Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментування вимкнено 88 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт працівниками Берегівського МУВГ

З метою виконання ремонтно-експлуатаційних робіт та забезпечення належного   утримання і функціонування міжгосподарських водогосподарських об’єктів, оглядачами гідротехнічних об’єктів Берегівського міжрайонного управління водного господарства проводяться роботи з обкошування від трав’яної рослинності водозахисної правобережної дамби р.Боржава в с.Боржава та с.Н.Ремети, правобережної та лівобережної дамб меліоративного каналу Верхнє-Сернянський. Окрім обкошування виконуються  роботи з очищення від рослинності гідротехнічних споруд, підсипки… Читати повністю »

Коментування вимкнено 130 переглядів

Розпочато роботи з відновлення русла р. Циганка в с. Великі Лази

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства уклало договір з Баранинським ОТГ щодо виконання робіт з відновленнярусла р.Циганка в с.Великі Лази Ужгородського району Закарпатської області. Роботи по даному об’єкту виконуються в рамках заходів Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Тиса в зоні діяльності Ужгородського МУВГ на 2013-2021 рр. З середини червня вже… Читати повністю »

Коментування вимкнено 129 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт працівниками Мукачівського МУВГ

Для забезпечення належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, з метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт, оглядачами гідротехнічних об’єктів Мукачівської дільниці та машиністами насосних станцій в травні-червні проведено такі ремонтно-доглядові роботи по обкошуванню від трав’яної рослинності косаркою MT-08L та вручну: лівобережної дамби р.Стара в с.Зняцево лівобережної дамби каналу Полуй с.Чопівці дамб каналу… Читати повністю »

Коментування вимкнено 84 перегляди

На базі Тячівського МУВГ проведено інструктаж з працівниками щодо праці при підвищенні температури повітря

Минулого тижня, на базі Тячівського міжрайонного управління водного господарства проведено інструктаж з оглядачами ГТС щодо виконання робіт при температурі повітря понад + 30 ºС. Державна служба України з питань праці нагадує про основні профілактичні заходи під час роботи в умовах підвищеної температури повітря. На основі цього фахівець з охорони праці провів теоретичні заняття з оглядачами ГТС та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 71 перегляд

В місті Рахів проведені роботи по відновленню потічка Буркут

За кошти Рахівської міської ради проведені роботи по влаштуванню каскаду з 19-ти дерев’яних перекатів та укріплення берегів підпірними стінками на потічку Буркут. А також з ініціативи та за кошти місцевого підприємця Бердар П.В., було здійснено зариблення струмковою фореллю в кількості 2000 штук потічка Буркут в місті Рахів. Тячівське МУВГ

Коментування вимкнено 82 перегляди

На Рахівщині відновлено прісне джерело

Закарпаття славиться тим, що в нашому мальовничому краї багато водних джерел, прісних та мінеральних. Але чомусь ми не цінуємо те що маємо – прийшовши до джерела, п’ємо воду, а потім залишаємо після себе сміття. На Рахівщині в  смт Кобилецька Поляна працівниками Тячівського міжрайонного управління водного господарства відновлено та облаштовано прісне джерело. Джерело в смт. Кобилецька… Читати повністю »

Коментування вимкнено 195 переглядів

Розпочато монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава

Дотримуючись вимог Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» та після пониження рівня води в р.Боржава до оптимального, з метою подачі води в канал Верке та поліпшення його екологічного стану, 13 червня 2019 р. працівниками Берегівського МУВГ розпочато монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава. Нагадаємо, що в кінці травня на р.Боржава… Читати повністю »

Коментування вимкнено 160 переглядів

Розчистка водовідвідних каналів на території с.Яноші Берегівського району

В рамках  виконання заходів  Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр., після  укладення договору  між  Берегівським МУВГ та  Яношівською  сільською  радою,    працівниками  управління  було розпочато виконання  робіт згідно проекту «Розчистка водовідвідних  каналів  на території с.Яноші, Берегівського району». Метою виконання даних заходів є збільшення пропускної спроможності … Читати повністю »

Коментування вимкнено 149 переглядів

Розпочато роботи з очистки русла потічка Млинівка в смт. Великий Бичків в межах моста на державній автодорозі Мукачево-Рогатин

Русло потоку Млинівка в межах моста замулено наносами та заросло чагарником. В період повеней та паводків пропускна здатність моста є недостатньою, внаслідок чого потічок виходить на заплаву, підтоплює значну територію населеного пункту. Деякі недобросовісні мешканці викидають сміття на береги потоку. Таким чином захаращене русло є небезпечним, тому що підвищує ймовірність виходу води з берегів і… Читати повністю »

Коментування вимкнено 150 переглядів

Навчання та перевірка знань з питань охорони праці

Відповідно до наказу Держводагентства України,  28-29  травня 2019 року на базі Берегівського МУВГ  розпочалися планові  навчання та перевірка  знань з питань охорони праці  працівників БУВР Тиси та підпорядкованих йому водогосподарських організацій  Закарпатської області. Комісія у складі : Голова комісії: Сторчак В.А.  –  доцент кафедри УВР і ОП ЦПКВГ; членів  комісії:  Стовбуна А.І.-   доцента кафедри УВР… Читати повністю »