Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментарі відсутні 54 перегляди
2

В смт. Солотвино розпочато роботи по захисту сільгоспугідь від підтоплення

Солотвинська селищна рада заключила договір з Тячівським МУВГ на проведення робіт по захисту сільгоспугідь від підтоплення потічком «Глод» в смт. Солотвино Тячівського району. Працівники Тячівського МУВГ розпочали роботи по розчистці потічка «Глод». На даний час розчищено русло потічка, та розрівняно кавальєри довжиною 250 м. При виконанні робіт задіяні екскаватор Doosan та 2 працівники Тячівського МУВГ…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 53 перегляди
1

Працівники Тячівського МУВГ продовжують роботи по благоустрою

На виконання розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 15.02.2018 року № 86 «Про проведення заходів з благоустрою», працівники Тячівського МУВГ й надалі проводять роботи по Тячівському та Рахівському районах

Коментарі відсутні 50 переглядів
0

В Тячівському МУВГ провели заходи локалізації та ліквідації осередків карантинового буряну амброзії полинолистої та борщовика Сосновського

На виконання доручень БУВР Тиси, Тячівської та Рахівської адміністрацій, працівниками Тячівського МУВГ проводяться заходи по локалізації та ліквідації осередків карантинового буряну амброзії полинолистої та багаторічної рослини -  борщовика Сосновського. Оглядачі Тячівської та Рухівської дільниць провели роботи по  обробці гербіцидом «Яструб» і «Гліороган» 6,7 км гідротехнічних споруд, на яких були виявлені осередки карантинового буряну. Тячівське МУВГ

Коментарі відсутні 38 переглядів
0

Чистій воді – бути! За підтримки свідомих підприємців ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище біля річки

Нещодавно Тячівське МУВГ повідомляло про виявлений факт влаштування несанкціонованого сміттєзвалища на березі річки Чорна Тиса в селі Білин Рахівського району деякими невідповідальними мешканцями села. Але, на щастя, в цьому селі проживають також і люди, які небайдужі до природи і майбутнього свого краю.

Коментарі відсутні 61 перегляд
0

Виконання експлуатаційних робіт Тячівським МУВГ

Згідно плану ремонтно доглядових робіт та нормованих завдань, працівники Тячівської та Рахівської дільниць проводять роботи по експлуатації міжгосподарської мережі, а саме, з початку 2018 року: – Обкошено 23 га дамб механічно; – Вирублено 88,1 га чагарнику на дамбах та берегоукріпленнях; – Очищено від намулу та сміття 0,3 км (310 м3) гідротехнічних споруд; – Побілено, відремонтовано… Читати повністю »

Коментарі відсутні 137 переглядів
2

Проблеми, які мають бачити не тільки водники

Як виявляється, у деяких жителів села Білин, що на Рахівщині, відсутня не тільки самоповага, але й інстинкт самозбереження. Мається на увазі факт захоронення несанкціонованого сміттєзвалища з побутового та будівельного сміття в безпосередній близькості від річки Чорна Тиса, на площі орієнтовно 280м2. Факт правопорушення був виявлений сьогодні (20 червня 2018 року) працівниками Тячівського МУВГ на чолі з… Читати повністю »

Коментарі відсутні 66 переглядів
0

Облаштування джерела на Тячівщині

Працівники Тячівського МУВГ облаштували прісне джерело в с.Теребля Тячівського району, яке знаходиться поблизу дороги місцевого значення. Це джерело вже багато років радує чистою водою місцеве населення та людей, які проїжджаючи повз, зупиняються попити чистої холодної води. Тільки, на жаль, джерело заростає травою, а люди часто залишають після себе сміття. Проведено ряд робіт з благоустрою: - … Читати повністю »

Коментарі відсутні 68 переглядів
0

Працівниками Тячівського МУВГ в c. Водиця урочище Добрик облаштовано джерело

Розуміючи важливість збереження та відтворення водних ресурсів, працівники управління дбають про відновлення природних водних джерел.  Це стосується витоків струмків, потічків та окремих джерел, які живлять поверхневі водні артерії. Працівники Рахівської дільниці Тячівського міжрайонного управління водного господарства  провели ряд робіт по облаштуванню природного джерела: -  очищено від замулення джерело; -  встановлено навіс та лоток для витоку… Читати повністю »

Коментарі відсутні 75 переглядів
0

Інтерв’ю начальника Тячівського МУВГ для телеканалу М-студіо

Програма протипаводкового захисту водних ресурсів річки Тиса не фінансується вже майже 10 років. 17 грудня 2017р. с.Вонігово. Унаслідок інтенсивних опадів паводкова хвиля прорвала дамбу і затопила половину села. Ця ділянка дамби відновлення потребувала вже давно. Однак, як пояснювали місцевим: фінансування на це немає. Першочергові роботи з ліквідації прориву на цій ділянці були виконанні, кажуть в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 90 переглядів
1

Виконання експлуатаційних робіт Тячівським МУВГ

У зв’язку з активним ростом трав’яної рослинності, на виконання вказівки БУВР Тиси за №01-09/511 від 2 травня 2018 року, оглядачами гідротехнічних об’єктів проводяться роботи по окошуванню гідротехнічних споруд. Першочергове окошування проводиться на ділянках, де виявлено осередки карантинних бур’янів  борщівника Сосновського та амброзії полинолистої. На виконання плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській мережі в травні місяці виконано… Читати повністю »