Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментування вимкнено 29 переглядів

«Блакитна лагуна» на Великоберезнянщині приваблює туристів і восени

Останні кілька років дедалі більшої популярності серед туристичних об’єктів нашого краю набуває так звана «блакитна лагуна» на Великоберезнянщині. Неймовірна пейзажна локація приваблює туристів цілий рік, осінь — не виняток. Глибоку заплаву утворену на річці Лютянка відвідувачі свого часу назвали «блакитною лагуною», очевидно через колір води – в сонячну погоду, коли на її поверхню потрапляють промені,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 70 переглядів

ПРО СТАН ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ, ЩО СКЛАЛАСЯ ПРОТЯГОМ 20-25 ТРАВНЯ 2019 РОКУ НА ТЕРИТОРІЇ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ ГОВОРИЛИ НА НАРАДІ

3 вересня, голова Іршавської РДА Олександр Горін провів нараду з питань освоєння коштів виділених з резервного фонду Кабінету Міністрів на ліквідацію наслідків паводку на об’єктах, пошкоджених у травні поточного року в Іршавському районі.      Олександр Васильович повідомив, що відповідно до розпорядження  Кабінету України від 21 серпня 2019 року №663-р, яким затверджено перелік витрат, пов’язаних із проведенням… Читати повністю »

Коментування вимкнено 67 переглядів

На Закарпатті реалізують низку важливих проектів завдяки фінансуванню ЄС

Один з ключових механізмів співпраці Європейського Союзу та України є програми європейського інструменту сусідства, серед яких для Закарпаття пріоритетними залишаються програми транскордонного співробітництва. Наразі Закарпаття входить до території трьох великих програм: «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна» (загальний бюджет – 73,952 мільйонів євро), «Польща – Білорусь – Україна» (загальний бюджет – 165 мільйонів євро) та «Румунія – Україна» (загальний бюджет… Читати повністю »

Коментування вимкнено 123 перегляди

Закарпаття – ключовий регіон у реалізації грантових проектів за Програмою HUSKROUA 2014-2020

У Закарпатській облдержадміністрації відбулася урочиста Церемонія офіційного підписання грантових контрактів у рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» на 2014 – 2020 роки. Ці проекти – результат другого конкурсу програми. Їх реалізують протягом трьох років за кошти Євросоюзу. На 4 країни виділено 45 мільйонів євро, з них понад 3,4 мільйони підуть на Закарпаття.  Джерело інформації:… Читати повністю »

Коментування вимкнено 71 перегляд

Грантові проекти

5 грантових контрактів підписали у рамках Програми прикордонного співробітництва 29 серпня в малому залі Закарпатської ОДА. Церемонія відбулася під час зустрічі представників облдержадміністрації та Спільного Технічного Секретаріату Програми прикордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» на 2014 – 2020 роки. Ці проекти – результат другого конкурсу програми. Їх реалізують протягом трьох років за кошти Євросоюзу. На 4 країни… Читати повністю »

Коментування вимкнено 64 перегляди

У Іршаві проводять реконструкцію дамби на Зарічній

Вже не один рік під час весняних чи осінніх паводків велику проблему для жителів мікрорайону вул. Зарічна, Мічуріна, Павлова, Комарова, Білецька створював шлюз за межами міста на річці Синявка біля райлікарні, який через свою малу пропускну спроможність призводив до підняття тут рівня води у 2-2,5 м. Для вирішення даного питання у міськраді неодноразово відбувалися зустрічі… Читати повністю »

Коментування вимкнено 80 переглядів

Приборкати стихію: адреналіновий сплав могутньою Тисою (ВІДЕО)

Тисячі любителів водних видів відпочинку протягом повноводного сезону сплавляються течією найбільшої річки Закарпаття.  Джерело інформації: Перший Кабельний

Коментування вимкнено 73 перегляди

ТОП-100 найбільших підприємств-забруднювачів вод у 2018 році

Держводагентство оприлюднює «ТОП-100» найбільших підприємств-забруднювачів за 2018 рік. Цей перелік сформований на підставі даних державного обліку водокористування за результатами поданої суб’єктами господарювання звітності про використання води у 2018 році. До переліку забруднювачів увійшли підприємства, які скидають в природні водні об’єкти зворотні (стічні) води без очистки або після очисних споруд і якість яких не відповідає встановленим… Читати повністю »

Коментування вимкнено 39 переглядів

В РНБО розглядали питання екологічної безпеки України

Про державний моніторинг вод інформувала Голова Держводагентства Ірина Овчаренко перебуваючи на нараді, що відбулася в приміщенні Ради національної безпеки та оборони України 2 серпня 2019 року. «Початок 2019 року був ознаменований введенням в дію нового Порядку здійснення державного моніторингу вод. Цим Порядком запроваджено європейські підходи у сфері моніторингу вод. Зокрема забезпечено скорочення кількості суб’єктів моніторингу… Читати повністю »