Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментарі відсутні 57 переглядів
1

Володимир Чіпак: “Від міністра Дурдинця я навчився найголовнішого – уміння слухати, не панікувати та усе ретельно аналізувати…”

До 80-літнього ювілею Василя Васильовича Дурдинця.  Начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Володимир Чіпак: Скажу без наймен­шого перебіль­шен­ня: я вельми радий, що генералу МВС, екс-першому віце-спікеру, вико­ную­чому обов’язки гла­ви уряду в 1997 році Василю Васильо­вичу Дурдинцю, чудо­вій людині та великому патріоту рідної держави, життя подарувало 80 чудових літ. Отож залюбки поділюся думками про спільну… Читати повністю »

Коментарі відсутні 45 переглядів
1

Проблема підтоплення гірських населених пунктів Закарпаття залишається (ВІДЕО)

Селищний голова каже, проектно-кошторисна документація на берегоукріплення річки Шопурки виготовлена, вартість робіт між двома підвісними мостами – 49 мільйонів гривень. А це лише третя частина з необхідних коштів для вирішення всієї проблеми будівництва дамб вздовж річки у межах Великого Бичкова. Для бюджету селища – це непійдомні суми. Та бюджетних коштів наразі немає, рекомендували чиновники брати… Читати повністю »

Коментарі відсутні 74 перегляди
Uz

Чотири закарпатські річки потрапили до ТОП-10 найчистіших рік України, а Синевир очолив список найчистіших озер

Нещодавно представники американської компанії «Waterlife. Earth» проводили дослідження води на території всієї України. До уваги бралося багато чинників, серед яких природна унікальність, екологічний стан, придатність води для споживання, наявність певних мікроорганізмів. Тож згідно з результатами дослідження, найчистіші ріки на території нашої держави у Карпатах. До списку переможців увійшли водяні артерії Закарпатської та Івано-Франківської областей. Отже,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 91 перегляд
470ea4b00f-1_600x

Ірина Овчаренко презентувала заходи з реформування водогосподарської галузі

20 липня Голова Держводагентства Ірина Овчаренко взяла участь у засіданні круглого столу на тему: «Реформування управління водними ресурсами та водного господарства в Україні», що відбувся під головуванням заступника Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Миколи Кузя. До участі у зазначеному заході були долучені представники центральних органів виконавчої влади, наукових установ, глобального… Читати повністю »

Коментарі відсутні 97 переглядів
258

У Німецькій Мокрій зводять дамбу вздовж річки Мокрянка (ФОТО)

Як розповів Руськомокрянський сільський голова Анаталій Барна, впродовж останніх двох тижнів у с. Німецька Мокра, в урочищі Айбул, триває будівництво гідроспоруди протяжністю 148 м на річці Мокрянка. Кошти на зведення споруди виділено з обласного бюджету, а виконує роботи фірма «ПМК-78 м. Виноградів» (керівник Й.А.Вайда). – Наразі будівництво гідроспоруди на завершальному етапі. Добротна дамба висотою півтора… Читати повністю »

Коментарі відсутні 125 переглядів
1499332951_img_6222

Унікальну гідроспоруду на Закарпатті відвідала українсько-румунська делегація (ФОТО, ВІДЕО)

Цієї неділі, 3 липня, в рамках відзначення Дня Дунаю делегація високопосадовців відвідала сучасну міні-ГЕС «Брустурянка», яку група енергетичних компаній «РЕНЕР» побудувала минулоріч у селі Лопухово на Тячівщині. Серед них: заступник Міністра екології та природніх ресурсів Микола Кузьо, представник ЄС в Україні Олександр Клітко, начальник управління експлуатації водогосподарських систем, енергозбереження та механізації Державного агентства водних ресурсів… Читати повністю »

Коментарі відсутні 161 перегляд
123

День Дунаю

Стан річок в Україні сьогодні бажає кращого. Однак ситуація з водними артеріями Закарпаття не настільки критична, – запевняє заступник міністра екології Микола Кузьо. Переважно, це завдяки активній співпраці з Європейським союзом. Тому ключовим етапом реформи є нова програма моніторингу стану води. День Дунаю відзначають вже 11-ий рік поспіль. На цей раз святкують у Тячеві спільно… Читати повністю »

Коментарі відсутні 66 переглядів
1493206740_akcija7

30 біг-бегів сміття за один день зібрали учасники екоакції на ріці Теребля

Сміття, яке несе Теребля своїми водами, опиняється у заплавах Теребле-Ріцького водосховища. У цьому місці 25 квітня відбулася масштабна акція з розчищення русла гірської річки та її узбережжя від сміття. Учасниками акції стали близько ста осіб, які зібрали понад 30 біг-бегів пляшок. Керівництво НПП «Синевир», до якого входить і територія Вільшанського водосховища та прилеглих до нього… Читати повністю »