Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментарі відсутні 53 перегляди

«Пластику не місце на березі річки» Тячівське та Мукачівське МУВГ відзначили Всесвітнього дня води

З метою відзначення на належному рівні Всесвітнього дня води, цьогорічна тема якого «Вода для всіх», привернення уваги мешканців Тячівського та Рахівського районів до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів та виховання екологічно свідомого мислення закарпатців. Тячівське МУВГ організувало екологічну акцію за підтримки народного депутату України, Василя Васильовича Петьвки. Саме від підтримав ідею запропоновану працівниками Тячівського… Читати повністю »

Коментарі відсутні 67 переглядів

Еколого-просвітницькі заходи до Всесвітнього Дня води

Щороку 22 березня відзначається Всесвітній День води. Це свято було започатковане для вирішення глобальних проблем нестачі питної води на планеті та збереження водних ресурсів. Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію від 22 лютого 1993 року, оголосивши 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Згідно рекомендацій Конференції ООН з охорони навколишнього середовища і розвитку, цей день… Читати повністю »

Коментарі відсутні 53 перегляди

Бережіть природні джерела!

Довгий час вважалося, що запаси прісної води невичерпні, що вони мають здатність до самовідновлення. У результаті безконтрольної господарської діяльності кількість придатної для пиття води різко зменшилась. Якщо в 1900 році людством було використано лише 5% запасів прісних вод, то у 2005 році – вже 35%. Більше мільярда жителів нашої планети живуть в умовах постійного гострого… Читати повністю »

Коментарі відсутні 55 переглядів

Обстеження нереконструйованої дамби на р. Тиса

19 березня 2019 року представники БУВР Тиси та Виноградівського МУВГ разом з головним інженером проекту ПрАТ «Укрводпроект» Радченко Н.В. провели виїзну технічну нараду по робочому проекту «Реконструкція лівобережної дамби р. Тиса на ділянці с. Теково – с. Гетеня Виноградівського району Закарпатської області». Оскільки проект був розроблений в 2012 році, то основним завданням було обстежити дану… Читати повністю »

Коментарі відсутні 86 переглядів

Проведення екологічної акції по прибиранню каналу Коропецький в м.Мукачево

В рамках заходів з відзначення Всесвітнього дня води та з метою привернення уваги мешканців міста Мукачева до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів, приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах, Мукачівське МУВГ ініціювало проведення екологічниої акції по благоустрою каналу… Читати повністю »

Коментарі відсутні 73 перегляди

Виконання ремонтно-доглядових робіт Рахівською дільницею Тячівського МУВГ

Протягом лютого місяця Рахівською  дільницею Тячівського МУВГ виконувалися доглядові роботи на міжгосподарській мережі. Основна увага була приділена вирубці чагарників на дамбах відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. Зокрема проведено вирубку чагарнику на  лівобережній дамбі р.Шопурка в смт.В.Бичків, правобережній дамбі р.Тиса в смт. В.Бичків, правобережній дамбі р.Тиса в м. Рахів загольною протяжністю 3,2 км (3,8га). Виконані… Читати повністю »

Коментарі відсутні 76 переглядів

Працівники Виноградівського МУВГ прийняли участь у виробничій нараді в Виноградівській РДА

25 лютого під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада з питання здійснення весняного прибирання та благоустрою населених пунктів району. Участь у нараді взяла начальник відділу водних ресурсів Виноградівського МУВГ Алла Фіцай. В ході наради було зазначено, що у зв’язку із перебоями в роботі з вивозу твердих побутових відходів із населених пунктів району… Читати повністю »

Коментарі відсутні 145 переглядів

Обстеження правобережної дамби р.Боржава с.Гребля

На звернення Греблянської сільської ради, спеціалістами Берегівського МУВГ спільно з представниками Іршавської РДА, Греблянської сільської ради та депутатами сільської ради проведено обстеження правобережної дамби р.Боржава с.Гребля Іршавського району, яка була побудована в 1971 році. Обстеженням виявлено, що через довготривалий термін експлуатації, під впливом води та власної ваги, гребінь дамби  зазнав  часткової деформації і в деяких … Читати повністю »

Коментарі відсутні 155 переглядів

Обстеження каскаду ставків на р.Сардик

З метою успішного пропуску паводку, 8 лютого спеціалістами Берегівського МУВГ спільно  з начальником  відділу цивільного захисту Іршавської РДА  п. Турянин В.І та представниками В.Раковецької сільської ради, проведено обстеження  каскаду ставків на р.Сардик в с.Заболотне. Обстеженням  встановлено, що ставок №1 (нижній по каскаду) повністю опорожнений і готовий  до прийняття  надлишку води від верхніх ставків під час… Читати повністю »

Коментарі відсутні 151 перегляд

Вимірювання витрат води на Батарській дільниці, Виноградівського МУВГ

08 лютого 2019 року спеціалістами БУВР Тиси спільно з працівниками Виноградівського МУВГ було проведено гідрологічні заміри витрат води у відкритих водотоках, з метою підготовки технічного завдання по пілотному проекту в рамках провадження Регіонального проекту Глобального Екологічного Фонду              « Гідроморфологія та відновлення річок басейну Дунаю». Заміри витрат води було проведено… Читати повністю »