Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментарі відсутні 136 переглядів

Вимірювання витрат води на р.Тиса та її притоках

Згідно положень Водної Рамкової Директиви ЄС (Додаток V), при виконанні оцінки статусу поверхневих вод того чи іншого річкового басейну, для річок необхідно визначати їх гідрологічний режим. Зокрема, важливо визначити та розрахувати такі складові гідрологічного режиму, як середньорічні, максимальні і мінімальні витрати води, внутрішньорічний розподіл стоку, пропускну здатність русел. У звязку з відлигою та таненням снігу,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 198 переглядів

Очистка доріг та гідротехнічних споруд від снігових заметів

З початку січня внаслідок сильних снігопадів та хуртовин,  які пройшли територією області,  а також після випадання великої кількості мокрого снігу 14-16 січня, ускладнилась ситуація з транспортним сполученням до віддалених населених пунктів та роботою гідротехнічних споруд. З метою недопущення аварійних ситуацій на водогосподарських об’єктах працівниками міжрайонних управлінь водного господарства здійснюється очистка територій насосних станцій, водовипускних споруд та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 117 переглядів

Звіт про використання води за формою 2-ТП (водгосп), термін подання, не пізніше 1 лютого 2019 р.

Форма звітності № 2ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води»скачати Порядок ведення державного обліку водокористування читати Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78 читати При здачі звіту водокористувачу необхідно надати копії таких документів: –         дозволу на спеціальне водокористування –         ГДС (у разі здійснення водовідведення у поверхневі водні об’єкти) –          протоколи… Читати повністю »

Коментарі відсутні 274 перегляди

Діти учасників бойових дій з Грузії та України ознайомились з роботою БУВР Тиси

Сьогодні, 11 січня 2019 року, Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса відвідали діти учасників АТО з Херсонщини та грузинські діти учасників бойових дій, які перебувають у нашому краї у рамках міжнародного українсько-грузинського соціального проекту “Діти просять миру”, за сприяння ГО “Наше рідне Закарпаття” та інших організацій. Юних гостей привітав начальник БУВР Тиси Олег Кисіль, який… Читати повністю »

Коментарі відсутні 126 переглядів

14-те засідання Українсько-Словацької міжурядової комісії з питань транскордонного співробітництва

27 листопада 2018 року в с. Барвінок Ужгородського району відбулося 14-те засідання Українсько-Словацької міжурядової комісії з питань транскордонного співробітництва. На засіданні начальник БУВР Тиси Олег Кисіль інформував учасників щодо сучасного стану та актуальних питань українсько-словацького співробітництва на прикордонних водах. Зокрема, акцентував увагу, що впродовж багатьох років українсько-словацьке співробітництво на прикордонних водах здійснюється на підставі Угоди… Читати повністю »

Коментарі відсутні 137 переглядів

Проведено осінній огляд водогосподарських споруд в басейні р. Тиса з угорськими колегами

У межах виконання двосторонньої Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 21-23 листопада 2018 року відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини за участю керівників та експертів робочої групи із захисту від шкідливої дії вод. В рамках зустрічі фахівці провели спільний огляд та оцінку стану водогосподарських споруд в басейні р. Тиса… Читати повністю »

Коментарі відсутні 122 перегляди

Обслуговування автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи «Тиса»

В БУВР Тиси проводиться щоденний аналіз даних автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи «Тиса» та отримуваних ручних даних. Одночасно проводиться порівняння даних з ручними вимірами, які здійснює Закарпатський Центр Гідрометеорології. На основі аналізу приймається рішення про необхідність виконання ремонтних та інших робіт на автоматизованих станціях. Також працівники відділу експлуатації АІВС «Тиса» відпрацьовують повідомлення (зауваження), які надсилає Угорська сторона… Читати повністю »

Коментарі відсутні 167 переглядів

Начальники підрозділів БУВР Тиси звітувалися про виконану роботу

14 листопада 2018 року в конференц-залі БУВР Тиси відбулася виробнича нарада, на якій розглядалися звіти керівників міжрайонних управлінь водного господарства за підсумками діяльності протягом 10 місяців 2018 року. На нараді обговорювалися питання щодо діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за 10 місяців 2018 року та заходів по забезпеченню  виконання завдань  за  2018 рік, результати проведення державного фінансового аудиту… Читати повністю »