Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментарі відсутні 44 перегляди
1524232501__dsc1092

У селі Вонігові проводяться роботи з реконструкції пошкодженої дамби та берегоукріплення річки

Сьогодні 20.04.18 голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук та його заступник Віктор Погар побували з робочим візитом в селі Вонігово, де наразі тривають роботи з ліквідації наслідків грудневого паводку Як розповів сільський голова Юрій Олаг минулого року річка  Теребля підмила дамбу та вийшла з берегів, підтопивши при цьому понад 110 дворогосподарств та 27 будинків. Паводком було… Читати повністю »

1 коментар 100 переглядів
0

Водники зібралися на семінар у Мукачеві (ВІДЕО)

Обговорили широкий спектр фахових питань, як от питання паводків та кліматичних змін, відсутності надійних захисних споруд, забруднення водних ресурсів і засмічення русел та берегів річок, фінансування вирішення цих питань тощо. Паводки та кліматичні зміни, відсутність надійних захисних споруд, забруднення водних ресурсів органічними, поживними та небезпечними речовинами, засмічення русел та берегів річок,а також фінансування вирішення цих… Читати повністю »

Коментарі відсутні 82 перегляди
1520919097_1513512873-5211

На Закарпатті прогнозують весняні паводки

Тепла весна не може не тішити,однак тільки не водників.Саме у цю пору ризик паводків підвищується до критичного рівня.Його підсилює тепла та дощова погода, яка наразі спостерігається в області.У зв’язку з цим в горах розпочинається танення снігу, який невдовзі наповнить закарпатські річки.У зв’язку з такою синоптичною та гідрологічною ситуацією є всі підстави очікувати можливі локальні паводки,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 73 перегляди
1

Тячівщина: на березі Тересви утворилася кількаметрова прірва, існує загроза підтоплень (ВІДЕО)

На відновлення берегоукріплень потрібні мільйони. Кількаметрова прірва утворилась на березі Тересви зовсім нещодавно. Під час грудневої повені, рівень води у ріці стрімко піднявся. Саме тоді паводкова хвиля і забрала і частину берега. В кількох десятках метрів від ріки починаються земельні ділянки селян, за ними стоять будинки. Люди хвилюються, адже вода може прийти раптово та забрати… Читати повністю »

Коментарі відсутні 118 переглядів
Opera

Захист магістерських робіт виробничників із Закарпаття

16 лютого 2018 року в Інституті післядипломної освіти НУВГП відбулися захисти магістерських робіт за спеціальністю «Раціональне використання і охорона водних ресурсів». Магістерські роботи виконані на реальних об’єктах на запит виробництва. На захисті ми стали свідками коли результати магістерських робіт впроваджені у навчальний процес та у виробництво шляхом підготовки та видання навчального посібника «Інженерний захист територій»… Читати повністю »

Коментарі відсутні 71 перегляд
00507.00_12_55_08.Still022

На Тячівщині відновили дамбу вартістю у 1,2 мільйони гривень (ВІДЕО)

2010 рік для місцевих Усть-Чорної був одним із найстрашніших Аварійну дамбу відремонтували. Відтепер жителі селища Усть чорна можуть спати спокійно, адже велика вода їм уже не нашкодить. Берегоукріплення існувало аж 70 років, та в наслідок паводку 2010- року не змогло вберегти селян від біди. Наразі в селищі надійний захист – дамбу побудували з міцного та… Читати повністю »