Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментарі відсутні 48 переглядів
12-2

Фахівці Тячівського МУВГ взяли участь в обстеженні несанкціонованого скиду каналізаційних стоків в потічок «Голубий Дунай».

Ще в серпні 2015 року Тячівське міжрайонне управління водного господарства підписало договір з Тячівською міською радою на виконання робіт по проекту «Регулювання потічка «Голубий Дунай» в м.Тячів. Роботи розпочалися на початку вересня 2015 року і тривають по теперішній час. Проведено  вирубку чагарників, дерев, та розчистку русла потічка Голубий Дунай  від сміття та намулу. Проводиться закріплення укосів… Читати повністю »

Коментарі відсутні 42 перегляди
3

Участь фахівців Тячівського МУВГ у спільних топогеодезичних вимірюваннях з румунськими колегами

З метою моніторингу поведінки річки Тиса, вжиття заходів щодо покращення її екологічного стану  14 червня групою румунських гідрологів та топогеодезистів за участі фахівців Тячівського МУВГ проведено топогеодезичні вимірювання р.Тиса в районі ПЗ 309-310. Тячівське МУВГ

Коментарі відсутні 41 перегляд
IMG_20170609_150922

Виконання доглядових робіт дільницями Виноградівського міжрайонного управління водного господарства

Для забезпечення стабільної роботи міжгосподарських меліоративних систем та гідротехнічних споруд та на виконання плану ремонтно-доглядових робіт  дільницями  Виноградівського  МУВГ  проводяться роботи  по обкошуванню (вручну та механізмами) дамб і каналів від трав’яної рослинності. З метою забезпечення порядку, санітарного стану та благоустрою. Сальвінська дільниця обкошування вручну та механічно : правобережну (п/б) та лівобережну(л/б) дамби та к-л Сальва,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 41 перегляд
IMG_20170602_141632

Захист від підтоплення смт.Батьово

На замовлення  Батівської  селищної  ради, в травні місяці  працівниками Берегівського МУВГ було розпочато виконання  робіт згідно проекту « Реконструкція  водовідвідних каналів для захисту  від підтоплення смт Батьово, Берегівського району. Метою виконання даних заходів є збільшення пропускної спроможності  каналів та запобігання  підтоплення  частини  села під час проходження інтенсивних опадів, з подальшим відведенням води в магістральні меліоративні… Читати повністю »

Коментарі відсутні 51 перегляд
collage_1

Відновлення та впорядкування природних питних джерел працівниками Мукачівського МУВГ

Витік кожної річки чи струмка починається саме з природного джерела. Тому потрібно завжди турбуватися про чистоту водних джерел, шанобливо ставитися до річок, озер, криниць, природних джерел, очищати їх від замулення та упорядковувати. Розуміючи важливість проведення таких заходів, працівники управління активно включаються в роботу з відновлення водних джерел, а також проводять її як власними силами так… Читати повністю »

Коментарі відсутні 31 перегляд
99

Тячівське МУВГ працює над приведенням в належний технічний стан автотранспорту

Одним із основних напрямків роботи Тячівського МУВГ є залучення коштів від надання транспортних послуг. Для  подальшого ефективного використання автотранспортної техніки за залучені кошти на протязі першого півріччя 2017 року  працівниками відділу механізації виконуються роботи по покращенню технічного стану автомобілів та екскаваторів. Придбано 8 шин для автомобілів КРАЗ, виконано зварювальні роботи та покраску. Тячівське МУВГ

Коментарі відсутні 41 перегляд
collage_2

Очищення від сміття та покращення технічного стану водовідвідного каналу в урочищі “Біля водокачки” на території Павшинської сільської ради

Мукачівським МУВГ в червні укладено договір з Павшинською сільською радою на виконання підрядних робіт по очистці від намулу, сміття та покращенню технічного стану водовідвідного каналу в урочищі “Біля водокачки” поряд з ромським поселенням в с.Павшино на суму 45,501 тис.грн. протяжністю 680 м. Канал сильно замулений, в окремих місцях канал засипаний повністю сміттям, що під час… Читати повністю »

Коментарі відсутні 54 перегляди
125

Тячівське МУВГ веде технічний контроль за виконанням руслоочисних робіт.

Працівники Тячівського МУВГ ведуть технічний контроль за виконанням руслоочисних робіт. З метою забезпечення своєчасного та дієвого контролю за додержанням вимог чинного законодавства на водних об’єктах Тячівського та Рахівського району, попередження несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші з русел річок та мінімізації шкоди навколишньому природному середовищу, 13 червня працівники Тячівського МУВГ виконали ряд робіт по діючих проектах «Розчистка… Читати повністю »

Коментарі відсутні 40 переглядів
IMG_20170612_111907

Розчистка гірських потічків після проходження селевого потоку на Виноградівщині

Після проходження на території Виноградівського району сильних, зливних дощів до Виноградівського МУВГ звернулися сільські ради с. М.Копаня та с. Букове, для проведення робіт по розчистці місцевих гірських потічків. Адже під час інтенсивних дощів зійшов селевий потік який замулив потічки. Після проведення обстеження даних ділянок було заключено відповідні договори на проведення робіт. Завдяки виконаним роботам розчистились… Читати повністю »

Коментарі відсутні 54 перегляди
2

Моніторинг стану споруд після зимового льодоходу та весняних паводків

Інженерами  Тячівського МУВГ проведено  обстеження об’єктів побудованих в 2016 році в селах Біловарці, Ганичі.  Метою такого обстеження є   оцінка стану споруд після зимового льодоходу та весняного паводку, аналіз можливих недоліків для покращення в майбутньому їхньої ефективності. Обстежено також нове будівництво загати в с.Підплеша Тячівського району, виявлено недоліки та надано  рекомендації по їх усуненню. Під час… Читати повністю »