Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено 30 переглядів

Працівники БУВР Тиси підвищують фахову кваліфікацію

22-23 жовтня 2019 р. на базі Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства в м.Київ проходить семінар «Роль басейнових водогосподарських організацій в роботі секретаріатів басейнових рад. Громадські консультації для розробки планів управління річковим басейном» Семінар проводиться у рамках впровадження проекту Європейського Союзу «Європейська водна ініціатива для країн східного партнерства». Під час семінару учасники мають змогу послухати… Читати повністю »

Коментування вимкнено 22 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 16 жовтня 2019 року

За період з 09 по 16 жовтня 2019 року утримувалася тепла, без опадів погода, тільки на початку тижня (10-11.10) спостерігалися помірні дощі 1 – 5 мм, ( Драгобрат – 16мм). На річках утримується осіння межень з незначними коливаннями рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована, рівні води знаходяться у межах русел річок. Гідрохімічний стан поверхневих вод басейну… Читати повністю »

Коментування вимкнено 210 переглядів

Зробимо Синевир чистим!

Проект «Прибери Національний Природний Парк «Синевир», Україна» /Clean up Synevyr National Nature Park, Ukraine, підготовлений та поданий Європейським Товариством Дикої Природи, успішно пройшов перший експертний етап відбору Європейської Асоціації Активного Відпочинку та Охорони Природи/European Outdoor Conservation Organization. Проект передбачає в координації з керівництвом парку та огранами влади: 1.Підготовку освітньої програми та збір місцевої інформації щодо… Читати повністю »

Коментування вимкнено 61 перегляд

Водоспад Воєводин

Водоспад Воєводин гідрологічна пам’ятка місцевого значення. Основним джерелом живлення водоспаду є потік Воєводин. Висота падіння води в основному каскаді близько 6 метрів. Водоспад Воєводин стане чудовим туром для проведення відпочинку в Українських Карпатах. Тут Ви зможете насолоджуватись красивими пейзажами гірської природи, займатись фотозйомкою та влаштувати чудовий пікнік. Диво природи — саме так можна описати водоспад… Читати повністю »

Коментування вимкнено 125 переглядів

Перша робоча зустріч українських і словацьких партнерів проєкту FloodUzh

7 жовтня у м.Кошіце відбулася зустріч українських та словацьких експертів спільного проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUzh)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У зустрічі взяли участь представники партнерських організацій проєкту – Головного бенефіціара БУВР Тиси, Словацького водогосподарського управління та Кошицького водогосподарського підприємства. Під час зустрічі партнери обговорили… Читати повністю »

Коментування вимкнено 54 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 02 жовтня 2019 року

За період з 25 вересня по 02 жовтня 2019 року утримувалась вдень тепла, вночі прохолодна, спостерігалися дощі різної інтенсивності  1-12мм, місцями значні (26.09.19 – 22-32мм). На річках утримується осіння межень з незначними коливаннями рівнів води. Гідрологічна ситуація спокійна, рівні води знаходяться у межах русел річок. Гідрохімічний стан поверхневих вод басейну річки Тиса у задовільному стані…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 165 переглядів

Студенти ДВНЗ «Ужгородського національного університету на практиці в лабораторії моніторингу вод та ґрунтів БУВР Тиси

Згідно договору № 1 про проведення практики студентів хімічного факультету Державного вищого навчального закладу «Ужгородського національного університету» та Басейновим управлінням водних ресурсів річки Тиса з 30 вересня по 25 жовтня 2019 року студенти 2 курсу спеціальності 101 «Екологія» за ОС «магістр» проходять науково-виробничу практику на базі лабораторії моніторингу вод та ґрунтів БУВР Тиси. На початку… Читати повністю »

Коментування вимкнено 92 перегляди

Завершилась зустріч українсько-румунської Робочої групи з проблем р. Тиса

У період з 25 по 27 вересня 2019 р. у м. Сату Маре, Румунія, відбулась зустріч керівників та експертів Робочої групи з проблем р. Тиса за участі експертів з якості води та гідрометеорології у межах виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах. Українську делегацію очолив… Читати повністю »

Коментування вимкнено 81 перегляд

Озеро Ворожеска

Озеро Ворожеска (інша назва – Тритон), яке навіть своєю формою виправдовує незвичайну назву. Розташоване на висоті 1460 м над рівнем моря, озеро льодовикового походження поділене на дві водойми, що поєднуються між собою тонким струмком. Більше з озер, з діаметром 95 метрів та глибиною до 5 метрів має плавну округлу форму, а півмісяць другого простягається на… Читати повністю »

Коментування вимкнено 111 перегляд

5 країн на варті Плану інтегрованого управління басейном річки Тиса

26 вересня в м. Будапешт зустрілись високопосадовці п’яти тисайських країн – Угорщини, Румунії, Республіки Сербія, Словацької Республіки та України, аби посилити співпрацю в басейні спільного водотоку та визначити спільні цілі щодо забезпечення подальшого сталого розвитку регіону. Однією з центральних тем зустрічі було обговорення та затвердження проєкту оновленого Плану інтегрованого управління басейном річки Тиса (далі –… Читати повністю »