Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментарі відсутні 46 переглядів
image-0-02-05-e0a6aa761fb9c75204dd7a892fd70319de68c9a5d7dc819f63bc498f28675c28-V

Тячівське МУВГ виконує роботи по Регулюванню русла р. Шопурка в смт. Великий Бичків Рахівського району

В липні місяці Тячівським МУВГ укладено  угоду з  Великобичківською селищною радою на проведення робіт по регулюванню русла р. Шопурка в смт. Великий Бичків, Рахівського району від центрального автодорожнього мосту, вверх по течії (поточний ремонт), на загальну суму 195 тисяч гривень. Роботи проводяться з метою покращення екологічного стану та збільшення пропускної спроможності р.Шопурка під час проходження… Читати повністю »

Коментарі відсутні 71 перегляд
im-3

В Тячівському міжрайонному управлінні водного господарства відкриті двері для практикантів

На протязі  червня – липня 2017 року в Тячівському МУВГ пройшли практику учні та студенти різних навчальних закладів: Двоє студентів 3 курсу Закарпатського лісотехнічного коледжу за спеціальністю експлуатація та ремонт обладнання. Керівником практики було призначеного кваліфікованого спеціаліста, головного механіка  Ноцинець Івана Андрійовича. Студенти освоїли  навички  підготовки та ведення системи планово-попереджувальних ремонтів, як основи підтримування обладнання… Читати повністю »

Коментарі відсутні 72 перегляди
12-2

Фахівці Тячівського МУВГ взяли участь в обстеженні несанкціонованого скиду каналізаційних стоків в потічок «Голубий Дунай».

Ще в серпні 2015 року Тячівське міжрайонне управління водного господарства підписало договір з Тячівською міською радою на виконання робіт по проекту «Регулювання потічка «Голубий Дунай» в м.Тячів. Роботи розпочалися на початку вересня 2015 року і тривають по теперішній час. Проведено  вирубку чагарників, дерев, та розчистку русла потічка Голубий Дунай  від сміття та намулу. Проводиться закріплення укосів… Читати повністю »

Коментарі відсутні 76 переглядів
3

Участь фахівців Тячівського МУВГ у спільних топогеодезичних вимірюваннях з румунськими колегами

З метою моніторингу поведінки річки Тиса, вжиття заходів щодо покращення її екологічного стану  14 червня групою румунських гідрологів та топогеодезистів за участі фахівців Тячівського МУВГ проведено топогеодезичні вимірювання р.Тиса в районі ПЗ 309-310. Тячівське МУВГ

Коментарі відсутні 35 переглядів
99

Тячівське МУВГ працює над приведенням в належний технічний стан автотранспорту

Одним із основних напрямків роботи Тячівського МУВГ є залучення коштів від надання транспортних послуг. Для  подальшого ефективного використання автотранспортної техніки за залучені кошти на протязі першого півріччя 2017 року  працівниками відділу механізації виконуються роботи по покращенню технічного стану автомобілів та екскаваторів. Придбано 8 шин для автомобілів КРАЗ, виконано зварювальні роботи та покраску. Тячівське МУВГ

Коментарі відсутні 57 переглядів
125

Тячівське МУВГ веде технічний контроль за виконанням руслоочисних робіт.

Працівники Тячівського МУВГ ведуть технічний контроль за виконанням руслоочисних робіт. З метою забезпечення своєчасного та дієвого контролю за додержанням вимог чинного законодавства на водних об’єктах Тячівського та Рахівського району, попередження несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші з русел річок та мінімізації шкоди навколишньому природному середовищу, 13 червня працівники Тячівського МУВГ виконали ряд робіт по діючих проектах «Розчистка… Читати повністю »

Коментарі відсутні 58 переглядів
2

Моніторинг стану споруд після зимового льодоходу та весняних паводків

Інженерами  Тячівського МУВГ проведено  обстеження об’єктів побудованих в 2016 році в селах Біловарці, Ганичі.  Метою такого обстеження є   оцінка стану споруд після зимового льодоходу та весняного паводку, аналіз можливих недоліків для покращення в майбутньому їхньої ефективності. Обстежено також нове будівництво загати в с.Підплеша Тячівського району, виявлено недоліки та надано  рекомендації по їх усуненню. Під час… Читати повністю »

Коментарі відсутні 48 переглядів
02

Працівниками Тячівського МУВГ проведено обстеження наслідків зливи та нанесення шкоди за рахунок місцевого стоку в с. Біла Церква Рахівського району

Внаслідок проходження стихійної дощової зливи 21 травня 2017р., яка супроводжувалась грозою та випаданням граду і продовжувалась 1 годину 20 хвилин, була затоплена і підтоплена значна територія с. Біла Церква Рахівського району. В результаті стихії були затоплені та частково замулені житлові будинки, підсобні приміщення, дворогосподарства та городи, колодязі. Орієнтовно підтопило 365 дворогосподарств з населенням 1100 мешканців… Читати повністю »

2 коментарі 93 перегляди
3

Ще один ковток свіжої води

Працівниками Тячівського МУВГ на днях виявлено та облаштовано старе занедбане джерело прісної води в урочищі (Фермерське) в с.Руське Поле Тячівського району. Неподалік знаходяться сільськогосподарські угіддя місцевих жителів, отже відтепер місцеві аграрники можуть в спекотну пору року освіжитись смачною прохолодною водою і відпочити у затишній прохолоді навколишніх дерев. Тячівське МУВГ

Коментарі відсутні 48 переглядів
3

На засіданні комісії ТЕБ та НС Тячівської РДА розглядалися питання протипаводкового захисту населених пунктів

Сьогодні, 23.05.2017 року у великому залі засідань Тячівської РДА відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, в якій прийняв участь в.о. заступника начальника Рогач Й. Й. На засіданні зокрема піднімались питання щодо прийняття заходів попередження лісових пожеж в Тячівському районі та проведено аналіз можливих причин підтоплення населених пунктів за рахунок місцевого стоку на прикладі подій, що… Читати повністю »