Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Коментування вимкнено 33 перегляди

Топогеодезичні вимірювання на каналі Верке

В рамках  українсько-угорського транскордонного співробітництва на прикордонних водах, протягом   10-19 вересня   2019  року  спеціалістами  Берегівського МУВГ  спільно з  фахівцями Верхнє-Тисайської Дирекції  водних справ  м.Ніредьхаза, проводилися    основні   топогеодезичні вимірювання  канала Верке, на всій довжині 36,6 км, починаючи  від  шлюза-регулятора на каналі Верке с.Боржава до впадіння в канал В.Сернянський , поблизу с.Гут . Вимірювання здійснювалися сучасними  геодезичними… Читати повністю »

Коментування вимкнено 76 переглядів

Ремонтно-доглядові роботи в зоні діяльності Берегівського МУВГ

З метою забезпечення належного утримання та функціонування водогосподарських об’єктів, працівниками Берегівського МУВГ продовжуються роботи по виконанню  ремонтно-експлуатаційних заходів. Впродовж серпня місяця проведено  поточний ремонт водовипуска в правобережній дамбі р.Боржава ПК 3+00 с.Квасово,  виконано роботи по фарбуванню металевих конструкцій, побілка  бетонних частин, проводиться очистка бетонних плит кріплення каналу від намулу та обкошування  каналу від трав’яної рослинності…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 117 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт працівниками Берегівського МУВГ

З метою виконання ремонтно-експлуатаційних робіт та забезпечення належного   утримання і функціонування міжгосподарських водогосподарських об’єктів, оглядачами гідротехнічних об’єктів Берегівського міжрайонного управління водного господарства проводяться роботи з обкошування від трав’яної рослинності водозахисної правобережної дамби р.Боржава в с.Боржава та с.Н.Ремети, правобережної та лівобережної дамб меліоративного каналу Верхнє-Сернянський. Окрім обкошування виконуються  роботи з очищення від рослинності гідротехнічних споруд, підсипки… Читати повністю »

Коментування вимкнено 221 перегляд

Розпочато монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава

Дотримуючись вимог Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» та після пониження рівня води в р.Боржава до оптимального, з метою подачі води в канал Верке та поліпшення його екологічного стану, 13 червня 2019 р. працівниками Берегівського МУВГ розпочато монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава. Нагадаємо, що в кінці травня на р.Боржава… Читати повністю »

Коментування вимкнено 179 переглядів

Розчистка водовідвідних каналів на території с.Яноші Берегівського району

В рамках  виконання заходів  Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр., після  укладення договору  між  Берегівським МУВГ та  Яношівською  сільською  радою,    працівниками  управління  було розпочато виконання  робіт згідно проекту «Розчистка водовідвідних  каналів  на території с.Яноші, Берегівського району». Метою виконання даних заходів є збільшення пропускної спроможності … Читати повністю »

Коментування вимкнено 167 переглядів

Навчання та перевірка знань з питань охорони праці

Відповідно до наказу Держводагентства України,  28-29  травня 2019 року на базі Берегівського МУВГ  розпочалися планові  навчання та перевірка  знань з питань охорони праці  працівників БУВР Тиси та підпорядкованих йому водогосподарських організацій  Закарпатської області. Комісія у складі : Голова комісії: Сторчак В.А.  –  доцент кафедри УВР і ОП ЦПКВГ; членів  комісії:  Стовбуна А.І.-   доцента кафедри УВР… Читати повністю »

Коментування вимкнено 148 переглядів

Відбулась робоча зустріч з питань подачі води в канал Верке

15 травня 2019 р. в с.Боржава, Берегівського р-ну відбулась виїздна робоча зустріч начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства Скраль Петра та заступника начальника Козлюк Миколи з мером міста Берегово Бабяк Золтаном. Метою зустрічі було вирішення питання встановлення греблі на р.Боржава для подачі води в канал Верке та для покращення екологічного стану м.Берегово. Напередодні, під час… Читати повністю »

Коментування вимкнено 419 переглядів

Перше засідання Басейнової ради р.Тиса

7 травня 2019 р. під головуванням п.Шпонтак Ю.М. – голови Басейнової ради р.Тиса, та координатора п. Осійського Е.Й., в залі засідань Берегівської міської ради було проведено перше Засідання Басейнової ради р.Тиса. Участь у засіданні Басейнової ради р.Тиса прийняли всі водогосподарські організації області, представники влади, науковці, громадськість та ЗМІ. Перед присутніми з вітальним словом та побажанням… Читати повністю »

Коментування вимкнено 254 перегляди

Працівниками міжрайонних управлінь проведено щорічну акцію – День довкілля

День Довкілля – свято в Україні, що відзначається щорічно в третю суботу квітня. Згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98,  у третю суботу квітня органи влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи та громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження… Читати повністю »

Коментарі відсутні 114 перегляди

Вирішення проблемних питань водогосподарського комплексу Берегівщини на сесії районнної ради

Минулого тижня відбулося чергове засідання Берегівської районної ради. VII -го скликання. Участь у засіданні взяли голова районної ради Йосиф Шін, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, голови сільських рад, працівники виконавчого апарату районної ради, ЗМІ та інші. Одним із питань на порядку… Читати повністю »