Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментарі відсутні 90 переглядів
2

Дії та бездіяльність органів місцевої влади під час пропуску паводку

За будь-яких умов проходження повені або паводку необхідно мати на увазі, що затоплення річкових заплав є природним процесом, тоді в зону затоплення можуть потрапити сільгоспугіддя, споруди та інші об’єкти, які знаходяться у заплаві. З метою запобігання надзвичайних ситуацій або зменшення їх наслідків, органи місцевого самоврядування повинні забезпечити: – виконання заходів щодо недопущення випадків забудови територій,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 49 переглядів
logo-buvr-main-large

Інформація про ліквідацію наслідків проходження грудневого паводку 2017 року на правобережній дамбі р. Ріка в с. Липча Хустського району та на правобережній дамбі р. Теребля в с.Вонігово Тячівського району станом на 16 годину 12 січня 2018 року

Під час проходження паводку  15-17 грудня 2017 року в с. Липча Хустського району паводковими водами р. Ріка було зруйновано придамбове кріплення та тіло правобережної водозахисної дамби по довжині 150м.

Коментарі відсутні 90 переглядів
1

Аварійно-відновлювальні роботи на пошкодженій паводком дамбі р.Ріка біля с.Липча Хустського району (станом на 15 год. 11.01.2018р.)

В с.Липча Хустського району на місці прорану правобережної дамби р.Ріка, Басейновим управлінням водних ресурсів річки Тиса та Виноградівським міжрайонним управлінням водного господарства здійснюються заходи з попередження подальшого підтоплення території села.

Коментарі відсутні 38 переглядів
1

Міністр екології зустрівся з переможцем міжнародного конкурсу «Дунайський митець»

У 2017 році свято День Дунаю з нагоди 25 річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Румунією було проведено в  місті Тячів, яке розташоване на українсько-румунському кордоні. Співорганізаторами заходу,  спільно з проектом ЄС «Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища», виступили  Міністерство екології та природних ресурсів України, Державне агентство водних ресурсів України,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 21 перегляд
1

Урядом внесено зміни до Порядку видачі дозволів на спеціальне водокористування

Урядом внесено зміни до Порядку видачі дозволів на спеціальне водокористування. Це можливість подання документів в електронному вигляді, чітко визначений термін їх розгляду, у тому числі для органів, що надають висновок про можливість спеціального водокористування.

Коментарі відсутні 103 перегляди
logo-buvr-main-large

Звіт про використання води за формою 2-ТП (водгосп), термін подання, не пізніше 1 лютого 2018 р.

Форма звітності № 2ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води»скачати Порядок ведення державного обліку водокористування читати Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78 читати При здачі звіту водокористувачу необхідно надати копії таких документів: -         дозволу на спеціальне водокористування -         ГДС (у разі здійснення водовідведення у поверхневі водні об’єкти) –          протоколи… Читати повністю »

Коментарі відсутні 59 переглядів
logo-buvr-main-large

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 16год. 30 грудня 2017 року

На території області зберігаються погодні умови що сприяють утриманню підвищеної водності та паводкової ситуації – на фоні підвищення температури повітря до +80 тепла пройшли опади 1 – 8мм, переважно дощі, на високогір’ї – сніг. На більшості річок відмічались невеликі коливання рівнів води. На ділянці р.Тиси Тячів – Вилок пройшла невисока паводкова хвиля з верхів’їв з… Читати повністю »