Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Коментарі відсутні 71 перегляд
Рівень води в каналі Чаронда-Латориця, насосна станція 1-БОС, становить 300 см.

Насосні станції в Ужгородському МУВГ працюють в режимі паводкової ситуації

На річках та їх притоках завершилося проходження сніго-дощового паводку в Великоберезнянському та Перечинському районах. Сформовані водні стоки проходили в межах корінних берегів не створюючи загрози життєдіяльності населенню. Станом на 06.03.2018 р. на р. Латориця біля м. Чом утримується формування максимального рівня досягнення ІІІ ступеня захисту та виходом води на заплаву, в межах міждамбового простору. Працюють… Читати повністю »

Коментарі відсутні 64 перегляди
01

Ужгородське та Тячівське МУВГ приєднались до відзначення Всесвітнього дня води

На виконання доручення БУВР Тиси №01-09/317 від 19.03.2018 р., щодо відзначення Всесвітнього дня води 22 березня 2018 року, проведення якого у 1992 році було започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами, Ужгородське та Тячівське МУВГ прийняли участь у відзначенні Всесвітнього дня води. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня… Читати повністю »

Коментарі відсутні 131 перегляд
4

Продовження практичних відпрацювань БУВР Тиси та міжрайонними управліннями в рамках командно-штабних навчань

21 березня працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та міжрайонних управлінь продовжили відпрацювання практичного завдань командно-штабних навчань, які проходять на території Закарпатської області. Відповідно до ввідної №4 на 10-00 год від 21 березня 2018 року, внаслідок інтенсивних опадів відбувалося різке підняття рівня води в р. Тиса, затоплено і підтоплено господарські об’єкти, споруди, суб’єкти господарювання… Читати повністю »

Коментарі відсутні 35 переглядів
289

Продовження виконання робіт в урочищі Каран ІІІ-ІV та урочищі «Чадий»

Працівниками управління продовжується виконання робіт згідно робочого проекту «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської сільської ради та урочищі «Чадий» Холмецької сільської ради Ужгородського району». Ужгородське міжрайонне управління водного господарства заключило нові договори на екскаваторні та бульдозерні роботи з ТОВ «Контакт-Буд» на 2018 рік. Роботи виконуються працівниками Великодобронської дільниці із залученням техніки:… Читати повністю »

1 коментар 95 переглядів
1

З повагою та найкращими побажаннями ювіляру!!!

З нагоди 60-ти річчя Дня Народження   головного інженера Ужгородського МУВГ Морського Василя Івановича  за сумлінну працю в галузі водного господарства нагороджено нагрудним знаком Товариства меліораторів та водогосподарників України. До привітань з найкращими побажаннями ювіляру приєдналися колектив БУВР Тиси в особі начальника Чіпака Володимира Петровича та колектив Ужгороського МУВГ з наступними вітаннями: Хай за плечима 60… Читати повністю »

Коментарі відсутні 79 переглядів
123

Ужгородське МУВГ звітує про проведення публічних закупівель у 2017 році

Тендерний комітет Ужгородського МУВГ звітує, що протягом січня-грудня  місяців 2017 року Ужгородським міжрайонним управлінням водного господарства здійснено 11 (одинадцять) процедур публічних закупівель, у тому числі 1 (одна) відкритих торгів та 1 (одна) переговорна процедура, а також розміщено на веб-порталі Уповноваженого органу в системі публічних закупівель «ПРОЗОРО» 9 (дев’ять) звітів про укладені договори, проведено 9 (дев’ять)… Читати повністю »

Коментарі відсутні 109 переглядів
3

Робота Ужгородського управління під час проходження паводків

Внаслідок проходження сильних дощів 13-14 грудня 2017 року відбулося підвищення рівнів води на річках Закарпаття. На гідрологічних постах р. Уж – м. Ужгород та в нижніх течіях р. Латориця відбувся вихід води на заплави, внаслідок чого в Ужгороді залило частину Боздошського парку, а в Перечинському районі постраждав водозабір також відбулося підтоплення сільськогосподарських угідь та дворогосподарств…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 54 перегляди
23

Продовження робіт по реконструкції меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV та урочищі «Чадий»

Згідно робочого проекту «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської сільської ради та урочищі «Чадий» Холмецької сільської ради Ужгородського району» працівниками Ужгородського міжрайонного управління проведено улаштування гирла дренажних колекторів на каналах К-1; К-1-1; К-1-2; К-1-3 та проведено реконструкцію ГТС на ПК0+30 на каналі К-1. На даний час проводиться улаштування накопичувального басейну на… Читати повністю »

Коментарі відсутні 87 переглядів
12

Ужгородське МУВГ привело до належного естетичного вигляду руслорегулюючі споруди на річках Уж та Тур’я

На виконання вказівки, щодо підготовки до огляду руслорегулюючих споруд на річках Уж і Тур’я працівниками Ужгородського міжрайонного управління водного господарства проведено такі роботи, а саме: на р. Уж в с. Невицьке,  Ужгородського району покрашено стійки інформаційних знаків, шлагбаум та кілометрові стовпчики і побілено ГТС. На річці Тур’я в с. Сімер, Перечинського району окошено правобережну та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 57 переглядів
9

Реконструкція меліоративної системи в урочищі «Каран» та урочищі «Чадий»

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, згідно робочого проекту «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської сільської ради та урочищі «Чадий» Холмецької сільської ради Ужгородського району» проводить  культуртехнічні роботи по очистці русла р. Циганівка по довжині 2400 м  і каналів К-1, К-1-1, К-1-2, К-1-3. Згідно проекту проводиться очистка даних об’єктів від дерев, чагарнику,… Читати повністю »