Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Коментарі відсутні 96 переглядів
3

Робота Ужгородського управління під час проходження паводків

Внаслідок проходження сильних дощів 13-14 грудня 2017 року відбулося підвищення рівнів води на річках Закарпаття. На гідрологічних постах р. Уж – м. Ужгород та в нижніх течіях р. Латориця відбувся вихід води на заплави, внаслідок чого в Ужгороді залило частину Боздошського парку, а в Перечинському районі постраждав водозабір також відбулося підтоплення сільськогосподарських угідь та дворогосподарств…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 37 переглядів
23

Продовження робіт по реконструкції меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV та урочищі «Чадий»

Згідно робочого проекту «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської сільської ради та урочищі «Чадий» Холмецької сільської ради Ужгородського району» працівниками Ужгородського міжрайонного управління проведено улаштування гирла дренажних колекторів на каналах К-1; К-1-1; К-1-2; К-1-3 та проведено реконструкцію ГТС на ПК0+30 на каналі К-1. На даний час проводиться улаштування накопичувального басейну на… Читати повністю »

Коментарі відсутні 78 переглядів
12

Ужгородське МУВГ привело до належного естетичного вигляду руслорегулюючі споруди на річках Уж та Тур’я

На виконання вказівки, щодо підготовки до огляду руслорегулюючих споруд на річках Уж і Тур’я працівниками Ужгородського міжрайонного управління водного господарства проведено такі роботи, а саме: на р. Уж в с. Невицьке,  Ужгородського району покрашено стійки інформаційних знаків, шлагбаум та кілометрові стовпчики і побілено ГТС. На річці Тур’я в с. Сімер, Перечинського району окошено правобережну та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 49 переглядів
9

Реконструкція меліоративної системи в урочищі «Каран» та урочищі «Чадий»

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, згідно робочого проекту «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської сільської ради та урочищі «Чадий» Холмецької сільської ради Ужгородського району» проводить  культуртехнічні роботи по очистці русла р. Циганівка по довжині 2400 м  і каналів К-1, К-1-1, К-1-2, К-1-3. Згідно проекту проводиться очистка даних об’єктів від дерев, чагарнику,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 49 переглядів
123

Виконання протипаводкових заходів в с. Порошково, Перечинського району

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства на замовлення Порошківської сільської ради уклало договір про виконання робіт згідно робочого проекту «Регулювання русла потоку «Млинський» в с. Порошково, Перечинського району». Проектом було передбачено розчистка та поглиблення русла від твердих річкових відкладів по довжині 1272 м з метою створення стійкого в плані русла за для збільшення пропускної спроможності потоку… Читати повністю »

Коментарі відсутні 95 переглядів
2

В міжрайонних управліннях проведені наради щодо регулювання водних відносин при розчистці русел річок

На проведення робіт із розчистки русел річок для покращення умов проходження паводків на річках Закарпатської області, рішенням Закарпатської обласної ради від 21.09.2017 р. №911 було затверджено «Заходи з регулювання водних відносин при проведенні робіт із розчистки русел річок в басейні річки Тиса в Закарпатській області». З метою регулювання водних відносин при проведенні розчистки русел річок… Читати повністю »

Коментарі відсутні 75 переглядів
3

Виконання поточних ремонтних робіт на насосних станціях Ужгородського МУВГ

На виконання листа Держводагентства від 05.07.2017 р. № 39/3-10, листа БУВР Тиси від 05.07.2017 р. №01-09/859, відповідно до експлуатаційних потреб працівниками Пуско-налагоджувальної дільниці та Дільниці насосних станцій Ужгородського МУВГ були проведені заходи по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період насосних станцій та водомірних приладів. Зокрема, проведено ремонт водомірної рейки, що розташована біля шлюза-регулятора на НС-1БОС… Читати повністю »

Коментарі відсутні 37 переглядів
125

В Ужгородському МУВГ провели позаплановий інструктаж з охорони праці та протипожежної безпеки

Відповідно до листа Держводагенства №4516/3/11-17 від 10.08.2017 р. «Про нещасні випадки у 2017 році», доручення Держводагенства №4727/3/11-17 від 22.08.2017 р., листа БУВР Тиси №01-09/1021 від 18.08.2017 р. та наказу Ужгородського МУВГ   №86 від 18.08.2017 р. «Про заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві» 30 серпня 2017 р. провідним фахівцем з охорони праці Вейгеші Й.В. проведений… Читати повністю »

Коментарі відсутні 76 переглядів
Об’єднання 100 м. розгорнутим прапором берегів Ужа через Пішохідний міст

Відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності України працівниками БУВР Тиси та міжрайонних управлінь

Одним із найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині – герб, прапор, гімн. 23 серпня 2004 року Президент України підписав Указ «Про День Державного Прапора України». Цим Указом «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної… Читати повністю »

Коментарі відсутні 37 переглядів
356

Закінчення першого етапу виконання робіт по «Підтриманню в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі міста Чоп»

На засіданні 21 сесії Чопської міської ради, яке відбулося 26 квітня, була прийнята програма «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі міста Чоп 2017-2019 роки». Чопська міська рада надала субвенцію Ужгородському міжрайонному управлінню водного господарства на виконання робіт по  «Підтриманню в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі міста Чоп» на… Читати повністю »