Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментарі відсутні 65 переглядів

14-те засідання Українсько-Словацької міжурядової комісії з питань транскордонного співробітництва

27 листопада 2018 року в с. Барвінок Ужгородського району відбулося 14-те засідання Українсько-Словацької міжурядової комісії з питань транскордонного співробітництва. На засіданні начальник БУВР Тиси Олег Кисіль інформував учасників щодо сучасного стану та актуальних питань українсько-словацького співробітництва на прикордонних водах. Зокрема, акцентував увагу, що впродовж багатьох років українсько-словацьке співробітництво на прикордонних водах здійснюється на підставі Угоди… Читати повністю »

Коментарі відсутні 75 переглядів

Проведено осінній огляд водогосподарських споруд в басейні р. Тиса з угорськими колегами

У межах виконання двосторонньої Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 21-23 листопада 2018 року відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини за участю керівників та експертів робочої групи із захисту від шкідливої дії вод. В рамках зустрічі фахівці провели спільний огляд та оцінку стану водогосподарських споруд в басейні р. Тиса… Читати повністю »

Коментарі відсутні 66 переглядів

Обслуговування автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи «Тиса»

В БУВР Тиси проводиться щоденний аналіз даних автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи «Тиса» та отримуваних ручних даних. Одночасно проводиться порівняння даних з ручними вимірами, які здійснює Закарпатський Центр Гідрометеорології. На основі аналізу приймається рішення про необхідність виконання ремонтних та інших робіт на автоматизованих станціях. Також працівники відділу експлуатації АІВС «Тиса» відпрацьовують повідомлення (зауваження), які надсилає Угорська сторона… Читати повністю »

Коментарі відсутні 112 перегляди

Начальники підрозділів БУВР Тиси звітувалися про виконану роботу

14 листопада 2018 року в конференц-залі БУВР Тиси відбулася виробнича нарада, на якій розглядалися звіти керівників міжрайонних управлінь водного господарства за підсумками діяльності протягом 10 місяців 2018 року. На нараді обговорювалися питання щодо діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за 10 місяців 2018 року та заходів по забезпеченню  виконання завдань  за  2018 рік, результати проведення державного фінансового аудиту… Читати повністю »

Коментарі відсутні 353 перегляди

Минуло 20 років з часу катастрофічного листопадового паводку 1998 року на Закарпатті (фото, відео)

Листопадовий паводок 1998 року став одним із найбільш катастрофічних за останні 200 років. Дощовий паводок руйнівної сили, який за своїми характеристиками та величиною збитків перевищив усі попередні, почав формуватися вранці 4 листопада на фоні спаду рівнів попереднього наводку, що відбувся 29-30 жовтня. На 8-му годину ранку 03.11 рівні води в ріках були вищі за перед… Читати повністю »

Коментарі відсутні 134 перегляди

Відбулися установчі збори Басейнової ради річки Тиси

25 жовтня 2018 р. в м. Ужгород відбулися збори заінтересованих сторін для утворення Басейнової ради річки Тиси.   Басейнова рада Тиси – консультативно-дорадчий орган, який дасть змогу напрацювати та реалізувати шляхи розв’язання екологічних проблем річкового басейну Тиси в межах України. Установчі збори з формування складу Басейнової ради річки Тиси відбулися відповідно до Закону України від… Читати повністю »

Коментарі відсутні 94 перегляди

Об’єднаймо зусилля заради збереження Тиси !

Річка Тиса є найдовшою притокою Дунаю, її басейн є найбільшим суб-басейном басейну Дунаю і служить домівкою для 14 мільйонів людей, які проживають у п’яти країнах: Україні, Румунії, Словаччині, Угорщині та Сербії. Басейнова рада Тиси – консультативно-дорадчий орган, який дасть змогу напрацювати та реалізувати шляхи розв’язання екологічних проблем річкового басейну Тиси в межах України. 25 жовтня… Читати повністю »

Коментарі відсутні 75 переглядів

Питання поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) в басейні Верхньої Тиси на постійному контролі влади та інших причетних галузей

Проблема засмічення р. Тиса побутовими відходами залишається відкритою і до її остаточного вирішення буде залишатися актуальною. З метою уникнення засмічення водотоків, Закарпатська облдержадміністрація спільно з місцевими органами виконавчої влади, всіма зацікавленими структурами докладає максимум зусиль для вирішення цього питання, внаслідок чого поступово вдосконалюється система поводження з побутовими відходами на території області. Зокрема, з метою зменшення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 77 переглядів

Розпочалась зустріч українсько-румунської Робочої групи з проблем р. Тиса та її приток

Сьогодні розпочалось засідання українсько-румунської Робочої групи з проблем р.Тиса та її приток у м. Ізмаїл на виконання протоколу ІХ наради Уповноважених Урядів з виконання Угоди між Урядом України і Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах. У рамках зустрічі заплановано розглянути та узгодити «Комплексну схему стабілізації русла р. Тиса на спільній… Читати повністю »