Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментарі відсутні 86 переглядів

Асоціація пенсіонерів Верхнє – Тисайської Дирекції водного господарства відвідала Виноградівське МУВГ

20 вересня у рамках навчальної поїздки до Виноградівського міжрайонного управління водного господарства прибула Асоціація пенсіонерів Верхнє – Тисайської Дирекції водного господарства для ознайомлення з підвідомчою територією Виноградівського МУВГ та його співробітниками. Дана поїздка організовувалась за підтримки Товариства імені Ракоці. В рамках цього заходу угорських колег було ознайомлено з територією бази управління, під час ознайомлення начальник… Читати повністю »

Коментарі відсутні 90 переглядів
9

Зустріч з представниками World Wildlife Fund (Всесвітній фонду дикої природи)

14-15 вересня 2018 року, Виноградівське МУВГ приймало представників Всесвітнього фонду дикої природи (англ. World Wildlife Fund, WWF) . Всесвітній фонд дикої природи —це  міжнародна неурядова організація, що займається збереженням природи, дослідженнями та відновленням  природного середовища. Це найбільша незалежна природоохоронна організація у світі, що має близько 5 млн працівників та добровольців по всьому світу, працюючи в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 60 переглядів
0

Виконання плану ремонтно–доглядових робіт Батарською дільницею Виноградівського МУВГ

Протягом серпня місяця Батарською експлуатаційною дільницею Виноградівського міжрайонного управління водного господарства проводилися роботи згідно плану ремонтно-доглядових робіт, які призначені для забезпечення функціонування міжгосподарської меліоративної системи та гідротехнічних споруд. Основна увага приділялась обкошуванню дамб та каналів . Так, станом на 23.08.2018 року, дільницею виконані роботи по обкошенню дамб та каналів площею 53,5 га, з яких 23,1… Читати повністю »

Коментарі відсутні 62 перегляди
MyCollages3

Завершення першочергово аварійно невідкладні роботи на р. Ріка в с. Липча, Хустського району

У серпні місяці були виконані роботи згідно проекту на ділянках № 2 та № 3 , а саме влаштовано тіло обвідної дамби на ділянці № 2 по довжині 152м.  Для зменшення  гідравлічного навантаження на правий берег влаштовано прокоп по довжині 150 м. Влаштовано дві  напівзагати з негабаритного каменю довжиною 18 та 25 м. На ділянці… Читати повністю »

Коментарі відсутні 43 перегляди
IMG_5522

Відновлення та стабілізація потічка «Сільський» с. Липецька Поляна, Хустського району

У липні 2018 року Виноградівське міжрайонне управління водного господарства уклало договір з Липецько Полянською сільською радою,  для відновлення та стабілізації русла потічка «Сільський» шляхом розчистки його від наносів. Працівниками Виноградівського МУВГ було виконано роботи з розчистки потічка із переміщенням ґрунту у відвал та його обвалування. Під час роботи було задіяно трактор JCB – 4 CX… Читати повністю »

Коментарі відсутні 81 перегляд
5

Виноградівське МУВГ продовжує першочергові аварійні роботи на р. Ріка в с. Липча, Хустського району

Працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства продовжують виконання робіт по робочому проекту «Перщочергові невідкладні роботи з ліквідації наслідків паводку на р. Ріка в с. Липча, Хустського району». Наданий час на хмизовій вистілці товщиною 20см. влаштовано напівзагату №1  (нижче автомобільного мосту) з негабаритного каменю в кількості 275м3, довжиною 18м. Також проводяться  земляні  роботи по відновленню тіла… Читати повністю »

Коментарі відсутні 56 переглядів
0

Відновлення витоку р. Батар

Минулого року, з метою розширення природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціонального використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони і оздоровлення водних об’єктів, працівниками Виноградівського міжрайонного управління водного господарства було знайдено та облаштовано витік р. Батар, а також встановлено інформаційний знак.

Коментарі відсутні 81 перегляд
3

Виконання доглядових робіт дільницями Виноградівського міжрайонного управління водного господарства

З метою ефективної експлуатації міжгосподарської мережі та на виконання плану ремонтно доглядових робіт  дільницями  Виноградівського  МУВГ  проводяться роботи  по обкошуванню (вручну та механізмами) дамб і каналів від трав’яної рослинності. Одним із найбільш важливих об’ємів робіт є обкошування відкосів дамб,  територій насосних станцій. З початку періоду окошення та вирубки зусиллями оглядачів гідротехнічних об’єктів Виноградівського міжрайонного управління водного… Читати повністю »

Коментарі відсутні 77 переглядів
IMG_5342

У Виноградівському МУВГ провели «Тиждень охорони праці»

У Виноградівському МУВГ в період 3 20 по 28 квітня 2018 року проведено «Тиждень охорони праці». Згідно наказу відповідного наказу «Про проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні та на рівні Виноградівського МУВГ» від 18 квітня 2018 року за №38. Головною метою заходів Тижня було привернення уваги кожного працівника до усунення або мінімізації… Читати повністю »

1 коментар 102 перегляди
IMG-1c0edf56f0bec7ade41ffa27c21c7d42-V

Ліквідація наслідків лютневого паводку на р.Боржава с. Великі Комяти

При проходженні лютневого паводку в с. В.Комяти, Виноградівського району відбувся прорив правобережного земляного валу на р. Боржава довжиною 15м. Працівниками Виноградівського міжрайонного управління водного господарства, з настанням сприятливих погодних умов щодо виконання запланованих заходів з ліквідації наслідків паводку,  було проведено роботи по  ліквідації  прориву.  Виконано  відсипку земляного валу  в об’ємі 270м3 ґрунту із  залученням  екскаватора-навантажувача… Читати повністю »