Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментарі відсутні 84 перегляди
25

Першочергові роботи на р. Ріка в с. Липча Хустського району

Під час проходження паводку 15-17 грудня 2017 року в с. Липча Хустського району  паводковими водами було зруйновано придамбове кріплення та тіло правосторонньої водозахисної дамби р. Ріка по довжині 150м. Тому для попередження підтоплення та затоплення дворогосподарств с. Липча біля 800 будинків та інфраструктури села було прийнятто рішення про проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на пошкодженній частині… Читати повністю »

Коментарі відсутні 46 переглядів
0

Культуротехнічні роботи з покращенням екологічного стану каналу вздовж дороги Мукачево-Берегово на території Нижньокоропецької сільської ради

Мукачівське МУВГ в грудні місяці уклало договір з Нижньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Культуротехнічні роботи з покращенням екологічного стану каналу по дорозі Мукачево-Берегово на території  Нижньокоропецької сільської ради» на суму  29,574 тис.грн. Мета проекту –  очистка від чагарнику придорожнього каналу довжиною 1,2 км вздовж дороги Мукачево-Берегово в с.Нижній Коропець для покращення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 42 перегляди
0

Поточний ремонт з влаштуванням трубчастих переходів в с.Буковинка Мукачівського району

Мукачівське МУВГ в грудні  уклало договір з Верхньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Поточний ремонт з влаштуванням  трубчастих переходів в с.Буковинка, 89 (біля магазину) на території Верхньокоропецької сільської ради» на суму 44,505 тис.грн. Мета проекту – розчистка водовідвідних канав вздовж дороги протяжністю 170 м для покращення їх пропускної спроможності під час проходження… Читати повністю »

Коментарі відсутні 96 переглядів
3

Робота Ужгородського управління під час проходження паводків

Внаслідок проходження сильних дощів 13-14 грудня 2017 року відбулося підвищення рівнів води на річках Закарпаття. На гідрологічних постах р. Уж – м. Ужгород та в нижніх течіях р. Латориця відбувся вихід води на заплави, внаслідок чого в Ужгороді залило частину Боздошського парку, а в Перечинському районі постраждав водозабір також відбулося підтоплення сільськогосподарських угідь та дворогосподарств…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 33 перегляди
13

Виконання робіт по благоустрою в с.Буковинка з влаштуванням трубчастих переходів

Мукачівське МУВГ в листопаді уклало договір з Верхньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Благоустрій  в с.Буковинка з влаштуванням трубчастих переходів діаметром 600 мм за домоволодінням № 103 та біля будинку № 112 на території Верхньокоропецької сільської ради Мукачівського району» на суму 70,787 тис.грн. Мета проекту – влаштування переходу через водовідвідні канали та… Читати повністю »

1 коментар 72 перегляди
2DSCN7662

Ще одна пересувна насосна станція стала мобільною

З попереднього позитивного досвіду переобладнання пересувних насосних станції ВМУВГ було прийнято рішення про встановлення ще одної насосної станції на мобільне шасі. Цим самим дане переобладнання є цілком закономірним, виправданим та економічно вигідним. Адже перевезення насосної станції здійснюється без задіяння автокрана та автомобіля для перевезення станції. Працівниками мехмайстерні у листопаді місяці були проведені роботи по монтажу… Читати повністю »

Коментарі відсутні 37 переглядів
23

Продовження робіт по реконструкції меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV та урочищі «Чадий»

Згідно робочого проекту «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської сільської ради та урочищі «Чадий» Холмецької сільської ради Ужгородського району» працівниками Ужгородського міжрайонного управління проведено улаштування гирла дренажних колекторів на каналах К-1; К-1-1; К-1-2; К-1-3 та проведено реконструкцію ГТС на ПК0+30 на каналі К-1. На даний час проводиться улаштування накопичувального басейну на… Читати повністю »

Коментарі відсутні 85 переглядів
simya.00_02_59_01.Still213

В Ільниці тривають роботи з берегоукріплення (ВІДЕО)

Кілька тижнів фахівці водгоспу із залученням спецтехніки укладають габарит вздовж берегів невеликої, проте вкрай підступної річки Ільнички. В Іршавській Ільниці не чекають на руйнівний паводок склавши руки, а готуються відбити стихію. На одній з проблемних ділянок тамтешньої Ільнички, невелика місцева річка, облаштовують береги – розмиті попередніми підтопленнями. Джерело інформації: ПЕРШИЙ.COM.UA

Коментарі відсутні 64 перегляди
2

Запобігання підтопленню дворогосподарств в селі Мала Копаня

На замовлення  Малокопанської сільської ради було заключено  договір з Виноградівським  МУВГ на  виконання земляних робіт (розчистка придорожнього кювета від замулення) для водовідведення по вул. Центральній  сила Мала Копаня  довжиною    120 метрів . Метою виконання даних заходів є покращення  пропускної  здатності придорожнього кювета для запобігання  підтоплення дворогосподарств вулиці Центральної в с.Мала Копаня під час проходження інтенсивних… Читати повністю »

Коментарі відсутні 89 переглядів
06

Проведено осінній огляд водогосподарських споруд з угорськими колегами на рівні заступників Уповноважених Урядів

У межах виконання двосторонньої Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 28-30 листопада 2017 року відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини за участю керівників та експертів робочої групи із захисту від шкідливої дії вод. Основною метою зустрічі фахівців було проведення спільного огляду та оцінки водогосподарських споруд в басейні р. Тиса… Читати повністю »