! За підтримки свідомих підприємців ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище біля річки

Нещодавно Тячівське МУВГ повідомляло про виявлений факт влаштування несанкціонованого сміттєзвалища на березі річки Чорна Тиса в селі Білин Рахівського району деякими невідповідальними мешканцями села. Але, на щастя, в цьому селі проживають також і люди, які небайдужі до природи і майбутнього свого краю.

Коментарі відсутні 39 переглядів
2

Завершення робіт на об’єкті «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської с/р та урочищі Чадий Холмецької с/р, Ужгородського району»

З метою збереження і підвищення родючості ґрунтів та регулювання водного і поживного їх режиму Ужгородським МУВГ було заключено договори з ТзОВ «Контакт-Буд» для надання послуг по частковому виконанню робіт на об’єкті «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської с/р та урочищі Чадий Холмецької с/р, Ужгородського району». Зокрема, було проведено комплекс меліоративних заходів,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 96 переглядів
0

Поточний ремонт підпірної стінки лівого берега струмка «Сіткарів потік» в с.Пасіка Свалявського району

Мукачівське МУВГ заключило договір з Сусківською сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Поточний  ремонт підпірної стінки лівого берега струмка «Сіткарів потік» біля буд.№ 5,6 в с.Пасіка Свалявського району Закарпатської області» на суму 54,645 тис.грн. Після проведення обстеження лівого берега струмка «Сіткарів потік» в с.Пасіка встановлено, що після проходження паводків відбулася берегова ерозія лівого… Читати повністю »

Коментарі відсутні 43 перегляди
0

Відновлення витоку р. Батар

Минулого року, з метою розширення природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціонального використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони і оздоровлення водних об’єктів, працівниками Виноградівського міжрайонного управління водного господарства було знайдено та облаштовано витік р. Батар, а також встановлено інформаційний знак.