Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено 70 переглядів

Уповноваженими Урядів України та Угорщини підведено підсумки діяльності на прикордонних водах за останній рік

Протягом 4-6 червня 2019 року в м. Нова Каховка Херсонської області відбулась ХХІІІ нарада Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. Українську делегацію очолила Уповноважена Уряду, Голова Держводагентства Овчаренко Ірина, угорську – голова Департаменту з управління річковими басейнами Міністерства внутрішніх справ Угорщини Ковач Петер. У зустрічі взяла участь також делегація… Читати повністю »

Коментування вимкнено 104 перегляди

Закарпаття – це частина Європи. Експерти проекту ЄС знайомилися з роботою БУВР Тиси

Представники Агенції регіонального розвитку Закарпатської області, яка з березня 2018 року впроваджує разом з іноземними партнерами проект “Вдосконалення Стратегії зниження ризиків стихійних лих в Закарпатській області”, разом з експертами проекту з Нідерландів та Великобританії відвідали Басейнове управління водних ресурсів р.Тиса. У ході візиту гості ознайомилися з особливостями басейну р.Тиса, водогосподарським комплексом Закарпатської області, дізналися про… Читати повністю »

Коментування вимкнено 141 перегляд

У м.Солнок відбулися завершальні заходи проекту JOINTISZA

Минулого тижня фахівці БУВР Тиса взяли участь у завершальних заходах проекту Дунайської Транснаціональної Програми ЄС «Посилення координації між плануванням управління річковим басейном і попередженням ризику затоплення задля покращення стану водних ресурсів басейну р. Тиси». 28-30 травня відбулися останні зустрічі Наглядового Комітету та Робочих пакетів і завершальна конференція проекту (JOINTISZA). Проект JOINTISZA зосередився на координації зусиль,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 258 переглядів

Відзначення Дня працівника водного господарства

31 травня в конференц-залі БУВР Тиси відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівника водного господарства. Це професійне свято працівників водного господарства відзначається в Україні згідно з Указом Президента N 226/2003 від 18 березня 2003 року у першу неділю червня. В урочистостях взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Мікулін Віктор Петрович, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради… Читати повністю »

Коментування вимкнено 120 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 29 травня 2019 року

У зв’язку з значним погіршенням погодних умов, сильними та дуже сильними дощами, грозами та зливами, за період з 22 по 29 травня 2019 року на території області відбулось формування та проходження на річках та водотоках області високого зливо-дощового паводку. Загальна сума опадів по басейнах річок області за дві доби 21.05.19-22.05.19 та ранок 23.05.19: Верхньої Тиси… Читати повністю »

Коментування вимкнено 202 перегляди

Фахівці БУВР Тиси взяли участь у першій Міжнародній конференції з геоінформаційних технологій GEODIGITAL UKRAINE 2019

23 травня в м.Київ відбулась перша міжнародна конференція GEODIGITAL UKRAINE 2019. Спікери з України, Німеччини, Швеції, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Угорщини, Середньої Азії та Кавказу поділились з учасниками світовими трендами у сфері новітніх геоінформаційних технологій та продемонстрували успішні приклади практичної інтеграції геоданих для вирішення галузевих проблем. У заході також взяли участь представники органів державної та місцевої… Читати повністю »

Коментування вимкнено 80 переглядів

Підготовка до другої хвилі паводку

Відповідно до гідрометеорологічного та гідрологічного штормових попереджень Закарпатського обласного центру з гідрометеорології від 27.05.2019 та за проведеним спеціалістами БУВР Тиси аналізом даних АІВС Тиси та інших наявних прогнозних комплексів в другій половині дня 28 та вночі 29 травня очікуються значні, місцями сильні зливові дощі, в західній та центральній частині області переважно сильні зливові дощі, грози…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 101 перегляд

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 20 год 26 травня 2019 року

За даними автоматизованих вимірювальних станцій АІВС ТИСА в день 26 травня на території Закарпатської області переважно без опадів, місцями пройшли окремі дощі 1-5 мм та локальні сильні зливи 36 мм в створі Тиса-Вилок та 25 мм Тересва-Нересниця. На річках продовжувалися спади рівнів води. Тільки в  нижніх течіях р.Латориці та р.Тиси в райні м.Чоп відбуваються формування… Читати повністю »

Коментування вимкнено 148 переглядів

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 08 год 26 травня 2019 року

Минулої доби  по області переважно без опадів, місцями пройшли незначні короткочасні дощі до 10 мм. На більшості річок продовжується зниження рівнів води, в місцях проходження дощів – незначні безпечні підвищення. На р.Тиса – м.Чоп та Латориця м. Чоп завершується формування максимального рівня з досягненням ІІ та ІІІ ступенів захисту, вода утримується на заплаві в межах… Читати повністю »