Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментарі відсутні 58 переглядів
2

Робочий візит на Закарпаття першого заступника Голови Держводагенства України

13 жовтня 2017 року на Закарпаття з робочим візитом завітав перший заступник голови Держводагентства Михайло Хорєв. Він оглянув гідротехнічні споруди протипаводкового захисту у Закарпатській області та перевірив стан виконання руслорозчисних робіт на запроектованих ділянках на території області.

Коментарі відсутні 72 перегляди
2

В міжрайонних управліннях проведені наради щодо регулювання водних відносин при розчистці русел річок

На проведення робіт із розчистки русел річок для покращення умов проходження паводків на річках Закарпатської області, рішенням Закарпатської обласної ради від 21.09.2017 р. №911 було затверджено «Заходи з регулювання водних відносин при проведенні робіт із розчистки русел річок в басейні річки Тиса в Закарпатській області». З метою регулювання водних відносин при проведенні розчистки русел річок… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
369

Ще одне відновлене джерело на Міжгірщині

Усім нам слід пам’ятати, що водні ресурси – це невичерпний природний матеріал життя, який треба берегти і відновлювати. Ось чому відновленню, збереженню, недопущенню забруднення і раціональному використанню водних ресурсів приділяється особлива увага. Одним із заходів, який проводяться водогосподарниками є проведення робіт з відновлення природних водних джерел. Відтворення і впорядкування замулених природних джерел, їх відновлення –… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
2

Облаштування місця витоку річки Батар

З метою розширення природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціонального використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони  і оздоровлення водних  об’єктів, Виноградівське міжрайонне управління водного господарства приймає активну участь у заходах по облаштуванню джерел і витоків річок. Силами водогосподарників деякі з джерел вже розчищені… Читати повністю »

Коментарі відсутні 57 переглядів
DSCN7219

Участь Виноградівського МУВГ у конференція з питань екології Виноградівського району

«Екологічні проблеми Виноградівщини та шляхи їх вирішення”, під такою назвою відбулась конференція у м.Виноградово, організована департаментом екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації. Участь у конференції взяли представники Виноградівської міськради, Виноградівського міжрайонного управління водного господарства, Виноградівського виробничого управління житлово-комунального господарства, Виноградівського держлісгоспу та активна громадськість району. Відкрив засідання директор департаменту екоресурсів Сергій Рішко, який, зокрема, наголосив… Читати повністю »

Коментарі відсутні 54 перегляди
Kolochava

Поточний ремонт постів системи АІВС-“Тиса”

Одним з напрямків діяльності БУВР Тиси є забезпечення надійності функціонування спільної українсько-угорської автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи моніторингу паводкової ситуації АІВС – “Тиса”. Основними елементами системи є автоматизовані вимірювальні станції. Саме гідрологічні та метеорологічні  показники станцій використовуються для складання оперативних прогнозів. Станції розташовані на берегах річок і піддаються несприятливим метеорологічним впливам, тому їх  відповідне утримання і належний… Читати повністю »

Коментарі відсутні 75 переглядів
21392892_471103663247114_1084234044_o

Біологічне кріплення лівого берега р. Ріка у с.Нижній Бистрий, Хустського району

Після проходження паводків попередніх років та особливо паводку та льодоходу 3-6 лютого поточного року пройшло зміщення водного потоку вліво і як наслідок збільшення гідравлічного навантаження на лівий берег р. Ріка. Це призвело до розмиву корінного берегу та частини гравійної автодороги, по довжині 100 м, яка проходить вздовж берегової лінії. Розмив вказаної дороги призвів до розриву… Читати повністю »

Коментарі відсутні 88 переглядів
DSCN1534

Поточний ремонт автоматизованої станції

З початку червня місяця Виноградівським МУВГ  виконувалися роботи з поточного ремонту станцій спільної угорсько – української автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи /АІВС/ «Тиса», а саме  АІВС «Довге»  с. Довге, Іршавського району. Ремонт данного поста передбачав: заміна дощатого покриття та линолеуму; покраска споруди АІВС, водомірної рейки, перил та огорожі; штукатурка та покраска підпірної стінки; тощо. Виноградівське МУВГ

Коментарі відсутні 56 переглядів
0-02-04-d5d3f4e7105e5fdbb70408af62625ea035a7920eb474d711ed9ed0b52e120c75_full

Ремонтно-доглядові роботи у зоні діяльності Виноградівського МУВГ

Виноградівським МУВГ протягом липня 2017 року продовжуються роботи з окошування, згідно затвердженого плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській мережі. Так станом на 19.07.2017 року виконано роботи по окошенню в кількості:  Батарська дільниця – 29,7 га; Сальвінська дільниця – 22,7 га; Дільниця Гірські річки – 15,9 га. Також згідно вказівки БУВР Тиса №01-09/877 від 11.07.2017р., проведено роботи… Читати повністю »

Коментарі відсутні 136 переглядів
IMG_20170705_122045

Виноградівське МУВГ проводять роботи з попередження розмиву берега р.Ріка

Виноградівським МУВГ було укладено договір із сільською радою с. Нижній Бистрий на виконання робіт «По проведенню руслорегулюючих робіт на р.Ріка в с. Нижній Бистрий урочище «Берег» для попередження розмиву лівого берега внаслідок негативного впливу вод». Адже після проходження паводків попередніх років та особливо паводку та льодоходу 3-6 лютого поточного  року пройшло зміщення водного потоку вліво… Читати повністю »