Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Коментарі відсутні 34 перегляди
1

Проведення благоустрою території біля гідрологічного автоматизованого водомірного поста в м. Чоп на р. Латориця

Згідно плану заходів з підготовки до роботи об’єктів виробничого призначення в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. та наказу БУВР Тиси від 28.08.2018 р. № 23 Ужгородським МУВГ було проведено благоустрій прилеглої території автоматизованого гідропоста на р. Латориця в м. Чоп. Роботи виконувались оглядачами Великодобронської експлуатаційної дільниці по окошуванні території, прибиранні побутового сміття, очистці східців та фарбуванні… Читати повністю »

Коментарі відсутні 46 переглядів
3

Заходи по локалізації та ліквідації амброзії та багаторічних рослин на правобережній дамбі р. Тиса в с. Соломоново, Ужгородського району

Виконуючи доручення БУВР Тиси та Ужгородської РДА Ужгородським МУВГ було проведено локалізацію ділянок осередків карантинного бур’яну амброзії полинолистої та багаторічних рослин на правобережній дамбі р. Тиса в с. Соломоново, Ужгородського району. Роботи проводили оглядачі Великодобронської експлуатаційної дільниці з використанням гербіциду «Річард». Ужгородське МУВГ

Коментарі відсутні 73 перегляди
MyCollages1

Виконання ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарських меліоративних мережах

Згідно затвердженого плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі по Берегівському МУВГ було здійснено ремонт насосно-силового обладнання на НС-10Б с.Свобода (Бакош) , НС-12 с.Квасово, та  ремонтно-доглядові роботи на НС-8Б с.Свобода (Бадів)  Берегівського району. Впродовж попереднього місяця проводилися роботи по ремонту  2 насосно-силових  агрегатів  на НС-10 та  одного  насосно-силового агрегату на НС-12 . Загалом виконано заміну… Читати повністю »

Коментарі відсутні 92 перегляди
3

Виконання робіт на території Тийгласької сільської ради

Для захисту земель населених пунктів та сільськогосподарських угідь від підтоплення Ужгородське МУВГ проводить технічне обслуговування внутрігосподарської мережі на замовлення сільських рад. Так у липні були розпочаті роботи по влаштуванню нових внутрігосподарських каналів на території Тийгласької сільської ради, що забезпечать відвід надлишкової води із сільськогосподарських земель. Роботи включали в себе улаштування каналу екскаватором, перевозку ґрунту, розрівнювання… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
2

Завершення робіт на об’єкті «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської с/р та урочищі Чадий Холмецької с/р, Ужгородського району»

З метою збереження і підвищення родючості ґрунтів та регулювання водного і поживного їх режиму Ужгородським МУВГ було заключено договори з ТзОВ «Контакт-Буд» для надання послуг по частковому виконанню робіт на об’єкті «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської с/р та урочищі Чадий Холмецької с/р, Ужгородського району». Зокрема, було проведено комплекс меліоративних заходів,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 46 переглядів
2

Упорядкування правобережної дамби річки Тиса

У 2017 році на засіданні 21 сесії Чопської міської ради, яке відбулося 26 квітня, була прийнята програма «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі міста Чоп». Дана програма розроблена та затверджена на три роки, перший етап якої завершився у серпні 2017 р. У зв’язку із активним ростом трав’яної рослинності та на виконання… Читати повністю »

Коментарі відсутні 51 перегляд
1

Участь Ужгородського МУВГ у засіданні виконкому Перечинської міської ради

21 червня 2018 р. в м. Перечин відбулося засідання виконавчого комітету Перечинської міської ради. В роботі засідання взяв участь начальник відділу водних ресурсів та диспетчерської служби Ужгородського МУВГ – Сливка В.В. Одним з питань порядку денного було погодження проекту «Капітальний ремонт по відновленню пропускної спроможності русла річки Уж біля с. Зарічево, Перечинського району». Спеціалістом Ужгородського… Читати повністю »

Коментарі відсутні 79 переглядів
3

Навчання та перевірка знань з охорони праці пройшла в Ужгородському МУВГ

Згідно із положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, наказу Ужгородського МУВГ № 3 від 16 січня 2018 р. та наказу «Щодо протидії тероризму» було затверджено тематичний план підготовки інженерно-технічних працівників та робітників виробничих підрозділів управління з питань охорони праці на 2018 рік. Відповідно до вказаного тематичного плану протягом лютого-травня… Читати повністю »

Коментарі відсутні 153 перегляди
13

Ювілей Ужгородського міжрайонного управління водного господарства

27 квітня 2018 року відзначило ювілейну дату – 25 річчя  від дня створення Ужгородського міжрайонного управління водного господарства. Згідно наказу Державного комітету по водному господарству України № 45 від 08.04.1993 року, було утворено Ужгородське управління осушних систем і протипаводкових споруд, яке було перейменовано у 2005 році в Ужгородське міжрайонне управління водного господарства. З 1993 по… Читати повністю »

Коментарі відсутні 94 перегляди
3

21 квітня 2018 року працівниками міжрайонних управлінь проведено щорічну акцію – День довкілля

На виконання доручення  Держводагентства України від 13.04.2018 року №2162/9/11-18 «Про проведення заходів з благоустрою» працівниками міжрайонних управлінь водного господарства 21 квітня 2018 року проведено щорічну акцію – День довкілля (день благоустрою). Зокрема працівниками Мукачівського МУВГ виконані наступні роботи: -   по благоустрою правобережної, лівобережної дамб та пойми річки Латориця в районі «Паланок» в м.Мукачево (очистка п/б… Читати повністю »