Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментарі відсутні 77 переглядів
DSCN1534

Поточний ремонт автоматизованої станції

З початку червня місяця Виноградівським МУВГ  виконувалися роботи з поточного ремонту станцій спільної угорсько – української автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи /АІВС/ «Тиса», а саме  АІВС «Довге»  с. Довге, Іршавського району. Ремонт данного поста передбачав: заміна дощатого покриття та линолеуму; покраска споруди АІВС, водомірної рейки, перил та огорожі; штукатурка та покраска підпірної стінки; тощо. Виноградівське МУВГ

Коментарі відсутні 45 переглядів
0-02-04-d5d3f4e7105e5fdbb70408af62625ea035a7920eb474d711ed9ed0b52e120c75_full

Ремонтно-доглядові роботи у зоні діяльності Виноградівського МУВГ

Виноградівським МУВГ протягом липня 2017 року продовжуються роботи з окошування, згідно затвердженого плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській мережі. Так станом на 19.07.2017 року виконано роботи по окошенню в кількості:  Батарська дільниця – 29,7 га; Сальвінська дільниця – 22,7 га; Дільниця Гірські річки – 15,9 га. Також згідно вказівки БУВР Тиса №01-09/877 від 11.07.2017р., проведено роботи… Читати повністю »

1 коментар 124 перегляди
IMG_20170705_122045

Виноградівське МУВГ проводять роботи з попередження розмиву берега р.Ріка

Виноградівським МУВГ було укладено договір із сільською радою с. Нижній Бистрий на виконання робіт «По проведенню руслорегулюючих робіт на р.Ріка в с. Нижній Бистрий урочище «Берег» для попередження розмиву лівого берега внаслідок негативного впливу вод». Адже після проходження паводків попередніх років та особливо паводку та льодоходу 3-6 лютого поточного  року пройшло зміщення водного потоку вліво… Читати повністю »

Коментарі відсутні 59 переглядів
IMG_20170609_150922

Виконання доглядових робіт дільницями Виноградівського міжрайонного управління водного господарства

Для забезпечення стабільної роботи міжгосподарських меліоративних систем та гідротехнічних споруд та на виконання плану ремонтно-доглядових робіт  дільницями  Виноградівського  МУВГ  проводяться роботи  по обкошуванню (вручну та механізмами) дамб і каналів від трав’яної рослинності. З метою забезпечення порядку, санітарного стану та благоустрою. Сальвінська дільниця обкошування вручну та механічно : правобережну (п/б) та лівобережну(л/б) дамби та к-л Сальва,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 43 перегляди
IMG_20170612_111907

Розчистка гірських потічків після проходження селевого потоку на Виноградівщині

Після проходження на території Виноградівського району сильних, зливних дощів до Виноградівського МУВГ звернулися сільські ради с. М.Копаня та с. Букове, для проведення робіт по розчистці місцевих гірських потічків. Адже під час інтенсивних дощів зійшов селевий потік який замулив потічки. Після проведення обстеження даних ділянок було заключено відповідні договори на проведення робіт. Завдяки виконаним роботам розчистились… Читати повністю »

Коментарі відсутні 103 перегляди
SAM_1574

День працівника водного господарства відзначили Ужгородське та Виноградівське МУВГ

01.06.2017 року Ужгородське міжрайонне управління водного господарства відзначали «День працівника водного господарства», свято проводилося в с.Баранинці, Ужгородського району. На свято були запрошені: голова Ужгородської РДА Синишин А.А., який нагородив  грамотою налагоджувальника ПНД – Койсу Ф.Л., перший заступник  голови Ужгородської РДА Гарновді О., який привітав Івегеша В.В. та колектив Ужгородського МУВГ і вручив подарунки в честь… Читати повністю »

1 коментар 84 перегляди
03

Виноградівським МУВГ облаштовано джерело в урочищі «Омножанський» по дорозі на Синеверський перевал

В останні роки особлива увага прикута до облаштування джерел не тільки з архітектурно-естетичною метою, але і для забезпечення санітарних і гігієнічних вимог. Джерела мають величезне значення для підтримання водного балансу інших поверхневих джерел. Більшість витоків річок, потічків починаються з джерела.  В паводковий період, який часто буває на Закарпатті, при надзвичайних ситуаціях, коли криниці затоплені мутними… Читати повністю »

Коментарі відсутні 49 переглядів
01

Виноградівським МУВГ переобладнано старий причіп трубовоз під причіп насосної станції

Особливостями роботи пересувних насосних станцій є часті їх переміщення, монтаж та демонтаж. Часто в цьому процесі задіяно до трьох одиниць техніки та не завжди є необхідний доступ до встановлення насосної станції на необхідному місці. Виходячи з цього Виноградівське МУВГ прийняло рішення переобладнати старий причіп трубовоз під причіп насосної станції. Пересувна насосна станція з власним двигуном,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 67 переглядів
03

Виноградівське МУВГ долучилося до акції «Зробимо Україну чистою разом!»

«Зробимо Україну чистою разом!» — щорічна весняна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, місць громадського відпочинку, територій поблизу водних об’єктів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах.  Тож 28 квітня 2017 року працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства також долучилися до цієї акції. Було здійснено виїзд до… Читати повністю »

Коментарі відсутні 81 перегляд
01

28 квітня відзначаємо Всесвітній день охорони праці

Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці. Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням. Девіз 2017 року –… Читати повністю »