Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментарі відсутні 52 перегляди
collage_1

Заходи з благоустрою Виноградівського МУВГ

Відповідно до розпорядження  голови Закарпатської обласної державної адміністрації № 86 від 15.02.2018р та листа БУВР Тиси № 01-09/408 від 11.04.2018 «Про благоустрій населених пунктів проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» встановленого єдиного санітарного дня з очищення території області» працівниками Виноградівського міжрайонного управління водного господарства було організовано виконання заходів з благоустрою. З початку… Читати повністю »

Коментарі відсутні 96 переглядів
collage_4

Відзначення Всесвітнього (міжнародного) дня водних ресурсів

Вода – краса всієї природи. Вода жива, вона біжить або хвилюється вітром, вона рухається і дає життя і рух всьому, що її оточує. С.А. Аксаков Всесвітній (міжнародний) день водних ресурсів —  враховуючи важливість водних ресурсів у розвитку економічної діяльності і соціального благополуччя, яка не отримує широкого усвідомлення,  1993 року Генеральною  Асамблеєю було запроваджено  Міжнародний  день… Читати повністю »

Коментарі відсутні 131 перегляд
4

Продовження практичних відпрацювань БУВР Тиси та міжрайонними управліннями в рамках командно-штабних навчань

21 березня працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та міжрайонних управлінь продовжили відпрацювання практичного завдань командно-штабних навчань, які проходять на території Закарпатської області. Відповідно до ввідної №4 на 10-00 год від 21 березня 2018 року, внаслідок інтенсивних опадів відбувалося різке підняття рівня води в р. Тиса, затоплено і підтоплено господарські об’єкти, споруди, суб’єкти господарювання… Читати повністю »

Коментарі відсутні 65 переглядів
9

Продовження першочергових аварійно – невідкладних робіт

Після проведення першочергових аварійно-невідкладних робіт на зруйнованій грудневим паводком ділянці дамби в с.Липча, водникам знову доводиться вживати заходи щодо недопущення затоплення дворогосподарств села Липча, а це біля 800 будинків та інфраструктури села. У зв’язку зі швидким сніготаненням та дощами відбувся різкий підйом рівнів води в р. Ріка 80-120 см, в результаті чого збільшився розмив тіла… Читати повністю »

Коментарі відсутні 81 перегляд
2

Обстеження лівобережного земляного валу р. Боржава в с. Боржавське Виноградівського району

Працівниками Виноградівського управління водного господарства разом із сільським головою с. Боржавське – Бобіта Ю.І., головою Виноградівської РДА – Русанюк М.М., першим заступником голови РДА – Костелеба-Веремчук Н.Ю. та завідувачем сектору цивільного захисту Виноградівської РДА – Фурик Ю.Ю. було проведено повторне обстеження лівобережного земляного валу р. Боржава в с. Боржавське, побудованого для захисту сільгоспугідь с. Боржавське… Читати повністю »

Коментарі відсутні 71 перегляд
2

Проходить практика студентів Національного університету водного господарства та природокористування у Виноградівському МУВГ

З 29 січня по 25 лютого 2018 року у Виноградівському МУВГ проходить виробнича практика студентів Національного університету водного господарства та природокористування, відповідно  до п.3,7 Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 8 квітня 1993 року №93. Після проведення інструктажів з охорони праці, для кращого ознайомлення з діяльністю… Читати повністю »

Коментарі відсутні 76 переглядів
IMG_6674

Виконання першочергових робіт в с. Липча продовжуються

Працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства продовжують виконання першочергових аварійно-невідкладних робіт в селі Липча Хустського району. Грудневим паводком, який пронісся частиною Закарпаття та наробив чимало шкоди, було зруйновано 150 метрів правобережної водозахисної дамби, вище автомобільного мосту, та пошкоджено 60 метрів цієї ж дамби нижче мосту. Після різдвяних свят Виноградівськими водниками спільно з Хустськими рятівниками проведено… Читати повністю »

Коментарі відсутні 60 переглядів
1516618792_1

Вшанування Дня Соборності України працівниками Виноградівського МУВГ

Вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в одну державу. Внаслідок політичних негараздів державність зберегти не вдалося. І… Читати повністю »

Коментарі відсутні 127 переглядів
25

Першочергові роботи на р. Ріка в с. Липча Хустського району

Під час проходження паводку 15-17 грудня 2017 року в с. Липча Хустського району  паводковими водами було зруйновано придамбове кріплення та тіло правосторонньої водозахисної дамби р. Ріка по довжині 150м. Тому для попередження підтоплення та затоплення дворогосподарств с. Липча біля 800 будинків та інфраструктури села було прийнятто рішення про проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на пошкодженній частині… Читати повністю »

Коментарі відсутні 96 переглядів
2DSCN7662

Ще одна пересувна насосна станція стала мобільною

З попереднього позитивного досвіду переобладнання пересувних насосних станції ВМУВГ було прийнято рішення про встановлення ще одної насосної станції на мобільне шасі. Цим самим дане переобладнання є цілком закономірним, виправданим та економічно вигідним. Адже перевезення насосної станції здійснюється без задіяння автокрана та автомобіля для перевезення станції. Працівниками мехмайстерні у листопаді місяці були проведені роботи по монтажу… Читати повністю »