Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментарі відсутні 50 переглядів
2

Відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини

У межах виконання двосторонньої українсько-угорської Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 12 – 14 червня 2018 року на території України відбулася планова зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. В рамках зустрічі було підготовлено проект протоколу ХХІІ наради Уповноважених Урядів Сторін, яку планується провести… Читати повністю »

Коментарі відсутні 59 переглядів
IMG_7986

Відбулася зустріч заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки за участі керівників робочих Українсько-Словацької Комісії по прикордонних водах

Протягом 29-31 травня 2018 року в Ужгороді відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки за участі керівників робочих груп Українсько-Словацької Комісії по прикордонних водах. Українську делегацію очолював головний інженер БУВР Тиси, заступник Уповноваженого Уряду України Олег Кисіль, словацьку – технічний директор водного господарства, заступник Уповноваженого Уряду Словацької Республіки Павел Віраг. Під час засідання… Читати повністю »

Коментарі відсутні 90 переглядів
0

Угорці продовжують посилювати захист своїх територій, українська сторона звітує про збитки і чекає фінансування

У межах виконання двосторонньої українсько-угорської Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 14 – 16 травня 2018 року відбулася зустріч спільної робочої групи Сторін із захисту від шкідливої дії вод. На порядку денному зустрічі було проведення планового весняного огляду водогосподарських споруд на українській та угорській територіях в басейні Верхньої Тиси, а також… Читати повністю »

Коментарі відсутні 266 переглядів
7

Фоторепортаж Підсумкового семінару з обговорення підготовки Плану управління басейном р.Тиса в рамках проекту “Посилення координації між плануванням управління річковим басейном і попередженням ризику затоплення задля покращення стану водних ресурсів басейну р. Тиси” (JOINTISZA)

   

Коментарі відсутні 104 перегляди
008

В Ужгороді відбувся Підсумковий семінар з обговорення підготовки Плану управління басейном р.Тиса

11 травня 2018 року в Ужгороді, в конференц-залі готелю «Прага», відбувся підсумковий семінар з інформаційних зустрічей щодо підготовки Інтегрованого плану управління басейном річки Тиси. В семінарі взяли участь представники Держводагентства, багатьох департаментів Закарпатської ОДА, Закарпатської облради, органів місцевого самоврядування, фахівці з водогосподарських, лісогосподарських організацій, неурядових громадських екологічних організацій. Семінар відбувся в рамках впровадження проекту «Посилення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 99 переглядів
MyCollages_6

Відбулася зустріч керівників та експертів Робочої групи технічних експертів з протипаводкового захисту Українсько-Словацької Комісії з питань прикордонних вод

В період з 24 по 27квітня 2018 року в межах виконання Угоди між Урядом України і Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах та відповідно до протоколу XV засідання Українсько-Словацької Комісії по прикордонних водах відбулась зустріч Робочої групи технічних експертів з протипаводкового захисту. Українську делегацію очолював головний інженер БУВР Тиси, заступник Уповноваженого… Читати повністю »

Коментарі відсутні 95 переглядів
2

На виїзному засіданні колегії Держводагентства розглядалися питання пропуску повені 2018 року та впровадження басейнового принципу управління водних ресурсів

Начальник БУВР Тиси Володимир Чіпак взяв участь у виїзному засіданні колегії Держводагентства,  яке відбулося 25 квітня 2018 року у Деснянському басейновому управлінні водних ресурсів (м. Чернігів). Під час колегії учасники обговорили найболючіші питання, які потребують вирішення на загальнодержавному рівні. Зокрема, основна увага приділялася проблемним питанням пропуску повені 2018 року та необхідності зміни організаційної структури водогосподарських… Читати повністю »

Коментарі відсутні 56 переглядів
IMG_1109

Вимірювання витрат води на р.Тиса та її притоках

Згідно положень Водної Рамкової Директиви ЄС (Додаток V), при виконанні оцінки статусу поверхневих вод того чи іншого річкового басейну, для річок необхідно визначати їх гідрологічний режим. Зокрема, важливо визначити та розрахувати такі складові гідрологічного режиму, як середньорічні, максимальні і мінімальні витрати води, внутрішньорічний розподіл стоку, пропускну здатність русел. Скориставшись весняним повноводдям, працівники БУВР Тиси спільно… Читати повністю »

Коментарі відсутні 87 переглядів
0

Прибирання прибережних захисних смуг вздовж р.Латориця біля сіл Пасіка – Сусково Свалявського району

Заходи по благоустрою проводяться з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах. Відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА від 15.03.2018 р. № 153 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте… Читати повністю »