Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Коментування вимкнено 135 переглядів

Продовжуються роботи по благоустрою прибережних смуг річок Закарпаття

Для забезпечення належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності Мукачівського МУВГ, з метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт, оглядачами ГТО Мукачівської дільниці проведено обкошування правобережної дамби р.Латориця м.Мукачево в районі«Паланок» – с.Старе Давидково косаркою MT-08L протяжністю 1,5 км на площі 3,0 га  та  вручну – 0,4 км на площі 0,7 га. Також з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 125 переглядів

Ужгородське МУВГ отримало ліцензію на будівництво гідротехнічних споруд та комплексів (Клас наслідків СС3)

Згідно рішення Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 10 квітня 2019 року № 20-Л Ужгородському МУВГ буда видана ліцензія: «Господарська діяльність з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками». Дана ліцензія надає можливість проведення робіт із середніми та значними наслідками СС2, а саме будівельні та монтажні роботи загального… Читати повністю »

Коментування вимкнено 152 перегляди

Участь у засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

Головний інженер Ужгородського МУВГ Морський В. І. прийняв участь в позаплановому виїзному засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Василя Гомоная. Члени комісії провели обстеження стану гідротехнічних споруд неподалік вулиці Єньковській та, як результат, затвердили протокол засідання. Також проблемне питання стосовно стану очисних об’єктів буде винесено на найближче засідання… Читати повністю »

Коментування вимкнено 179 переглядів

Працівниками міжрайонних управлінь проведено щорічну акцію – День довкілля

День Довкілля – свято в Україні, що відзначається щорічно в третю суботу квітня. Згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98,  у третю суботу квітня органи влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи та громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження… Читати повністю »

Коментарі відсутні 189 переглядів

Еколого-просвітницькі заходи до Всесвітнього Дня води

Щороку 22 березня відзначається Всесвітній День води. Це свято було започатковане для вирішення глобальних проблем нестачі питної води на планеті та збереження водних ресурсів. Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію від 22 лютого 1993 року, оголосивши 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Згідно рекомендацій Конференції ООН з охорони навколишнього середовища і розвитку, цей день… Читати повністю »

Коментарі відсутні 113 перегляди

Бережіть природні джерела!

Довгий час вважалося, що запаси прісної води невичерпні, що вони мають здатність до самовідновлення. У результаті безконтрольної господарської діяльності кількість придатної для пиття води різко зменшилась. Якщо в 1900 році людством було використано лише 5% запасів прісних вод, то у 2005 році – вже 35%. Більше мільярда жителів нашої планети живуть в умовах постійного гострого… Читати повністю »

Коментарі відсутні 240 переглядів

Проведення пусконалагоджувальних робіт трансформаторів насосних станцій в Ужгородському МУВГ

З метою виконання заходів по підготовці насосних станцій до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 рр. профілактично-налагоджувальною дільницею Ужгородського МУВГ проведені роботи по включенню трансформатора потужністю 1600 кВА насосної станції № 21-БОС в с. Соловка та трансформатора ТМ-400 потужністю 10/0,4 кВА насосної станції № 27-ЛОС в с. Цеглівка. В міжпаводковий період року трансформатори відключаються… Читати повністю »

Коментарі відсутні 275 переглядів

Першочергові протипаводкові заходи на правобережній дамбі р. Латориця в ужгородському районі

Після проходження грудневого паводку в 2017 році пройшов зсув ґрунту на ділянках правобережної дамби р. Латориця біля насосних станцій 2-ЛОС в с. Цегліка та 5-ЛОС в с. Малі Геївіці Ужгородського району. Для недопущення подальшого розмиву дамби та підтоплення вищевказаних населених пунктів оглядачі Великодобронської експлуатаційної дільниці виконали першочергові заходи по укладанню мішків з сипучими матеріалами на… Читати повністю »

Коментарі відсутні 257 переглядів

ПРОВЕДЕННЯ ПРОТИПАВОДКОВИХ ЗАХОДІВ НА КАНАЛІ ЧАРОНДА-ТИСА В С. ЕСЕНЬ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ

На виконання Плану заходів Ужгородського МУВГ по підготовці гідротехнічних споруд, водогосподарських систем у зоні діяльності управління до роботи в умовах пропуску повені, паводку та льодоходу в 2018 році працівниками Великодобронської експлуатаційної дільниці проведено доглядові роботи на каналі Чаронда-Тиса. Проведені на каналі роботи включали в себе: обкошування трав’яної рослинності, обрізку кущів та очистку від побутового сміття…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 243 перегляди

ВИКОНАННЯ РОБІТ ПО РОЗЧИСТЦІ ТЕРИТОРІЇ ВІД ПОБУТОВОГО СМІТТЯ В С. ТИЙГЛАШ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ

Ужгородське МУВГ на замовлення Тийгласької сільської ради уклали договір про виконання робіт згідно проекту: «Захист сільськогосподарських угідь від підтоплення, забруднення відходами і попередження погіршення естетичного стану». Згідно проекту були проведені роботи по розчистці території від побутового сміття, проведення рекультивації сільськогосподарських угідь та покращення естетичного та екологічного стану. Для виконання вищевказаних робіт було залучено спеціальну техніку:… Читати повністю »