Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментарі відсутні 58 переглядів
2

Робочий візит на Закарпаття першого заступника Голови Держводагенства України

13 жовтня 2017 року на Закарпаття з робочим візитом завітав перший заступник голови Держводагентства Михайло Хорєв. Він оглянув гідротехнічні споруди протипаводкового захисту у Закарпатській області та перевірив стан виконання руслорозчисних робіт на запроектованих ділянках на території області.

Коментарі відсутні 27 переглядів
9

Реконструкція меліоративної системи в урочищі «Каран» та урочищі «Чадий»

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, згідно робочого проекту «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської сільської ради та урочищі «Чадий» Холмецької сільської ради Ужгородського району» проводить  культуртехнічні роботи по очистці русла р. Циганівка по довжині 2400 м  і каналів К-1, К-1-1, К-1-2, К-1-3. Згідно проекту проводиться очистка даних об’єктів від дерев, чагарнику,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 54 перегляди
0

Першочергові заходи по ліквідації розмиву та подальшого поглиблення ерозії лівого берега р. Дусинка в урочищі «Кизій» с. Стройне Свалявського району

Відповідно до розпорядження голови Стройненської сільської ради в березні місяці цього року  із залученням працівників Мукачівського МУВГ, ВКП БУВР Тиси, Стройненської сільської ради, депутатів та спеціалістів Свалявської райдержадміністрації було проведено обстеження річки Дусинка в с.Стройне урочище «Кизій».

Коментарі відсутні 30 переглядів
123

Виконання протипаводкових заходів в с. Порошково, Перечинського району

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства на замовлення Порошківської сільської ради уклало договір про виконання робіт згідно робочого проекту «Регулювання русла потоку «Млинський» в с. Порошково, Перечинського району». Проектом було передбачено розчистка та поглиблення русла від твердих річкових відкладів по довжині 1272 м з метою створення стійкого в плані русла за для збільшення пропускної спроможності потоку… Читати повністю »

Коментарі відсутні 48 переглядів
689

Захист від підтоплення с.Берегуйфалу

В рамках  виконання заходів  Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр.  у жовтні  місяці, після  укладення договору,  між  Берегівським МУВГ та Берегуйфалівською  сільською  радою,    працівниками  управління  було розпочато виконання  робіт згідно проекту « Розчистка водовідвідних  кюветів в с.Берегуйфалу по вулиці Петефі та Сугой, Берегівського району»…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 72 перегляди
2

В міжрайонних управліннях проведені наради щодо регулювання водних відносин при розчистці русел річок

На проведення робіт із розчистки русел річок для покращення умов проходження паводків на річках Закарпатської області, рішенням Закарпатської обласної ради від 21.09.2017 р. №911 було затверджено «Заходи з регулювання водних відносин при проведенні робіт із розчистки русел річок в басейні річки Тиса в Закарпатській області». З метою регулювання водних відносин при проведенні розчистки русел річок… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
369

Ще одне відновлене джерело на Міжгірщині

Усім нам слід пам’ятати, що водні ресурси – це невичерпний природний матеріал життя, який треба берегти і відновлювати. Ось чому відновленню, збереженню, недопущенню забруднення і раціональному використанню водних ресурсів приділяється особлива увага. Одним із заходів, який проводяться водогосподарниками є проведення робіт з відновлення природних водних джерел. Відтворення і впорядкування замулених природних джерел, їх відновлення –… Читати повністю »

Коментарі відсутні 61 перегляд
1

Виконання робіт з влаштування трубчастого переходу по вул. Шенборна (біля пекарні) в с.Верхній Коропець Мукачівського району

Мукачівським управлінням в вересні-жовтні виконувались роботи з влаштування трубчастого переходу до вул.Шенборна в с. В.Коропець (біля пекарні), згідно укладеного договору на виконання підрядних робіт з Верхньокоропецькою сільською радою на суму 41,396 тис.грн. Мета проекту – влаштування переходу через водовідвідний канал та відвід стічних вод.

Коментарі відсутні 50 переглядів
2

Облаштування місця витоку річки Батар

З метою розширення природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціонального використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони  і оздоровлення водних  об’єктів, Виноградівське міжрайонне управління водного господарства приймає активну участь у заходах по облаштуванню джерел і витоків річок. Силами водогосподарників деякі з джерел вже розчищені… Читати повністю »

Коментарі відсутні 57 переглядів
DSCN7219

Участь Виноградівського МУВГ у конференція з питань екології Виноградівського району

«Екологічні проблеми Виноградівщини та шляхи їх вирішення”, під такою назвою відбулась конференція у м.Виноградово, організована департаментом екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації. Участь у конференції взяли представники Виноградівської міськради, Виноградівського міжрайонного управління водного господарства, Виноградівського виробничого управління житлово-комунального господарства, Виноградівського держлісгоспу та активна громадськість району. Відкрив засідання директор департаменту екоресурсів Сергій Рішко, який, зокрема, наголосив… Читати повністю »