Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено 30 переглядів

Фахівці БУВР Тиси взяли участь у навчальному семінарі з діагностичного моніторингу згідно європейських директив

12 грудня 2019 року у Дністровському БУВР міста Івано-Франківськ відбувся семінар по обговоренню та узгодженню проєкту програм діагностичного моніторингу в басейнах річок Дністер, Вісла та Дунай на 2020 рік. В семінарі взяли участь представники басейнових та регіональних управлінь: БУВР Тиси, БУВР Західного Бугу та Сяну, БУВР Пруту та  Сірету, БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 51 перегляд

У Сучаві завершилася ХІ нарада Уповноважених урядів України та Румунії

12 грудня 2019 року відбулося підписання протоколу XI наради Уповноважених Урядів України і Румунії з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах. Уповноважені розглянули виконання діючих регламентів співробітництва у басейнах річок Тиса, Прут, Сірет і Дунай, виконання водогосподарських заходів та окреслили співпрацю з питань українсько-румунського… Читати повністю »

Коментування вимкнено 69 переглядів

Розпочалася нарада Уповноважених урядів України та Румунії

Протягом 11-12 грудня 2019 року в м.Сучава, Румунія триватиме XI нарада Уповноважених Урядів України і Румунії з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах. У нараді беруть участь представники Держводагентства України, Українського гідрометцентру, БУВР Тиси та інші організації. Очолює українську делегацію на зустрічі заступник Уповноваженого… Читати повністю »

Коментування вимкнено 91 перегляд

Озірце моє Озірце. Невеличкий екскурс до мальовничого водного об’єкту

Його ще називають Дике озеро, бо заховалося воно серед густих лісів біля підніжжя гори Ґропа на території Національного природного парку «Синевир». Воно займає площу трошки більше гектара, а глибина сягає 10 м. Дике озеро унікальне тим, що посередині є плавучий острівок. Це ніби подушка з буро-червоних мохів, на якій ростуть журавлина та навіть невеликі смерічки…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 241 перегляд

4 грудня 2019 р. відбулося засідання Басейнової ради річки Тиса

4 грудня 2019 р. об 11 годині у м. Виноградів у малій залі районної державної адміністрації відбулося друге засідання Басейнової ради річки Тиси. Відкрив засідання голова Басейнової ради Шпонтак Ю.М. та привітав присутніх членів Басейнової ради річки Тиси, представників влади та водогосподарських організацій області, науковців, громадськість та ЗМІ. Також із вітальним словом виступив заступник міського… Читати повністю »

Коментування вимкнено 35 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 4 грудня 2019 року

За період з 27 листопада по 04 грудня 2019 року по області пройшла зміна помірно теплої дощової погоди з опадами до 19 мм (подекуди до 35 мм) на холодну з морозом та з снігом 3-10 мм (до 50 см). За рахунок  дощів 28-29 листопада відбувались  підвищення рівнів води на 0,5 – 1,2м в межах корінних… Читати повністю »

Коментування вимкнено 134 перегляди

Апшинець – вражаюче високогірне озеро на схилах Свидовця

Озеро Апшинець – одне з найбільш красивих високогірних озер Карпат. Озеро льодовикового походження, що розташувалося на  мальовничих схилах карпатського хребта Свидовець у Рахівському районі Закарпатської області.  Озеро є одним з найвідоміших карових озер. Висота, на якій лежить Апшинець, 1490 метрів над рівнем моря. Озеро не надто велике, довжина його всього лише 126 метрів, ширина трохи… Читати повністю »

Коментування вимкнено 124 перегляди

Підсумки осінньої зустрічі українсько-угорської робочої групи із захисту від шкідливої дії вод

У межах виконання двосторонньої українсько-угорської Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 18 – 20 листопада 2019 року відбулася зустріч спільної робочої групи Сторін із захисту від шкідливої дії вод. На порядку денному зустрічі було проведення планового осіннього огляду водогосподарських споруд на українській та угорській територіях в басейні Верхньої Тиси, а також… Читати повністю »

Коментування вимкнено 83 перегляди

Синяк – одне з трьох вулканічних озер в Карпатах

Озеро Синє (місце називають його Синяк) має вигляд гірського болота, яке розташоване на висоті близько 600 метрів над рівнем моря.  Озеро Синє -це результат активної вулканічної діяльності, що проходила в Карпатах у давньому минулому. Озеро вулканічного походження, в ньому є 2 вирви. Вважається, що це кратери давнього вулкана, заповнені водою. До того ж, на берегах… Читати повністю »

Коментування вимкнено 109 переглядів

Програма HUSKROUA ENI CBC 2014-2020 стартувала навчальні семінари для бенефіціарів

12 листопада 2019 року Програма транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 розпочала проведення серії навчальних семінарів для головних бенефіціарів та бенефіціарів проєктів, які були нагороджені грантами у першому та другому конкурсах програми.  БУВР Тиси, як головний бенефіціар двох проєктів, взяло участь у першому семінарі, який відбувся у м.Ніредьгаза, Угорщина. Експерти Спільного Технічного Секретаріату і Технічної підтримки… Читати повністю »