Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментування вимкнено 69 переглядів

Водники обмінялися досвідом з питань охорони праці

Минулого тижня фахівець Тячівського МУВГ взяв участь в взаємоперевірці стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху. На виконання наказу Держводагентства України від 15.02.2019 р. №91, а саме: графіку здійснення взаємоперевірки стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху у водогосподарських організаціях у 2019 році головний інженер Тхорук Микола Миколайович відбув у відрядження… Читати повністю »

Коментування вимкнено 67 переглядів

Виноградівське МУВГ оновило інформаційні стенди та білборди

Працівниками Виноградівського міжрайонного управління водного господарства було проведено роботи по відновленню інформаційних табличок, стендів та білбордів з метою інформування населення про водогосподарську галузь та її завдання. Зокрема, оновлено інформаційний стенд бази управління, на якому розміщено функціональні обов’язки та послуги Виноградівського управління водного господарства. Також пофарбовано стелу біля адмінбудівлі, де на фоні жовто блакитного прапору України… Читати повністю »

Коментування вимкнено 72 перегляди

Фахівці Тячівського МУВГ надали роз’яснення мешканцям села Лазещина

Фахівці Тячівського міжрайонного управління водного господарства зустрілися з мешканцями села Лазещина Рахівського району щодо проблеми будівництва мосту. Це гірське село, в якому вулиці пролягають вздовж річки Лазещина, і міст – це нагальна потреба. Наразі, аби перейти через річку, місцевим доводиться проходити по декілька кілометрів, а автомобіль взагалі не має іншої можливості заїзду тільки через річку…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 72 перегляди

Виконано поточний ремонт шлюза-регулятора каналу Верке на ПК 0+20

Відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт, оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з ремонту та покращення експлуатації гідротехнічних споруд. У жовтні місяці, власними силами було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема: виконано поточний ремонт шлюза-регулятора каналу Верке ПК0+20. Під час робіт… Читати повністю »

Коментування вимкнено 108 переглядів

Завершено будівельні роботи на Ділянці №1 по капітальному ремонту русла р.Циганка в с.Великі Лази

На сьогодні, вже завершені будівельні роботи на Ділянці № 1 на об’єкті:  «Капітальний ремонт русла р.Циганка в с.Великі Лази Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області» та розпочато роботи на другій ділянці. На завершальному етапі працівники Дільниці гірських річок виконали земляні роботи, а саме: укріплення берега,  очистка і планування укосів та посів трав’яної рослинності. Дані… Читати повністю »

Коментування вимкнено 131 перегляд

Відновлення правого та лівого берегоукріплення р.Лисичанка та зруйнованого мосту в урочищі Яблінце

В рамках  виконання заходів  Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр., після  укладення договору  між  Берегівським МУВГ та  Лисичівською  сільською  радою,    працівниками  управління  було розпочато виконання  робіт згідно проекту «Відновлення берегоукріплення правого та лівого берегів р.Лисичанка, а також зруйнованого мосту  в урочищі Яблінце, біля житлового… Читати повністю »

Коментування вимкнено 68 переглядів

Тячівське МУВГ оновлює інформацію на візуальних носіях

У зоні діяльності Тячівського міжрайонного управління водного господарства облаштовано чотири інформаційні білборди з метою висвітлення діяльності та інформування населення щодо водних ресурсів і діяльності водогосподарських організацій. З метою підвищення екологічної свідомості населення та згідно виробничого плану управління на 2019 рік працівники Рахівської дільниці спільно з відділом водних ресурсів та диспетчерської служби оновили інформаційний стенд в… Читати повністю »

Коментування вимкнено 104 перегляди

Проведення планових ремонтно-профілактичних робіт трасформаторної підстанції на НС-6 с.Ракошино

Силами працівників Мукачівського МУВГ проведено плановий ремонт трансформаторної підстанції ТМ 35/0,4 кВ 160 кВА на насосній станції №6 в с.Ракошино Мукачівського  району, а саме були виконані роботи з: заміни опорного ізолятора та роз’єднувач РИНД І-35/400; проведено регулювання ножів роз’єднувача РЛНД 1-35/400, змащування рухомих частин роз’єднувача; заміна запобіжників ПСН -35 кВ проведена герметизація трансформатора, доливка трансформаторного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 149 переглядів

Засідання Робочої групи Ужгородського МУВГ

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, як Партнер по проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж (FloodUZH)» Програми ТКС ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, HUSKROUA/1702/8.1/0005 та Угоди про партнерство від 21 серпня 2019 року, провело перше засідання робочої групи. В ході засідання були обговорені першочергові кроки щодо належного впровадження Проєкту, а саме: вироблено детальний… Читати повністю »

Коментування вимкнено 103 перегляди

Продовжуються роботи зі захисту села Великі Ком’яти від паводкових вод річки Боржави

З метою попередження підтоплення сільгоспугідь, присадибних ділянок та дворогосподарств села Великі Ком’яти Виноградівського району під час проходження високих рівнів води в річці Боржава проведено комплекс гідротехнічних робіт відповідно до угоди між Великоком’ятівською сільською радою та Виноградівським міжрайонним управлінням водного господарства. Зокрема виконано роботи з усунення окремих розмивів (проранів) земляних валів шляхом їх тампонування  та  проведено… Читати повністю »