Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментарі відсутні 34 перегляди
4

Відбулася ІХ нарада Уповноважених Урядів України та Румунії

Протягом 9-13 жовтня 2017 року відбулась ІХ нарада Уповноважених Урядів України та Румунії з питань водного господарства на прикордонних водах. У зустрічі взяли участь і представники БУВР Тиси: начальник відділу міжнародного співробітництва Марина Скраль і начальник відділу використання водних ресурсів та моніторингу вод Едуард Осійський.

Коментарі відсутні 62 перегляди
22-150x95

Голосуй за найкращих! Підтримуй Україну!

Цьогорічний День Дунаю запам’ятався глядачам чудовими відео-роботами в рамках конкурсу селфі-відео «Дунайський митець» (в Україні «Моє життя і Тиса») Тепер всі роботи національних переможців представлені в рамках конкурсу, який оголошено Міжнародною комісією з захисту річки Дунай. Всі подані на конкурс відео-роботи розміщені на фейсбук сторінці Danube Art Master  за посиланням нижче. Голосування триватиме до 20… Читати повністю »

Коментарі відсутні 59 переглядів
20170928_120033

Українські та румунські експерти обговорювали питання оцінки якості поверхневих вод річкового басейну Тиси

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах (Галац, 1997), «Регламенту оцінки якості прикордонних вод» і «Регламенту про заходи, які вживаються при небезпечних і надзвичайних забрудненнях прикордонних річок, що неможливо уникнути» протягом 26-28 вересня 2017 року в м. Сігет Мармацієй (Румунія) відбулася  чергова робоча зустріч… Читати повністю »

Коментарі відсутні 56 переглядів
0-02-05-b99f5c6a70163370b76b38d1bc4feafa55aea01f4bae0e75a85e33a59f84120d_full

Відбулась ХХІ нарада Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах

Протягом 25-28 вересня 2017 року відбулась ХХІ нарада Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. У зустрічі взяла участь і делегація БУВР Тиси на чолі із заступником Уповноваженого Уряду України, головним інженером Олегом Кисілем. У рамках наради Сторони обговорили проблемні питання, пов’язані із забезпеченням надійного захисту населення та господарських об’єктів… Читати повністю »

Коментарі відсутні 55 переглядів
1

Участь в конференції з нагоди 20-ї річниці заснування Словацького водного господарства

25 вересня 2017 року в м. Банська Штявниця, Словаччина делегація БУВР Тиси взяла участь в урочистому заході з нагоди святкування 20–ї річниці заснування державного Словацького водогосподарського підприємства. Начальник БУВР Тиси В.Чіпак особисто привітав працівників галузі водного господарства Словаччини з цим ювілеєм, а також передав пам’ятну адресу від імені Голови Державного агентства водних ресурсів України, Уповноваженого… Читати повністю »

Коментарі відсутні 63 перегляди
3

Участь у семінарі на тему: “Планування, облік та аналіз використання бюджетних коштів і державного майна галузі в умовах реформування державного сектору економіки”

БУВР Тиси взяло участь у семінарі на тему: «Планування, облік та аналіз використання бюджетних коштів і державного майна галузі в умовах реформування державного сектору економіки», що відбувся 21-22 вересня 2017 року в Хмельницькому обласному управлінні водних ресурсів. В доповідях представників апарату Держводагентства України та фахівців басейнових та обласних управлінь водних ресурсів були розглянуті питання, пов’язані… Читати повністю »

Коментарі відсутні 51 перегляд
6

Завершення будівництва водогосподарського об’єкту на території Баранинської сільської ради Ужгородського району

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства на замовлення Баранинської сільської ради уклало договір про виконання робіт згідно робочого проекту «Регулювання річки Това за межами населеного пункту на території Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області». Проектом було передбачено регулювання староріччя р. Това з метою створення запасу води для поливу сільськогосподарських культур на прилеглих земельних ділянках, забезпечення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 176 переглядів
913841a-466a7456

На восьмій сесії VII скликання обласної ради прийнято рішення щодо затвердження Програми «Регулювання водних відносин при проведенні робіт з розчистки русел річок в басейні р. Тиса у Закарпатській області»

Ініціатором розроблення чіткого механізму врегулювання водних відносин при проведенні розчистки русел річок був особисто голова Закарпатської обласної адміністрації Москаль Г.Г., а автором самої ж Програми – Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса. Обговорення майбутньої Програми З метою організації взаємодії територіальних управлінь, органів влади й місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання для визначення технічних умов, черговості та механізму… Читати повністю »

Коментарі відсутні 115 переглядів
1

Незаконний забір гравію на р. Чорна Тиса в смт. Ясіня Рахівського району (відео)

Незаконний забір гравію на р. Чорна Тиса був здійснений в центрі смт. Ясіня Рахівського району біля фабрики штучного хутра 9 вересня 2017 року. Про порушення законодавства повідомлено на лінію 102, а також відеоматеріал був наданий територіальному органу національної поліції.

Коментарі відсутні 74 перегляди
178

Відбулася зустріч керівників та експертів Робочої групи технічних експертів з протипаводкового захисту Українсько-Словацької Комісії з питань прикордонних вод

В період з 5 по 7 вересня 2017 року в межах виконання Угоди між Урядом України і Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах відбулась зустріч Робочої групи технічних експертів з протипаводкового захисту Українсько-Словацької Комісії з питань прикордонних вод. Українську делегацію очолював головний інженер БУВР Тиси, заступник Уповноваженого Уряду України, керівник української… Читати повністю »