Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментування вимкнено 84 перегляди

Тривають ремонтно-доглядові роботи на міжгосподарській меліоративній системі

Згідно плану ремонтно-доглядових робіт протягом травня-липня експлуатаційними дільницями Виноградівського міжрайонного управління водного господарства проводилися роботи, призначені для забезпечення функціонування міжгосподарської меліоративної системи та гідротехнічних споруд. Основна увага приділялась обкошуванню дамб та каналів, а також локалізації та ліквідації осередків карантинного бур’яну – амброзії полинолистої та багаторічної рослини – борщівника Сосновського. Так, станом на 30 липня 2019… Читати повністю »

Коментування вимкнено 80 переглядів

Благоустрій території Виноградівського МУВГ

Згідно розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 06.03.2019 р. №135 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», та встановлення п’ятницю – єдиним  санітарним  днем з очищення території області», доручення БУВР Тиси працівниками Виноградівського міжрайонного управління водного господарства в черговий раз проведено  роботи з благоустрою території біля адміністративної будівлі: впорядковано клумби, прибрано від сміття… Читати повністю »

Коментування вимкнено 145 переглядів

Проведення Дня охорони праці у Виноградівському МУВГ

На виконання наказу Державного агентства водних ресурсів України від 15.02.2019 року та відповідно до листа Державної служби України з питань праці від 02.04.2019 щодо проведення Дня охорони праці в Україні у 2019 році, протягом квітня-травня місяця у Виноградівському міжрайонному управлінні водного господарства проводилися заходити, щодо запобігання нещасним випадкам, підвищення рівня безпеки й умов праці. Згідно… Читати повністю »

Коментування вимкнено 197 переглядів

Перевірка знань з охорони праці працівників Виноградівського МУВГ

На виконання Закону України «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, відповідних рішень Кабінету Міністрів України та на виконання наказу Держводагентства України № 91 від 15.02.2019 року «Про стан охорони праці, пожежної безпеки у 2019 році в організаціях, на підприємствах, що належать до сфери управління Держводагенства та заходи з охорони праці, протипожежної та дорожньої безпеки… Читати повністю »

Коментування вимкнено 241 перегляд

Працівниками міжрайонних управлінь проведено щорічну акцію – День довкілля

День Довкілля – свято в Україні, що відзначається щорічно в третю суботу квітня. Згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98,  у третю суботу квітня органи влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи та громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження… Читати повністю »

Коментування вимкнено 128 переглядів

Доглядові роботи на міжгосподарській мережі Виноградівського МУВГ

Протягом першого кварталу 2019 року оглядачами  Батарської дільниці Виноградівського МУВГ, виконувалися доглядові роботи на міжгосподарській мережі.  Основна увага була приділена вирубці деревної та чагарникової рослинності на дамбах відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. В першу чергу вищезгадані роботи проводились  на  лівобережній дамбі  р. Тиса, МК «Новий Батар» та його дамбах, на УК-1 та МК-ІІ. А саме:… Читати повністю »

Коментарі відсутні 211 перегляд

Впорядкування питних джерел працівниками Виноградівського МУВГ

З метою розширення природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціонального використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони і оздоровлення водних об’єктів. Та з нагоди Всесвітнього дня води цьогорічним гаслом якого є «Вода для всіх». Працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства спільно з молоддю провели… Читати повністю »

Коментарі відсутні 229 переглядів

Еколого-просвітницькі заходи до Всесвітнього Дня води

Щороку 22 березня відзначається Всесвітній День води. Це свято було започатковане для вирішення глобальних проблем нестачі питної води на планеті та збереження водних ресурсів. Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію від 22 лютого 1993 року, оголосивши 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Згідно рекомендацій Конференції ООН з охорони навколишнього середовища і розвитку, цей день… Читати повністю »

Коментарі відсутні 155 переглядів

Обстеження нереконструйованої дамби на р. Тиса

19 березня 2019 року представники БУВР Тиси та Виноградівського МУВГ разом з головним інженером проекту ПрАТ «Укрводпроект» Радченко Н.В. провели виїзну технічну нараду по робочому проекту «Реконструкція лівобережної дамби р. Тиса на ділянці с. Теково – с. Гетеня Виноградівського району Закарпатської області». Оскільки проект був розроблений в 2012 році, то основним завданням було обстежити дану… Читати повністю »