Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментарі відсутні 44 перегляди
IMG_3943

Проведено огляд русла та захисних споруд на українсько-угорській прикордонній ділянці р. Тиса

У межах виконання Угоди між Урядом України і Урядом Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 19-20 червня 2017 року фахівцями Сторін на плавзасобах було проведено спільний огляд берегової лінії та руслорегулюючих споруд р. Тиса на ділянці р. Тиса Вилок – Тужeр, зокрема на українсько-угорських прикордонних ділянках Вилок – Бадалово та Саловка –… Читати повністю »

Коментарі відсутні 39 переглядів
viber image

Семінар з впровадження моніторингу поверхневих вод згідно Водної Рамкової Директиви ЄС

Минулого тижня представники БУВР Тиси взяли участь у регіональному (для Західного регіону) семінарі-тренінгу «Імплементація вимог Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС», який проходив у м. Тернопіль в рамках впровадження проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» (проект АПЕНА). До участі в семінарі були запрошені представники державних організацій, які наразі… Читати повністю »

Коментарі відсутні 106 переглядів
03

Урочисті збори з нагоди професійного свята – Дня працівника водного господарства

02 червня в конференц-залі БУВР Тиси відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівника водного господарства. Це професійне свято працівників водного господарства відзначається в Україні згідно з Указом Президента N 226/2003 від 18 березня 2003 року у першу неділю червня. В урочистостях взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Мікулін Віктор Петрович, заступник начальника Управління Державної служби надзвичайних… Читати повністю »

Коментарі відсутні 58 переглядів
03

Актуальні проблеми на порядку денному українсько-угорської зустрічі заступників Уповноважених Урядів

У межах виконання двосторонньої українсько-угорської Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 23 – 25 травня 2017 року на території Угорщини відбулася планова зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. В рамках зустрічі було проведено огляд водогосподарських споруд на угорській території, підготовлено проект протоколу ХХІ… Читати повністю »

Коментарі відсутні 43 перегляди
melior_stan-1024x768

Прогнози рівнів грунтових вод на 2017 рік

Державне науково-виробниче  підприємство «Державний інформаційний геологічний фонд України» видав Прогноз рівнів грунтових вод по  території України  на 2017 рік (випуск 56). Випуск підготовлено на  основі матеріалів спостережень за рівнями грунтових вод на території України виконаних регіональними підприємствами Державної служби геології та надр України й НАК «Надра України». Характеристика і узагальнення метеоданих виконаних фахівцями Гідрометцентру України…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 81 перегляд
logo-buvr-main-large

Оперативна інформація про можливе підвищення рівнів води на річках Закарпатської області

Протягом 24 травня та вночі 25 травня на більшій частині території Закарпатської області очікуються сильні дощі, місцями зливи. Згідно прогностичної системи Аладін за добу випаде до 70 мм. опадів. Згідно прогнозу моделюючого комплексу DIWA 24 – 25 травня очікується підвищення рівнів води на річках області: На р.Уж – до 1.0 м. без виходу води на… Читати повністю »

Коментарі відсутні 26 переглядів
1

Затверджено міську цільову Програму підтримання в належному стані правобережної дамби р.Тиса в районі м. Чоп 2017-2019рр.

26 квітня 2017 року на ХХІ сесії сьомого скликання Чопською міською радою рішенням №5 було затверджено міську цільову Програму підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі м. Чоп 2017-2019рр., а також надано субвенцію на виконання цільової Програми.

Коментарі відсутні 27 переглядів
2014.05.08_2

Вітання з Днем Перемоги!

Довідково. 22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 і 9 травня Днями пам’яті і примирення і, визнаючи, що держави-члени можуть мати свої дні перемоги, звільнення та святкування, запропонувала всім державам-членам, організаціям системи Організації Об’єднаних Націй, неурядовим організаціям і приватним особам щорічно відповідним чином відзначати один з цих днів або обидва ці дні як… Читати повністю »

Коментарі відсутні 123 перегляди
3

Відбулося засідання колегії Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса

21 квітня в конференц-залі Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса під головуванням начальника БУВР Тиси Володимира Чіпака відбулося засідання колегії за підсумками діяльності БУВР Тиси в І кварталі 2017 року та визначення завдань на ІІ квартал 2017 року. У засіданні колегії взяли участь керівники міжрайонних управлінь водного господарства та начальники відділів БУВР Тиси. Розглянувши підсумки роботи за… Читати повністю »