Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Коментарі відсутні 24 перегляди
123

Проведення робіт по ремонту покрівлі даху на НС-6БОС в селі Велика Добронь

На виконання листа Держводагенства від 05.07.2017 р. №39/3-10, листа БУВР Тиси №01-09/859 від 05.07.2017 р. та з метою забезпечення підготовки до роботи об’єктів виробничого призначення в осінньо-зимовий період 2017-2018 років працівниками Ужгородського МУВГ було проведено роботи  по ремонту покрівлі даху на НС-6БОС в с. Велика Добронь Ужгородського району. Виконання монтажних робіт проводилось під керівництвом начальника… Читати повністю »

Коментарі відсутні 41 перегляд
02

Спеціалістами Ужгородського МУВГ проводяться ремонтні роботи по відновленню подачі електроенергії на насосну станцію НС-21БОС

В результаті проходження сильної зливи та грози з 24 на 25 липня 2017 року пройшло знеструмлення насосної станції НС-21БОС в селі Соловка.  Для виявлення причини знеструмлення та відновлення подачі електроенергії на насосну станцію було повідомлено диспетчерів «Закарпатобленерго» і Ужгородське РЕМ та направлено ремонтну бригаду  під керівництвом провідного енергетика управління. В ході обстеження було виявлено пошкодження… Читати повністю »

Коментарі відсутні 72 перегляди
135

Ужгородське МУВГ привело до належного естетичного вигляду автоматизовані пости системи АІВС-”Тиса”

Згідно доручення БУВР Тиси від 29.06.2017 р. № 01-09/834 щодо приведення до належного естетичного вигляду автоматизованих постів системи АІВС-”Тиса”. Ужгородське міжрайонне управління водного господарства виконало наступні роботи: обкошено прилеглу територію, зібрано сміття та пофарбовано автоматизовані вимірювальні АВС «Чорноголова», що розташована на р. Лютянка на території Великоберезнянського району та пост АВС «Чоп» на р.Латориця Ужгородського району…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 103 перегляди
SAM_1574

День працівника водного господарства відзначили Ужгородське та Виноградівське МУВГ

01.06.2017 року Ужгородське міжрайонне управління водного господарства відзначали «День працівника водного господарства», свято проводилося в с.Баранинці, Ужгородського району. На свято були запрошені: голова Ужгородської РДА Синишин А.А., який нагородив  грамотою налагоджувальника ПНД – Койсу Ф.Л., перший заступник  голови Ужгородської РДА Гарновді О., який привітав Івегеша В.В. та колектив Ужгородського МУВГ і вручив подарунки в честь… Читати повністю »

Коментарі відсутні 44 перегляди
01

Проведення робіт Ужгородським МУВГ по експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу

Відповідно до наказу №22 від 6 лютого2017 року «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2017 році», колективом Ужгородського міжрайонного управління водного господарства здійснюються заходи, які в цілому забезпечать працездатність державних меліоративних систем. До вегетаційного періоду буде забезпечено готовність осушувальних систем, що дозволить функціонування меліоративних систем. Зокрема, здійснюється комплекс робіт по… Читати повністю »

Коментарі відсутні 60 переглядів
01

Проведення навчання з питань цивільного захисту населення та екологічного оздоровлення річок в Ужгородському МУВГ

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 р. №443 «Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту», наказу МВС України від 11.09.2014 р. №943 «Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту», графіку проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з… Читати повністю »

Коментарі відсутні 36 переглядів
03

Планування проведення протипаводкових заходів на території Дубриницької сільської ради

В зоні діяльності Ужгородського МУВГ Дубриницька сільська рада планує здійснити будівництво берегоукріплення та провести розчистку русла р. Лютянка в урочищі «Підшахов» на території Дубриницької сільської ради. Для розроблення проектно-кошторисної документації на вищезазначені роботи була створена комісія, в якій прийняли участь представники місцевого самоврядування, Ужгородського  МУВГ та БУВР Тиси. В процесі роботи комісії було обстежено дві… Читати повністю »

Коментарі відсутні 45 переглядів
2

Ужгородське МУВГ приводить до ладу дамбу р. Тиса в м. Чоп

Проблема захисту населення, господарських об’єктів і сільськогосподарських угідь від затоплення паводковими водами річки Тиса, поліпшення екологічного  стану угідь і населених пунктів була і залишається найбільш гострою як для міста Чоп, так і для всієї області.

Коментарі відсутні 29 переглядів
1

Затверджено міську цільову Програму підтримання в належному стані правобережної дамби р.Тиса в районі м. Чоп 2017-2019рр.

26 квітня 2017 року на ХХІ сесії сьомого скликання Чопською міською радою рішенням №5 було затверджено міську цільову Програму підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі м. Чоп 2017-2019рр., а також надано субвенцію на виконання цільової Програми.

Коментарі відсутні 44 перегляди
02

Проведення навчання та перевірки знань з охорони праці в Ужгородському МУВГ

Згідно наказу від 03.02.2017 року №2 «Про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці» 4-5 травня в Ужгородському МУВГ проведено перевірку знань з питань охорони праці інженерно-технічних працівників та робітників виробничих підрозділів управління. Під час проведення навчання згідно тематичного плану комісією зверталась увага на обставини, які спричинили нещасні випадки, що сталися у… Читати повністю »