Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментарі відсутні 92 перегляди
6

Ліквідація надзвичайної ситуації в м.Рахів триває

Як вже повідомлялось, в м.Рахів, під час сильної зливи (78 мм), яка спостерігалась ввечері 17 серпня, водно-селеві потоки які несли з собою залишки деревини та сміття утворили затори на містках місцевого потоку Боркут, який тече через місто. Внаслідок чого вода вийшла з берегів та підтопила центральну частину міста, яка знаходиться в низовині.   Окрім підтоплення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 33 перегляди
MyCollages (2)

Проведення доглядових робіт та підготовка до осінньо-зимового періоду в Тячівському МУВГ

Рахівська дільниця Тячівського МУВГ продовжує виконувати роботи по обкошуванню дамб відповідно до плану доглядових робіт на 2018 рік. За останній місяць працівниками було проведено обкошування правобережної дамби р. Тиса смт В.Бичків, лівобережної дамби р.Тиса м.Рахів, правобережної дамби р.Тиса присілок Хмелево загальною  довжиною 4,2 км, площею 4,8 га. Також з метою приведення до відповідного естетичного стану… Читати повністю »

Коментарі відсутні 47 переглядів
20180723_160811

Водники взяли участь у тренінгу «Застосування системи класифікації водозборів Лісової Служби США в Українських Карпатах»

З метою вивчення впровадження водозбірного принципу управління у практику діяльності землекористувачів на території Карпатського регіону України, ГО «ФОРЗА» спільно з відділом Міжнародних програм Федеральної служби лісів США в рамках проекту «Кваліфіковані лісівники – кращі ліси» 23-27 липня цього року у водозборі річки Пиня, в об‘єднаній територіальній громаді Поляна Свалявського району Закарпатської області, організували та провели… Читати повністю »

Коментарі відсутні 76 переглядів
1

Відбулося ХVІ засідання Українсько-Словацької комісії з питань прикордонних вод

У період 2-4 липня 2018 року відбулося ХVІ засідання Українсько-Словацької комісії з питань прикордонних вод у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах. Українську делегацію очолювала Уповноважений Уряду України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних… Читати повністю »

Коментарі відсутні 67 переглядів
5

Відзначення Дня Конституції України

Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю – таким державним носієм і джерелом стала Конституція України, яку було прийнято 28 червня 1996 року. День Конституції України – це головне свято всіх громадян країни, це наше спільне свято. Ця подія стоїть… Читати повністю »

Коментарі відсутні 100 переглядів
0

На берегах Боржави відзначили День Дунаю – 2018

День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай. Цьогоріч День Дунаю провели у мальовничому селі Квасово Берегівського району. Для заходу обрано цікаву концепцію – діти мали можливість поринути у часи Середньовіччя з лицарями та піратами, адже свято відбувалося… Читати повністю »

Коментарі відсутні 178 переглядів
4

Зміна керівництва БУВР Тиси

Відповідно до наказу Голови Держводагентства України Овчаренко І.І. від 22.06.2018 №144-ОС – від 25 червня 2018 року начальником Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса призначено Кисіля Олега Анатолійовича. До цього призначення він працював головним інженером БУВР Тиси. 27 червня 2018 року відбулося офіційне представлення нового керівника фахівцям БУВР Тиси першим заступником Голови Держводагентства України Михайлом… Читати повністю »

Коментарі відсутні 69 переглядів
2

Відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини

У межах виконання двосторонньої українсько-угорської Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 12 – 14 червня 2018 року на території України відбулася планова зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. В рамках зустрічі було підготовлено проект протоколу ХХІІ наради Уповноважених Урядів Сторін, яку планується провести… Читати повністю »

Коментарі відсутні 80 переглядів
IMG_7986

Відбулася зустріч заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки за участі керівників робочих Українсько-Словацької Комісії по прикордонних водах

Протягом 29-31 травня 2018 року в Ужгороді відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки за участі керівників робочих груп Українсько-Словацької Комісії по прикордонних водах. Українську делегацію очолював головний інженер БУВР Тиси, заступник Уповноваженого Уряду України Олег Кисіль, словацьку – технічний директор водного господарства, заступник Уповноваженого Уряду Словацької Республіки Павел Віраг. Під час засідання… Читати повністю »