Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментування вимкнено 70 переглядів

Водники обмінялися досвідом з питань охорони праці

Минулого тижня фахівець Тячівського МУВГ взяв участь в взаємоперевірці стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху. На виконання наказу Держводагентства України від 15.02.2019 р. №91, а саме: графіку здійснення взаємоперевірки стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху у водогосподарських організаціях у 2019 році головний інженер Тхорук Микола Миколайович відбув у відрядження… Читати повністю »

Коментування вимкнено 73 перегляди

Фахівці Тячівського МУВГ надали роз’яснення мешканцям села Лазещина

Фахівці Тячівського міжрайонного управління водного господарства зустрілися з мешканцями села Лазещина Рахівського району щодо проблеми будівництва мосту. Це гірське село, в якому вулиці пролягають вздовж річки Лазещина, і міст – це нагальна потреба. Наразі, аби перейти через річку, місцевим доводиться проходити по декілька кілометрів, а автомобіль взагалі не має іншої можливості заїзду тільки через річку…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 68 переглядів

Тячівське МУВГ оновлює інформацію на візуальних носіях

У зоні діяльності Тячівського міжрайонного управління водного господарства облаштовано чотири інформаційні білборди з метою висвітлення діяльності та інформування населення щодо водних ресурсів і діяльності водогосподарських організацій. З метою підвищення екологічної свідомості населення та згідно виробничого плану управління на 2019 рік працівники Рахівської дільниці спільно з відділом водних ресурсів та диспетчерської служби оновили інформаційний стенд в… Читати повністю »

Коментування вимкнено 73 перегляди

Фахівці Тячівського МУВГ взяли участь в засіданні комісії з питань ТБ та НС

Вчора, 9 жовтня в Тячівській державній адміністрації  під головуванням заступника голови державної адміністрації Віктора Погара та за участі начальника Тячівського МУВГ Стойка Сергія Степановича та головного інженера Тхорук Миколи Миколайовича відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На даному засіданні було розглянуто питання щодо проведення першочергових невідкладних робіт по недопущенню розмиву… Читати повністю »

Коментування вимкнено 107 переглядів

Чергові акції екологічного спрямування від водогосподарників, як приклад для місцевих громад.

Згідно розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 06.03.2019 р. № 135 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», та встановлення п’ятницю – єдиним санітарним  днем з очищення території області», доручення БУВР Тиси,, Тячівським міжрайонним управлінням водного господарства щоп’ятниці проводяться  відповідні заходи з благоустрою. Так, минулої п’ятниці працівниками Рахівської дільниці гірських річок  Тячівського МУВГ… Читати повністю »

Коментування вимкнено 77 переглядів

Тячівське МУВГ проводить ремонтні роботи

Фахівцями Тячівського міжрайонного управління водного господарства виконані роботи по ремонту бетонного укріплення правого берега струмка Голубий Дунай, що протікає у місті Тячів. В зв’язку з проходженням весняного паводку було пошкоджено бетонне кріплення правобережного берега струмка Голубий Дунай. Після комісійного обстеження, Тячівська ОТГ заключила договір з Тячівським МУВГ, на виконання відновлювальних робіт. В ході робіт було… Читати повністю »

Коментування вимкнено 95 переглядів

Виконання робіт згідно Регіональної програми

В смт. Великий Бичків, що на Рахівщині, виконуються роботи з розчистки русла річки Шопурка, з метою зменшення гідравлічного навантаження на правий та лівий береги, які пошкоджені багаторічними паводками та для збільшення пропускної спроможності річки. Виконання вищенаведених заходів сприятиме попередженню подальшої руйнації пошкоджених берегів. Тячівське міжрайонне управління водного господарства уклало договір з Великобичківською селищною радою щодо… Читати повністю »

Коментування вимкнено 86 переглядів

Ремонтно – доглядові роботи Тячівського міжрайонного управління водного господарства

В зону діяльності Тячівського МУВГ входять Тячівський та Рахівський райони, з метою належного утримання та функціонування водогосподарських об’єктів, працівниками Тячівського МУВГ виконуються роботи по виконанню  ремонтно-доглядових робіт. Силами оглядачів ГТС Тячівської та Рахівської дільниць були виконані ремонтно-догядові робіти на міжгосподірській мережі: Очиска від намулу – 0,7 км/2,1 м3 Окошування ГТС– 61,2 км/69,8 га Планування та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 59 переглядів

На Тячівщині водники облаштували джерело

З метою екологічного оздоровлення водних об’єктів, працівниками водного господарства проводяться заходи по відновленню природних водних джерел та витоків річок. Зокрема, 11 вересня фахівці Тячівського міжрайонного управління водних ресурсів відновили прісне джерело, яке розташоване між населеними пунктами Красна та Усть-Чорна Тячівського району. Проведено ряд робіт з благоустрою: – полагоджено та пофарбовано дерев’яний навіс; –  очищена від замулення… Читати повністю »

Коментування вимкнено 110 переглядів

Відновлено інформаційний біл-борд на кордоні з ЄС

Біл-борд на кордоні з Румунією встановлено вже понад 8 років тому. Даний щит показує громадянам України та ЄС красу наших водних об’єктів, а також має інформаційну мету. Нещодавно після сильних буревіїв біл-борд похилився і міг впасти у випадку наступної грози. Працівниками Тячівської експлуатаційної дільниці проведені роботи по підняттю біл-борда. А також встановлені спеціальні натяжки, які… Читати повністю »