Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментарі відсутні 84 перегляди
25

Першочергові роботи на р. Ріка в с. Липча Хустського району

Під час проходження паводку 15-17 грудня 2017 року в с. Липча Хустського району  паводковими водами було зруйновано придамбове кріплення та тіло правосторонньої водозахисної дамби р. Ріка по довжині 150м. Тому для попередження підтоплення та затоплення дворогосподарств с. Липча біля 800 будинків та інфраструктури села було прийнятто рішення про проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на пошкодженній частині… Читати повністю »

1 коментар 72 перегляди
2DSCN7662

Ще одна пересувна насосна станція стала мобільною

З попереднього позитивного досвіду переобладнання пересувних насосних станції ВМУВГ було прийнято рішення про встановлення ще одної насосної станції на мобільне шасі. Цим самим дане переобладнання є цілком закономірним, виправданим та економічно вигідним. Адже перевезення насосної станції здійснюється без задіяння автокрана та автомобіля для перевезення станції. Працівниками мехмайстерні у листопаді місяці були проведені роботи по монтажу… Читати повністю »

Коментарі відсутні 64 перегляди
2

Запобігання підтопленню дворогосподарств в селі Мала Копаня

На замовлення  Малокопанської сільської ради було заключено  договір з Виноградівським  МУВГ на  виконання земляних робіт (розчистка придорожнього кювета від замулення) для водовідведення по вул. Центральній  сила Мала Копаня  довжиною    120 метрів . Метою виконання даних заходів є покращення  пропускної  здатності придорожнього кювета для запобігання  підтоплення дворогосподарств вулиці Центральної в с.Мала Копаня під час проходження інтенсивних… Читати повністю »

Коментарі відсутні 89 переглядів
06

Проведено осінній огляд водогосподарських споруд з угорськими колегами на рівні заступників Уповноважених Урядів

У межах виконання двосторонньої Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 28-30 листопада 2017 року відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини за участю керівників та експертів робочої групи із захисту від шкідливої дії вод. Основною метою зустрічі фахівців було проведення спільного огляду та оцінки водогосподарських споруд в басейні р. Тиса… Читати повністю »

Коментарі відсутні 84 перегляди
3

Ще один водовідвідний канал розчищено на Виноградівщині

Виноградівським МУВГ завершено виконання робіт  по об’єкту:  «Розчистка водовідвідного каналу та благоустрій прилеглої до нього території в с. Нове Клиново Неветленфолвівської сільської ради». На даному об’єкті було передбачено попередню вирубку чагарникової рослинності на прилеглої  території та розчистку від замулення каналу в кількості 1125м3., із яких 400м3. із навантаженням на самоскиди. У виконанні робіт залучено екскаватор… Читати повністю »

Коментарі відсутні 53 перегляди
01

Підготовка до осінньо–зимового періоду

З метою забезпечення готовності пересувних насосних станцій до роботи в осінньо – зимовий період та на виконання відповідних наказів Держводагенства та Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса на протязі вересня – жовтня місяця комісією проведено обстеження щодо стану готовності техніки, пересувних насосних станцій, мотопомп та виробничих приміщень.

Коментарі відсутні 67 переглядів
22810008_491339947890152_435149734_n

Виноградівське МУВГ провело поточний ремонт шлюза-регулятора на каналі Новий Батар

Працівниками Батарської дільниці Виноградівського міжрайонного управління водного господарства, було проведено поточний ремонт  шлюза – регулятора на МК «Н. Батар» ПК 91+80 в с. Дюла, Виноградівського району. У зв’язку з тим, що під впливом негативних природних факторів, існуючий мостовий перехід шлюза – регулятора практично  повністю зруйновано. Після обстеження моста було прийнято рішення провести повну заміну дощатого… Читати повністю »

Коментарі відсутні 122 перегляди
2

Робочий візит на Закарпаття першого заступника Голови Держводагенства України

13 жовтня 2017 року на Закарпаття з робочим візитом завітав перший заступник голови Держводагентства Михайло Хорєв. Він оглянув гідротехнічні споруди протипаводкового захисту у Закарпатській області та перевірив стан виконання руслорозчисних робіт на запроектованих ділянках на території області.

Коментарі відсутні 95 переглядів
2

В міжрайонних управліннях проведені наради щодо регулювання водних відносин при розчистці русел річок

На проведення робіт із розчистки русел річок для покращення умов проходження паводків на річках Закарпатської області, рішенням Закарпатської обласної ради від 21.09.2017 р. №911 було затверджено «Заходи з регулювання водних відносин при проведенні робіт із розчистки русел річок в басейні річки Тиса в Закарпатській області». З метою регулювання водних відносин при проведенні розчистки русел річок… Читати повністю »

Коментарі відсутні 71 перегляд
369

Ще одне відновлене джерело на Міжгірщині

Усім нам слід пам’ятати, що водні ресурси – це невичерпний природний матеріал життя, який треба берегти і відновлювати. Ось чому відновленню, збереженню, недопущенню забруднення і раціональному використанню водних ресурсів приділяється особлива увага. Одним із заходів, який проводяться водогосподарниками є проведення робіт з відновлення природних водних джерел. Відтворення і впорядкування замулених природних джерел, їх відновлення –… Читати повністю »