Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментування вимкнено 70 переглядів

Тячівське МУВГ проводить земляні роботи по влаштуванню водовідвідного каналу

Вчора, 15 травня в місті Тячів розпочаті роботи по проекту «Відновлення водозахисної дамби №1 річки Тиса в районі вул.Ярослава Мудрого, в місті Тячів, в Закарпатській області (влаштування водовідвідного каналу). Фахівці Тячівського міжрайонного управління спільно з начальником відділу ВКП «ЗАКАРПАТТЯВОДПРОЕКТ» БУВР Тиси Ольгою Сорокою, провели роботи по виносу траси водовідвідного каналу в натуру. На разі розпочато… Читати повністю »

Коментування вимкнено 62 перегляди

В Тячівському МУВГ, на протязі місяця, провели заходи до дня Охорони праці

На виконання наказу Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса «Про проведення Дня охорони праці в Україні на рівні БУВР Тиси у 2019 році», та з метою проведення на належному рівні у Тячівському МУВГ додаткових заходів щодо запобіганням нещасним випадкам, підвищення рівня безпеки й умов праці у зв’язку з офіційно встановленим Днем Охорони праці в Україні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 65 переглядів

Тячівське МУВГ долучилося до заходів з нагоди Дня Пам’яті та примирення та Дня Перемоги

Сьогодні, з нагоди пам’ятних дат 8 та 9 травня — Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні у м. Тячів відбулися урочисті заходи. Працівники Тячівського міжрайонного управління водного господарства, взяли участь в урочистостях разом з представниками районної адміністрації, районної та міської ради, правоохоронних та контролюючих органів, установ, військового комісаріату,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 54 перегляди

На Рахівщині водники провели акцію екологічного спрямування «Здоров’я наших дітей у чистій воді: Скажемо ні фосфатам»

  З метою привернення уваги дітей до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів та виховання екологічно свідомого їх мислення, згідно плану висвітлення основних напрямків діяльності та на виконання доручення БУВР Тиси щодо комунікативного плану у водній сфері на 2019 рік, 26 квітня, фахівцями Тячівського МУВГ проведено тематичну лекцію та конкурс дитячого малюнку на тему «Здоровя наших… Читати повністю »

Коментування вимкнено 159 переглядів

Працівниками міжрайонних управлінь проведено щорічну акцію – День довкілля

День Довкілля – свято в Україні, що відзначається щорічно в третю суботу квітня. Згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98,  у третю суботу квітня органи влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи та громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження… Читати повністю »

Коментування вимкнено 74 перегляди

Охорона праці в Тячівському МУВГ

Згідно із положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, наказу Тячівського МУВГ № 1 від 08 лютого 2019 р. «Про навчання та перевірку знань з питань охорони праці, пожежної і другої безпеки у 2019 році» було затверджено тематичний план підготовки інженерно-технічних працівників та робітників виробничих підрозділів управління з питань охорони… Читати повністю »

Коментування вимкнено 223 перегляди

Працівники водогосподарських організацій взяли участь у суботнику

На виконання розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 06.03.2019р. №135 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області», водниками здійснювались заходи щодо приведення адміністративних територій та прибережних захисних смуг річок в належний санітарний стан. Працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса у… Читати повністю »

Коментарі відсутні 123 перегляди

Акція екологічного спрямування в Тячівському МУВГ «Очима дітей про водні ресурси»

Згідно плану заходів в Тячівському МУВГ,  29 березня фахівцями відділу водних ресурсів проведено конкурс дитячого малюнку  в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 міста Тячів. Даний конкурс проведено згідно акції екологічного спрямування, з метою привернення уваги дітей до водних ресурсів, до краси води та виховання екологічно свідомого мислення. Школярі з захватом малювали те, що мали в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 156 переглядів

«Пластику не місце на березі річки» Тячівське та Мукачівське МУВГ відзначили Всесвітнього дня води

З метою відзначення на належному рівні Всесвітнього дня води, цьогорічна тема якого «Вода для всіх», привернення уваги мешканців Тячівського та Рахівського районів до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів та виховання екологічно свідомого мислення закарпатців. Тячівське МУВГ організувало екологічну акцію за підтримки народного депутату України, Василя Васильовича Петьовки. Саме від підтримав ідею запропоновану працівниками Тячівського… Читати повністю »

Коментарі відсутні 128 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт Рахівською дільницею Тячівського МУВГ

Протягом лютого місяця Рахівською  дільницею Тячівського МУВГ виконувалися доглядові роботи на міжгосподарській мережі. Основна увага була приділена вирубці чагарників на дамбах відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. Зокрема проведено вирубку чагарнику на  лівобережній дамбі р.Шопурка в смт.В.Бичків, правобережній дамбі р.Тиса в смт. В.Бичків, правобережній дамбі р.Тиса в м. Рахів загольною протяжністю 3,2 км (3,8га). Виконані… Читати повністю »