Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено 88 переглядів

Фахівці БУВР Тиси взяли участь у тренінгу для працівників водного господарства

З 2019 року в Україні триває впровадження Порядку здійснення державного моніторингу вод згідно з європейськими вимогами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 року №758. Для цілей здійснення державного моніторингу вод визначаються масиви поверхневих і підземних вод, основні антропогенні впливи на кількісний і якісний стан поверхневих вод, у тому числі від точкових і дифузних джерел…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 46 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 17 квітня 2019 року

За період з 10 по 17 квітня 2019 року на території Закарпатської області спостерігалася тепла вдень та холодна вночі подекуди із заморозками погода. Пройшли невеликі короткочасні дощі, на високогір’ї – мокрий сніг та сніг. На річках відбувалось поступове зниження рівнів води. Гідрометеорологічний прогноз  на 18-19.04.2019 р.: 18.04. Мінлива хмарність, на сході області місцями слабкий дощ,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 70 переглядів

Підсумки зустрічі українсько-угорської робочої групи із захисту від шкідливої дії вод

У межах виконання двосторонньої українсько-угорської Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 9 – 11 квітня 2019 року відбулася зустріч спільної робочої групи Сторін із захисту від шкідливої дії вод. На порядку денному зустрічі було проведення планового весняного огляду водогосподарських споруд на українській та угорській територіях в басейні Верхньої Тиси. Особливу увагу… Читати повністю »

Коментування вимкнено 48 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 11 квітня 2019 року

За період з 3 по 10 квітня 2019 року на території Закарпатської області спостерігалася тепла, без істотних опадів, погода. На річках східної частини продовжувались незначні підвищення рівнів води за рахунок танення снігу на високогір”ї, на решті річок – незначні коливання рівнів. Гідрометеорологічний прогноз  на 11-12.04.2019 р.: 11.04. Хмарно з проясненнями, вночі місцями дощ, на високогір’ї… Читати повністю »

Коментування вимкнено 57 переглядів

Проведено спільні відбори проб води на українсько-румунському держкордоні

У відповідності до Програми спільних вимірів витрат води та відборів проб води в р. Тиса на 2019 рік та з метою зовнішньо-лабораторного контролю якості вимірювань 10 квітня українські та румунські фахівці провели спільний відбір проб води з р. Тиса у створі мосту Солотвино-Сігет. Від української сторони роботи провели заступник начальника лабораторії моніторингу вод та ґрунтів… Читати повністю »

Коментування вимкнено 80 переглядів

Розпочато зустріч Робочої групи з охорони якості прикордонних вод

9 квітня 2019 року в межах виконання Угоди між Урядом України і Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах розпочалась зустріч керівників та експертів Робочої групи з охорони якості прикордонних вод на словацькій території, Земплинська Ширава. Під час зустрічі експерти Сторін обговорили виконання Плану робіт зі співпраці з питань охорони якості прикордонних… Читати повністю »

Коментування вимкнено 198 переглядів

Розпочато зустріч українсько-угорської Робочої групи із захисту від шкідливої дії вод

9 квітня 2019 року в межах виконання Угоди між Урядом України і Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах розпочалась зустріч керівників та експертів Робочої групи із захисту від шкідливої дії вод з весняним оглядом водогосподарських споруд на українській території. Українську делегацію очолює начальник БУВР Тиси, керівник української частини Робочої групи Олег… Читати повністю »

Коментування вимкнено 190 переглядів

Працівники водогосподарських організацій взяли участь у суботнику

На виконання розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 06.03.2019р. №135 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області», водниками здійснювались заходи щодо приведення адміністративних територій та прибережних захисних смуг річок в належний санітарний стан. Працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса у… Читати повністю »

Коментування вимкнено 76 переглядів

Відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки за участі керівників робочих груп Українсько-словацької комісії з питань прикордонних вод

4-5 квітня 2019 року на Земплинській Шираві, Словаччина відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки за участі керівників робочих груп Українсько-словацької комісії з питань прикордонних вод. Українську делегацію очолював начальник БУВР Тиси, заступник Уповноваженого Уряду України Олег Кисіль, словацьку – технічний директор водного господарства, заступник Уповноваженого Уряду Словацької Республіки Павел Віраг. Під час… Читати повністю »

Коментування вимкнено 108 переглядів

Зустріч керівників та експертів Робочої групи технічних експертів з протипаводкового захисту Українсько-словацької комісії з питань прикордонних вод

3 квітня 2019 року зустріч експертів Робочої групи технічних експертів з протипаводкового захисту було продовжено на словацькій території з оглядом захисних гідротехнічних споруд (дамби, насосні станції, шлюзи) у прикордонній зоні басейнів річок Уж, Латориця, Тиса. Експерти Сторін відвідали насосні станції Павловец над Ужем (потужність 4,0 м3/с), Чічаровце (потужність 10,0 м3/с), а також Птрукша (потужність 6,2… Читати повністю »