Архів новин по рубриці ‘Проєкт FloodUZH’

Коментування вимкнено 136 переглядів

Працівники Ужгородського МУВГ прийняли участь в засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

Минулого тижня у малому залі засідань Ужгородської міської ради відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, в якій прийняв участь представник Ужгородського міжрайонного управління водного господарства. На засіданні обговорювали план дій щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені і паводків у 2019-2020 роках. Також провели аналіз місць можливих льодових заторів в межах міста Ужгорода та розглянули  питання… Читати повністю »

Коментування вимкнено 130 переглядів

Участь Ужгородського МУВГ в заходах Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, як Партнер проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж (FloodUZH)», 26-27 листопада 2019 року прийняло участь у заходах, підготовлених Спільним технічним секретаріатом програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014–2020. 26 листопада 2019 року відбувся інформаційний день в рамках проведення третього конкурсу на подання заявок Програми транскордонного співробітництва:… Читати повністю »

Коментування вимкнено 104 перегляди

Володимир Чіпак про те, як може змінитися річка Уж. Ранок з UA: Закарпаття

Протягом 4 років триває розробка проєкту “FloodUZH”, що передбачає створення мобільних дамб для регулювання рівня води у річці Уж у період маловодності та паводків. Також це допоможе зберегти й існуючу фауну у річці. Для реалізації проєкту вже здійснено чимало досліджень та перемовин зі Словацькими, партнерами, котрі безпосередньо зацікавленні у спрорудженні таких гребель.  Джерело інформації:… Читати повністю »

Коментування вимкнено 63 перегляди

Греблю та мобільні дамби на Ужі спроєктують за українські та європейські кошти (відео)

Греблю та мобільні дамби на Ужі спроєктують за українські та європейські кошти. Про це сьогодні повідомив експерт програми «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні річки Уж» Володимир Чіпак. За його словами, це програма співробітництва Угорщини, Словаччини, Румунії та України.  Джерело інформації: UA: Закарпаття

Коментування вимкнено 61 перегляд

На Ужі з’явиться регулююча споруда та мобільні дамби задля попередження паводків (ВІДЕО)

В рамках реалізації міжнародного проєкту FloodUzh, для покращення управління паводковими ризиками та засухами в басейні річки Уж Україна долучається до проєкту транскордонного співробітництва. Учасниками також є Угорщина, Словаччина та Румунія. Про заходи, які передбачає така співпраця, дивіться у сюжеті телеканалу «21 Ужгород».  Джерело інформації: Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та України

Коментування вимкнено 65 переглядів

Повноводний Уж, обводнений Боздоський парк та захист від паводка: чи реально все це втілити в Ужгороді?

Грандіозні плани, які, між тим, реальні для втілення – саме про захист Ужгорода та всіх населених пунктів у басейні річки Уж від паводка, а також про можливість вирішення проблеми маловоддя йшлося 21 листопада на стартовій конференція проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж». В Ужгороді зібралися спеціалісти-водники та екологи з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 136 переглядів

Стартова конференція проекту FloodUZH – нові підходи до управління паводками і засухами

21 листопада 2019 року в конференц-залі БУВР Тиси відбулася Стартова конференція проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH). Спільний українсько-словацький проєкт впроваджується у рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. (Більше інформації про Програму: https://huskroua-cbc.eu/,  https://www.facebook.com/huskroua.cbc). У конференції взяли участь представники Закарпатської ОДА, Ужгородської РДА, Ужгородської міської… Читати повністю »

Коментування вимкнено 111 перегляд

Робоча зустріч з словацькими експертами в рамках проєкту FloodUZH

20 листопада відбулася робоча зустріч українських і словацьких експертів проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUzh)». Спільний українсько-словацький проєкт впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 і спрямований на покращення управління паводковими ризиками та засухами у спільному транскордонному басейні р. Уж. Під час зустрічі експерти БУВР Тиси,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 65 переглядів

БУВР Тиси проводить закупівлі на роботи з виготовлення Цифрової моделі рельєфу (DTM/ЦМР) для басейну річки Уж в рамках проєкту FloodUZH

У листопаді Басейновеуправління водних ресурсів річки Тиса оголосило процедуру публічних закупівель – відкриті торги  з публікацією на англійській мові «Виготовлення Цифрової моделі рельєфу (DTM/ЦМР) для басейну річки Уж. (Код ДК 021:2015 – 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії) (джерело фінансування – кошти державного бюджету України – дольова участь української сторони у співфінансуванні Проекту міжнародної технічної… Читати повністю »

Коментування вимкнено 109 переглядів

Програма HUSKROUA ENI CBC 2014-2020 стартувала навчальні семінари для бенефіціарів

12 листопада 2019 року Програма транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 розпочала проведення серії навчальних семінарів для головних бенефіціарів та бенефіціарів проєктів, які були нагороджені грантами у першому та другому конкурсах програми.  БУВР Тиси, як головний бенефіціар двох проєктів, взяло участь у першому семінарі, який відбувся у м.Ніредьгаза, Угорщина. Експерти Спільного Технічного Секретаріату і Технічної підтримки… Читати повністю »