Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментарі відсутні 66 переглядів
simya.00_02_59_01.Still213

В Ільниці тривають роботи з берегоукріплення (ВІДЕО)

Кілька тижнів фахівці водгоспу із залученням спецтехніки укладають габарит вздовж берегів невеликої, проте вкрай підступної річки Ільнички. В Іршавській Ільниці не чекають на руйнівний паводок склавши руки, а готуються відбити стихію. На одній з проблемних ділянок тамтешньої Ільнички, невелика місцева річка, облаштовують береги – розмиті попередніми підтопленнями. Джерело інформації: ПЕРШИЙ.COM.UA

Коментарі відсутні 131 перегляд
1511773097_img_2969

Міні-ГЕС у Європі: досвід для Закарпаття (ФОТО, ВІДЕО)

Автономна провінція Південний Тіроль славиться не тільки неймовірними природними ландшафтами, розвинутою туристичною інфраструктурою та цілющим альпійським молоком, але й розгалуженою промисловістю. Щоб забезпечити усі потреби провінції, у електроенергії основний акцент зроблено на використанні відновлюваних джерел природи і, зокрема, водних ресурсів. За словами експертів, в Італії ГЕС працюють із дуже високим ККД і надзвичайно поширені. Так,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 57 переглядів
viber-image-23

Протипаводкові заходи на Закарпатті та умови успішного будівництва міні-ГЕС (ВІДЕО)

Розповідає начальник басейнового управління водних ресурсів річки Тиса – Володимир Чіпак У новому випуску програми «З перших вуст» Ви дізнаєтесь, скільки коштують протипаводкові проекти, яким чином можна попередити наслідки льодоходу та як на Закарпатті запроваджується транскордонне співробітництво в рамках нового указу Президента. Крім того, гість програми розкаже якими заходами попереджували водні катастрофи в області 170 років… Читати повністю »

Коментарі відсутні 67 переглядів
1

Програму охорони навколишнього природного середовища Ужгорода схвалила сесія міськради

Програму охорони навколишнього природного середовища Ужгорода на 2018-2022 роки підтримали депутати міської ради на сьогоднішньому сесійному засіданні. Наступного, 2018 року, на Програму передбачається 2,5 млн. грн, загалом же протягом 5 років – понад 8 млн. грн. У Програмі зазначаються основні екологічні проблеми міста, зокрема, забруднення атмосферного повітря стаціонарними і пересувними джерелами; забруднення поверхневих і підземних… Читати повністю »

Коментарі відсутні 81 перегляд
8facf22f0f-1_600x

Ірина Овчаренко: про прозорість проведення робіт з розчищення русел та реалізацію міжнародних проектів на Закарпатті

Під час робочої поїздки Карпатським регіоном Голова Держводагентства Ірина Овчаренко спілкувалася з головою Закарпатської облдержадміністрації Геннадієм Москалем про проблемні питання протипаводкових заходів на Закарпатті, необхідність їх належного фінансування як з державного, так і з місцевого бюджетів, адже Закарпаття є паводконебезпечним регіоном України. Зокрема, обговорили шляхи реалізації програми регулювання водних відносин при розчистці русел річок в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 61 перегляд
0

Відео дня: шокуючі кадри паводку на Закарпатті 1998 року

Це відео зняте цього дня рівно 19 років тому, на якому зафіксовано рівень води в Латориці в межах Мукачева. На кадрах – так званий росвигівський міст, який сполучає один з найбільших спальних районів міста з центральною частиною. Це був один з днів, коли рівень води в річці сягнув максимуму. Водночас, це далеко не єдиний такої потужності… Читати повністю »

Коментарі відсутні 61 перегляд
1

Порошенко схвалив запровадження в Україні басейнового принципу управління водними ресурсами

Відповідний закон було ухвалено Верховною Радою 4 жовтня Президент України Петро Порошенко підписав закон №3603, який переводить систему управління водними ресурсами України на басейновий принцип. Відповідна інформація опублікована в картці законопроекту на сайті Верховної Ради. “28.10.2016 Повернуто з підписом від президента”, – йдеться у повідомленні в рядку статусу документа. Нагадаємо, Рада ухвалила цей закон 4 жовтня… Читати повністю »

Коментарі відсутні 117 переглядів
1

І знову скандал на цей раз на Хустщині – війна через Міні-ГЕС продовжується + роз’яснення БУВР Тиси щодо ситуації

Між селом Березово та селом Нижній Бистрий, селяни підняли бучу та скандалили, перешкоджаючи роботі працівників водного господарства. Люди збіглися до працівників водного господарства, які здійснювали заміри води, тобто виконували свої функціональні обов’язки і почали кричати та перешкоджати роботі. Як було зрозуміло з криків, вони думали що на даній ділянці збираються побудувати Міні – ГЕС, і… Читати повністю »

Коментарі відсутні 52 перегляди
voda-5_article_image620x375

Водне господарство зародилося на території Закарпаття ще при Австро-Угорській імперії

Щороку  в першу неділю червня святкується День працівників водного господарства, а воно зародилось на Закарпатті  170 років тому. Перші водогосподарські організації та гідротехнічні споруди На території теперішньої Закарпатської області водне господарство започаткувалось ще у Х1Х  столітті, коли  будівництво об’єктів велось Австро-Угорською імперією та Чеською  Республікою.  На той час паводки  річок Боржави,  Латориці  і самої  Тиси… Читати повністю »