Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментарі відсутні 68 переглядів
0

Прибирання прибережних захисних смуг вздовж р.Латориця біля сіл Пасіка – Сусково Свалявського району

Заходи по благоустрою проводяться з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах. Відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА від 15.03.2018 р. № 153 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте… Читати повністю »

Коментарі відсутні 72 перегляди
0

Участь Ужгородського МУВГ в акції «Закарпаттю – чисте довкілля» на території насосної станції НС 1-БОС в с. Червоне Ужгородського району

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації №86 від 15.02.2018 р. «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області», провело акцію по благоустрою території насосної  станції НС 1-БОС  та прибережної смуги каналу Чаронда-Тиса в с…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 115 переглядів
1

Чи знаєте ви, якими ліками найбільше забруднені річки Закарпаття?

Якщо нічого не зміниться, до 2050 року кількість фармакологічного витоку в річкових шляхах може зрости на дві третини, пише УП.Життя з посиланням на The Guardian. “Висока концентрація лікарських засобів може завдати шкоди значній частині прісноводних екосистем“, – каже Франческо Бреголі, лідер міжнародної команди, яка розробила метод відстеження “гарячих точок” забруднення лікарськими засобами. Велика кількість препаратів – анальгетиків,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 73 перегляди
Водозахисна дамба р.Тиса, с.Крива Хустського району

Моніторинг повеневої ситуації у Закарпатській області (фоторепортаж)

Робоча група з фахівців Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та Управління ДСНС України у Закарпатській області 5 квітня 2018 року гелікоптером здійснили моніторинговий обліт найбільш проблемних територій басейну р.Тиса й ознайомилась зі ступенем готовності протипаводкового захисту. Зокрема оглянуті водозахисні дамби річок басейну р.Тиса й водосховища меліоративної системи “Чорний Мочар”.

Коментарі відсутні 67 переглядів
IMG_20180327_130300 crop

Проблеми щодо експлуатації спільної АІВС обговорювали українські та угорські фахівці

У межах виконання двосторонньої українсько-угорської Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 27 березня 2018 року на території Угорщини відбулася позачергова зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. Основною темою зустрічі було забезпечення подальшої надійної експлуатації спільної українсько-угорської автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи «Тиса» як на угорській,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 55 переглядів
р.Латориця, Мукачево (станом на 18 год. 2 квітня)

Інформація про водогосподарську ситуацію на річках Закарпатської області станом на 14год. 03 квітня 2018р.

Гідрометеорологічна обстановка Протягом доби по області спостерігалась вдень тепла, вночі прохолодна погода, місцями пройшли незначні опади, температура повітря вночі знижувалась до 2 – 4°. На річках відбувалось зниження рівнів води, в нижніх течіях Латориці та Тисі в районі м.Чоп відбувалось добігання паводкової хвилі з підвищенням рівня на 0,85 -1,1 м, на р.Тиса – смт Вилок… Читати повністю »

Коментарі відсутні 57 переглядів
Pav1

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 10 год. 2 квітня 2018 року

Минулої доби, 1 квітня, переважно вдень, по області пройшли місцями сильні (15- 32 мм) дощі, які вночі в горах перейшли у мокрий сніг. Під ранок 2 квітня опади припинились. На річках області сформувався сніго-дощовий паводок з амлітудами підвищення рівнів води на 0.5-2.0 м. На більшості річок маскимальні рівні пройшли ввечері та вночі, в межах корінних… Читати повністю »

Коментарі відсутні 62 перегляди
Uzh

Інформація про водогосподарську ситуацію на річках Закарпатської області станом на 14 год. 1 квітня 2018 року

Гідрометеорологічна обстановка: Минулої доби по області спостерігалась тепла погода, пройшли дощі 1 – 20 мм (найбільш інтенсивні вночі на заході області). На річках відмічаються підвищення рівнів води на 0.1 – 0.6 м. Протягом доби очікується: вдень хмарно, на більшій частині території області сильні, місцями дуже сильні дощі, ввечері у горах подекуди з переходом у мокрий… Читати повністю »

Коментарі відсутні 90 переглядів
000

Практичне відпрацювання БУВР Тиси та міжрайонними управліннями командно-штабних навчань системи цивільного захисту населення Закарпатської області (відео)

  19-23 березня 2018 року працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та міжрайонних управлінь взяли участь у командно-штабних навчаннях територіальної системи єдиної державної системи цивільного захисту населення Закарпатської області, з метою відпрацювання дій органів управління у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.