Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментарі відсутні 42 перегляди
1

Облаштування джерела «Кузій» в с. Луг, Рахівського району

Відділом водних ресурсів Тячівського міжрайонного управління водного господарства  та Рахівською дільницею  проведено роботи з облаштування прісного джерела «Кузій» в с. Луг, Рахівського району, яке знаходиться в безпосередній близькості від автодороги Мукачево-Рогатин. Оскільки джерело користується великим попитом серед населення, є місцем відпочинку туристів, то вкрай необхідно було провести роботи по облагородженню  джерела та прилеглої території. Зокрема,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 57 переглядів
3

Вирішення проблем водопостачання у м.Рахів

Як відомо, у Закарпатській області в результаті засушливого періоду та зневоднення водотоків погіршується водопостачання населення. Ось з такою проблемою зіткнулись і жителі м. Рахів. Звал водяного потоку річки Тиса на правий корінний берег зумовив різке падіння рівня ґрунтових вод під лівим берегом, що в свою чергу спричинило серйозні перебої з водопостачання міста, та як місцевий… Читати повністю »

Коментарі відсутні 34 перегляди
20170829_100058

Проведення робіт бригадним методом

Минулого тижня, згідно експлуатаційних вимог оглядачами Тячівського МУВГ та працівниками Тячівської дільниці – 2 чоловік та  6 оглядачів бригадним методом було проведено роботи по окошувальнню  правобережної дамби на  р. Тересва в селі Добрянське. Під час роботи було окошено 700 м. водозахисної дамби. Тячівське МУВГ  

Коментарі відсутні 51 перегляд
image-0-02-05-e0a6aa761fb9c75204dd7a892fd70319de68c9a5d7dc819f63bc498f28675c28-V

Тячівське МУВГ виконує роботи по Регулюванню русла р. Шопурка в смт. Великий Бичків Рахівського району

В липні місяці Тячівським МУВГ укладено  угоду з  Великобичківською селищною радою на проведення робіт по регулюванню русла р. Шопурка в смт. Великий Бичків, Рахівського району від центрального автодорожнього мосту, вверх по течії (поточний ремонт), на загальну суму 195 тисяч гривень. Роботи проводяться з метою покращення екологічного стану та збільшення пропускної спроможності р.Шопурка під час проходження… Читати повністю »

Коментарі відсутні 80 переглядів
im-3

В Тячівському міжрайонному управлінні водного господарства відкриті двері для практикантів

На протязі  червня – липня 2017 року в Тячівському МУВГ пройшли практику учні та студенти різних навчальних закладів: Двоє студентів 3 курсу Закарпатського лісотехнічного коледжу за спеціальністю експлуатація та ремонт обладнання. Керівником практики було призначеного кваліфікованого спеціаліста, головного механіка  Ноцинець Івана Андрійовича. Студенти освоїли  навички  підготовки та ведення системи планово-попереджувальних ремонтів, як основи підтримування обладнання… Читати повністю »

Коментарі відсутні 78 переглядів
12-2

Фахівці Тячівського МУВГ взяли участь в обстеженні несанкціонованого скиду каналізаційних стоків в потічок «Голубий Дунай».

Ще в серпні 2015 року Тячівське міжрайонне управління водного господарства підписало договір з Тячівською міською радою на виконання робіт по проекту «Регулювання потічка «Голубий Дунай» в м.Тячів. Роботи розпочалися на початку вересня 2015 року і тривають по теперішній час. Проведено  вирубку чагарників, дерев, та розчистку русла потічка Голубий Дунай  від сміття та намулу. Проводиться закріплення укосів… Читати повністю »

Коментарі відсутні 80 переглядів
3

Участь фахівців Тячівського МУВГ у спільних топогеодезичних вимірюваннях з румунськими колегами

З метою моніторингу поведінки річки Тиса, вжиття заходів щодо покращення її екологічного стану  14 червня групою румунських гідрологів та топогеодезистів за участі фахівців Тячівського МУВГ проведено топогеодезичні вимірювання р.Тиса в районі ПЗ 309-310. Тячівське МУВГ

Коментарі відсутні 42 перегляди
99

Тячівське МУВГ працює над приведенням в належний технічний стан автотранспорту

Одним із основних напрямків роботи Тячівського МУВГ є залучення коштів від надання транспортних послуг. Для  подальшого ефективного використання автотранспортної техніки за залучені кошти на протязі першого півріччя 2017 року  працівниками відділу механізації виконуються роботи по покращенню технічного стану автомобілів та екскаваторів. Придбано 8 шин для автомобілів КРАЗ, виконано зварювальні роботи та покраску. Тячівське МУВГ

Коментарі відсутні 62 перегляди
125

Тячівське МУВГ веде технічний контроль за виконанням руслоочисних робіт.

Працівники Тячівського МУВГ ведуть технічний контроль за виконанням руслоочисних робіт. З метою забезпечення своєчасного та дієвого контролю за додержанням вимог чинного законодавства на водних об’єктах Тячівського та Рахівського району, попередження несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші з русел річок та мінімізації шкоди навколишньому природному середовищу, 13 червня працівники Тячівського МУВГ виконали ряд робіт по діючих проектах «Розчистка… Читати повністю »

Коментарі відсутні 60 переглядів
2

Моніторинг стану споруд після зимового льодоходу та весняних паводків

Інженерами  Тячівського МУВГ проведено  обстеження об’єктів побудованих в 2016 році в селах Біловарці, Ганичі.  Метою такого обстеження є   оцінка стану споруд після зимового льодоходу та весняного паводку, аналіз можливих недоліків для покращення в майбутньому їхньої ефективності. Обстежено також нове будівництво загати в с.Підплеша Тячівського району, виявлено недоліки та надано  рекомендації по їх усуненню. Під час… Читати повністю »