Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментування вимкнено 84 перегляди

Мешканці села на Закарпатті бояться підняття ріки

25 будинкiв села Ганичi залишились без захисту вiд повенi. 500 метрiв берега гiрської Тересви лишили без протипаводкової дамби. Через це просто зараз рiчка тече городами мiсцевих мешканцiв. Люди бояться, щойно вода пiднiметься i берег просто розмиє. Їх будинки опиняться пiд загрозою зсуву. Минулi паводок та льодохiд спричинили значне пiдмивання берегiв. Зараз рiчка протiкає за 20… Читати повністю »

Коментарі відсутні 117 переглядів

Відтепер дозвіл на спецводокористування можна оформити он-лайн

22 березня, у Всесвітній день води, в Україні презентували нову електронну послугу. Відтепер дозвіл на спеціальне водокористування можна оформлювати та анулювати он-лайн. Нова електронна послуга спрощує дозвільну процедуру не тільки для водокористувачів, а й для кожного учасника процесу. Про це йшлося під час прес-брифінгу в ІА «Укрінформ» за участі очільників держорганів та організацій, причетних до… Читати повністю »

Коментарі відсутні 131 перегляд

На Закарпатті будують протипаводкові споруди (ВІДЕО)

За прогнозами метеорологів рівень води у річках Закарпаття поступово буде підійматися. Режим безпеки. Чимало закарпатських сіл розташовані уздовж річок, які час від часу затоплюють прилеглу місцевість.

Коментарі відсутні 175 переглядів

Водний менеджмент сьогодні та у майбутньому

1 березня 2019 року у Житомирі відбулося засідання колегії Держводагентства, на якому виступив з доповіддю начальник БУВР Тиси Олег Кисіль. Під час колегії розглядалися регіональні аспекти водного менеджменту у 2018 році . Засідання відбувалося спільно з представниками Житомирської обласної державної адміністрації, Державного агентства з управління зоною відчуження та Державної екологічної інспекції. “2019 рік є стартовим… Читати повністю »

Коментарі відсутні 132 перегляди

Нових дамб на Закарпатті цьогоріч не будуватимуть

Виділених коштів вистачить тільки на продовження робіт, які розпочали минулого року, адже є тільки 10% від необхідної суми. Цього року на Закарпатті нових дамб не будуватимуть. Виділених коштів вистачить тільки на продовження робіт, які розпочали ще минулого року. Попри щорічну потребу Закарпатської області у 200 мільйонів гривень, Державне агенство водних ресурсів України виділило всього 20… Читати повністю »