Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментарі відсутні 59 переглядів
01

Виконано роботи по розчистці русла р. Тиса в с. Луг Рахівського району Закарпатської області

Тячівським МУВГ в листопаді виконано роботи з розчистки русла р. Тиса в с. Луг, Рахівського району від центрального автодорожнього мосту вниз по течії. Роботи проводилися на замовлення Лужанської сільської ради. Для підвищення пропускної здатності русла річки Тиса, недопущення підтоплення присадибних ділянок та сільськогосподарських угідь при проходженні паводків, управлінням виконано роботи з регулювання русла річки Тиса… Читати повністю »

Коментарі відсутні 70 переглядів
2

Розчищено потічок Безіменний в селі Добрянське Тячівського району

Тячівським МУВГ за підтримки старости с. Добрянське,  Вільховецької об’єднаної громади, було виконано роботи по розчистці потічка Безіменний, який протікає через село Добрянське Тячівського району та ніс загрозу підтоплення багатьох дворогосподарст в середній частині села. Під наглядом інженерів Тячівського МУВГ та місцевих мешканців, які входять до складу аварійно-відновлюваної бригади при сільській раді, розчищено від намулу та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 132 перегляди
02

Чорнокопачам – бій !

Незважаючи на те, що на території Тячівського району існує більш з десяток об’єктів, де офіційно проводиться розчистка русел річок і кожний бажаючий може з їхніх приоб’єктних складів придбати для себе піщано-гравійну суміш для своїх потреб, все ж таки знаходяться ділки, які порушуючи чинне законодавство, без відповідних дозвільних документів, узгоджених відповідними установами місць та внеску відповідних… Читати повністю »

Коментарі відсутні 53 перегляди
01

Працівниками Тячівського МУВГ впорядковано водовипуск на правобережній дамбі р.Лужанка в селі Нересниця

У відповідності до Плану заходів Тячівського міжрайонного управління водного господарства по підготовці гідротехнічних споруд, водогосподарських систем  до роботи  в умовах пропуску повені та паводку у 2017 році, працівниками Тячівського МУВГ приведено в належний технічний стан водовипуск  на річці Лужанка  в селі Нересниця.  Внаслідок  інтенсивних опадів на протязі весняно-осіннього періоду, потічок, який впадає в річку Лужанку… Читати повністю »

1 коментар 75 переглядів
01

Тячівське МУВГ виконує роботи по розчистці русла р. Тиса та р. Кісва с. Луг Рахівського району

В жовтні місяці Тячівським МУВГ укладено  угоду з  Лужанською сільською радою на проведення робіт по розчистці русла р. Тиса в с. Луг Рахівського району від центрального автодорожнього мосту вниз по течії  на загальну суму 332 804  гривень.

Коментарі відсутні 72 перегляди
DSCN1586

Тячівське міжрайонне управління водного господарства проводить роботи по підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018років

Оглядачами гідротехнічних споруд проводяться роботи по заготівлі дров для опалення побутових приміщень згідно з доведеним завданням. Понад 80% від запланованого вже заготовлено та розміщено на базу. Для забезпечення збереження і економії енергоресурсів проведено утеплення віконних та дверних рам, облаштовуються побутові кімнати для обігріву працівників ремонтно-механічної майстерні. Проводяться роботи по підготовці автотранспортних засобів і техніки на… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
1

Облаштування джерела «Кузій» в с. Луг, Рахівського району

Відділом водних ресурсів Тячівського міжрайонного управління водного господарства  та Рахівською дільницею  проведено роботи з облаштування прісного джерела «Кузій» в с. Луг, Рахівського району, яке знаходиться в безпосередній близькості від автодороги Мукачево-Рогатин. Оскільки джерело користується великим попитом серед населення, є місцем відпочинку туристів, то вкрай необхідно було провести роботи по облагородженню  джерела та прилеглої території. Зокрема,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 66 переглядів
3

Вирішення проблем водопостачання у м.Рахів

Як відомо, у Закарпатській області в результаті засушливого періоду та зневоднення водотоків погіршується водопостачання населення. Ось з такою проблемою зіткнулись і жителі м. Рахів. Звал водяного потоку річки Тиса на правий корінний берег зумовив різке падіння рівня ґрунтових вод під лівим берегом, що в свою чергу спричинило серйозні перебої з водопостачання міста, та як місцевий… Читати повністю »

Коментарі відсутні 38 переглядів
20170829_100058

Проведення робіт бригадним методом

Минулого тижня, згідно експлуатаційних вимог оглядачами Тячівського МУВГ та працівниками Тячівської дільниці – 2 чоловік та  6 оглядачів бригадним методом було проведено роботи по окошувальнню  правобережної дамби на  р. Тересва в селі Добрянське. Під час роботи було окошено 700 м. водозахисної дамби. Тячівське МУВГ  

Коментарі відсутні 61 перегляд
image-0-02-05-e0a6aa761fb9c75204dd7a892fd70319de68c9a5d7dc819f63bc498f28675c28-V

Тячівське МУВГ виконує роботи по Регулюванню русла р. Шопурка в смт. Великий Бичків Рахівського району

В липні місяці Тячівським МУВГ укладено  угоду з  Великобичківською селищною радою на проведення робіт по регулюванню русла р. Шопурка в смт. Великий Бичків, Рахівського району від центрального автодорожнього мосту, вверх по течії (поточний ремонт), на загальну суму 195 тисяч гривень. Роботи проводяться з метою покращення екологічного стану та збільшення пропускної спроможності р.Шопурка під час проходження… Читати повністю »