Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Коментарі відсутні 54 перегляди
MyCollages

Спільна робоча зустріч українських та угорських фахівців

З 9 по 13 липня 2018 року проходить  робоча  зустріч  фахівців Берегівського МУВГ  з  фахівцями Верхнє-Тисайської Дирекції  водних справ, в ході якої   проводиться  спільний  огляд   та  додаткові топогеодезичні вимірювання  каналів Верке, Ковач Поток, Мосток  та р.Боржава, Берегівської  меліоративної системи, з допомогою багатофункціональної плаваючої косарки TRUXOR Для підготовки Концепції  угорськими  фахівцями  додатково здійснюється  більш детальна    топогеодезична … Читати повністю »

Коментарі відсутні 88 переглядів
0

На берегах Боржави відзначили День Дунаю – 2018

День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай. Цьогоріч День Дунаю провели у мальовничому селі Квасово Берегівського району. Для заходу обрано цікаву концепцію – діти мали можливість поринути у часи Середньовіччя з лицарями та піратами, адже свято відбувалося… Читати повністю »

Коментарі відсутні 94 перегляди
1

В Берегівському МУВГ призначено нового керівника

Згідно наказу Державного агентства водних ресурсів України № 134-ОС від 08.06.2018, виконання обов’язків начальника Берегівського МУВГ покладено на Скраля Петра Івановича. До цього призначення він працював начальником Іршавської експлуатаційної дільниці, начальником Мукачівського МУВГ. Скраль Петро Іванович досвідчений спеціаліст в галузі водного господарства, досвід роботи складає понад 23 роки. Свій професіоналізм він неодноразово показував під час… Читати повністю »

Коментарі відсутні 57 переглядів
3

Реконструкція водовідвідних каналів в смт.Батьово Берегівського району

В рамках виконання заходів Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр., після укладення договору між Берегівським МУВГ та Батівською селищною радою, працівниками управління було розпочато виконання робіт згідно проекту «Реконструкція водовідвідних каналів для захисту від підтоплення смт.Батьово Берегівського району». Метою виконання даних заходів є збільшення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 102 перегляди
P1010517

Здійснено монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава

Дотримуючись вимог Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону  водних біоресурсів» та виконуючи розпорядження голови Закарпатської ОДА № 139 від 06.03.2018 р.  23 травня   Берегівське  МУВГ  провело монтаж греблі на р.Боржава с.Боржава, для подачі води в канал Верке, з метою поліпшення  його екологічного стану. Нагадаємо, що вода з р.Боржава, шляхом встановлення греблі, самопливом… Читати повністю »

Коментарі відсутні 111 перегляд
P5140489

Розпочалася планова зустріч експертів українсько-угорської робочої групи

14 травня 2018 р. в зоні діяльності Берегівського МУВГ проведено перший день робочої зустрічі керівників та експертів українсько-угорської групи із захисту від шкідливої дії вод. В склад групи входять представники Верхнє-Тисайської Дирекції з охорони довкілля і водних справ, БУВР Тиси та Берегівського МУВГ. У ході зустрічі проведено огляд  ряду гідротехнічних споруд та  водозахисних дамб нижньої… Читати повністю »

Коментарі відсутні 83 перегляди
3

21 квітня 2018 року працівниками міжрайонних управлінь проведено щорічну акцію – День довкілля

На виконання доручення  Держводагентства України від 13.04.2018 року №2162/9/11-18 «Про проведення заходів з благоустрою» працівниками міжрайонних управлінь водного господарства 21 квітня 2018 року проведено щорічну акцію – День довкілля (день благоустрою). Зокрема працівниками Мукачівського МУВГ виконані наступні роботи: -   по благоустрою правобережної, лівобережної дамб та пойми річки Латориця в районі «Паланок» в м.Мукачево (очистка п/б… Читати повністю »

Коментарі відсутні 98 переглядів
Обстеження системи Чорний Мочар

Спільне обстеження території системи «Чорний Мочар»

13 квітня поточного року, спеціалістами Берегівського МУВГ спільно з представниками Агрофірми «Лучки», що орендують землі системи «Чорний Мочар» та території Держплемзаводу «Закарпатський», проведено обстеження наслідків підтоплення сільськогосподарських угідь після  проходження грудневого 2017 та лютневого 2018 років паводків, які призвели до підтоплення майже  третини території системи «Чорний Мочар», що в межах  Берегівського району становить 8,0 тис.га…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 115 переглядів
collage_4

Відзначення Всесвітнього (міжнародного) дня водних ресурсів

Вода – краса всієї природи. Вода жива, вона біжить або хвилюється вітром, вона рухається і дає життя і рух всьому, що її оточує. С.А. Аксаков Всесвітній (міжнародний) день водних ресурсів —  враховуючи важливість водних ресурсів у розвитку економічної діяльності і соціального благополуччя, яка не отримує широкого усвідомлення,  1993 року Генеральною  Асамблеєю було запроваджено  Міжнародний  день… Читати повністю »

Коментарі відсутні 76 переглядів
257899

Підготовка до командно-штабних навчань

Під головуванням  голови  Берегівської РДА  Іштвана Петрушки, відбулася нарада з питань підготовки до командно-штабних навчань  з органами управління та силами цивільного захисту області. Участь у нараді  прийняв і заступник начальника Берегівського МУВГ – Козлюк М.Ф. та  керівники всіх задіяних у навчаннях органів, структур та організацій  Берегівського району. Під час наради було розглянуто  склад всіх комісій… Читати повністю »