Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Коментування вимкнено 72 перегляди

Виконано поточний ремонт шлюза-регулятора каналу Верке на ПК 0+20

Відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт, оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з ремонту та покращення експлуатації гідротехнічних споруд. У жовтні місяці, власними силами було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема: виконано поточний ремонт шлюза-регулятора каналу Верке ПК0+20. Під час робіт… Читати повністю »

Коментування вимкнено 131 перегляд

Відновлення правого та лівого берегоукріплення р.Лисичанка та зруйнованого мосту в урочищі Яблінце

В рамках  виконання заходів  Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр., після  укладення договору  між  Берегівським МУВГ та  Лисичівською  сільською  радою,    працівниками  управління  було розпочато виконання  робіт згідно проекту «Відновлення берегоукріплення правого та лівого берегів р.Лисичанка, а також зруйнованого мосту  в урочищі Яблінце, біля житлового… Читати повністю »

Коментування вимкнено 179 переглядів

Проведено спільні експлуатаційні заходи на ділянці правобережної дамби р.Тиса в районі державного кордону

8-9 жовтня 2019 р. працівниками Берегівського МУВГ, спільно з угорськими колегами з Верхнє-Тисайської Дирекції водного господарства, проведено спільні експлуатаційні заходи, пов’язані з покращенням естетичного стану гідротехнічних споруд на ділянці правобережної дамби р.Тиса в районі державного кордону. Верхнє-Тисайською Дирекцією водних справ було виконано експлуатаційні роботи шляхом механічної розчистки від чагарнику та рослинності вздовж правобережної дамби р.Тиса… Читати повністю »

Коментування вимкнено 80 переглядів

Експлуатаційні заходи в Берегівському МУВГ

Оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. У вересні  місяці було здійснено ряд заходів, пов’язаних з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема : виконано ремонт водовипуска на правобережній дамбі каналу В.Сернянський ПК 54+60; доглядові роботи по… Читати повністю »

Коментування вимкнено 108 переглядів

Топогеодезичні вимірювання на каналі Верке

В рамках  українсько-угорського транскордонного співробітництва на прикордонних водах, протягом   10-19 вересня   2019  року  спеціалістами  Берегівського МУВГ  спільно з  фахівцями Верхнє-Тисайської Дирекції  водних справ  м.Ніредьхаза, проводилися    основні   топогеодезичні вимірювання  канала Верке, на всій довжині 36,6 км, починаючи  від  шлюза-регулятора на каналі Верке с.Боржава до впадіння в канал В.Сернянський , поблизу с.Гут . Вимірювання здійснювалися сучасними  геодезичними… Читати повністю »

Коментування вимкнено 118 переглядів

Ремонтно-доглядові роботи в зоні діяльності Берегівського МУВГ

З метою забезпечення належного утримання та функціонування водогосподарських об’єктів, працівниками Берегівського МУВГ продовжуються роботи по виконанню  ремонтно-експлуатаційних заходів. Впродовж серпня місяця проведено  поточний ремонт водовипуска в правобережній дамбі р.Боржава ПК 3+00 с.Квасово,  виконано роботи по фарбуванню металевих конструкцій, побілка  бетонних частин, проводиться очистка бетонних плит кріплення каналу від намулу та обкошування  каналу від трав’яної рослинності…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 148 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт працівниками Берегівського МУВГ

З метою виконання ремонтно-експлуатаційних робіт та забезпечення належного   утримання і функціонування міжгосподарських водогосподарських об’єктів, оглядачами гідротехнічних об’єктів Берегівського міжрайонного управління водного господарства проводяться роботи з обкошування від трав’яної рослинності водозахисної правобережної дамби р.Боржава в с.Боржава та с.Н.Ремети, правобережної та лівобережної дамб меліоративного каналу Верхнє-Сернянський. Окрім обкошування виконуються  роботи з очищення від рослинності гідротехнічних споруд, підсипки… Читати повністю »

Коментування вимкнено 252 перегляди

Розпочато монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава

Дотримуючись вимог Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» та після пониження рівня води в р.Боржава до оптимального, з метою подачі води в канал Верке та поліпшення його екологічного стану, 13 червня 2019 р. працівниками Берегівського МУВГ розпочато монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава. Нагадаємо, що в кінці травня на р.Боржава… Читати повністю »

Коментування вимкнено 199 переглядів

Розчистка водовідвідних каналів на території с.Яноші Берегівського району

В рамках  виконання заходів  Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр., після  укладення договору  між  Берегівським МУВГ та  Яношівською  сільською  радою,    працівниками  управління  було розпочато виконання  робіт згідно проекту «Розчистка водовідвідних  каналів  на території с.Яноші, Берегівського району». Метою виконання даних заходів є збільшення пропускної спроможності … Читати повністю »

Коментування вимкнено 195 переглядів

Навчання та перевірка знань з питань охорони праці

Відповідно до наказу Держводагентства України,  28-29  травня 2019 року на базі Берегівського МУВГ  розпочалися планові  навчання та перевірка  знань з питань охорони праці  працівників БУВР Тиси та підпорядкованих йому водогосподарських організацій  Закарпатської області. Комісія у складі : Голова комісії: Сторчак В.А.  –  доцент кафедри УВР і ОП ЦПКВГ; членів  комісії:  Стовбуна А.І.-   доцента кафедри УВР… Читати повністю »