Архів новин по рубриці ‘Мукачівське МУВГ’

Коментарі відсутні 46 переглядів
0

Культуротехнічні роботи з покращенням екологічного стану каналу вздовж дороги Мукачево-Берегово на території Нижньокоропецької сільської ради

Мукачівське МУВГ в грудні місяці уклало договір з Нижньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Культуротехнічні роботи з покращенням екологічного стану каналу по дорозі Мукачево-Берегово на території  Нижньокоропецької сільської ради» на суму  29,574 тис.грн. Мета проекту –  очистка від чагарнику придорожнього каналу довжиною 1,2 км вздовж дороги Мукачево-Берегово в с.Нижній Коропець для покращення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 42 перегляди
0

Поточний ремонт з влаштуванням трубчастих переходів в с.Буковинка Мукачівського району

Мукачівське МУВГ в грудні  уклало договір з Верхньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Поточний ремонт з влаштуванням  трубчастих переходів в с.Буковинка, 89 (біля магазину) на території Верхньокоропецької сільської ради» на суму 44,505 тис.грн. Мета проекту – розчистка водовідвідних канав вздовж дороги протяжністю 170 м для покращення їх пропускної спроможності під час проходження… Читати повністю »

Коментарі відсутні 33 перегляди
13

Виконання робіт по благоустрою в с.Буковинка з влаштуванням трубчастих переходів

Мукачівське МУВГ в листопаді уклало договір з Верхньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту: «Благоустрій  в с.Буковинка з влаштуванням трубчастих переходів діаметром 600 мм за домоволодінням № 103 та біля будинку № 112 на території Верхньокоропецької сільської ради Мукачівського району» на суму 70,787 тис.грн. Мета проекту – влаштування переходу через водовідвідні канали та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 58 переглядів
1

Ліквідація стихійного сміттєзвалища в урочищі «Бирьок» с.Жнятино Мукачівського району

В листопаді місяці 2017 року Мукачівське міжрайонне управління водного господарства уклало договір з Жнятинською сільською радою на виконання підрядних робіт по ліквідації стихійного сміттєзвалища в урочищі «Бирьок» на території  с.Жнятино Мукачівського району. Комісійно спільно з представниками сільської ради було проведено  обстеження  стихійного  сміттєзвалища, яке  виникло  внаслідок  довготривалого, несанкціонованого,  викиду місцевим населенням твердих побутових відходів,  будівельного… Читати повністю »

Коментарі відсутні 57 переглядів
0

Регулювання русла річки Свалявка в урочищі “Нижній кінець” в с.Стройне Свалявського району

Мукачівським МУВГ в листопаді виконано роботи на об’єкті: «Регулювання русла річки Свалявка в урочищі «Нижній  кінець» в с.Стройне Свалявського району», згідно заключеного договору з Стройненською сільською радою на суму 21,337 тис.грн. Для підвищення пропускної здатності русла річки Свалявка, недопущення підтоплення присадибних ділянок та сільськогосподарських угідь при проходженні паводків, управлінням виконано роботи з регулювання русла річки… Читати повністю »

Коментарі відсутні 51 перегляд
Vykonannja robit

Виконання підрядних робіт

Мукачівське МУВГ в листопаді 2017 року надавало платні послуги фірмі ТОВ «ЮПІДЖІ» із задіяною технікою а саме: -        Бульдозер ТС- 10 для виконання земляних робіт; -        Автомашина КрАЗ-65055, трейлер (для перевезення механізму). Дані роботи виконувалися в районні траси Київ –Чоп біля Епіцентру в межах міста Мукачева. Вартість даних робіт становить 90,3 тис…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 108 переглядів
0

Про проведення благоустрою прибережних захисних смуг річки Латориця в місті Мукачево

Після проходження швидкоплинного дощового осіннього паводку 29-30 жовтня та зниження рівнів води на правобережній та лівобережній дамбах річки Латориця в м.Мукачево утворилися наноси з побутового пластикового сміття. Для здійснення комплексу заходів з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних… Читати повністю »

Коментарі відсутні 58 переглядів
0

Проведення заходів з підготовки об’єктів, споруд і механізмів до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років по Мукачівському МУВГ

На виконання календарного плану по підготовці об’єктів, споруд і механізмів до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років працівниками  Мукачівського МУВГ виконані наступні заходи:

Коментарі відсутні 44 перегляди
1

Благоустрій по вул. Мукачівській біля будинку №1 в с.В.Коропець Мукачівського району

Управлінням в жовтні заключено угоду на виконання підрядних робіт по об’єкту “Благоустрій  в с.Верхній Коропець по вул. Мукачівській біля будинку №1 на території Верхньокоропецької сільської ради Мукачівського району” на суму 38,059 тис.грн. Проектом було передбачено очистку внутрігосподарського каналу та реконструкцію бистротоку.

Коментарі відсутні 96 переглядів
1

Розбирання затору на річці Стара в с.Зняцево Мукачівського району

Працівниками Мукачівської дільниці та дільниці гірських річок в жовтні місяці проводилось обстеження правобережної та лівобережної дамб річки Стара в селі Зняцево Мукачівського району. При обстеженні лівобережної дамби річки в сторону села Чабанівка Ужгородського району було виявлено дерево-чагарниковий затор, який при піднятті рівнів води міг би спричинити підтоплення сільськогосподарських  угідь. Оглядачами на даній ділянці було проведено:… Читати повністю »