Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Коментарі відсутні 46 переглядів
Обстеження системи Чорний Мочар

Спільне обстеження території системи «Чорний Мочар»

13 квітня поточного року, спеціалістами Берегівського МУВГ спільно з представниками Агрофірми «Лучки», що орендують землі системи «Чорний Мочар» та території Держплемзаводу «Закарпатський», проведено обстеження наслідків підтоплення сільськогосподарських угідь після  проходження грудневого 2017 та лютневого 2018 років паводків, які призвели до підтоплення майже  третини території системи «Чорний Мочар», що в межах  Берегівського району становить 8,0 тис.га…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 96 переглядів
collage_4

Відзначення Всесвітнього (міжнародного) дня водних ресурсів

Вода – краса всієї природи. Вода жива, вона біжить або хвилюється вітром, вона рухається і дає життя і рух всьому, що її оточує. С.А. Аксаков Всесвітній (міжнародний) день водних ресурсів —  враховуючи важливість водних ресурсів у розвитку економічної діяльності і соціального благополуччя, яка не отримує широкого усвідомлення,  1993 року Генеральною  Асамблеєю було запроваджено  Міжнародний  день… Читати повністю »

Коментарі відсутні 66 переглядів
257899

Підготовка до командно-штабних навчань

Під головуванням  голови  Берегівської РДА  Іштвана Петрушки, відбулася нарада з питань підготовки до командно-штабних навчань  з органами управління та силами цивільного захисту області. Участь у нараді  прийняв і заступник начальника Берегівського МУВГ – Козлюк М.Ф. та  керівники всіх задіяних у навчаннях органів, структур та організацій  Берегівського району. Під час наради було розглянуто  склад всіх комісій… Читати повністю »

Коментарі відсутні 85 переглядів
5

Завершено першочергові аварійно-відновлювальні роботи правобережної дамби р.Боржава

Берегівським МУВГ завершено роботи по відновленню пошкодженої правобережної дамби р.Боржава на території В.Ком´ятської сільської ради для захисту с.Заріччя Іршавського району. Управлінням виконано першочергові аварійно–відновлювальні роботи на суму 116 тис.грн. Для захисту свіжевідсипаного мокрого відкосу від розмиву під час паводків було використано кріплення геотекстилю, який було присипано по периметру грунтом товщиною 0,3 м та закріплено за… Читати повністю »

Коментарі відсутні 70 переглядів
1

Виконання першочергових, невідкладних робіт по відновленню пошкодженої правобережної дамби р.Боржава

Після проходження інтенсивних опадів в ніч з 3 на 4 лютого 2018 р., на р.Боржава пройшло стрімке  підняття рівнів води, що призвело до прориву правобережної дамби на р.Боржава в Виноградівському районі, та підтоплення сільськогосподарських угідь сіл Боржавське та В.Комяти з послідуючим виходом частини води в сторону с.Заріччя, що призвело до підтоплення сільськогосподарських угідь та дворогосподарств… Читати повністю »

Коментарі відсутні 47 переглядів
2

Проведено обстеження технічного стану насосних станцій Берегівського МУВГ

8 лютого 2018 р. під керівництвом  в.о.начальника Берегівського МУВГ Скраль П.І. було проведено обстеження технічного стану стаціонарних насосних  станцій. В обстеженні прийняли участь  відповідальні  фахівці та спеціалісти управління. Метою обстеження було виявлення недоліків та пошкоджень після  довготривалої роботи під час грудневого 2017 р. та лютневого 2018 р  паводку, для вжиття відповідних заходів по їх  усуненню…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 107 переглядів
1

Спільний огляд підтоплених територій в с.Заріччя Іршавського району

Після проходження інтенсивних опадів  в ніч з 3 на 4 лютого 2018 р., на  р.Боржава та р.Іршавка  пройшло стрімке  підняття  рівнів води і  вода вийшла на заплаву, що призвело  до підтоплення в понижених місцях сільськогосподарських угідь. Найбільше підтоплені сільськогосподарські угіддя в селах Вільхівка, Каменське та Заріччя. Внаслідок прориву дамби на р.Боржава в Виноградівському районі, пройшло… Читати повністю »

Коментарі відсутні 74 перегляди
3

Виїзна робоча зустріч в с.Вільхівка, Іршавського району

Грудневим  паводком 2017 р. на р.Боржава, який по даним  державного  гідрометричного  посту в с.Ремети перевищив  історичні рівні, низинна частина с.Вільхівка була затоплена та підтоплена. Рівень води в оселях селян сягав від  1 до 1,5 м. З метою  запобігання та недопущення в подальшому  затоплення с. Вільхівка водами р.Боржава,  1 лютого 2018 року у приміщенні Іршавської РДА… Читати повністю »

Коментарі відсутні 87 переглядів
4

Робоча зустріч українських та угорських фахівців на території Берегівського району

Минулого тижня відбулася робоча  зустріч  фахівців Берегівського МУВГ  з  фахівцями Верхнє-Тисайської Дирекції  охорони довкілля  та водних справ, в ході якої було  проведено спільний  огляд каналів  Сипа та Верке, Берегівської  меліоративної системи. Під час  робочої зустрічі  угорськими  фахівцями  було проведено часткову  топогеодезичну  зйомку каналів  та  мостів  з  визначенням  можливості  скидання води з каналу Верке в канал… Читати повністю »

Коментарі відсутні 121 перегляд
simya.00_02_59_01.Still213

В Ільниці тривають роботи з берегоукріплення (ВІДЕО)

Кілька тижнів фахівці водгоспу із залученням спецтехніки укладають габарит вздовж берегів невеликої, проте вкрай підступної річки Ільнички. В Іршавській Ільниці не чекають на руйнівний паводок склавши руки, а готуються відбити стихію. На одній з проблемних ділянок тамтешньої Ільнички, невелика місцева річка, облаштовують береги – розмиті попередніми підтопленнями. Джерело інформації: ПЕРШИЙ.COM.UA