Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментування вимкнено 84 перегляди

На базі Тячівського МУВГ проведено інструктаж з працівниками щодо праці при підвищенні температури повітря

Минулого тижня, на базі Тячівського міжрайонного управління водного господарства проведено інструктаж з оглядачами ГТС щодо виконання робіт при температурі повітря понад + 30 ºС. Державна служба України з питань праці нагадує про основні профілактичні заходи під час роботи в умовах підвищеної температури повітря. На основі цього фахівець з охорони праці провів теоретичні заняття з оглядачами ГТС та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 71 перегляд

В місті Рахів проведені роботи по відновленню потічка Буркут

За кошти Рахівської міської ради проведені роботи по влаштуванню каскаду з 19-ти дерев’яних перекатів та укріплення берегів підпірними стінками на потічку Буркут. А також з ініціативи та за кошти місцевого підприємця Бердар П.В., було здійснено зариблення струмковою фореллю в кількості 2000 штук потічка Буркут в місті Рахів. Тячівське МУВГ

Коментування вимкнено 82 перегляди

На Рахівщині відновлено прісне джерело

Закарпаття славиться тим, що в нашому мальовничому краї багато водних джерел, прісних та мінеральних. Але чомусь ми не цінуємо те що маємо – прийшовши до джерела, п’ємо воду, а потім залишаємо після себе сміття. На Рахівщині в  смт Кобилецька Поляна працівниками Тячівського міжрайонного управління водного господарства відновлено та облаштовано прісне джерело. Джерело в смт. Кобилецька… Читати повністю »

Коментування вимкнено 149 переглядів

Розпочато роботи з очистки русла потічка Млинівка в смт. Великий Бичків в межах моста на державній автодорозі Мукачево-Рогатин

Русло потоку Млинівка в межах моста замулено наносами та заросло чагарником. В період повеней та паводків пропускна здатність моста є недостатньою, внаслідок чого потічок виходить на заплаву, підтоплює значну територію населеного пункту. Деякі недобросовісні мешканці викидають сміття на береги потоку. Таким чином захаращене русло є небезпечним, тому що підвищує ймовірність виходу води з берегів і… Читати повністю »

Коментування вимкнено 117 переглядів

Тячівське МУВГ проводить земляні роботи по влаштуванню водовідвідного каналу

Вчора, 15 травня в місті Тячів розпочаті роботи по проекту «Відновлення водозахисної дамби №1 річки Тиса в районі вул.Ярослава Мудрого, в місті Тячів, в Закарпатській області (влаштування водовідвідного каналу). Фахівці Тячівського міжрайонного управління спільно з начальником відділу ВКП «ЗАКАРПАТТЯВОДПРОЕКТ» БУВР Тиси Ольгою Сорокою, провели роботи по виносу траси водовідвідного каналу в натуру. На разі розпочато… Читати повністю »

Коментування вимкнено 102 перегляди

В Тячівському МУВГ, на протязі місяця, провели заходи до дня Охорони праці

На виконання наказу Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса «Про проведення Дня охорони праці в Україні на рівні БУВР Тиси у 2019 році», та з метою проведення на належному рівні у Тячівському МУВГ додаткових заходів щодо запобіганням нещасним випадкам, підвищення рівня безпеки й умов праці у зв’язку з офіційно встановленим Днем Охорони праці в Україні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 101 перегляд

Тячівське МУВГ долучилося до заходів з нагоди Дня Пам’яті та примирення та Дня Перемоги

Сьогодні, з нагоди пам’ятних дат 8 та 9 травня — Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні у м. Тячів відбулися урочисті заходи. Працівники Тячівського міжрайонного управління водного господарства, взяли участь в урочистостях разом з представниками районної адміністрації, районної та міської ради, правоохоронних та контролюючих органів, установ, військового комісаріату,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 97 переглядів

На Рахівщині водники провели акцію екологічного спрямування «Здоров’я наших дітей у чистій воді: Скажемо ні фосфатам»

  З метою привернення уваги дітей до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів та виховання екологічно свідомого їх мислення, згідно плану висвітлення основних напрямків діяльності та на виконання доручення БУВР Тиси щодо комунікативного плану у водній сфері на 2019 рік, 26 квітня, фахівцями Тячівського МУВГ проведено тематичну лекцію та конкурс дитячого малюнку на тему «Здоровя наших… Читати повністю »

Коментування вимкнено 226 переглядів

Працівниками міжрайонних управлінь проведено щорічну акцію – День довкілля

День Довкілля – свято в Україні, що відзначається щорічно в третю суботу квітня. Згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98,  у третю суботу квітня органи влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи та громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження… Читати повністю »

Коментування вимкнено 110 переглядів

Охорона праці в Тячівському МУВГ

Згідно із положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, наказу Тячівського МУВГ № 1 від 08 лютого 2019 р. «Про навчання та перевірку знань з питань охорони праці, пожежної і другої безпеки у 2019 році» було затверджено тематичний план підготовки інженерно-технічних працівників та робітників виробничих підрозділів управління з питань охорони… Читати повністю »