Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментарі відсутні 56 переглядів
3

Виконання доглядових робіт дільницями Виноградівського міжрайонного управління водного господарства

З метою ефективної експлуатації міжгосподарської мережі та на виконання плану ремонтно доглядових робіт  дільницями  Виноградівського  МУВГ  проводяться роботи  по обкошуванню (вручну та механізмами) дамб і каналів від трав’яної рослинності. Одним із найбільш важливих об’ємів робіт є обкошування відкосів дамб,  територій насосних станцій. З початку періоду окошення та вирубки зусиллями оглядачів гідротехнічних об’єктів Виноградівського міжрайонного управління водного… Читати повністю »

Коментарі відсутні 64 перегляди
IMG_5342

У Виноградівському МУВГ провели «Тиждень охорони праці»

У Виноградівському МУВГ в період 3 20 по 28 квітня 2018 року проведено «Тиждень охорони праці». Згідно наказу відповідного наказу «Про проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні та на рівні Виноградівського МУВГ» від 18 квітня 2018 року за №38. Головною метою заходів Тижня було привернення уваги кожного працівника до усунення або мінімізації… Читати повністю »

1 коментар 81 перегляд
IMG-1c0edf56f0bec7ade41ffa27c21c7d42-V

Ліквідація наслідків лютневого паводку на р.Боржава с. Великі Комяти

При проходженні лютневого паводку в с. В.Комяти, Виноградівського району відбувся прорив правобережного земляного валу на р. Боржава довжиною 15м. Працівниками Виноградівського міжрайонного управління водного господарства, з настанням сприятливих погодних умов щодо виконання запланованих заходів з ліквідації наслідків паводку,  було проведено роботи по  ліквідації  прориву.  Виконано  відсипку земляного валу  в об’ємі 270м3 ґрунту із  залученням  екскаватора-навантажувача… Читати повністю »

Коментарі відсутні 79 переглядів
collage_1

Заходи з благоустрою Виноградівського МУВГ

Відповідно до розпорядження  голови Закарпатської обласної державної адміністрації № 86 від 15.02.2018р та листа БУВР Тиси № 01-09/408 від 11.04.2018 «Про благоустрій населених пунктів проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» встановленого єдиного санітарного дня з очищення території області» працівниками Виноградівського міжрайонного управління водного господарства було організовано виконання заходів з благоустрою. З початку… Читати повністю »

Коментарі відсутні 110 переглядів
collage_4

Відзначення Всесвітнього (міжнародного) дня водних ресурсів

Вода – краса всієї природи. Вода жива, вона біжить або хвилюється вітром, вона рухається і дає життя і рух всьому, що її оточує. С.А. Аксаков Всесвітній (міжнародний) день водних ресурсів —  враховуючи важливість водних ресурсів у розвитку економічної діяльності і соціального благополуччя, яка не отримує широкого усвідомлення,  1993 року Генеральною  Асамблеєю було запроваджено  Міжнародний  день… Читати повністю »

Коментарі відсутні 137 переглядів
4

Продовження практичних відпрацювань БУВР Тиси та міжрайонними управліннями в рамках командно-штабних навчань

21 березня працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та міжрайонних управлінь продовжили відпрацювання практичного завдань командно-штабних навчань, які проходять на території Закарпатської області. Відповідно до ввідної №4 на 10-00 год від 21 березня 2018 року, внаслідок інтенсивних опадів відбувалося різке підняття рівня води в р. Тиса, затоплено і підтоплено господарські об’єкти, споруди, суб’єкти господарювання… Читати повністю »

Коментарі відсутні 81 перегляд
9

Продовження першочергових аварійно – невідкладних робіт

Після проведення першочергових аварійно-невідкладних робіт на зруйнованій грудневим паводком ділянці дамби в с.Липча, водникам знову доводиться вживати заходи щодо недопущення затоплення дворогосподарств села Липча, а це біля 800 будинків та інфраструктури села. У зв’язку зі швидким сніготаненням та дощами відбувся різкий підйом рівнів води в р. Ріка 80-120 см, в результаті чого збільшився розмив тіла… Читати повністю »

Коментарі відсутні 94 перегляди
2

Обстеження лівобережного земляного валу р. Боржава в с. Боржавське Виноградівського району

Працівниками Виноградівського управління водного господарства разом із сільським головою с. Боржавське – Бобіта Ю.І., головою Виноградівської РДА – Русанюк М.М., першим заступником голови РДА – Костелеба-Веремчук Н.Ю. та завідувачем сектору цивільного захисту Виноградівської РДА – Фурик Ю.Ю. було проведено повторне обстеження лівобережного земляного валу р. Боржава в с. Боржавське, побудованого для захисту сільгоспугідь с. Боржавське… Читати повністю »

Коментарі відсутні 82 перегляди
2

Проходить практика студентів Національного університету водного господарства та природокористування у Виноградівському МУВГ

З 29 січня по 25 лютого 2018 року у Виноградівському МУВГ проходить виробнича практика студентів Національного університету водного господарства та природокористування, відповідно  до п.3,7 Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 8 квітня 1993 року №93. Після проведення інструктажів з охорони праці, для кращого ознайомлення з діяльністю… Читати повністю »

Коментарі відсутні 91 перегляд
IMG_6674

Виконання першочергових робіт в с. Липча продовжуються

Працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства продовжують виконання першочергових аварійно-невідкладних робіт в селі Липча Хустського району. Грудневим паводком, який пронісся частиною Закарпаття та наробив чимало шкоди, було зруйновано 150 метрів правобережної водозахисної дамби, вище автомобільного мосту, та пошкоджено 60 метрів цієї ж дамби нижче мосту. Після різдвяних свят Виноградівськими водниками спільно з Хустськими рятівниками проведено… Читати повністю »