Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментарі відсутні 46 переглядів
Обстеження системи Чорний Мочар

Спільне обстеження території системи «Чорний Мочар»

13 квітня поточного року, спеціалістами Берегівського МУВГ спільно з представниками Агрофірми «Лучки», що орендують землі системи «Чорний Мочар» та території Держплемзаводу «Закарпатський», проведено обстеження наслідків підтоплення сільськогосподарських угідь після  проходження грудневого 2017 та лютневого 2018 років паводків, які призвели до підтоплення майже  третини території системи «Чорний Мочар», що в межах  Берегівського району становить 8,0 тис.га…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 57 переглядів
1

Участь працівників Тячівського МУВГ в акції «Закарпаттю чисте довкілля»

На виконання розпорядження голови Закарпатської обласної адміністрації №86 15.02.2018 року «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля»,  місячника «Чисте узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня, 14 квітня 2018 року працівниками Тячівського міжрайонного  управління водного господарства проведено роботи по благоустрою територій адміністративних будівель в м. Тячів та в смт. В.Бичків. Території прибрано від… Читати повністю »

Коментарі відсутні 52 перегляди
collage_1

Заходи з благоустрою Виноградівського МУВГ

Відповідно до розпорядження  голови Закарпатської обласної державної адміністрації № 86 від 15.02.2018р та листа БУВР Тиси № 01-09/408 від 11.04.2018 «Про благоустрій населених пунктів проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» встановленого єдиного санітарного дня з очищення території області» працівниками Виноградівського міжрайонного управління водного господарства було організовано виконання заходів з благоустрою. З початку… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
0

Прибирання придорожніх кюветів в с.Страбичово-Баркасово Мукачівського району

14 квітня, відповідно до розпорядження голови Мукачівської РДА №153 від 15.03.2018 р. «Про благоустрій територій населених пунктів» на Мукачівщині провели загальний суботник. Весняна толока відбулася в рамках щорічної загальнодержавної акції «За чисте довкілля». Працівники Мукачівського МУВГ взяли участь у прибиранні придорожніх кюветів від АЗС с.Страбичово до с.Баркасово Мукачівського району. Очищено придорожну смугу та кювети (права… Читати повністю »

Коментарі відсутні 71 перегляд
Рівень води в каналі Чаронда-Латориця, насосна станція 1-БОС, становить 300 см.

Насосні станції в Ужгородському МУВГ працюють в режимі паводкової ситуації

На річках та їх притоках завершилося проходження сніго-дощового паводку в Великоберезнянському та Перечинському районах. Сформовані водні стоки проходили в межах корінних берегів не створюючи загрози життєдіяльності населенню. Станом на 06.03.2018 р. на р. Латориця біля м. Чом утримується формування максимального рівня досягнення ІІІ ступеня захисту та виходом води на заплаву, в межах міждамбового простору. Працюють… Читати повністю »

Коментарі відсутні 89 переглядів
IMG_7112

Відбулася третя зустріч з обговорення підготовки Інтегрованого плану управління басейном р. Тиси

4 квітня 2018 року у м. Тячів відбулася третя зустріч із зацікавленими сторонами з метою обговорення підготовки Плану управління басейном річки Тиси. У роботі семінару взяло участь 50 організацій басейну Верхньої Тиси (Рахівського, Тячівського, Хустського, Міжгірського і Виноградівського районів) – представники органів місцевої влади, водогосподарських організацій, лісового господарства, сільського господарського, комунальних підприємств, природоохоронних організацій, неурядових… Читати повністю »

Коментарі відсутні 58 переглядів
0

Регулювання русла з кам’яним кріпленням правого берега потічка «Плав’янський» в с. Плав’я на території Дусинської сільської ради

Після  проходження  сніго-дощового паводку 3-5 лютого 2018 року комісією, створеною відповідно до розпорядження голови Дусинської с/ради від 07.02.2018р. «Про створення робочої групи», було проведено обстеження правого берега потічка «Плав’янський» по вулиці Визволення навпроти будинку № 30 в с. Плав’я на території Дусинської  сільської ради  Свалявського району. В ході обстеження було встановлено, внаслідок дощового паводку, що… Читати повністю »

Коментарі відсутні 64 перегляди
01

Ужгородське та Тячівське МУВГ приєднались до відзначення Всесвітнього дня води

На виконання доручення БУВР Тиси №01-09/317 від 19.03.2018 р., щодо відзначення Всесвітнього дня води 22 березня 2018 року, проведення якого у 1992 році було започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами, Ужгородське та Тячівське МУВГ прийняли участь у відзначенні Всесвітнього дня води. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня… Читати повністю »

Коментарі відсутні 96 переглядів
collage_4

Відзначення Всесвітнього (міжнародного) дня водних ресурсів

Вода – краса всієї природи. Вода жива, вона біжить або хвилюється вітром, вона рухається і дає життя і рух всьому, що її оточує. С.А. Аксаков Всесвітній (міжнародний) день водних ресурсів —  враховуючи важливість водних ресурсів у розвитку економічної діяльності і соціального благополуччя, яка не отримує широкого усвідомлення,  1993 року Генеральною  Асамблеєю було запроваджено  Міжнародний  день… Читати повністю »

Коментарі відсутні 131 перегляд
4

Продовження практичних відпрацювань БУВР Тиси та міжрайонними управліннями в рамках командно-штабних навчань

21 березня працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та міжрайонних управлінь продовжили відпрацювання практичного завдань командно-штабних навчань, які проходять на території Закарпатської області. Відповідно до ввідної №4 на 10-00 год від 21 березня 2018 року, внаслідок інтенсивних опадів відбувалося різке підняття рівня води в р. Тиса, затоплено і підтоплено господарські об’єкти, споруди, суб’єкти господарювання… Читати повністю »