Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментарі відсутні 41 перегляд
IMG_20170609_150922

Виконання доглядових робіт дільницями Виноградівського міжрайонного управління водного господарства

Для забезпечення стабільної роботи міжгосподарських меліоративних систем та гідротехнічних споруд та на виконання плану ремонтно-доглядових робіт  дільницями  Виноградівського  МУВГ  проводяться роботи  по обкошуванню (вручну та механізмами) дамб і каналів від трав’яної рослинності. З метою забезпечення порядку, санітарного стану та благоустрою. Сальвінська дільниця обкошування вручну та механічно : правобережну (п/б) та лівобережну(л/б) дамби та к-л Сальва,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 40 переглядів
IMG_20170612_111907

Розчистка гірських потічків після проходження селевого потоку на Виноградівщині

Після проходження на території Виноградівського району сильних, зливних дощів до Виноградівського МУВГ звернулися сільські ради с. М.Копаня та с. Букове, для проведення робіт по розчистці місцевих гірських потічків. Адже під час інтенсивних дощів зійшов селевий потік який замулив потічки. Після проведення обстеження даних ділянок було заключено відповідні договори на проведення робіт. Завдяки виконаним роботам розчистились… Читати повністю »

Коментарі відсутні 87 переглядів
SAM_1574

День працівника водного господарства відзначили Ужгородське та Виноградівське МУВГ

01.06.2017 року Ужгородське міжрайонне управління водного господарства відзначали «День працівника водного господарства», свято проводилося в с.Баранинці, Ужгородського району. На свято були запрошені: голова Ужгородської РДА Синишин А.А., який нагородив  грамотою налагоджувальника ПНД – Койсу Ф.Л., перший заступник  голови Ужгородської РДА Гарновді О., який привітав Івегеша В.В. та колектив Ужгородського МУВГ і вручив подарунки в честь… Читати повністю »

1 коментар 73 перегляди
03

Виноградівським МУВГ облаштовано джерело в урочищі «Омножанський» по дорозі на Синеверський перевал

В останні роки особлива увага прикута до облаштування джерел не тільки з архітектурно-естетичною метою, але і для забезпечення санітарних і гігієнічних вимог. Джерела мають величезне значення для підтримання водного балансу інших поверхневих джерел. Більшість витоків річок, потічків починаються з джерела.  В паводковий період, який часто буває на Закарпатті, при надзвичайних ситуаціях, коли криниці затоплені мутними… Читати повністю »

Коментарі відсутні 46 переглядів
01

Виноградівським МУВГ переобладнано старий причіп трубовоз під причіп насосної станції

Особливостями роботи пересувних насосних станцій є часті їх переміщення, монтаж та демонтаж. Часто в цьому процесі задіяно до трьох одиниць техніки та не завжди є необхідний доступ до встановлення насосної станції на необхідному місці. Виходячи з цього Виноградівське МУВГ прийняло рішення переобладнати старий причіп трубовоз під причіп насосної станції. Пересувна насосна станція з власним двигуном,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 63 перегляди
03

Виноградівське МУВГ долучилося до акції «Зробимо Україну чистою разом!»

«Зробимо Україну чистою разом!» — щорічна весняна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, місць громадського відпочинку, територій поблизу водних об’єктів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах.  Тож 28 квітня 2017 року працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства також долучилися до цієї акції. Було здійснено виїзд до… Читати повністю »

Коментарі відсутні 79 переглядів
01

28 квітня відзначаємо Всесвітній день охорони праці

Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці. Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням. Девіз 2017 року –… Читати повністю »

Коментарі відсутні 86 переглядів
01

ДО 31-Ї РІЧНИЦІ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Вчора, 26 квітня 2017 року, виповнився 31 рік від дня найбільшої в історії розвитку атомної енергетики ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС. Вона стала найбільшою не тільки по кількості громадян, що приймали участь у ліквідації її наслідків, а також найбільшою за кількістю жертв і пошкоджень, які були нанесені економіці України та сусідніх країн… Щороку… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
W5dOf9qk_rg

Продовження робіт з благоустрою території

На виконання вказівки голови Закарпатської обласної державної адміністрації «Щодо прибирання твердих побутових відходів, приведення територій населених пунктів, автомобільних доріг загального користування, місця скупчення людей у відповідний естетичний вигляд та ліквідації несанкціонованих смітєзвалищ» та вказівки БУВР Тиса  №01-09/253 від 01.03.2017 року працівники Виноградівського МУВГ провели роботи з благоустрою території правобережної дамби р.Тиса при в’їзді в м.Хуст…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 159 переглядів
1492535467_img_20170418_110730

Рукотворне Закарпатське море сьогодні чистили від сміття Виноградівські водники (фото)

Після опублікування в мережі світлин засміченого Вільшанського водосховища прибрати водойму зголосилися Виноградівські водники. Сьогодні працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства організували та приїхали на Вільшанське водосховище. Зібрали близько 150 мішків сміття, яке нанесло течією з горішніх сел. Люди викидають в потічки та річки скляні та пластикові бутилки, дитячі підгузки, використані шпріци, обув, весь непотріб, який… Читати повністю »