Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментування вимкнено 32 перегляди

Топогеодезичні вимірювання на каналі Верке

В рамках  українсько-угорського транскордонного співробітництва на прикордонних водах, протягом   10-19 вересня   2019  року  спеціалістами  Берегівського МУВГ  спільно з  фахівцями Верхнє-Тисайської Дирекції  водних справ  м.Ніредьхаза, проводилися    основні   топогеодезичні вимірювання  канала Верке, на всій довжині 36,6 км, починаючи  від  шлюза-регулятора на каналі Верке с.Боржава до впадіння в канал В.Сернянський , поблизу с.Гут . Вимірювання здійснювалися сучасними  геодезичними… Читати повністю »

Коментування вимкнено 32 перегляди

Виконання робіт згідно Регіональної програми

В смт. Великий Бичків, що на Рахівщині, виконуються роботи з розчистки русла річки Шопурка, з метою зменшення гідравлічного навантаження на правий та лівий береги, які пошкоджені багаторічними паводками та для збільшення пропускної спроможності річки. Виконання вищенаведених заходів сприятиме попередженню подальшої руйнації пошкоджених берегів. Тячівське міжрайонне управління водного господарства уклало договір з Великобичківською селищною радою щодо… Читати повністю »

Коментування вимкнено 46 переглядів

Ремонтно – доглядові роботи Тячівського міжрайонного управління водного господарства

В зону діяльності Тячівського МУВГ входять Тячівський та Рахівський райони, з метою належного утримання та функціонування водогосподарських об’єктів, працівниками Тячівського МУВГ виконуються роботи по виконанню  ремонтно-доглядових робіт. Силами оглядачів ГТС Тячівської та Рахівської дільниць були виконані ремонтно-догядові робіти на міжгосподірській мережі: Очиска від намулу – 0,7 км/2,1 м3 Окошування ГТС– 61,2 км/69,8 га Планування та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 75 переглядів

Спільне обстеження гідротехнічних споруд з місцевою громадою

12 вересня працівниками Виноградівського МУВГ за участі Великоком’ятівського сільського голови, представників  місцевої громади, було проведено  детальне обстеження водозахисної  гідротехнічної споруди, котра захищає село Великі .Ком’яти Виноградівського району від  шкідливої дії вод р. Боржава (затоплення). Під час проходження травневого паводку 2019 року, дана гідротехнічна споруда зазнала значних пошкоджень. Працівниками управління під час обстеження  було здійснено заміри… Читати повністю »

Коментування вимкнено 31 перегляд

На Тячівщині водники облаштували джерело

З метою екологічного оздоровлення водних об’єктів, працівниками водного господарства проводяться заходи по відновленню природних водних джерел та витоків річок. Зокрема, 11 вересня фахівці Тячівського міжрайонного управління водних ресурсів відновили прісне джерело, яке розташоване між населеними пунктами Красна та Усть-Чорна Тячівського району. Проведено ряд робіт з благоустрою: – полагоджено та пофарбовано дерев’яний навіс; –  очищена від замулення… Читати повністю »

Коментування вимкнено 56 переглядів

Ремонтно-доглядові роботи на АІВС «Тиса» в смт. Міжгір’я

Для забезпечення сталої та безперебійної роботи спільної українсько-угорської автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи АІВС «Тиса» працівниками дільниці гірських річок Виноградівського МУВГ було проведено ремонтно-доглядові роботи автоматизованої станції в смт. Міжгір’я. В ході ремонтних робіт було здійснено фарбування будівлі, дверей та огорожі станції; штукатурку та побілку фундаменту огорожі. Проведено також зварювальні роботи та фарбування водомірної рейки. Працівниками ВМУВГ… Читати повністю »

Коментування вимкнено 153 перегляди

Відзначення Дня Прапору та Дня Незалежності України

Одним із найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині – герб, прапор, гімн. 23 серпня 2004 року Президент України підписав Указ «Про День Державного Прапора України». Цим Указом «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 76 переглядів

Ремонтно-доглядові роботи в зоні діяльності Берегівського МУВГ

З метою забезпечення належного утримання та функціонування водогосподарських об’єктів, працівниками Берегівського МУВГ продовжуються роботи по виконанню  ремонтно-експлуатаційних заходів. Впродовж серпня місяця проведено  поточний ремонт водовипуска в правобережній дамбі р.Боржава ПК 3+00 с.Квасово,  виконано роботи по фарбуванню металевих конструкцій, побілка  бетонних частин, проводиться очистка бетонних плит кріплення каналу від намулу та обкошування  каналу від трав’яної рослинності…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 107 переглядів

Продовження виконання доглядових робіт з обкошування дамб, каналів

Протягом липня-серпня працівниками Мукачівської дільниці та дільниці гірських річок продовжується виконання доглядових робіт по обкошуванню дамб та каналів від трав’яної рослинності косаркою MT-08L та ручними мотокосами. Проведено обкошування таких гідротехнічних споруд: правобережної дамби р.Латориця від м.Мукачево район Паланок – до с.Старе Давидково Мукачівського району –  0,8км/1,5 га лівобережна дамба каналу «Високобережний» в с.Чомонин – 1,6… Читати повністю »

Коментування вимкнено 110 переглядів

Ремонтні роботи на насосній станції №22-ЛОС

Для підготовки насосно-силового обладнання до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 рр. працівники профілактично-налагоджувальної дільниці Ужгородського МУВГ провели заміну підшипників та сальників насосно-силового агрегату 1-ОП-2500-4.2 насосної станції № 22-ЛОС, що знаходиться в с. Холмці. Монтажні і демонтажні роботи здійснювались працівниками управління, які попередньо пройшли інструктаж по техніці безпеки. Ужгородське МУВГ