Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Коментарі відсутні 106 переглядів

Проведення пусконалагоджувальних робіт трансформаторів насосних станцій в Ужгородському МУВГ

З метою виконання заходів по підготовці насосних станцій до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 рр. профілактично-налагоджувальною дільницею Ужгородського МУВГ проведені роботи по включенню трансформатора потужністю 1600 кВА насосної станції № 21-БОС в с. Соловка та трансформатора ТМ-400 потужністю 10/0,4 кВА насосної станції № 27-ЛОС в с. Цеглівка. В міжпаводковий період року трансформатори відключаються… Читати повністю »

Коментарі відсутні 138 переглядів

Першочергові протипаводкові заходи на правобережній дамбі р. Латориця в ужгородському районі

Після проходження грудневого паводку в 2017 році пройшов зсув ґрунту на ділянках правобережної дамби р. Латориця біля насосних станцій 2-ЛОС в с. Цегліка та 5-ЛОС в с. Малі Геївіці Ужгородського району. Для недопущення подальшого розмиву дамби та підтоплення вищевказаних населених пунктів оглядачі Великодобронської експлуатаційної дільниці виконали першочергові заходи по укладанню мішків з сипучими матеріалами на… Читати повністю »

Коментарі відсутні 125 переглядів

ПРОВЕДЕННЯ ПРОТИПАВОДКОВИХ ЗАХОДІВ НА КАНАЛІ ЧАРОНДА-ТИСА В С. ЕСЕНЬ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ

На виконання Плану заходів Ужгородського МУВГ по підготовці гідротехнічних споруд, водогосподарських систем у зоні діяльності управління до роботи в умовах пропуску повені, паводку та льодоходу в 2018 році працівниками Великодобронської експлуатаційної дільниці проведено доглядові роботи на каналі Чаронда-Тиса. Проведені на каналі роботи включали в себе: обкошування трав’яної рослинності, обрізку кущів та очистку від побутового сміття…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 113 перегляди

ВИКОНАННЯ РОБІТ ПО РОЗЧИСТЦІ ТЕРИТОРІЇ ВІД ПОБУТОВОГО СМІТТЯ В С. ТИЙГЛАШ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ

Ужгородське МУВГ на замовлення Тийгласької сільської ради уклали договір про виконання робіт згідно проекту: «Захист сільськогосподарських угідь від підтоплення, забруднення відходами і попередження погіршення естетичного стану». Згідно проекту були проведені роботи по розчистці території від побутового сміття, проведення рекультивації сільськогосподарських угідь та покращення естетичного та екологічного стану. Для виконання вищевказаних робіт було залучено спеціальну техніку:… Читати повністю »

Коментарі відсутні 91 перегляд

Проведення благоустрою території біля гідрологічного автоматизованого водомірного поста в м. Чоп на р. Латориця

Згідно плану заходів з підготовки до роботи об’єктів виробничого призначення в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. та наказу БУВР Тиси від 28.08.2018 р. № 23 Ужгородським МУВГ було проведено благоустрій прилеглої території автоматизованого гідропоста на р. Латориця в м. Чоп. Роботи виконувались оглядачами Великодобронської експлуатаційної дільниці по окошуванні території, прибиранні побутового сміття, очистці східців та фарбуванні… Читати повністю »

Коментарі відсутні 98 переглядів

Заходи по локалізації та ліквідації амброзії та багаторічних рослин на правобережній дамбі р. Тиса в с. Соломоново, Ужгородського району

Виконуючи доручення БУВР Тиси та Ужгородської РДА Ужгородським МУВГ було проведено локалізацію ділянок осередків карантинного бур’яну амброзії полинолистої та багаторічних рослин на правобережній дамбі р. Тиса в с. Соломоново, Ужгородського району. Роботи проводили оглядачі Великодобронської експлуатаційної дільниці з використанням гербіциду «Річард». Ужгородське МУВГ

Коментарі відсутні 117 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарських меліоративних мережах

Згідно затвердженого плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі по Берегівському МУВГ було здійснено ремонт насосно-силового обладнання на НС-10Б с.Свобода (Бакош) , НС-12 с.Квасово, та  ремонтно-доглядові роботи на НС-8Б с.Свобода (Бадів)  Берегівського району. Впродовж попереднього місяця проводилися роботи по ремонту  2 насосно-силових  агрегатів  на НС-10 та  одного  насосно-силового агрегату на НС-12 . Загалом виконано заміну… Читати повністю »

Коментарі відсутні 138 переглядів

Виконання робіт на території Тийгласької сільської ради

Для захисту земель населених пунктів та сільськогосподарських угідь від підтоплення Ужгородське МУВГ проводить технічне обслуговування внутрігосподарської мережі на замовлення сільських рад. Так у липні були розпочаті роботи по влаштуванню нових внутрігосподарських каналів на території Тийгласької сільської ради, що забезпечать відвід надлишкової води із сільськогосподарських земель. Роботи включали в себе улаштування каналу екскаватором, перевозку ґрунту, розрівнювання… Читати повністю »

Коментарі відсутні 104 перегляди

Завершення робіт на об’єкті «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської с/р та урочищі Чадий Холмецької с/р, Ужгородського району»

З метою збереження і підвищення родючості ґрунтів та регулювання водного і поживного їх режиму Ужгородським МУВГ було заключено договори з ТзОВ «Контакт-Буд» для надання послуг по частковому виконанню робіт на об’єкті «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської с/р та урочищі Чадий Холмецької с/р, Ужгородського району». Зокрема, було проведено комплекс меліоративних заходів,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 85 переглядів

Упорядкування правобережної дамби річки Тиса

У 2017 році на засіданні 21 сесії Чопської міської ради, яке відбулося 26 квітня, була прийнята програма «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі міста Чоп». Дана програма розроблена та затверджена на три роки, перший етап якої завершився у серпні 2017 р. У зв’язку із активним ростом трав’яної рослинності та на виконання… Читати повністю »