Архів новин по рубриці ‘Мукачівське МУВГ’

Коментарі відсутні 39 переглядів
0

Благоустрій водовідвідного каналу К-1 по вул.Миру в с.Куштановиця (очистка та укріплення мостового переходу)

Мукачівське МУВГ заключило договір з Верхньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Благоустрій водовідвідного каналу К-1 по вул.Миру в с.Куштановиця (очистка та укріплення мостового переходу)» на суму 114, 093 тис.грн., відповідно до розробленого проеку. Мета проекту – проведення комплексу робіт по організації поверхневого стоку шляхом проведення поточного ремонту водовідвідного каналу К-1- розчистки каналу… Читати повністю »

Коментарі відсутні 90 переглядів
im-4

Протиерозійні заходи для захисту правого берега річки Дусинка в районі мостового переходу по вул.Миру-Садова в с.Дусино Свалявського району

Після  проходження  льодоходу  2-5 лютого 2017 року та значного піднятті рівня води у р.Дусинка поглибилась берегова ерозія правого берега   р.Дусинка  протяжністю 20 м.п., що призвело  до  підмиву дороги та пошкодженню опори мостового переходу, який сполучає вулицю Миру з вулицею Садова. В березні місяці із залученням працівників Мукачівського управління, Дусинської сільської ради, депутатів Дусинської районної ради… Читати повністю »

Коментарі відсутні 76 переглядів
collage_1

Відновлення та впорядкування природних питних джерел працівниками Мукачівського МУВГ

Витік кожної річки чи струмка починається саме з природного джерела. Тому потрібно завжди турбуватися про чистоту водних джерел, шанобливо ставитися до річок, озер, криниць, природних джерел, очищати їх від замулення та упорядковувати. Розуміючи важливість проведення таких заходів, працівники управління активно включаються в роботу з відновлення водних джерел, а також проводять її як власними силами так… Читати повністю »

Коментарі відсутні 55 переглядів
collage_2

Очищення від сміття та покращення технічного стану водовідвідного каналу в урочищі “Біля водокачки” на території Павшинської сільської ради

Мукачівським МУВГ в червні укладено договір з Павшинською сільською радою на виконання підрядних робіт по очистці від намулу, сміття та покращенню технічного стану водовідвідного каналу в урочищі “Біля водокачки” поряд з ромським поселенням в с.Павшино на суму 45,501 тис.грн. протяжністю 680 м. Канал сильно замулений, в окремих місцях канал засипаний повністю сміттям, що під час… Читати повністю »

Коментарі відсутні 84 перегляди
3

Урочисті збори працівників Мукачівського МУВГ до Дня працівників водного господарства

Цими вихідними працівники водогосподарської галузі відзначали своє професійне свято – День працівників водного господарства, яке традиційно увійшло до професійних свят України. Колектив Мукачівського МУВГ – це 101 працівник, з них 32 інженерно-технічні працівники, решта 69 чол.– робітники. Це ті люди, які безпосередньо на місцях здійснюють основні функції. 6 червня в актовому залі Мукачівського МУВГ відбулися… Читати повністю »

Коментарі відсутні 52 перегляди
03

Відновлення зруйнованого берегоукріплення правого берега р.Свалявка в с.Стройне Свалявського району

Мукачівське МУВГ в травні заключило договір з Стройненською сільською радою  на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Відновлення зруйнованого берегоукріплення правого берега р.Свалявка в урочищі “Нижній кінець” с.Стройне Свалявського району» на суму 31,345 тис.грн. На підставі обстеження було встановлено, що катастрофічні паводки останніх років внесли значні зміни у морфологію русла річки Свалявка, внаслідок різкого підняття рівня… Читати повністю »

Коментарі відсутні 73 перегляди
2

Благоустрій с.В.Коропець по вул.А.Волошина (очистка та укріплення водовідвідних канав)

Мукачівським МУВГ в квітні місяці заключено додаткову угоду до договору від 2016 року (продовження робіт) з Верхньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Благоустрій с.Верхній Коропець, вул.А.Волошина  (очистка та укріплення  водовідвідних канав)» на суму 91,202 тис.грн. Розпочато виконання робіт у 2016 році, але в зв’язку з несприятливими погодніми умовами в  грудні місяці (дощами… Читати повністю »

Коментарі відсутні 51 перегляд
03

Розчистка водовідвідних каналів на території Павшинської сільради Мукачівського району

Мукачівським МУВГ в квітні укладено договір з Павшинською сільською радою на виконання робіт по розчистці водовідвідних каналів з метою захисту будинків та сільгоспугідь від підтоплення в с.Павшино Мукачівського району на суму 71,591тис.грн. протяжністю 700 м.п. Канали вкриті чагарником та деревами. Замулення каналу під час проливних дощів не забезпечувало вільного протікання води, як наслідок вело до… Читати повністю »

Коментарі відсутні 84 перегляди
03

Участь працівників Мукачівського МУВГ у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою!-2017»

Працівники управління 28 квітня 2017 року взяли участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою разом!». Мета даної акції – не тільки виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього долучення населення до прибирання від сміття, але й посилення відповідальності людей  за навколишнє середовище. Дані заходи проводилися на виконання розпорядження голови Закарпатської ОДА від 13.03.2017 р…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 94 перегляди
00

Завершено виконання робіт з капітального ремонту підпірної стінки в с.Родникова Гута Свалявського району

Мукачівське МУВГ заключило додаткову угоду до договору № 21/11/16 від 23.11.2016 року з Полянською сільською радою на продовження виконання підрядних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт підпірної стінки в с.Родникова Гута (біля дворогосподарства № 87) Свалявського району» на суму 27,925 тис.грн. Загальна вартість робіт по даному об’єкту становила – 81,258 тис.грн. У зв’язку з призупиненням робіт… Читати повністю »