Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Коментарі відсутні 87 переглядів
SAM_1574

День працівника водного господарства відзначили Ужгородське та Виноградівське МУВГ

01.06.2017 року Ужгородське міжрайонне управління водного господарства відзначали «День працівника водного господарства», свято проводилося в с.Баранинці, Ужгородського району. На свято були запрошені: голова Ужгородської РДА Синишин А.А., який нагородив  грамотою налагоджувальника ПНД – Койсу Ф.Л., перший заступник  голови Ужгородської РДА Гарновді О., який привітав Івегеша В.В. та колектив Ужгородського МУВГ і вручив подарунки в честь… Читати повністю »

Коментарі відсутні 40 переглядів
01

Проведення робіт Ужгородським МУВГ по експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу

Відповідно до наказу №22 від 6 лютого2017 року «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2017 році», колективом Ужгородського міжрайонного управління водного господарства здійснюються заходи, які в цілому забезпечать працездатність державних меліоративних систем. До вегетаційного періоду буде забезпечено готовність осушувальних систем, що дозволить функціонування меліоративних систем. Зокрема, здійснюється комплекс робіт по… Читати повністю »

Коментарі відсутні 56 переглядів
01

Проведення навчання з питань цивільного захисту населення та екологічного оздоровлення річок в Ужгородському МУВГ

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 р. №443 «Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту», наказу МВС України від 11.09.2014 р. №943 «Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту», графіку проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з… Читати повністю »

Коментарі відсутні 32 перегляди
03

Планування проведення протипаводкових заходів на території Дубриницької сільської ради

В зоні діяльності Ужгородського МУВГ Дубриницька сільська рада планує здійснити будівництво берегоукріплення та провести розчистку русла р. Лютянка в урочищі «Підшахов» на території Дубриницької сільської ради. Для розроблення проектно-кошторисної документації на вищезазначені роботи була створена комісія, в якій прийняли участь представники місцевого самоврядування, Ужгородського  МУВГ та БУВР Тиси. В процесі роботи комісії було обстежено дві… Читати повністю »

Коментарі відсутні 39 переглядів
2

Ужгородське МУВГ приводить до ладу дамбу р. Тиса в м. Чоп

Проблема захисту населення, господарських об’єктів і сільськогосподарських угідь від затоплення паводковими водами річки Тиса, поліпшення екологічного  стану угідь і населених пунктів була і залишається найбільш гострою як для міста Чоп, так і для всієї області.

Коментарі відсутні 26 переглядів
1

Затверджено міську цільову Програму підтримання в належному стані правобережної дамби р.Тиса в районі м. Чоп 2017-2019рр.

26 квітня 2017 року на ХХІ сесії сьомого скликання Чопською міською радою рішенням №5 було затверджено міську цільову Програму підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі м. Чоп 2017-2019рр., а також надано субвенцію на виконання цільової Програми.

Коментарі відсутні 40 переглядів
02

Проведення навчання та перевірки знань з охорони праці в Ужгородському МУВГ

Згідно наказу від 03.02.2017 року №2 «Про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці» 4-5 травня в Ужгородському МУВГ проведено перевірку знань з питань охорони праці інженерно-технічних працівників та робітників виробничих підрозділів управління. Під час проведення навчання згідно тематичного плану комісією зверталась увага на обставини, які спричинили нещасні випадки, що сталися у… Читати повністю »

Коментарі відсутні 73 перегляди
0

Продовжуються роботи з впорядкування територій

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації № 114 від 13.03.2017р. працівники Ужгородського МУВГ продовжують акцію «Закарпаттю – чисте довкілля»,  роботи проводять в п’ятницю – в день санітарного очищення території. При проведенні акції виконані роботи по упорядкуванню газонів, висадженню дерев та очистці прибережних смуг річок. Під час проведення акції були проведені роботи по впорядкуванню… Читати повністю »

Коментарі відсутні 78 переглядів
20170412_123135

Проведення робіт з очистки Вільшанського водосховища

Згідно доручення голови Закарпатської ОДА від 11.04.2017 року щодо проблемних питань соціально-економічного розвитку області, з метою очищення Вільшанського водосховища та прилеглих до нього територій, працівники Ужгородського міжрайонного управління водного господарства проводили роботи з очищення від сміття поверхні водосховища та прибережних смуг. Для очищення водосховища було залучено 8 працівників управління, обсяг розчистки склав 160 м3 …. Читати повністю »

2 коментарі 118 переглядів
01

МУВГ взяли участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля»

На виконання доручення Держводагентства України № 1745/9/11-17 від 30.03.2017 року, листа БУВР Тиси від 04.04.2017 року № 01-09/407 «Про проведення заходів із благоустрою» міжрайонні управління водного господарства Закарпаття взяли участь у проведенні Дня Довкілля (Дня благоустрою) 8 квітня 2017 року в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Під час акції працівники Сальвінської дільниці Виноградівського… Читати повністю »