Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Коментування вимкнено 88 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт працівниками Берегівського МУВГ

З метою виконання ремонтно-експлуатаційних робіт та забезпечення належного   утримання і функціонування міжгосподарських водогосподарських об’єктів, оглядачами гідротехнічних об’єктів Берегівського міжрайонного управління водного господарства проводяться роботи з обкошування від трав’яної рослинності водозахисної правобережної дамби р.Боржава в с.Боржава та с.Н.Ремети, правобережної та лівобережної дамб меліоративного каналу Верхнє-Сернянський. Окрім обкошування виконуються  роботи з очищення від рослинності гідротехнічних споруд, підсипки… Читати повністю »

Коментування вимкнено 195 переглядів

Розпочато монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава

Дотримуючись вимог Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» та після пониження рівня води в р.Боржава до оптимального, з метою подачі води в канал Верке та поліпшення його екологічного стану, 13 червня 2019 р. працівниками Берегівського МУВГ розпочато монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава. Нагадаємо, що в кінці травня на р.Боржава… Читати повністю »

Коментування вимкнено 160 переглядів

Розчистка водовідвідних каналів на території с.Яноші Берегівського району

В рамках  виконання заходів  Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр., після  укладення договору  між  Берегівським МУВГ та  Яношівською  сільською  радою,    працівниками  управління  було розпочато виконання  робіт згідно проекту «Розчистка водовідвідних  каналів  на території с.Яноші, Берегівського району». Метою виконання даних заходів є збільшення пропускної спроможності … Читати повністю »

Коментування вимкнено 150 переглядів

Навчання та перевірка знань з питань охорони праці

Відповідно до наказу Держводагентства України,  28-29  травня 2019 року на базі Берегівського МУВГ  розпочалися планові  навчання та перевірка  знань з питань охорони праці  працівників БУВР Тиси та підпорядкованих йому водогосподарських організацій  Закарпатської області. Комісія у складі : Голова комісії: Сторчак В.А.  –  доцент кафедри УВР і ОП ЦПКВГ; членів  комісії:  Стовбуна А.І.-   доцента кафедри УВР… Читати повністю »

Коментування вимкнено 130 переглядів

Відбулась робоча зустріч з питань подачі води в канал Верке

15 травня 2019 р. в с.Боржава, Берегівського р-ну відбулась виїздна робоча зустріч начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства Скраль Петра та заступника начальника Козлюк Миколи з мером міста Берегово Бабяк Золтаном. Метою зустрічі було вирішення питання встановлення греблі на р.Боржава для подачі води в канал Верке та для покращення екологічного стану м.Берегово. Напередодні, під час… Читати повністю »

Коментування вимкнено 379 переглядів

Перше засідання Басейнової ради р.Тиса

7 травня 2019 р. під головуванням п.Шпонтак Ю.М. – голови Басейнової ради р.Тиса, та координатора п. Осійського Е.Й., в залі засідань Берегівської міської ради було проведено перше Засідання Басейнової ради р.Тиса. Участь у засіданні Басейнової ради р.Тиса прийняли всі водогосподарські організації області, представники влади, науковці, громадськість та ЗМІ. Перед присутніми з вітальним словом та побажанням… Читати повністю »

Коментування вимкнено 226 переглядів

Працівниками міжрайонних управлінь проведено щорічну акцію – День довкілля

День Довкілля – свято в Україні, що відзначається щорічно в третю суботу квітня. Згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98,  у третю суботу квітня органи влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи та громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження… Читати повністю »

Коментарі відсутні 99 переглядів

Вирішення проблемних питань водогосподарського комплексу Берегівщини на сесії районнної ради

Минулого тижня відбулося чергове засідання Берегівської районної ради. VII -го скликання. Участь у засіданні взяли голова районної ради Йосиф Шін, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, голови сільських рад, працівники виконавчого апарату районної ради, ЗМІ та інші. Одним із питань на порядку… Читати повністю »

Коментарі відсутні 217 переглядів

Еколого-просвітницькі заходи до Всесвітнього Дня води

Щороку 22 березня відзначається Всесвітній День води. Це свято було започатковане для вирішення глобальних проблем нестачі питної води на планеті та збереження водних ресурсів. Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію від 22 лютого 1993 року, оголосивши 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Згідно рекомендацій Конференції ООН з охорони навколишнього середовища і розвитку, цей день… Читати повністю »

Коментарі відсутні 229 переглядів

Обстеження правобережної дамби р.Боржава с.Гребля

На звернення Греблянської сільської ради, спеціалістами Берегівського МУВГ спільно з представниками Іршавської РДА, Греблянської сільської ради та депутатами сільської ради проведено обстеження правобережної дамби р.Боржава с.Гребля Іршавського району, яка була побудована в 1971 році. Обстеженням виявлено, що через довготривалий термін експлуатації, під впливом води та власної ваги, гребінь дамби  зазнав  часткової деформації і в деяких … Читати повністю »