Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментарі відсутні 124 перегляди

Водний менеджмент сьогодні та у майбутньому

1 березня 2019 року у Житомирі відбулося засідання колегії Держводагентства, на якому виступив з доповіддю начальник БУВР Тиси Олег Кисіль. Під час колегії розглядалися регіональні аспекти водного менеджменту у 2018 році . Засідання відбувалося спільно з представниками Житомирської обласної державної адміністрації, Державного агентства з управління зоною відчуження та Державної екологічної інспекції. “2019 рік є стартовим… Читати повністю »

Коментарі відсутні 92 перегляди

Нових дамб на Закарпатті цьогоріч не будуватимуть

Виділених коштів вистачить тільки на продовження робіт, які розпочали минулого року, адже є тільки 10% від необхідної суми. Цього року на Закарпатті нових дамб не будуватимуть. Виділених коштів вистачить тільки на продовження робіт, які розпочали ще минулого року. Попри щорічну потребу Закарпатської області у 200 мільйонів гривень, Державне агенство водних ресурсів України виділило всього 20… Читати повністю »

Коментарі відсутні 315 переглядів

Із 33 знакових туристичних місць Закарпаття, 7 – водні об’єкти

Отже, список знакових місць, які повинен відвідати кожен турист і житель Закарпаття: Озеро Синевир  Мукачівський замок Паланок Ужгородський замок Чинадіївський замок Невицький замок Місце падіння метеориту у селі Княгиня Парк Шенборна у Воєводино Мисливський палац Шенборна Винні підвали у селі Середнє Бункер Лінії Арпада у селі Грабівниця Верецький перевал Горянська Ротонда Водоспад Воєводин Фото: Остапа Цапулича… Читати повністю »

Коментарі відсутні 234 перегляди

Через знищену дамбу річка Тересва доходить впритул до будинків (ВІДЕО)

Ріка Тересва після потужних злив розливається прямо на людські городи і доходить впритул до будинків. Дамби, які могли б захистити селян, повністю зруйновані. Проекти з відновлення берегоукріплень виготовлені, однак поки не профінансовані. Колись на цих полях біля річки місцеві садили городину. Та вже не один рік ці ділянки пустують. Тересва розливається щоразу після тривалих опадів,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 239 переглядів

Уперше з 2013-го на Закарпатті відновлюють знищені паводком дамби (ВІДЕО)

З держбюджету виділили поки всього 29 з потрібних 165 мільйонів гривень. Найбільше – на Тячівщину, адже це паводко-формуючий район, який першим приймає велику воду. Більше в сюжеті “Сіріус ТВ”.

Коментарі відсутні 247 переглядів

Від природних катаклізмів захистять понад 40 населених пунктів Закарпаття

Заходи із захисту населення області від природних катаклізмів лягли в основу проектів, які планується реалізувати на Закарпатті протягом 2019-2021 років. – У нас щороку бувають паводки, буревії, градобої та інші стихійні лиха. Найбільш руйнівні з них – це осінні та весняні паводки, на ліквідацію наслідків яких доводиться витрачати величезні бюджетні кошти. У наступні три роки… Читати повністю »

1 коментар 246 переглядів

На Тячівщині так звані «активісти» перешкоджають виконанню робіт по будівництву зруйнованої дамби

Біля 17 години вчора, 28 листопада в смт.Буштино, підприємство ПрАТ”Виноградівська ПМК-78″ , яке має здійснювати відбудову зруйнованої лівобережної дамби, привезли будівельну техніку на місце. Але чомусь обурений натовп місцевих жителів, який вимагає захисту від затоплення та підтоплення, не дав можливість вигрузити будівельну техніку. Свідком неадекватного «галаману» місцевих став голова правління ПрАТ”Виноградівська ПМК-78″, з його слів… Читати повністю »

Коментарі відсутні 174 перегляди

На Тячівщині відновлюють знищені паводком дамби

Два десятки мільйонів – на захист берегів. На Закарпатті планують відновити дамби на ділянках річок, де минулорічна повінь зруйнувала береги. На це з Кабміну виділили 20 млн. 800 тис. грн. 17 грудня. 2017 – тий рік. Після сильних злив село Вонігово Тячівського району опинилось повністю у воді. Затоплені двори, підвали, у будинках води – по… Читати повністю »