Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментарі відсутні 72 перегляди
e0a8873982-1_600x

Угорські водогосподарники: співпраця з українськими колегами є найбільш тісною і продуктивною

Участь у заході взяли фахівці водогосподарської галузі на чолі з Головою  Держводагентства Іриною Овчаренко. Під час навчального туру було відвідано водогосподарські організації Угорщини, що відповідають за впровадження басейнового принципу управління водними ресурсами, а саме Головне державне управління водного господарства Угорщини, Верхньо-Тисайську, Середньо-Тисайську Дирекції водного господарства та проектно-дослідний інститут ТОВ «Viziterv Environ». Учасникам делегації було представлено… Читати повністю »

Коментарі відсутні 59 переглядів
0

Інтерв’ю начальника Тячівського МУВГ для телеканалу М-студіо

Програма протипаводкового захисту водних ресурсів річки Тиса не фінансується вже майже 10 років. 17 грудня 2017р. с.Вонігово. Унаслідок інтенсивних опадів паводкова хвиля прорвала дамбу і затопила половину села. Ця ділянка дамби відновлення потребувала вже давно. Однак, як пояснювали місцевим: фінансування на це немає. Першочергові роботи з ліквідації прориву на цій ділянці були виконанні, кажуть в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 20 переглядів
1

Сполуки фосфору із засобів для прання негативно впливають на стан водойм та викликають цвітіння води

Сполуки фосфору із засобів для прання негативно впливають на стан водойм та викликають цвітіння води. Як обрати безпечний пральний засіб для навколишнього середовища? Все, що треба знати, знайдете в інфографіці!   Джерело інформації: Держводагентство України

Коментарі відсутні 56 переглядів
1

У світі закінчується вода

Яке 4-мільйонне місто може залишитися без води назавжди? Скільки буде коштувати вода? Та як саме вчені хочуть добувати життєво необхідну рідину? Ви будете шоковані!   Джерело інформації: Канал Україна

Коментарі відсутні 75 переглядів
1524232501__dsc1092

У селі Вонігові проводяться роботи з реконструкції пошкодженої дамби та берегоукріплення річки

Сьогодні 20.04.18 голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук та його заступник Віктор Погар побували з робочим візитом в селі Вонігово, де наразі тривають роботи з ліквідації наслідків грудневого паводку Як розповів сільський голова Юрій Олаг минулого року річка  Теребля підмила дамбу та вийшла з берегів, підтопивши при цьому понад 110 дворогосподарств та 27 будинків. Паводком було… Читати повністю »

1 коментар 108 переглядів
0

Водники зібралися на семінар у Мукачеві (ВІДЕО)

Обговорили широкий спектр фахових питань, як от питання паводків та кліматичних змін, відсутності надійних захисних споруд, забруднення водних ресурсів і засмічення русел та берегів річок, фінансування вирішення цих питань тощо. Паводки та кліматичні зміни, відсутність надійних захисних споруд, забруднення водних ресурсів органічними, поживними та небезпечними речовинами, засмічення русел та берегів річок,а також фінансування вирішення цих… Читати повністю »