Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Коментарі відсутні 85 переглядів
simya.00_02_59_01.Still213

В Ільниці тривають роботи з берегоукріплення (ВІДЕО)

Кілька тижнів фахівці водгоспу із залученням спецтехніки укладають габарит вздовж берегів невеликої, проте вкрай підступної річки Ільнички. В Іршавській Ільниці не чекають на руйнівний паводок склавши руки, а готуються відбити стихію. На одній з проблемних ділянок тамтешньої Ільнички, невелика місцева річка, облаштовують береги – розмиті попередніми підтопленнями. Джерело інформації: ПЕРШИЙ.COM.UA

Коментарі відсутні 89 переглядів
06

Проведено осінній огляд водогосподарських споруд з угорськими колегами на рівні заступників Уповноважених Урядів

У межах виконання двосторонньої Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 28-30 листопада 2017 року відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини за участю керівників та експертів робочої групи із захисту від шкідливої дії вод. Основною метою зустрічі фахівців було проведення спільного огляду та оцінки водогосподарських споруд в басейні р. Тиса… Читати повністю »

Коментарі відсутні 62 перегляди
Демонтована гребля на р.Боржава

Підготовка гідротехнічних споруд до зимового періоду

З метою підготовки гідротехнічних споруд до зимового періоду, працівниками Берегівського МУВГ було здійснено ряд підготовчих заходів, спрямованих на покращення експлуатації споруд в зимовий період та під час проходження паводку, щоб запобігти утворенню льодових заторів. Так, згідно правил технічної експлуатації, було повністю демонтовано греблю на р.Боржава в с.Боржава, знято дерев’яні щити та поставлено на зберігання, а… Читати повністю »

Коментарі відсутні 127 переглядів
1

Нарада-зустріч голови Держводагентства Овчаренко І.І. з керівниками водогосподарських управлінь

В рамках робочої поїздки Закарпаттям Голова Держводагентства п.Овчаренко І.І. провела на базі Берегівського міжрайонного управління водного господарства нараду-зустріч з керівниками, головними спеціалістами та фахівцями водогосподарської галузі Закарпатської області. В нараді прийняли також участь і керівники  публічних акціонерних  водогосподарських організацій. У своєму виступі Ірина Овчаренко проінформувала присутніх про перспективи розвитку водного господарства, основні напрямки роботи та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 68 переглядів
PB060217

Виконання ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Берегівському МУВГ

Оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. У жовтні місяці було здійснено ряд заходів, пов’язаних з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема : – виконано доглядові роботи по обкошуванню та рубці чагарнику правобережної і лівобережної дамби… Читати повністю »

Коментарі відсутні 60 переглядів
689

Захист від підтоплення с.Берегуйфалу

В рамках  виконання заходів  Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр.  у жовтні  місяці, після  укладення договору,  між  Берегівським МУВГ та Берегуйфалівською  сільською  радою,    працівниками  управління  було розпочато виконання  робіт згідно проекту « Розчистка водовідвідних  кюветів в с.Берегуйфалу по вулиці Петефі та Сугой, Берегівського району»…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 42 перегляди
01

На насосних станціях Берегівського МУВГ здійснюються заходи з енергозбереження

З метою економії електроенергії, на насосних станціях Берегівського МУВГ, де трансформатори знаходяться на балансі управління, здійснено відключення силових трансформаторів марки ТМ-400. Так, як втрати холостого ходу даних трансформаторів складає 781 квт-год, що становить більше 1,5 тис.грн (на насосних станціях НС-26 с.Н.Ремети, НС-24 с.Дийда), на НС-26 с.Н.Ремети було здійснено переключення трансформатора ТМ-400 на трансформатор власних ОМП-6,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 91 перегляд
13

Семінар-нарада головних інженерів та головних механіків міжрайонних управлінь водного господарства Закарпатської області

19 вересня 2017 року в конференц-залі Берегівського МУВГ під головуванням заступника начальника БУВР Тиси Плюща В.С. відбувся  семінар головних інженерів і головних механіків за участі представників  бухгалтерського і планово-економічних відділів  міжрайонних управлінь водного господарства БУВР Тиси. Основна мета семінару – обговорення шляхів підвищення ефективності технічної експлуатації і використання автотранспортної  техніки  і механізмів. У вступному слові… Читати повністю »

Коментарі відсутні 59 переглядів
01

Ремонт насосно-силового агрегату на НС-8Б

Згідно затвердженого плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі по Берегівському МУВГ було здійснено ремонт насосно-силового обладнання на НС-8Б с.Свобода Берегівського району. Впродовж вересня місяця проводилися роботи по ремонту насосно-силового агрегата марки 1ОПВ-2500-4,2. Виконано заміну рукава продувки агрегата, підшипників, фібри з´єднання кабелів та болтів з´єднання трубопроводів. Монтажні і демонтажні роботи насосно-силового агрегату, а також ремонт… Читати повністю »

Коментарі відсутні 76 переглядів
Об’єднання 100 м. розгорнутим прапором берегів Ужа через Пішохідний міст

Відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності України працівниками БУВР Тиси та міжрайонних управлінь

Одним із найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині – герб, прапор, гімн. 23 серпня 2004 року Президент України підписав Указ «Про День Державного Прапора України». Цим Указом «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної… Читати повністю »