Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментарі відсутні 59 переглядів
1493206740_akcija7

30 біг-бегів сміття за один день зібрали учасники екоакції на ріці Теребля

Сміття, яке несе Теребля своїми водами, опиняється у заплавах Теребле-Ріцького водосховища. У цьому місці 25 квітня відбулася масштабна акція з розчищення русла гірської річки та її узбережжя від сміття. Учасниками акції стали близько ста осіб, які зібрали понад 30 біг-бегів пляшок. Керівництво НПП «Синевир», до якого входить і територія Вільшанського водосховища та прилеглих до нього… Читати повністю »

Коментарі відсутні 48 переглядів
12888523_1026956354041706_

Туристам вже набридло дивитися на засмічену Міжгірщину – взялися за прибирання

Тотальне засмічення та розбиті дороги відлякують туристів з Міжгірщини. Відтак туристи вже самі прибирають береги річок від сміття. Такірозваги придумали туристи з Києва: до обіду прибирають сміття, опісля – пізнають довкілля та відпочивають. Прибирають не лише студенти, але й небайдужі – від програмістів до підприємців. Кажуть, що сміття неймовірно багато, але краєвиди, які відкриваються туристам,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 22 перегляди
medMD98JFS6

ЕКОсторінка. 35 порад, як можна допомогти планеті

Допомога довкіллю, або «зелене» життя, зовсім не обов’язково повинна бути пов’язана з головним болем. Навпаки, часто це дуже просто. Та й думка про те, що одна людина нічого не змінить, далека від правди. Якщо кожен із нас приділить хоч трохи уваги цьому питанню, зміни будуть настільки значні, що не помітити їх буде важко. В цьому… Читати повністю »

Коментарі відсутні 160 переглядів
1492535467_img_20170418_110730

Рукотворне Закарпатське море сьогодні чистили від сміття Виноградівські водники (фото)

Після опублікування в мережі світлин засміченого Вільшанського водосховища прибрати водойму зголосилися Виноградівські водники. Сьогодні працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства організували та приїхали на Вільшанське водосховище. Зібрали близько 150 мішків сміття, яке нанесло течією з горішніх сел. Люди викидають в потічки та річки скляні та пластикові бутилки, дитячі підгузки, використані шпріци, обув, весь непотріб, який… Читати повністю »

Коментарі відсутні 74 перегляди
2-95-39

Очищене від пластикового сміття “закарпатське море” показали з висоти (ВІДЕО)

Після публікації в мережі фотографій засміченого Ольшанського водосховища прибрати водойму зголосилися тільки державні служби.Рукотворне море відвідали журналісти Першого кабельного. Вони дізналися про теперішній стан справ на Вільшанському водосховищі, а також розповіли про причини і наслідки засмічення. Джерело інформації: UA- Reporter.com

Коментарі відсутні 52 перегляди
p_197801_2_slidertop2

Скоро: Найгарніші місця Берегівщини з пташиного польоту. Наразі – річка Боржава (ФОТО, ВІДЕО)

Захоплення зйомками з повітря дісталося й Берегова. Місцевий фотограф-любитель Саболч Бунда у якості першої спроби вирішив за допомогою літаючого дрону здійснити відеовояж над річкою Боржавою. Однозначно, що експеримент вдалий – ми тепер можемо побачити знайомі місця з незвичного ракурсу. – Наразі планую знімати найгарніші місця Берегівщини і Закарпаття. Приймаю замовлення від друзів – що вони… Читати повністю »