Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Коментарі відсутні 41 перегляд
01

Перевірка знань по техніці безпеки і охороні праці у машиністів насосних станцій Берегівського МУВГ

25  червня 2017 р. в конференц-залі Берегівського міжрайонного управління водного господарства відбулися щорічні іспити по перевірці знань у машиністів насосних станцій з техніки безпеки та охорони праці, зокрема: законодавства про охорону праці і пожежну безпеку, правил безпечної експлуатації насосних станцій, правил технічної експлуатації електроустановок,  виробничих посадових інструкцій. Іспити приймала комісія, яка була створена наказом МУВГ… Читати повністю »

Коментарі відсутні 40 переглядів
17

Продовжуються заходи по виконанню ремонтно-доглядових робіт в Берегівському МУВГ

Оглядачі гідротехнічних споруд під керівництвом інженерно-технічних працівників продовжують  працювати відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. У липні   місяці  було здійснено ряд заходів, пов’язаних з покращенням  технічного стану  та приведенням  в належний естетичний вигляд  гідротехнічних споруд, зокрема : -         Виконувалися доглядові роботи по обкошуванню правобережної дамби р.Боржава в с.В.Береги – 8,0 км /14,8 га; правобережної дамби… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
IMG_20170602_141632

Захист від підтоплення смт.Батьово

На замовлення  Батівської  селищної  ради, в травні місяці  працівниками Берегівського МУВГ було розпочато виконання  робіт згідно проекту « Реконструкція  водовідвідних каналів для захисту  від підтоплення смт Батьово, Берегівського району. Метою виконання даних заходів є збільшення пропускної спроможності  каналів та запобігання  підтоплення  частини  села під час проходження інтенсивних опадів, з подальшим відведенням води в магістральні меліоративні… Читати повністю »

Коментарі відсутні 80 переглядів
P5310727

Берегівське МУВГ відзначили професійне свято – День працівників водного господарства

Напередодні Дня працівників  водного господарства колектив  Берегівського МУВГ  дружно  зібрався на території  управління, щоб відсвяткувати професійне свято, що відповідно до Указу Президента України від 18 березня 2003 року № 226/2003 відзначається щорічно в першу неділю червня. Враховуючи вагомий внесок працівників  водного господарства в розвиток всіх галузей економіки, поліпшення екологічних і  соціальних умов життя населення, працівники … Читати повністю »

Коментарі відсутні 47 переглядів
02

Перевірка знань по техніці безпеки і охороні праці у інженерно-технічних працівників Берегівського МУВГ

26 травня 2015 р. в конференц-залі Берегівського міжрайонного управління водного господарства відбулися щорічні іспити по перевірці знань інженерно-технічних працівників управління з техніки безпеки та охорони праці, зокрема: законодавства про охорону праці, пожежну безпеку, електробезпеку, правил безпечної експлуатації насосних станцій водогосподарських систем, правил безпеки при експлуатації каналів, трубопроводів, інших гідротехнічних споруд у водогосподарських системах, безпечної експлуатації… Читати повністю »

Коментарі відсутні 41 перегляд
02

Розчистка водовідвідних кюветів в с.Берегуйфалу Берегівського району

На замовлення Берегуйфалівської сільської ради, працівниками Берегівського МУВГ було здійснено  розчистку кюветів по центральній вулиці села, довжиною 350 п.м., та влаштування  трубопереїзду D=530 мм, згідно проекту : «Розчистка водовідвідних кюветів в с.Берегуйфалу, Берегівського району». Метою виконання даних заходів є покращення  пропускної спроможності  каналів та запобігання  підтоплення центральної частини  села під час проходження інтенсивних опадів, з… Читати повністю »

Коментарі відсутні 71 перегляд
05

Продовжуються заходи по виконанню ремонтно-доглядових робіт в Берегівському МУВГ

Оглядачі гідротехнічних споруд під керівництвом інженерно-технічних працівників продовжують  працювати відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. Зокрема, в квітні  було здійснено ряд заходів, пов’язаних з покращенням  технічного стану  та приведенням  в належний естетичний вигляд ряду  історичних  гідротехнічних споруд,  що розташовані на каналі В.Сернянський. ГТС, які  були  побудовані в 1886-1904 рр. ще за часів Австро-Угорської імперії і… Читати повністю »

1 коментар 74 перегляди
02

Здійснено монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава

4 травня 2017 р за участі Заступника Голови Закарпатської ОДА п. Мікуліна В.П., в присутності  керівників  Басейнового управління водних ресурсів р.Тиса п.Чіпак В.П., Управління Державного рибного господарства у Закарпатській області  Коваль О.М та представників Берегівського МУВГ, відбулася робоча нарада з питання проведення  монтажу греблі на р.Боржава в с.Боржава. Так як питання подачі води в канал… Читати повністю »

Коментарі відсутні 51 перегляд
P4050617

Виконання робіт з розчистки каналу в с.Квасово Берегівського району

На замовлення Квасівської сільської ради працівники Берегівського МУВГ розпочали виконання робіт по об’єкту : «Розчистка каналу К-І в с.Квасово, Берегівського району». Роботи проводяться в рамках виконання заходів  «Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр». Метою виконання робіт є зменшення ризику підтоплення частини вулиці села Квасово… Читати повністю »

Коментарі відсутні 61 перегляд
P4130623

Спільна робоча зустріч українсько-угорських спеціалістів в с.Бадалово

На виконання Протокольного доручення зустрічі Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах від 16-17 листопада 2016 р. та розпорядження голови Закарпатської ОДА № 97 від 28.03.2017 р., з 10 березня за участі працівників Берегівського міжрайонного управління водного господарства та угорських спеціалістів з Верхнє-Тисайської Дирекції водних справ на правобережній  українсько-угорській прикордонній… Читати повністю »