Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментарі відсутні 57 переглядів
0

Спеціалісти Тячівського МУВГ взяли участь в громадських слуханнях

20 вересня пототочного року в селі Терново Тячівського району відбулися громадські слухання, щодо узгодження Генерального плану села Терново. На слухання були запрошені представники всіх зацікавлених установ та організацій. Зокрема, Тячівське МУВГ представляли заступник начальника Шобей Олександра та начальник відділу водних ресурсів та диспетчерської служби Рогач Йосип. Під час обговорення проблемних питань представниками Тячівського МУВГ було… Читати повністю »

Коментарі відсутні 127 переглядів
0

Обуренню не має меж… Як можна так не любити свій край?

На виконання плану по облаштуванню джерел, ми вибрали джерело в селі Дулово. Розповіли нам про нього місцеві, кажуть що вода в ньому завжди холодна і ніколи не пересихає, а ще й розташоване поблизу дороги. Коли ж ми приїхали на місце й зайшли в ліс, то обуренню не було меж… Навкруги було сміття розсипом та навіть… Читати повністю »

Коментарі відсутні 64 перегляди
3

В місті Рахів виконують роботи по розчистці потічків

Місто Рахів сильно постраждав після аномальної зливи. Гірські струмки та потічки нанесли сміття з гір, в місто.  Було підтоплено чимало дворогосподарств та замулені вулиці та тротуари. На даний час в місті продовжуються роботи по ліквідації наслідків негоди. Силами інвесторів продовжуються роботи по розчистці потічка «Кам’яний потік» та «Буркут». «Кам’яний потік» – розчищено русло потічка 50… Читати повністю »

Коментарі відсутні 74 перегляди
2

Кому заважають підприємці, які рятують пошкоджену дамбу на Тереблі в Буштині від руйнування?

Нещодавно на річціТеребля у Буштині, біляавтомобільного мосту, розпочалисьексплуатаційніроботи, метою яких є відведення русла річкивідушкодженоїправобережноїдамби. Проява техніки спричинила хвилю негативу, чуток і домислів у місцевих користувачів соцмереж. А у вівторок, 31 липня, реагуючи на анонімний телефоний виклик, на місце прибула группа швидкого реагування та слідчі Тячівського відділу поліції. За словами правоохоронців, на номер 102 зателефонував невідомий… Читати повністю »

Коментарі відсутні 68 переглядів
2_IMG_20180727_111312

Готуємось до зими влітку. Тячівські оглядачі ГТС набували практичні навики

27 липня, в приміщенні адмінбудинку Тячівського МУВГ, за участі начальника управління Стойка С.С., була проведена виробнича – практична нарада з оглядачами ГТС, Тячівської дільниці, з питань стану виконання нормованих експлуатаційних заходів на гідроспорудах Тячівського району, за 7 місяців поточного року. А також обговорено питання, щодо заходів підготовки до осінньо-зимового періоду, з точки зору технічного стану… Читати повністю »

Коментарі відсутні 135 переглядів
00

На Рахівщині відбувся фестиваль «Де бере початок Тиса!»

Фестиваль «Де бере початок Тиса» відбувся вже вдруге. У неділю, 22 липня, на Рахівщині біля витоку річки Чорна Тиса, урочище «Околи»,  стартував цей чудовий фестиваль. Водники Закарпаття також відвідали це свято, в якому місцеві розповідали цікаві легенди, а музичні та танцювальні колективи в співі та в танцях показали всю велич гірської річки. Цьогоріч фестиваль отримав… Читати повністю »

Коментарі відсутні 86 переглядів
2

В смт. Солотвино розпочато роботи по захисту сільгоспугідь від підтоплення

Солотвинська селищна рада заключила договір з Тячівським МУВГ на проведення робіт по захисту сільгоспугідь від підтоплення потічком «Глод» в смт. Солотвино Тячівського району. Працівники Тячівського МУВГ розпочали роботи по розчистці потічка «Глод». На даний час розчищено русло потічка, та розрівняно кавальєри довжиною 250 м. При виконанні робіт задіяні екскаватор Doosan та 2 працівники Тячівського МУВГ…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 62 перегляди
1

Працівники Тячівського МУВГ продовжують роботи по благоустрою

На виконання розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 15.02.2018 року № 86 «Про проведення заходів з благоустрою», працівники Тячівського МУВГ й надалі проводять роботи по Тячівському та Рахівському районах

Коментарі відсутні 54 перегляди
0

В Тячівському МУВГ провели заходи локалізації та ліквідації осередків карантинового буряну амброзії полинолистої та борщовика Сосновського

На виконання доручень БУВР Тиси, Тячівської та Рахівської адміністрацій, працівниками Тячівського МУВГ проводяться заходи по локалізації та ліквідації осередків карантинового буряну амброзії полинолистої та багаторічної рослини -  борщовика Сосновського. Оглядачі Тячівської та Рухівської дільниць провели роботи по  обробці гербіцидом «Яструб» і «Гліороган» 6,7 км гідротехнічних споруд, на яких були виявлені осередки карантинового буряну. Тячівське МУВГ

Коментарі відсутні 43 перегляди
0

Чистій воді – бути! За підтримки свідомих підприємців ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище біля річки

Нещодавно Тячівське МУВГ повідомляло про виявлений факт влаштування несанкціонованого сміттєзвалища на березі річки Чорна Тиса в селі Білин Рахівського району деякими невідповідальними мешканцями села. Але, на щастя, в цьому селі проживають також і люди, які небайдужі до природи і майбутнього свого краю.