Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментарі відсутні 25 переглядів
03

Продовжується контроль якості поверхневих вод річок та меліоративних каналів на території Закарпатської області в літній період

У зв’язку з відновленням сухої, аномально спекотної погоди  по Закарпатській області, лабораторією Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжується контроль якості поверхневих вод на водотоках області на вміст розчиненого кисню (проби поверхневих вод відібрано 09-10 серпня 2017 року): – канал Високобережний, с. Чомонин – 2,7 мгО2/дм3; – канал Чаронда-Тиса, ст. Есень – 8,5 мгО2/дм3; -… Читати повністю »

Коментарі відсутні 44 перегляди
1

Українськими та румунськими спеціалістами проведено спільний відбір проб води з р. Тиса в смт. Солотвино

09 серпня 2017 року на підставі «Регламенту українсько-румунського співробітництва з оцінки якості прикордонних вод та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях, яких не можливо уникнути на прикордонних водотоках», в рамках впровадження Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, підписаної 30 вересня 1997 року в м. Галац,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 31 перегляд
р.Уж с.Сторожниця

Оперативна інформація щодо водності в басейні р. Тиса станом на 09 серпня 2017

Сильні дощі та грози, що пройшли на території області 7 серпня, суттєво не вплинули на підвищення водності водотоків. У зв’язку з відновленням сухої, аномально спекотної погоди до +35+36° тепла, на річках продовжується зниження рівнів води до показників літньо-осінньої межені. Рівні, що наближені до мінімальних історичних, сьогодні зафіксовані у верхів’ях річок Тиса (Рахів, В.Бичків), Шопурка (Кобилецька… Читати повністю »

Коментарі відсутні 62 перегляди
Yavornyk

Огляд ретрансляторів системи АІВС «Тиса»

  Протягом минулого тижня з 31 липня по 04 серпня фахівцями БУВР Тиси разом з угорськими колегами Верхнє-Тисайської Дирекції водних справ було проведено плановий огляд ретрансляторів спільної Автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи «Тиса» (АІВС «Тиса»). Експлуатаційні роботи проводились на п’яти ретрансляторах: «Яворник» Великоберезнянський р-н; «Плай» Воловецький р-н; «Колочава» Міжгірський р-н; «Красна» Тячівський р-н; «Терентин» Рахівський р-н. Дана… Читати повністю »

Коментарі відсутні 48 переглядів
1

Продовжується контроль якості поверхневих вод річок та меліоративних каналів на території Закарпатської області в літній період

У зв’язку з високими середньодобовими температурами повітря по Закарпатській області лабораторією Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжується посилений контроль якості поверхневих вод на водотоках області на вміст розчиненого кисню: – канал Високобережний, с. Чомонин – 2,0 мгО2/дм3; – канал Чаронда-Тиса, ст. Есень – 8,2 мгО2/дм3; – канал Чаронда- Латориця, с.Червоне – 6,2 мгО2/дм3; -… Читати повністю »

Коментарі відсутні 62 перегляди
Канал Чаронда-Латориця Ужгородський район

Оперативна інформація щодо водності в басейні р. Тиса станом на 02 серпня 2017

У зв’язку з встановленням на території області сухої спекотної погоди відбувається зниження водності водотоків. Меженні рівні, що наближені до мінімальних, сьогодні зафіксовані у верхів’ях річок Шопурка (Кобилецька Поляна) та Тур’я (Т.Поляна). Водність переважної більшості річок басейну Тиси дещо нижча за норму та становить 50-90 % норми. Водність основних магістральних каналів поступово знижується та становить 40-70%… Читати повністю »

Коментарі відсутні 66 переглядів
IMG_20170726_102251

Зустріч українських та румунських експертів Робочої групи з питань проблем річки Тиса

Відповідно до протоколу від 04.07.2017 року зустрічі Заступників Прикордонних Уповноважених України і Румунії 26-го липня експерти  провели спільні топогеодезичні роботи на ділянці р.Тиса. Роботи виконувались приладами Trimble R8S GNSS RTK (румунська сторона) та Leica GS12 (українська сторона). Також фахівцями БУВР Тиси було виконано поперечне вимірювання русла р.Тиса у створі історичного мосту в м.Тячів. Вимірювання проводились… Читати повністю »

Коментарі відсутні 60 переглядів
IMG_20170713_141934

Офіційно відкрито Програму транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020»

13 липня 2017 року в м. Еделинь (Угорщина) відбулася урочиста Стартова конференція Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020». Ця Програма була затверджена Єврокомісією в грудні 2015 року та є органічним продовженням аналогічної програми 2007-2013 бюджетного циклу ЄС. Основною метою Програми є підтримка ЄС заходів  спрямованих на інтенсифікацію та поглиблення соціально-економічного співробітництва між прикордонними… Читати повністю »

Коментарі відсутні 267 переглядів
31

Святкування Дня Дунаю 2017

День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай. Цьогоріч День Дунаю вирішили провести спільно з Румунією, оскільки саме в цьому році святкується 25 років встановлення дипломатичних відносин між Україною та Румунією.  Символічно, що  місцем проведення свята було обрано… Читати повністю »