Архів новин по рубриці ‘Мукачівське МУВГ’

Коментарі відсутні 46 переглядів
0

Улаштування бутобетонної підпірної стінки правого берега струмка “Форенців потік” в с.Пасіка Свалявського району

Відповідно до розпорядження голови Сусківської сільської ради від 24 квітня 2018 року створено робочу комісію в складі працівників та депутатів Сусківської с/ради, представників Мукачівського МУВГ щодо виїзду та обстеження русла струмка «Форенців потік» біля будинку № 185 в селі Пасіка на предмет ерозії берегів потічка для забезпечення захисту від підтоплення дворогосподарств та сільгоспугідь мешканців с.Пасіки.

Коментарі відсутні 62 перегляди
0

Упорядкування природного джерела в с.Щасливе Мукачівського району

Відповідно до плану упорядкування природних питних джерел в І півріччі 2018 року працівниками управління в червні відновлено ще одне джерело в с.Щасливе урочище «Серенчівці» Мукачівського району. Проведено ряд робіт з благоустрою

Коментарі відсутні 64 перегляди
0

Виконання експлуатаційних заходів з обкошування дамб річок та каналів працівниками Мукачівського МУВГ

На виконання наказів Держводагентства України  від 01.03.2018 р. № 23-Б та БУВР Тиси від 30.03.2018 року № 15-АГ «Про основні заходи із забезпечення працездатності водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2018 році», наказу Мукачівського МУВГ від 05.04.2018 року № 67 для забезпечення належного утримання і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління розроблений  план ремонтно-доглядових робіт на… Читати повністю »

Коментарі відсутні 82 перегляди
0

Відновлення природних питних джерел працівниками Мукачівського МУВГ

Працівниками Мукачівської дільниці, відділу водних ресурсів та дільниці гірських річок в квітні-травні місяці проведено роботи з відновлення та впорядкування природних питних  джерел в зоні діяльності управління. Так як витік кожної річки чи струмка починається з джерела, тому приділяється особлива увага саме їх відновленню, збереженню та недопущенню забруднення. З цією метою працівниками було оновлено та упорядковано… Читати повністю »

Коментарі відсутні 77 переглядів
0

Чергове навчання та перевірка знань з питань охорони праці пройшла в відділах та структурних підрозділах Мукачівського МУВГ

Однією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Загальний порядок проведення навчання з питань охорони праці встановлений Законом України «Про охорону праці» ст.18  «Навчання з питань охорони праці». З метою створення на виробництві безпечних умов праці, покращення знань працівників з питань охорони… Читати повністю »

Коментарі відсутні 79 переглядів
collage_3

Заходи Мукачівського МУВГ до Всесвітнього Дня охорони праці

Охорона праці ― це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності людини у процесі трудової діяльності. З 21 по 28 квітня в Мукачівському МУВГ проводиться тиждень охорони праці. 26 квітня 2018 року в актовому залі управління провідним інженером з охорони праці Шпряха Г.Т. було проведено… Читати повністю »

Коментарі відсутні 56 переглядів
0

Виконання робіт з очистки водовідвідних каналів К-1, К-2 між селами В.Коропець-Кучава Мукачівського району

Мукачівське МУВГ в квітні місяці уклало договір з Верхньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Благоустрій водовідвідних каналів К-1,К-2 (локально) між селами В.Коропець – Кучава Мукачівського району» на суму 39,7 тис.грн. Робочий проект розроблений, згідно завдання на проектування, рішення виконкому Верхньокоропецької сільської ради, дефектного акту обстеження ділянки проектування у 2018 році.

Коментарі відсутні 61 перегляд
3

21 квітня 2018 року працівниками міжрайонних управлінь проведено щорічну акцію – День довкілля

На виконання доручення  Держводагентства України від 13.04.2018 року №2162/9/11-18 «Про проведення заходів з благоустрою» працівниками міжрайонних управлінь водного господарства 21 квітня 2018 року проведено щорічну акцію – День довкілля (день благоустрою). Зокрема працівниками Мукачівського МУВГ виконані наступні роботи: -   по благоустрою правобережної, лівобережної дамб та пойми річки Латориця в районі «Паланок» в м.Мукачево (очистка п/б… Читати повністю »

Коментарі відсутні 67 переглядів
0

Прибирання придорожніх кюветів в с.Страбичово-Баркасово Мукачівського району

14 квітня, відповідно до розпорядження голови Мукачівської РДА №153 від 15.03.2018 р. «Про благоустрій територій населених пунктів» на Мукачівщині провели загальний суботник. Весняна толока відбулася в рамках щорічної загальнодержавної акції «За чисте довкілля». Працівники Мукачівського МУВГ взяли участь у прибиранні придорожніх кюветів від АЗС с.Страбичово до с.Баркасово Мукачівського району. Очищено придорожну смугу та кювети (права… Читати повністю »

Коментарі відсутні 68 переглядів
0

Регулювання русла з кам’яним кріпленням правого берега потічка «Плав’янський» в с. Плав’я на території Дусинської сільської ради

Після  проходження  сніго-дощового паводку 3-5 лютого 2018 року комісією, створеною відповідно до розпорядження голови Дусинської с/ради від 07.02.2018р. «Про створення робочої групи», було проведено обстеження правого берега потічка «Плав’янський» по вулиці Визволення навпроти будинку № 30 в с. Плав’я на території Дусинської  сільської ради  Свалявського району. В ході обстеження було встановлено, внаслідок дощового паводку, що… Читати повністю »