Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментарі відсутні 57 переглядів
1

Участь працівників Тячівського МУВГ в акції «Закарпаттю чисте довкілля»

На виконання розпорядження голови Закарпатської обласної адміністрації №86 15.02.2018 року «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля»,  місячника «Чисте узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня, 14 квітня 2018 року працівниками Тячівського міжрайонного  управління водного господарства проведено роботи по благоустрою територій адміністративних будівель в м. Тячів та в смт. В.Бичків. Території прибрано від… Читати повністю »

Коментарі відсутні 89 переглядів
IMG_7112

Відбулася третя зустріч з обговорення підготовки Інтегрованого плану управління басейном р. Тиси

4 квітня 2018 року у м. Тячів відбулася третя зустріч із зацікавленими сторонами з метою обговорення підготовки Плану управління басейном річки Тиси. У роботі семінару взяло участь 50 організацій басейну Верхньої Тиси (Рахівського, Тячівського, Хустського, Міжгірського і Виноградівського районів) – представники органів місцевої влади, водогосподарських організацій, лісового господарства, сільського господарського, комунальних підприємств, природоохоронних організацій, неурядових… Читати повністю »

Коментарі відсутні 64 перегляди
01

Ужгородське та Тячівське МУВГ приєднались до відзначення Всесвітнього дня води

На виконання доручення БУВР Тиси №01-09/317 від 19.03.2018 р., щодо відзначення Всесвітнього дня води 22 березня 2018 року, проведення якого у 1992 році було започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами, Ужгородське та Тячівське МУВГ прийняли участь у відзначенні Всесвітнього дня води. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня… Читати повністю »

Коментарі відсутні 61 перегляд
3

Тячівським МУВГ проводяться аварійно відновлювальні роботи берегоукріплення біля лівобережної дамби р.Тересва в смт.Тересва

Внаслідок підвищення рівнів води 16-17 березня 2018р. на р.Тересва відбувся розмив берегоукріплення (насипу) між другою та третьою півзагатами біля лівобережної дамби в смт.Тересва. На даний час глибина розмиву берега в напрямку існуючої дамби більше 10 метрів, глибина обвалу насипу орієнтовно 2 метри, загальна довжина  розмиву берегової лінії біля 250 метрів. На даний момент проводяться аварійно… Читати повністю »

Коментарі відсутні 41 перегляд
2

Тячівським МУВГ переобладнана пересувна насосна станція

При виникненні аварійної ситуації під час пропуску паводків, виникає необхідність перекачки місцевого паводкового стоку із застосуванням пересувних насосних станцій. Тячівське МУВГ закупило необхідні матеріали для встановлення пересувної насосної станції на стаціонарне колісне шасі для кращої мобільності. Працівниками мехзагону на протязі лютого були виконанні роботи по переобладнанню пересувної станції, чим покращиться її ефективність та маневрування в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 62 перегляди
3

Ліквідація заторів в селі Руське Поле Тячівського району

Після проходження паводку 3-4 лютого 2018 року працівниками Тячівського МУВГ було проведено обстеження річки Дербачка (Стара Ріка), яка протікає через с. Руське поле. Під час обстеження було виявлено затори, які спричинили вихід річки на заплаву та несли загрозу підтоплення сільгоспугідь та дворогосподарств в урочищі Лонка. Начальник Тячівського МУВГ Стойка С.С. спільно з старостою села Мірявець… Читати повністю »

Коментарі відсутні 55 переглядів
DSCN2499

В Тячівському МУВГ відбулась зустріч з суб’єктами господарювання

29 січня 2018 року в приміщенні Тячівського МУВГ пройшла нарада з суб’єктами господарювання, що проводять роботи з розчистки русел річок за участі заступника голови Тячівської районної державної адміністрації В.О.Погар. Основним питанням, яке розглядалося на нараді -  сплата коштів до фондів охорони навколишнього природного середовища, та  узгодження калькуляції собівартості 1 м3 річкових відкладів. Начальник Тячівського МУВГ… Читати повністю »

Коментарі відсутні 48 переглядів
DSCN2311

Поточний ремонт випускної споруди на правобережній дамбі річки Тиса в селі Бедевля Тячівського району

На виконання Плану ремонтно-доглядових робіт на 2018 рік Тячівським МУВГ в січні місяці виконано роботи по поточному ремонту та розчистці випускного каналу на правобережній дамбі річки Тиса в с. Бедевля Тячівського району. Також здійснено облаштування під’їзної дороги до нижньої частини водовипускної споруди. До виконання експлуатаційних робіт залучено 3 одиниці техніки автомобіль КРАЗ з трейлером, 1… Читати повністю »

Коментарі відсутні 77 переглядів
01

Виконано роботи по розчистці русла р. Тиса в с. Луг Рахівського району Закарпатської області

Тячівським МУВГ в листопаді виконано роботи з розчистки русла р. Тиса в с. Луг, Рахівського району від центрального автодорожнього мосту вниз по течії. Роботи проводилися на замовлення Лужанської сільської ради. Для підвищення пропускної здатності русла річки Тиса, недопущення підтоплення присадибних ділянок та сільськогосподарських угідь при проходженні паводків, управлінням виконано роботи з регулювання русла річки Тиса… Читати повністю »

Коментарі відсутні 79 переглядів
2

Розчищено потічок Безіменний в селі Добрянське Тячівського району

Тячівським МУВГ за підтримки старости с. Добрянське,  Вільховецької об’єднаної громади, було виконано роботи по розчистці потічка Безіменний, який протікає через село Добрянське Тячівського району та ніс загрозу підтоплення багатьох дворогосподарст в середній частині села. Під наглядом інженерів Тячівського МУВГ та місцевих мешканців, які входять до складу аварійно-відновлюваної бригади при сільській раді, розчищено від намулу та… Читати повністю »