Архів новин по рубриці ‘Мукачівське МУВГ’

Коментарі відсутні 54 перегляди
0

Першочергові заходи по ліквідації розмиву та подальшого поглиблення ерозії лівого берега р. Дусинка в урочищі «Кизій» с. Стройне Свалявського району

Відповідно до розпорядження голови Стройненської сільської ради в березні місяці цього року  із залученням працівників Мукачівського МУВГ, ВКП БУВР Тиси, Стройненської сільської ради, депутатів та спеціалістів Свалявської райдержадміністрації було проведено обстеження річки Дусинка в с.Стройне урочище «Кизій».

Коментарі відсутні 61 перегляд
1

Виконання робіт з влаштування трубчастого переходу по вул. Шенборна (біля пекарні) в с.Верхній Коропець Мукачівського району

Мукачівським управлінням в вересні-жовтні виконувались роботи з влаштування трубчастого переходу до вул.Шенборна в с. В.Коропець (біля пекарні), згідно укладеного договору на виконання підрядних робіт з Верхньокоропецькою сільською радою на суму 41,396 тис.грн. Мета проекту – влаштування переходу через водовідвідний канал та відвід стічних вод.

Коментарі відсутні 52 перегляди
0

Очистка водовідвідного каналу в районі мостового переходу по вул. Грунь в с. Драгиня на території Зняцівської сільської ради

Мукачівське МУВГ уклало договір з Зняцівською сільською радою на виконання підрядних робіт по очистці водовідвідного каналу в районі мостового переходу по вул.Грунь в с.Драгиня на території Зняцівської сільської ради на суму 16,6 тис.грн. Необхідність виконання робіт на даному об’єкті зумовлена тим, що в присілку Грунь при проходженні паводків постійно підтоплюються житлові будинки та присадибні ділянки…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 46 переглядів
0

Покращення технічного стану мостового переходу в селі Пузняківці Мукачівського району

Мукачівське МУВГ заключило угоду з Пузняковецькою сільською радою  на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Покращення технічного стану мостового переходу через потічок на Центральній вулиці в с. Пузняківці на території Пузняковецької сільської ради Мукачівського району» на суму 64,978 тис.грн. Перед виконанням робіт було проведено обстеження  водовідвідного каналу, придорожніх кюветів та  мостового переходу  на вулиці Центральній в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 59 переглядів
3

Проведення ремонтно-експлуатаційних робіт на гідрологічному автоматизованому водомірному пості в м.Мукачево на річці Латориця

Відповідно до плану заходів з підготовки до роботи об’єктів виробничого призначення в осінньо-зимовий період 2017/2018 років, наказів БУВР Тиси від 16.08.2017р. № 32 «Про забезпечення підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років» та від 28.08.2017 року № 34 «Про заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у ІІІ кварталі 2017 року» міжрайонним… Читати повністю »

Коментарі відсутні 75 переглядів
collage_2

Розбирання заторів з дерево-чагарникової рослинності на річці Латориця в с.Великі Лучки Мукачівського район

Для забезпечення належного утримання і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів, підготовки їх до роботи в осінньо-зимовий період, відповідно до плану виконання ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі на 2017 рік працівниками управління проводиться обстеження та спостереження за станом річок, каналів в зоні діяльності з метою недопущення можливих заторів, накопичення криги, підтоплення та затоплення сільськогосподарських угідь при… Читати повністю »

Коментарі відсутні 81 перегляд
01

Поточний ремонт берегоукріплення правого берега потічка в с.Пасіка Свалявського району

В липні місяці комісійно було проведено обстеження  русла потічка при в’їзді в  с.Пасіка біля житлових будинків № 43, №44.   В ході проведення обстеження встановлено, що при проходженні паводків,  внаслідок різкого підняття рівня води у потічку  відбулось руйнування  бетонного кріплення  правого берега, ерозії лівого берега з підмивом  огорож  та значного  пошкодження оголовка трубчастого переходу біля будинків… Читати повністю »

Коментарі відсутні 71 перегляд
Об’єднання 100 м. розгорнутим прапором берегів Ужа через Пішохідний міст

Відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності України працівниками БУВР Тиси та міжрайонних управлінь

Одним із найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині – герб, прапор, гімн. 23 серпня 2004 року Президент України підписав Указ «Про День Державного Прапора України». Цим Указом «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної… Читати повністю »

Коментарі відсутні 42 перегляди
JPG_3

Поточний ремонт автоматизованої станції в м.Свалява на річці Латориця в районі а/д мосту

В лютому 2017 року комісією управління було проведено технічний огляд автоматичної водомірної станції системи АІВС-Тиса на р.Латориця в м.Свалява на предмет проведення ремонтних робіт водпосту та робіт по благоустрою прилеглої території. Дана станція була введена в експлуатацію в 2000 році. В результаті обстеження було встановлено, що станція знаходиться в задовільному технічному стані, але потребує проведення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 48 переглядів
0

Благоустрій водовідвідного каналу К-1 по вул.Миру в с.Куштановиця (очистка та укріплення мостового переходу)

Мукачівське МУВГ заключило договір з Верхньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Благоустрій водовідвідного каналу К-1 по вул.Миру в с.Куштановиця (очистка та укріплення мостового переходу)» на суму 114, 093 тис.грн., відповідно до розробленого проеку. Мета проекту – проведення комплексу робіт по організації поверхневого стоку шляхом проведення поточного ремонту водовідвідного каналу К-1- розчистки каналу… Читати повністю »