Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Коментарі відсутні 39 переглядів
2

Завершення робіт на об’єкті «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської с/р та урочищі Чадий Холмецької с/р, Ужгородського району»

З метою збереження і підвищення родючості ґрунтів та регулювання водного і поживного їх режиму Ужгородським МУВГ було заключено договори з ТзОВ «Контакт-Буд» для надання послуг по частковому виконанню робіт на об’єкті «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської с/р та урочищі Чадий Холмецької с/р, Ужгородського району». Зокрема, було проведено комплекс меліоративних заходів,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 36 переглядів
2

Упорядкування правобережної дамби річки Тиса

У 2017 році на засіданні 21 сесії Чопської міської ради, яке відбулося 26 квітня, була прийнята програма «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі міста Чоп». Дана програма розроблена та затверджена на три роки, перший етап якої завершився у серпні 2017 р. У зв’язку із активним ростом трав’яної рослинності та на виконання… Читати повністю »

Коментарі відсутні 43 перегляди
1

Участь Ужгородського МУВГ у засіданні виконкому Перечинської міської ради

21 червня 2018 р. в м. Перечин відбулося засідання виконавчого комітету Перечинської міської ради. В роботі засідання взяв участь начальник відділу водних ресурсів та диспетчерської служби Ужгородського МУВГ – Сливка В.В. Одним з питань порядку денного було погодження проекту «Капітальний ремонт по відновленню пропускної спроможності русла річки Уж біля с. Зарічево, Перечинського району». Спеціалістом Ужгородського… Читати повністю »

Коментарі відсутні 74 перегляди
3

Навчання та перевірка знань з охорони праці пройшла в Ужгородському МУВГ

Згідно із положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, наказу Ужгородського МУВГ № 3 від 16 січня 2018 р. та наказу «Щодо протидії тероризму» було затверджено тематичний план підготовки інженерно-технічних працівників та робітників виробничих підрозділів управління з питань охорони праці на 2018 рік. Відповідно до вказаного тематичного плану протягом лютого-травня… Читати повністю »

Коментарі відсутні 127 переглядів
13

Ювілей Ужгородського міжрайонного управління водного господарства

27 квітня 2018 року відзначило ювілейну дату – 25 річчя  від дня створення Ужгородського міжрайонного управління водного господарства. Згідно наказу Державного комітету по водному господарству України № 45 від 08.04.1993 року, було утворено Ужгородське управління осушних систем і протипаводкових споруд, яке було перейменовано у 2005 році в Ужгородське міжрайонне управління водного господарства. З 1993 по… Читати повністю »

Коментарі відсутні 83 перегляди
3

21 квітня 2018 року працівниками міжрайонних управлінь проведено щорічну акцію – День довкілля

На виконання доручення  Держводагентства України від 13.04.2018 року №2162/9/11-18 «Про проведення заходів з благоустрою» працівниками міжрайонних управлінь водного господарства 21 квітня 2018 року проведено щорічну акцію – День довкілля (день благоустрою). Зокрема працівниками Мукачівського МУВГ виконані наступні роботи: -   по благоустрою правобережної, лівобережної дамб та пойми річки Латориця в районі «Паланок» в м.Мукачево (очистка п/б… Читати повністю »

Коментарі відсутні 90 переглядів
Рівень води в каналі Чаронда-Латориця, насосна станція 1-БОС, становить 300 см.

Насосні станції в Ужгородському МУВГ працюють в режимі паводкової ситуації

На річках та їх притоках завершилося проходження сніго-дощового паводку в Великоберезнянському та Перечинському районах. Сформовані водні стоки проходили в межах корінних берегів не створюючи загрози життєдіяльності населенню. Станом на 06.03.2018 р. на р. Латориця біля м. Чом утримується формування максимального рівня досягнення ІІІ ступеня захисту та виходом води на заплаву, в межах міждамбового простору. Працюють… Читати повністю »

Коментарі відсутні 81 перегляд
01

Ужгородське та Тячівське МУВГ приєднались до відзначення Всесвітнього дня води

На виконання доручення БУВР Тиси №01-09/317 від 19.03.2018 р., щодо відзначення Всесвітнього дня води 22 березня 2018 року, проведення якого у 1992 році було започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами, Ужгородське та Тячівське МУВГ прийняли участь у відзначенні Всесвітнього дня води. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня… Читати повністю »

Коментарі відсутні 140 переглядів
4

Продовження практичних відпрацювань БУВР Тиси та міжрайонними управліннями в рамках командно-штабних навчань

21 березня працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та міжрайонних управлінь продовжили відпрацювання практичного завдань командно-штабних навчань, які проходять на території Закарпатської області. Відповідно до ввідної №4 на 10-00 год від 21 березня 2018 року, внаслідок інтенсивних опадів відбувалося різке підняття рівня води в р. Тиса, затоплено і підтоплено господарські об’єкти, споруди, суб’єкти господарювання… Читати повністю »

Коментарі відсутні 47 переглядів
289

Продовження виконання робіт в урочищі Каран ІІІ-ІV та урочищі «Чадий»

Працівниками управління продовжується виконання робіт згідно робочого проекту «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської сільської ради та урочищі «Чадий» Холмецької сільської ради Ужгородського району». Ужгородське міжрайонне управління водного господарства заключило нові договори на екскаваторні та бульдозерні роботи з ТОВ «Контакт-Буд» на 2018 рік. Роботи виконуються працівниками Великодобронської дільниці із залученням техніки:… Читати повністю »