Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментування вимкнено 78 переглядів

Проведення Дня охорони праці у Виноградівському МУВГ

На виконання наказу Державного агентства водних ресурсів України від 15.02.2019 року та відповідно до листа Державної служби України з питань праці від 02.04.2019 щодо проведення Дня охорони праці в Україні у 2019 році, протягом квітня-травня місяця у Виноградівському міжрайонному управлінні водного господарства проводилися заходити, щодо запобігання нещасним випадкам, підвищення рівня безпеки й умов праці. Згідно… Читати повністю »

Коментування вимкнено 114 перегляди

Продовжуються роботи по благоустрою прибережних смуг річок Закарпаття

Для забезпечення належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності Мукачівського МУВГ, з метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт, оглядачами ГТО Мукачівської дільниці проведено обкошування правобережної дамби р.Латориця м.Мукачево в районі«Паланок» – с.Старе Давидково косаркою MT-08L протяжністю 1,5 км на площі 3,0 га  та  вручну – 0,4 км на площі 0,7 га. Також з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 70 переглядів

Тячівське МУВГ проводить земляні роботи по влаштуванню водовідвідного каналу

Вчора, 15 травня в місті Тячів розпочаті роботи по проекту «Відновлення водозахисної дамби №1 річки Тиса в районі вул.Ярослава Мудрого, в місті Тячів, в Закарпатській області (влаштування водовідвідного каналу). Фахівці Тячівського міжрайонного управління спільно з начальником відділу ВКП «ЗАКАРПАТТЯВОДПРОЕКТ» БУВР Тиси Ольгою Сорокою, провели роботи по виносу траси водовідвідного каналу в натуру. На разі розпочато… Читати повністю »

Коментування вимкнено 80 переглядів

Відбулась робоча зустріч з питань подачі води в канал Верке

15 травня 2019 р. в с.Боржава, Берегівського р-ну відбулась виїздна робоча зустріч начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства Скраль Петра та заступника начальника Козлюк Миколи з мером міста Берегово Бабяк Золтаном. Метою зустрічі було вирішення питання встановлення греблі на р.Боржава для подачі води в канал Верке та для покращення екологічного стану м.Берегово. Напередодні, під час… Читати повністю »

Коментування вимкнено 62 перегляди

В Тячівському МУВГ, на протязі місяця, провели заходи до дня Охорони праці

На виконання наказу Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса «Про проведення Дня охорони праці в Україні на рівні БУВР Тиси у 2019 році», та з метою проведення на належному рівні у Тячівському МУВГ додаткових заходів щодо запобіганням нещасним випадкам, підвищення рівня безпеки й умов праці у зв’язку з офіційно встановленим Днем Охорони праці в Україні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 91 перегляд

Ужгородське МУВГ отримало ліцензію на будівництво гідротехнічних споруд та комплексів (Клас наслідків СС3)

Згідно рішення Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 10 квітня 2019 року № 20-Л Ужгородському МУВГ буда видана ліцензія: «Господарська діяльність з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками». Дана ліцензія надає можливість проведення робіт із середніми та значними наслідками СС2, а саме будівельні та монтажні роботи загального… Читати повністю »

Коментування вимкнено 133 перегляди

Перевірка знань з охорони праці працівників Виноградівського МУВГ

На виконання Закону України «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, відповідних рішень Кабінету Міністрів України та на виконання наказу Держводагентства України № 91 від 15.02.2019 року «Про стан охорони праці, пожежної безпеки у 2019 році в організаціях, на підприємствах, що належать до сфери управління Держводагенства та заходи з охорони праці, протипожежної та дорожньої безпеки… Читати повністю »

Коментування вимкнено 133 перегляди

Участь у засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

Головний інженер Ужгородського МУВГ Морський В. І. прийняв участь в позаплановому виїзному засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Василя Гомоная. Члени комісії провели обстеження стану гідротехнічних споруд неподалік вулиці Єньковській та, як результат, затвердили протокол засідання. Також проблемне питання стосовно стану очисних об’єктів буде винесено на найближче засідання… Читати повністю »

Коментування вимкнено 65 переглядів

Тячівське МУВГ долучилося до заходів з нагоди Дня Пам’яті та примирення та Дня Перемоги

Сьогодні, з нагоди пам’ятних дат 8 та 9 травня — Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні у м. Тячів відбулися урочисті заходи. Працівники Тячівського міжрайонного управління водного господарства, взяли участь в урочистостях разом з представниками районної адміністрації, районної та міської ради, правоохоронних та контролюючих органів, установ, військового комісаріату,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 315 переглядів

Перше засідання Басейнової ради р.Тиса

7 травня 2019 р. під головуванням п.Шпонтак Ю.М. – голови Басейнової ради р.Тиса, та координатора п. Осійського Е.Й., в залі засідань Берегівської міської ради було проведено перше Засідання Басейнової ради р.Тиса. Участь у засіданні Басейнової ради р.Тиса прийняли всі водогосподарські організації області, представники влади, науковці, громадськість та ЗМІ. Перед присутніми з вітальним словом та побажанням… Читати повністю »