Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Коментування вимкнено 69 переглядів

Засідання Робочої групи Ужгородського МУВГ

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, як Партнер по проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж (FloodUZH)» Програми ТКС ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, HUSKROUA/1702/8.1/0005 та Угоди про партнерство від 21 серпня 2019 року, провело перше засідання робочої групи. В ході засідання були обговорені першочергові кроки щодо належного впровадження Проєкту, а саме: вироблено детальний… Читати повністю »

Коментування вимкнено 146 переглядів

Ремонтні роботи на насосній станції №22-ЛОС

Для підготовки насосно-силового обладнання до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 рр. працівники профілактично-налагоджувальної дільниці Ужгородського МУВГ провели заміну підшипників та сальників насосно-силового агрегату 1-ОП-2500-4.2 насосної станції № 22-ЛОС, що знаходиться в с. Холмці. Монтажні і демонтажні роботи здійснювались працівниками управління, які попередньо пройшли інструктаж по техніці безпеки. Ужгородське МУВГ

Коментування вимкнено 143 перегляди

Ужгородське МУВГ виконує невідкладні роботи з відновлення лівобережної захисної дамби р. Латориця в Ужгородському районі

Восени минулого року інженерно-технічними працівниками Ужгородського міжрайонного управління водного господарства в «тілі» лівобережної захисної дамби р. Латориця були виявлені горизонтальні та вертикальні отвори діаметрами від 30 см до 1,2 м, які утворилися внаслідок діяльності великих гризунів, пристосований до напівводного способу життя (бобрів). В результаті цього, а також проходження  численних паводків за останні роки спостерігається перенасичення… Читати повністю »

Коментування вимкнено 131 перегляд

Виконання доглядових робіт на правобережній дамбі р. Тиса в м. Чоп

Рішенням 21 сесії VII скликання Чопська міська рада надала субвенцію Ужгородському міжрайонному управлінню водного господарства для виконання робіт за робочим проектом «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі міста Чоп 2017-2019 роки» на території Чопської міської ради Ужгородського району. Згідно проекту працівники Ужгородське МУВГ провели експлуатаційні заходи з обкошування  трав’яної рослинності та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 146 переглядів

Обстеження берегоукріплення правого берега р. Тур’я

Внаслідок проходження паводку 22 – 23 травня 2019 року, була підтоплена значна територія села Тур’ї Ремети Перечинського району. Місцеві жителі, дворогосподарства яких розташовані з правого берега р. Тур’я (ліва притока р. Уж), зазнали значних матеріальних збитків та звернулися до водогосподарників краю з проханням про допомогу у вирішенні питання щодо захисту від шкідливої дії вод. На… Читати повністю »

Коментування вимкнено 201 перегляд

Розпочато роботи з відновлення русла р. Циганка в с. Великі Лази

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства уклало договір з Баранинським ОТГ щодо виконання робіт з відновленнярусла р.Циганка в с.Великі Лази Ужгородського району Закарпатської області. Роботи по даному об’єкту виконуються в рамках заходів Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Тиса в зоні діяльності Ужгородського МУВГ на 2013-2021 рр. З середини червня вже… Читати повністю »

Коментування вимкнено 216 переглядів

Продовжуються роботи по благоустрою прибережних смуг річок Закарпаття

Для забезпечення належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності Мукачівського МУВГ, з метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт, оглядачами ГТО Мукачівської дільниці проведено обкошування правобережної дамби р.Латориця м.Мукачево в районі«Паланок» – с.Старе Давидково косаркою MT-08L протяжністю 1,5 км на площі 3,0 га  та  вручну – 0,4 км на площі 0,7 га. Також з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 198 переглядів

Ужгородське МУВГ отримало ліцензію на будівництво гідротехнічних споруд та комплексів (Клас наслідків СС3)

Згідно рішення Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 10 квітня 2019 року № 20-Л Ужгородському МУВГ буда видана ліцензія: «Господарська діяльність з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками». Дана ліцензія надає можливість проведення робіт із середніми та значними наслідками СС2, а саме будівельні та монтажні роботи загального… Читати повністю »

Коментування вимкнено 220 переглядів

Участь у засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

Головний інженер Ужгородського МУВГ Морський В. І. прийняв участь в позаплановому виїзному засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Василя Гомоная. Члени комісії провели обстеження стану гідротехнічних споруд неподалік вулиці Єньковській та, як результат, затвердили протокол засідання. Також проблемне питання стосовно стану очисних об’єктів буде винесено на найближче засідання… Читати повністю »

Коментування вимкнено 274 перегляди

Працівниками міжрайонних управлінь проведено щорічну акцію – День довкілля

День Довкілля – свято в Україні, що відзначається щорічно в третю суботу квітня. Згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98,  у третю суботу квітня органи влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи та громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження… Читати повністю »