Архів новин по рубриці ‘Мукачівське МУВГ’

Коментарі відсутні 50 переглядів
0

Прибирання придорожніх кюветів в с.Страбичово-Баркасово Мукачівського району

14 квітня, відповідно до розпорядження голови Мукачівської РДА №153 від 15.03.2018 р. «Про благоустрій територій населених пунктів» на Мукачівщині провели загальний суботник. Весняна толока відбулася в рамках щорічної загальнодержавної акції «За чисте довкілля». Працівники Мукачівського МУВГ взяли участь у прибиранні придорожніх кюветів від АЗС с.Страбичово до с.Баркасово Мукачівського району. Очищено придорожну смугу та кювети (права… Читати повністю »

Коментарі відсутні 58 переглядів
0

Регулювання русла з кам’яним кріпленням правого берега потічка «Плав’янський» в с. Плав’я на території Дусинської сільської ради

Після  проходження  сніго-дощового паводку 3-5 лютого 2018 року комісією, створеною відповідно до розпорядження голови Дусинської с/ради від 07.02.2018р. «Про створення робочої групи», було проведено обстеження правого берега потічка «Плав’янський» по вулиці Визволення навпроти будинку № 30 в с. Плав’я на території Дусинської  сільської ради  Свалявського району. В ході обстеження було встановлено, внаслідок дощового паводку, що… Читати повністю »

Коментарі відсутні 96 переглядів
collage_4

Відзначення Всесвітнього (міжнародного) дня водних ресурсів

Вода – краса всієї природи. Вода жива, вона біжить або хвилюється вітром, вона рухається і дає життя і рух всьому, що її оточує. С.А. Аксаков Всесвітній (міжнародний) день водних ресурсів —  враховуючи важливість водних ресурсів у розвитку економічної діяльності і соціального благополуччя, яка не отримує широкого усвідомлення,  1993 року Генеральною  Асамблеєю було запроваджено  Міжнародний  день… Читати повністю »

Коментарі відсутні 132 перегляди
collage_1

Попереджувальні заходи по підготовці до пропуску льодоходу на р.Визниця в смт.Кольчино

В зв’язку з збільшенням товщини льоду на річках, каналах та водосховищах, і як наслідок, можливим розвитком при проходженні весняної повені льодоходу, для попередження виникнення аварійних надзвичайних ситуацій, та підготовки їх до пропуску льодоходу, весняної повені працівниками управління проводяться попереджувальні заходи: розбирання заторів льоду та околка льоду біля шлюзів на всіх водосховищах та насосних станціях. Згідно… Читати повністю »

Коментарі відсутні 56 переглядів
2_2

Виконання ремонтно-доглядових робіт на каналі Полуй

Для забезпечення належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, з метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт, запобігання підтоплень с/г угідь та пасовищ під час паводків, оглядачами ГТО Мукачівської дільниці в лютому проводились роботи по вирубці чагарнику та дерев’яної рослинності на правобережній та лівобережній дамбах каналу Полуй. Також виконано очистку від замулення каналу… Читати повністю »

Коментарі відсутні 64 перегляди
3

Виконання робіт по переобладнанню пересувної насосної станції СНВ -140/10

При виникненні аварійних ситуацій під час пропуску паводків виникає  необхідність перекачки місцевого паводкового стоку із застосуванням пересувних насосних станцій. Працівниками ремонтних майстерень управління в січні-лютому виконані роботи по переобладнанню пересувної насосної станції, в зв’язку з чим покращиться її мобільність. Дане переобладнання дозволить зменшити час на монтаж/демонтаж станції, а також  транспортування до місця перекачки без застосування… Читати повністю »

Коментарі відсутні 53 перегляди
03

Працівники водогосподарських організацій області вшанували День Соборності України

22 січня управління водного господарства області розпочали день з вивішування Державного Прапора України на будівлях адмінкорпусів в честь Дня Соборності України. Державний Прапор України на адмінбудівлі Мукачівського МУВГ День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 55 переглядів
0

Культуротехнічні роботи з покращенням екологічного стану каналу вздовж дороги Мукачево-Берегово на території Нижньокоропецької сільської ради

Мукачівське МУВГ в грудні місяці уклало договір з Нижньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Культуротехнічні роботи з покращенням екологічного стану каналу по дорозі Мукачево-Берегово на території  Нижньокоропецької сільської ради» на суму  29,574 тис.грн. Мета проекту –  очистка від чагарнику придорожнього каналу довжиною 1,2 км вздовж дороги Мукачево-Берегово в с.Нижній Коропець для покращення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
0

Поточний ремонт з влаштуванням трубчастих переходів в с.Буковинка Мукачівського району

Мукачівське МУВГ в грудні  уклало договір з Верхньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Поточний ремонт з влаштуванням  трубчастих переходів в с.Буковинка, 89 (біля магазину) на території Верхньокоропецької сільської ради» на суму 44,505 тис.грн. Мета проекту – розчистка водовідвідних канав вздовж дороги протяжністю 170 м для покращення їх пропускної спроможності під час проходження… Читати повністю »

Коментарі відсутні 40 переглядів
13

Виконання робіт по благоустрою в с.Буковинка з влаштуванням трубчастих переходів

Мукачівське МУВГ в листопаді уклало договір з Верхньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Благоустрій  в с.Буковинка з влаштуванням трубчастих переходів діаметром 600 мм за домоволодінням № 103 та біля будинку № 112 на території Верхньокоропецької сільської ради Мукачівського району» на суму 70,787 тис.грн. Мета проекту – влаштування переходу через водовідвідні канали та… Читати повністю »