Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментування вимкнено 45 переглядів

Доглядові роботи на міжгосподарській мережі Виноградівського МУВГ

Протягом першого кварталу 2019 року оглядачами  Батарської дільниці Виноградівського МУВГ, виконувалися доглядові роботи на міжгосподарській мережі.  Основна увага була приділена вирубці деревної та чагарникової рослинності на дамбах відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. В першу чергу вищезгадані роботи проводились  на  лівобережній дамбі  р. Тиса, МК «Новий Батар» та його дамбах, на УК-1 та МК-ІІ. А саме:… Читати повністю »

Коментарі відсутні 119 переглядів

Впорядкування питних джерел працівниками Виноградівського МУВГ

З метою розширення природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціонального використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони і оздоровлення водних об’єктів. Та з нагоди Всесвітнього дня води цьогорічним гаслом якого є «Вода для всіх». Працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства спільно з молоддю провели… Читати повністю »

Коментарі відсутні 132 перегляди

Еколого-просвітницькі заходи до Всесвітнього Дня води

Щороку 22 березня відзначається Всесвітній День води. Це свято було започатковане для вирішення глобальних проблем нестачі питної води на планеті та збереження водних ресурсів. Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію від 22 лютого 1993 року, оголосивши 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Згідно рекомендацій Конференції ООН з охорони навколишнього середовища і розвитку, цей день… Читати повністю »

Коментарі відсутні 83 перегляди

Обстеження нереконструйованої дамби на р. Тиса

19 березня 2019 року представники БУВР Тиси та Виноградівського МУВГ разом з головним інженером проекту ПрАТ «Укрводпроект» Радченко Н.В. провели виїзну технічну нараду по робочому проекту «Реконструкція лівобережної дамби р. Тиса на ділянці с. Теково – с. Гетеня Виноградівського району Закарпатської області». Оскільки проект був розроблений в 2012 році, то основним завданням було обстежити дану… Читати повністю »

Коментарі відсутні 91 перегляд

Працівники Виноградівського МУВГ прийняли участь у виробничій нараді в Виноградівській РДА

25 лютого під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада з питання здійснення весняного прибирання та благоустрою населених пунктів району. Участь у нараді взяла начальник відділу водних ресурсів Виноградівського МУВГ Алла Фіцай. В ході наради було зазначено, що у зв’язку із перебоями в роботі з вивозу твердих побутових відходів із населених пунктів району… Читати повністю »

Коментарі відсутні 169 переглядів

Вимірювання витрат води на Батарській дільниці, Виноградівського МУВГ

08 лютого 2019 року спеціалістами БУВР Тиси спільно з працівниками Виноградівського МУВГ було проведено гідрологічні заміри витрат води у відкритих водотоках, з метою підготовки технічного завдання по пілотному проекту в рамках провадження Регіонального проекту Глобального Екологічного Фонду              « Гідроморфологія та відновлення річок басейну Дунаю». Заміри витрат води було проведено… Читати повністю »

Коментарі відсутні 302 перегляди

На Затисянщині проведено робочу зустріч щодо підготовки технічного завдання в рамках впровадження Регіонального проекту ГЕФ

14-15 січня 2019 року в м. Виноградів відбулась зустріч експертів та зацікавлених сторін з підготовки технічного завдання для пілотного проекту в рамках впровадження Регіонального проекту Глобального Екологічного Фонду  «Гідроморфологія та відновлення  річок басейну Дунаю». Метою проекту ГЕФ є гармонізація підходів щодо гідроморфологічного моніторингу та реалізації демонстраційних проектів з відновлення річок та збереження водного біорізноманіття  в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 241 перегляд

Нарощення лівобережного земляного валу в с. Великі Комяти, Виноградівського району

У зв’язку із загрозою затоплення житлових будинків та сільськогосподарських угідь, а також з метою зменшення негативного впливу поверхневих вод між Виноградівським міжрайонним управлінням водного господарства та Великокомятською сільською радою був укладений договір на виконання робіт по нарощуванню  лівобережного поперечного земляного валу по вул. І. Франка (Завадка). При інтенсивних опадах та стрімкому сніготаненні, поверхневий стік з… Читати повністю »

Коментарі відсутні 221 перегляд

Виноградівське МУВГ розпочало роботи по відновленню лівобережної р.Ріка в с. Іза

Працівника Виноградівського міжрайонного управління водного господарства було розпочато роботи по проекту « Відновлення дамб на р. Ріка в нижче автодорожнього мосту (вул.. Весільна, Набережна та Вчительська)». Після проходження паводків попередніх років, особливо паводку та льодоходу 3-6 лютого поточного року, відбулось зміщення водного потоку вліво і як наслідок збільшення гідравлічного навантаження на лівий берег р. Ріка,… Читати повністю »