Архів новин по рубриці ‘Мукачівське МУВГ’

Коментарі відсутні 51 перегляд
collage_1

Відновлення та впорядкування природних питних джерел працівниками Мукачівського МУВГ

Витік кожної річки чи струмка починається саме з природного джерела. Тому потрібно завжди турбуватися про чистоту водних джерел, шанобливо ставитися до річок, озер, криниць, природних джерел, очищати їх від замулення та упорядковувати. Розуміючи важливість проведення таких заходів, працівники управління активно включаються в роботу з відновлення водних джерел, а також проводять її як власними силами так… Читати повністю »

Коментарі відсутні 41 перегляд
collage_2

Очищення від сміття та покращення технічного стану водовідвідного каналу в урочищі “Біля водокачки” на території Павшинської сільської ради

Мукачівським МУВГ в червні укладено договір з Павшинською сільською радою на виконання підрядних робіт по очистці від намулу, сміття та покращенню технічного стану водовідвідного каналу в урочищі “Біля водокачки” поряд з ромським поселенням в с.Павшино на суму 45,501 тис.грн. протяжністю 680 м. Канал сильно замулений, в окремих місцях канал засипаний повністю сміттям, що під час… Читати повністю »

Коментарі відсутні 75 переглядів
3

Урочисті збори працівників Мукачівського МУВГ до Дня працівників водного господарства

Цими вихідними працівники водогосподарської галузі відзначали своє професійне свято – День працівників водного господарства, яке традиційно увійшло до професійних свят України. Колектив Мукачівського МУВГ – це 101 працівник, з них 32 інженерно-технічні працівники, решта 69 чол.– робітники. Це ті люди, які безпосередньо на місцях здійснюють основні функції. 6 червня в актовому залі Мукачівського МУВГ відбулися… Читати повністю »

Коментарі відсутні 49 переглядів
03

Відновлення зруйнованого берегоукріплення правого берега р.Свалявка в с.Стройне Свалявського району

Мукачівське МУВГ в травні заключило договір з Стройненською сільською радою  на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Відновлення зруйнованого берегоукріплення правого берега р.Свалявка в урочищі “Нижній кінець” с.Стройне Свалявського району» на суму 31,345 тис.грн. На підставі обстеження було встановлено, що катастрофічні паводки останніх років внесли значні зміни у морфологію русла річки Свалявка, внаслідок різкого підняття рівня… Читати повністю »

Коментарі відсутні 71 перегляд
2

Благоустрій с.В.Коропець по вул.А.Волошина (очистка та укріплення водовідвідних канав)

Мукачівським МУВГ в квітні місяці заключено додаткову угоду до договору від 2016 року (продовження робіт) з Верхньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Благоустрій с.Верхній Коропець, вул.А.Волошина  (очистка та укріплення  водовідвідних канав)» на суму 91,202 тис.грн. Розпочато виконання робіт у 2016 році, але в зв’язку з несприятливими погодніми умовами в  грудні місяці (дощами… Читати повністю »

Коментарі відсутні 48 переглядів
03

Розчистка водовідвідних каналів на території Павшинської сільради Мукачівського району

Мукачівським МУВГ в квітні укладено договір з Павшинською сільською радою на виконання робіт по розчистці водовідвідних каналів з метою захисту будинків та сільгоспугідь від підтоплення в с.Павшино Мукачівського району на суму 71,591тис.грн. протяжністю 700 м.п. Канали вкриті чагарником та деревами. Замулення каналу під час проливних дощів не забезпечувало вільного протікання води, як наслідок вело до… Читати повністю »

Коментарі відсутні 81 перегляд
03

Участь працівників Мукачівського МУВГ у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою!-2017»

Працівники управління 28 квітня 2017 року взяли участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою разом!». Мета даної акції – не тільки виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього долучення населення до прибирання від сміття, але й посилення відповідальності людей  за навколишнє середовище. Дані заходи проводилися на виконання розпорядження голови Закарпатської ОДА від 13.03.2017 р…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 80 переглядів
00

Завершено виконання робіт з капітального ремонту підпірної стінки в с.Родникова Гута Свалявського району

Мукачівське МУВГ заключило додаткову угоду до договору № 21/11/16 від 23.11.2016 року з Полянською сільською радою на продовження виконання підрядних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт підпірної стінки в с.Родникова Гута (біля дворогосподарства № 87) Свалявського району» на суму 27,925 тис.грн. Загальна вартість робіт по даному об’єкту становила – 81,258 тис.грн. У зв’язку з призупиненням робіт… Читати повністю »

Коментарі відсутні 46 переглядів
12

Виконання підрядних робіт по благоустрою населеного пункту Верхній Коропець

Мукачівське МУВГ в березні уклало договір з Верхньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Благоустрій по вул.Шенборна в с.В.Коропець Мукачівського району» на суму 13, 849 тис.грн. Мета проекту – проведення комплексу робіт по регулюванню поверхневого стоку шляхом розчистки канав з метою підвищення їх пропускної здатності, покращення технічного стану водовідвідних канав та узбіч доріг… Читати повністю »

2 коментарі 118 переглядів
01

МУВГ взяли участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля»

На виконання доручення Держводагентства України № 1745/9/11-17 від 30.03.2017 року, листа БУВР Тиси від 04.04.2017 року № 01-09/407 «Про проведення заходів із благоустрою» міжрайонні управління водного господарства Закарпаття взяли участь у проведенні Дня Довкілля (Дня благоустрою) 8 квітня 2017 року в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Під час акції працівники Сальвінської дільниці Виноградівського… Читати повністю »