Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментування вимкнено 32 перегляди

Виконання робіт згідно Регіональної програми

В смт. Великий Бичків, що на Рахівщині, виконуються роботи з розчистки русла річки Шопурка, з метою зменшення гідравлічного навантаження на правий та лівий береги, які пошкоджені багаторічними паводками та для збільшення пропускної спроможності річки. Виконання вищенаведених заходів сприятиме попередженню подальшої руйнації пошкоджених берегів. Тячівське міжрайонне управління водного господарства уклало договір з Великобичківською селищною радою щодо… Читати повністю »

Коментування вимкнено 47 переглядів

Ремонтно – доглядові роботи Тячівського міжрайонного управління водного господарства

В зону діяльності Тячівського МУВГ входять Тячівський та Рахівський райони, з метою належного утримання та функціонування водогосподарських об’єктів, працівниками Тячівського МУВГ виконуються роботи по виконанню  ремонтно-доглядових робіт. Силами оглядачів ГТС Тячівської та Рахівської дільниць були виконані ремонтно-догядові робіти на міжгосподірській мережі: Очиска від намулу – 0,7 км/2,1 м3 Окошування ГТС– 61,2 км/69,8 га Планування та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 31 перегляд

На Тячівщині водники облаштували джерело

З метою екологічного оздоровлення водних об’єктів, працівниками водного господарства проводяться заходи по відновленню природних водних джерел та витоків річок. Зокрема, 11 вересня фахівці Тячівського міжрайонного управління водних ресурсів відновили прісне джерело, яке розташоване між населеними пунктами Красна та Усть-Чорна Тячівського району. Проведено ряд робіт з благоустрою: – полагоджено та пофарбовано дерев’яний навіс; –  очищена від замулення… Читати повністю »

Коментування вимкнено 75 переглядів

Відновлено інформаційний біл-борд на кордоні з ЄС

Біл-борд на кордоні з Румунією встановлено вже понад 8 років тому. Даний щит показує громадянам України та ЄС красу наших водних об’єктів, а також має інформаційну мету. Нещодавно після сильних буревіїв біл-борд похилився і міг впасти у випадку наступної грози. Працівниками Тячівської експлуатаційної дільниці проведені роботи по підняттю біл-борда. А також встановлені спеціальні натяжки, які… Читати повністю »

Коментування вимкнено 65 переглядів

У Рахові розпочали роботи з облаштування сміттєзвалища, яке загрожує засмітити Тису

У місті Рахів розпочаті роботи згідно проекту «Першочергові невідкладні заходи по недопущенню потрапляння сміття в річку Тиса із сміттєзвалища в місті Рахів, Рахівського району Закарпатської області (капітальний ремонт)». Тячівське міжрайонне управління водного господарства заключило договір з Рахівською міською радою на виконання робіт згідно вищенаведеного проекту. І першим етапом є відновлення пропускної спроможності потічка, який знаходиться… Читати повністю »

Коментування вимкнено 109 переглядів

На базі Тячівського МУВГ проведено інструктаж з працівниками щодо праці при підвищенні температури повітря

Минулого тижня, на базі Тячівського міжрайонного управління водного господарства проведено інструктаж з оглядачами ГТС щодо виконання робіт при температурі повітря понад + 30 ºС. Державна служба України з питань праці нагадує про основні профілактичні заходи під час роботи в умовах підвищеної температури повітря. На основі цього фахівець з охорони праці провів теоретичні заняття з оглядачами ГТС та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 99 переглядів

В місті Рахів проведені роботи по відновленню потічка Буркут

За кошти Рахівської міської ради проведені роботи по влаштуванню каскаду з 19-ти дерев’яних перекатів та укріплення берегів підпірними стінками на потічку Буркут. А також з ініціативи та за кошти місцевого підприємця Бердар П.В., було здійснено зариблення струмковою фореллю в кількості 2000 штук потічка Буркут в місті Рахів. Тячівське МУВГ

Коментування вимкнено 105 переглядів

На Рахівщині відновлено прісне джерело

Закарпаття славиться тим, що в нашому мальовничому краї багато водних джерел, прісних та мінеральних. Але чомусь ми не цінуємо те що маємо – прийшовши до джерела, п’ємо воду, а потім залишаємо після себе сміття. На Рахівщині в  смт Кобилецька Поляна працівниками Тячівського міжрайонного управління водного господарства відновлено та облаштовано прісне джерело. Джерело в смт. Кобилецька… Читати повністю »

Коментування вимкнено 169 переглядів

Розпочато роботи з очистки русла потічка Млинівка в смт. Великий Бичків в межах моста на державній автодорозі Мукачево-Рогатин

Русло потоку Млинівка в межах моста замулено наносами та заросло чагарником. В період повеней та паводків пропускна здатність моста є недостатньою, внаслідок чого потічок виходить на заплаву, підтоплює значну територію населеного пункту. Деякі недобросовісні мешканці викидають сміття на береги потоку. Таким чином захаращене русло є небезпечним, тому що підвищує ймовірність виходу води з берегів і… Читати повністю »

Коментування вимкнено 146 переглядів

Тячівське МУВГ проводить земляні роботи по влаштуванню водовідвідного каналу

Вчора, 15 травня в місті Тячів розпочаті роботи по проекту «Відновлення водозахисної дамби №1 річки Тиса в районі вул.Ярослава Мудрого, в місті Тячів, в Закарпатській області (влаштування водовідвідного каналу). Фахівці Тячівського міжрайонного управління спільно з начальником відділу ВКП «ЗАКАРПАТТЯВОДПРОЕКТ» БУВР Тиси Ольгою Сорокою, провели роботи по виносу траси водовідвідного каналу в натуру. На разі розпочато… Читати повністю »